Přejít na obsah


Fotka

Nejzábavnější logy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
165 odpovědí na toto téma

#1 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 17:45

Čas od času si prohlížím logy na již nalezených keškách a dnes jsem se tedy celkem dost pobavila. :D
Zejména u jednoho logu na kešce GC1BW4C. Keška je prostě uprostřed lesa na kopci jak už samozřejmě název napovídá.

Konkrétně tento log: http://www.geocachin...ab-42f046a61722.

Nejzajímavější je bod číslo 4) ... :D
To bodové ohodnocení - mínus mě opravdu tak pobavil, že se prostě tady o to musím s vámi podělit. Jít na kešku do lesa na kopec a dát jako minus, že dostat se sem znamená ujít pěkný kus cesty.... :D Tak proč se do přírody vůbec takový člověk vydává?

Dávejte další zábavné logy, co jste někdy četli.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#2 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 18:00

Já už jsem to jednou psal do jiného vlákna. Sem se to však hodí víc. Tento "otakárek" je opravdu vtipný: :)

http://www.geocachin...74-68bca62636e6

Jiný "vtipný" log: "Spíš me desí rychlost, s jakou tu pribývají keše, a chmurná vyhlídka na to, že se napresrok do Brežan vypravíme na celodenní sber..." B) Že by otrok geocachingu? Nebudu nikoho jmenovat... ;)
  • 0

#3 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 18:11

zuzkys napsal/a:
Čas od času si prohlížím logy na našich již nalezených keškách a dnes jsem se tedy celkem dost pobavila. :D
Zejména u jednoho logu na kešce GC1BW4C. Keška je prostě uprostřed lesa na kopci jak už samozřejmě název napovídá.

Konkrétně tento log: http://www.geocachin...ab-42f046a61722.

Nejzajímavější je bod číslo 4) ... :D
To bodové ohodnocení - mínus mě opravdu tak pobavil, že se prostě tady o to musím s vámi podělit. Jít na kešku do lesa na kopec a dát jako minus, že dostat se sem znamená ujít pěkný kus cesty.... :D Tak proč se do přírody vůbec takový člověk vydává?

Dávejte další zábavné logy, co jste někdy četli.


Hold pro nekoho je zvednuti zadku z vyhratyho auta a 2,5km tura lesem nepredstavitelnej problem :D
Priste ji dej radsi bliz k silnici - jeste by tam nekdo mohl chytit kliste, nebo rymu a to si snad nevezmes na triko ne? ;)
  • 0

#4 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 18:38

Ve vši skormnosti přidávám svůj log na keši Zababov GCXVCR http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=ab93cfef-840d-4a46-a3ea-f48618f676eb
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#5 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 18:42

Toto literární dílo by myslím nemělo být zapomenuto :D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#6 Vea

Vea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 19:55

zuzkys napsal/a:
Čas od času si prohlížím logy na již nalezených keškách a dnes jsem se tedy celkem dost pobavila. :D
Zejména u jednoho logu na kešce GC1BW4C. Keška je prostě uprostřed lesa na kopci jak už samozřejmě název napovídá.

Konkrétně tento log: http://www.geocachin...ab-42f046a61722.

Nejzajímavější je bod číslo 4) ... :D
To bodové ohodnocení - mínus mě opravdu tak pobavil, že se prostě tady o to musím s vámi podělit. Jít na kešku do lesa na kopec a dát jako minus, že dostat se sem znamená ujít pěkný kus cesty.... :D Tak proč se do přírody vůbec takový člověk vydává?

Dávejte další zábavné logy, co jste někdy četli.


Bych to nevidela tak cerne, precetla sem si jeho log a chapu to tak, ze tech -3 je diky tomu, co uvadi v zavorce - ze nenasli. Navic v bode 6 hodnoti +5 prirodu a vyhled, takze predpokladam, ze zhruba vedeli, do ceho jdou.
  • 0

#7 svetylecko

svetylecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 20:45

V českých Budějovicích máme keš "U Velkého dubu", kde máme celkem slušně velkou krabičku pod jedním dubem a tento log z října minulého roku mě fakt pobavil::)
http://www.geocachin...2f-17e2c504621c
  • 1

#8 Vea

Vea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 21:29

Tak to nema chybu! :)
  • 0

#9 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 21:32

Aviatik napsal/a:
Toto literární dílo by myslím nemělo být zapomenuto :D

Děkuji.
  • 0

#10 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 22:50

Blijaja je prostě nejvíc, škoda že po pěti nálezech už asi definitivně skončil

http://www.geocachin...83-2b0f39180150 nebo http://www.geocachin...74-8ba03447f894, ještě lepší http://www.geocachin...b5-9684b3280791


  • 1

#11 homor

homor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 23:16

tebe nechcu babo, bys blbe horela :):) Dobry no..:D
  • 0

#12 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 8:24

Taky dobré:
http://www.geocachin...c5-c2db6e9ddc5a
  • 0

#13 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 9:21

Jitka_F napsal/a:
Blijaja je prostě nejvíc, škoda že po pěti nálezech už asi definitivně skončil

http://www.geocachin...83-2b0f39180150 nebo http://www.geocachin...74-8ba03447f894, ještě lepší http://www.geocachin...b5-9684b3280791


Ano, jedna z mých kešek je jedním z těch jeho pěti zářezů...:)
http://www.geocachin...19-dfbde77dd030
  • 0

#14 praporcik

praporcik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 13:37

Mě pobavil tento log, vynechám identitu cachera ... ta není důležitá, jen uvádím, že mu je asi 13 let. ???? found Loupeznik Babinsky (Traditional Cache) at 2/10/2010 Log Date: 2/10/2010 Zase se to zvrtlo... Od petrle jsem se dozvěděl, že chce dělat tuto keš asi před týdnem. A tak jsem mu to všechno vysvětloval, jak co má udělat. A také jsem mu řekl, že může napsat rewievrovi, v kolik bude chtít, aby mu jí pustil. A tak jsem věděl přibližně kdy a kde keš bude[;)]. Řekli jsme si tedy s ownerem, že se v těchto místech sejdeme a počkáme, až bude keš publikována a poté odlovíme společně s urbanb, který o ničem nevěděl [:D]. Ten sraz na místě jsme si dohodli kvůli silné konkurenci FTF lovců. A publikaci jsme měli poznat podle toho, že by akorád přijížděl urbanb [:D]. Jenže jsem se před chvílí dozvěděl od urbanb, že gocaching.com v tuhle dobu nějak blbnul, a tak rewiever pustil tuto keš trochu pozdě. Ale to ještě není všechno... S tím přibližným časem, kdy má vyjít, jsem si plánoval, jak si počkám na urbanb, překvapím ho a odlovíme FTF spolu [:D], ale kvůli tomu, že keš vyšla troch u pozdějš (a já jsem o tom nevěděl, protože nemám na mobilu internet) urbanb pořád nešel. A tak jsem si řekl, že se něco stalo. Čekali jsme asi hodinu a půl a nikdo pořád nešel. Musel jsem tedy informovat kamaráda kačera, který na odlov nemohl, jestli by nemohl sedět u počítače a informovat mě, až keš vyjde. Chvíli po mém hovoro se znovu ozval, že akorád vyšla. Jenže keš vyšla pěkně pozdě a já už musel být během chvilky u doktorky. Takže jsem nemohl počkat na urbanb [:(] a keš jsem bohužel odlovil sám. Tak jsem tedy smutně keš sám odlovil a běžel k doktorce, abych to ještě vůbec stihnul. A tak jsem celou dobu měl ze sebe špatný pocit, že jsem na kolegu [:D] nepočkal a byl jsem celou dobu úplně mimo. Když už jsem se konečně od ní vrátil domů, okamžitě jsem běžel k počítači, podívat se, jestli už někdo psal log na stránku, ale nikdo. Také dávám na nabíječku mobil, který jsem měl totálně v ybitý a zapínám ho. Takových oznámení... A mezi něma i zmeškaný hovor od urbanb. Tak už ho hledám v kontaktu a najednou mi sám volá, kdy jsem keš odlovil, a jak je možné, že jsem byl rychlejší než on. Jelikož jsem v tom rychlém odlovu zapoměl napsat do logbooku čas odlovení, a taky jsem ani neměl čas se podívat na hodiny, v kolik keš rewiever pustil, tudíš jsem nevěděl, kdy jsem jí odlovil. A ještě k tomu, když se jedná o odlov FTF, STF a TTF se musí psát čas přesně, nemohl jsem napsat do logu na internetu čas odhadem. Ale naštěstí, jak mi urbanb volá, dozvěděl jsem se, kdy keš odlovil, a také jsem věděl, že po publikaci jsme byli asi za minutu u keše, ihned jsem se oblékl a vyrazil napsat do logbooku přesný čas. Na místě nikdo, a tak jsem rychle dopsal přesný čas, aby nebyly potíže a rychle domů napsat log. Je mi to strašně trapné vůči urbanb, ale snad se na mě nebude zlobit [V]. Ještě jednou se oml ovám a snad to příště vyjde [;)]. Také děkuji rewievrovi jménem petrle a mne, že keš se aspoň pokusil pustit v domluvený čas, ale bohužel měl geocaching.com potíže. Ke keši byl docela dobrý přístup i místo bylo jasné, ale pěkně se to klouzalo [:D]. Ještě, že byl mráz a bahno nebylo v přirozeném skupenství [:D]. Díky za keš s pěknou tématikou. Ownerovi jsem to už sám říkal, je škoda, že keš není třeba multi, aby nás trochu víc seznámila s životem Babinského. Ale když nechce, nechce [;)]. Ještě jednou děkuji za hezkou keš
  • 0

#15 MorceZaVolantem

MorceZaVolantem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 14:15

http://www.geocachin...67-99b48511c90f
  • 0

#16 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 7:27

September 20 by Ahas-ver (23 found) Koncíme, nemám zájem vysvetlovat do nekonecna, proc jsem keš ukryl jinak a lépe a že u souradnic a zamerení to už proste tak chodí, že nebudou nikdy presné - souvisí to s pohybem satelitu na obežné dráze a pohybem Zeme okolo své osy. Pujdete-li na stejné místo opakovane, vždy nameríte souradnice jiné, musí se prumerovat atd. Nemám za sebou stovky odlovu, jako nekterí z Vás, ale u kešek, které jsme našli nás souradnice nikdy nedovedly presne k pokladu, o tom prece ani tato hra není.A to máme nejnovejší a jednu z nejlepších navin na trhu - Garmin 450 t. Je to o hledání a nacházení nebo nenacházení. Nekterí z vás napr. poslední pisatelka a Pupkovi napríklad vubec nepochopili, co znamená má prosba o udržení piety místa. Prijdete-li k lesnímu pomnícku a nacházíte-li v okolí toiletní papír a zbytky exrementu, je vám z toho smutno. O tom jsem psal. A pokud se zde nekdo ohání tím, že pieta vezme za své, když kaceri pri hledání rozkopají pulku lesa v okolí, pak se ptám, co je to za lidi a jak se to v lese chovají ? Není prece problém odcházet z lesa tak, aby po me nezustala ani stopa. Pokud to neumíte, nevenujte se GC a lépe - nechodte do prírody vubec. Není prece mou vinou, že neúspešní hledaci devastují okolí . Proc devastovat ? Zahladit stopy po jamce pod vývratem nebo v dutine skály trvá pouhou minutu a nikdo nepozná, že se tam neco delo. Tak mi tu nemluvte o devastaci, to se pak neumíte v lese chovat. Prišel jsem se zajímavou keší a odmenou mi bylo vykradení jejího cenného obsahu behem prvních dnu její existence, nad tím se témer nikdo z vás nepozastavuje, prestože na tom má evidentne vinu nekdo z prvních nálezcu, který ji špatne uschoval do dokonalého úkrytu ci prímo "vybral". Secteno a podtrreno, kešku ruším a díky této zkušenosti mám docela jasno, co za lidi se tomuto hobby taky venují. September 21 by Ahas-ver (23 found) Žádám o urychlené zrušení mého úctu na GC a samozrejme o zrušení této kešky. V této truchlivé spolecnosti už skutecne ve svetle posledních událostí nechci být. Verte, že s navigací je je spousta dobré zábavy i mimo okruh podivných individuí, které jsem tu poznal. Naštestí jsem dostal i pozitivní reakce a presvedcil se, že se nemám zac stydet a nic špatného jsem neprovedl. Sbohem a šátecek. A reviewera prosím, aby hýbnul kostrou a ten úcet mi zrušil, delá se mi zde špatne.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#17 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 8:14

Mě hodně pobavil log na jedné z jonatánových kešek: http://www.geocachin...69-939aae849f86 :D
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#18 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 8:14

24.7.2010 07:30 hod. Cyklotrasa Obri skaly spachal: marekd (GC2A1EC) Je to o nas fšeobecno zname, že zme zapaleni bicyglisti, turysti a vucec fšelijaci ysti, že bez teho šlapaciho vehykla lebo pohorek nedame ani ranu, ani rany dvě či třy. O tym dufam žaden nepochybuje. A že, co se tyka bicygla a turystyky je pro nas krajem zaslubenym, pokludny kraj Olomucky o tym tež žadna. Ve štvrtek, den po zveřejněni kešky, zme zrovna v Olomuci byli a moc, moc zme lutovali, že nemožeme vyrazyt na eftefkovy bicygel-hantyng bo zme zcela vyjimečně neměli na autě přymontovane naše horaky. No, co vam budu vykladat, bečel sem jak male děcko v představě, že mi utika setkani, vyškova bitva a zavěrečny spurt s mistnimi bicyglistyckimi gigantami. Zbabělo zme teda v Olomucu odlovili enom jakusyk Ostudu Dopravniho podnika a jak spraskani psi se vratili autem (no fuj jak neekologycke) zpatky ku nam dom, do nory, do Ostravy. Enomže potym přišel patek. Byl pozdni večer, třyadvaceteho červenca, švabi lezli z kredenca, byl zachlastat čas, hospodskeho zval na škopek hlas... Ale moja roba se fšimnula, že keška neni furt eště zalogovana. Vime na beton, že kačoři z olomuckeho kraja su fšeci poctiveho srdca a, že jak by eftefko odlovili, tož by ho aji hnedka lognuli, že by nenechali ostatnich se zbytečně hnat za chimerami, za přeludami. Take kurefstva se tu navzajem pachame akurat my Ostravaci, Karviňaci a Frydečaci... Je to krs teho, že se malo modlime, malo važeme Gerdicke uzly ve Skautě a možna, že ku temu fšeckemu eště fest pijem a hulime. Jedno, ale bylo jasne, že šanca tu furt je! Ze slzami v očach a s rostřesenym hlasem zme zavolali ku Dvořačkum do hospody a omluvili se, že nepřydeme. Vymluvili zme se na umrti v rodině, ze strachu, že jak byzme pravili pravdu, že se chystame kajsyk rajzovat po kopcach, v divočině a ve skalach, že byzme byli neenom ukryglovani (je to stejne jak starověke kamenovani, akurat namisto šutrami se do provinilca vali kryglama), že byzme byli nazvani sračkami nejhrubšiho zrna, ale že byzme tež dostali aji doživotni dištanc do fšeckych ostrafskych harend a paluši. Ve štyry hodiny rano, v sobotu, zme zahajili utok na vrchol. Zakladni tabor v Adolfovicach to byla brnkačka. Bohužel brnkačka posledni. Prvnich paru desytek metru to sice tež šlo, o to nic, ale potym se ta cesta, naprosto nečekaně a hlavně nelogycky začala zdvihat do vrchu a to sem, kurva nečekal. Na Javořiku sem byl rozhodnuty, že zalezu do tej budky a usnu tam věčnym spankem. Na Nademlynske cestě zme na tym byli tak zle, že zme neviděli na čisla na tym rozcestniku bo se tam kulala mlha jak z dymovnice. Ani bryle nepomahaly. Pod Strmym sem vytahnul z torby papir, zepsal zavěť, kera končila omluvu mojim děckam a vnučatam, za to že sem jim zabil babku, kera mně nahuckala do šileneho podnika nazvaneho GC2A1EC. Mlha, ale začnula pomalu ustupovat a slunko se přes ten bily maras prorvalo až ku mojim zaslepenym očam a strhnulo z nich znameni vraždy. Roba se chvilu radovala ze zachraněneho života a za chvilu ji už otrnulo natolik, že mně hnala dal. Na Obřich skalch sem vtrhnul do turystyckej budky, že tam lehnu, spočnu a naberu sil. Lehnul sem ale na jekehosyk magora s bicyglem, co tam nocoval. Začnul ječet jak syrena na šachtě gdyž dojde k zavalu. Potym, řek bych tak po deseti minutach, gdy se ukludnil a nabral dech, začnul mi s omluvami vysvětlovat, že se myslel, že je to jeho posledni hodinka, že ho tam přepadnul medvěd. Tož nevim estli se to myslel krs tej moji postavy a vahy a lebo podle teho jak sem smrděl. Fakt je, že spoceny sem byl po te cestě jak bravek, co bravek, jak stado bravku. Mezytym, co sem vyděšenemu cykloturystovi vysvětloval, že mu nic nehrozi, kromě teho, že estli se nepřestane třepat jak zulc a koktat jak Kokoška v Šileně smutnej princezně, tož že mu bicygel jebnu ze skaly a on poleti za nim, tož pravě v tej době se moja roba nenechala ničim rušit a spočitala finalky. No, co sem měl robit? Na finalky sem se přesunul odevzdaně jak beranek. Kešku našla moja roba a ja sem ji po tym vykonu, co tam předvedla svatosvatě slubil, že už ji v životě neřeknu: "Ty kozo hlupa!", ale : "Ty muj chytry kamzyku!". Zdravime autora, moc děkujeme za fajnu keš, kera si pravem zasluži označeni KFC! A abys věděl synek, dali zme si zavazek, že obejdem fšecky tvoje krabky. Pravil bych, že při tym jak su vysoko, to do roka 2020 zvladmem a už nic nezazdime tak jak tu tvoju tradyčku na Obřych skalach, keru zme našli v navigače až gdyž zme byli zpatky dole v Adolfově. To jak sem nadaval sam sobě se neda reprodukovat... P.S. Cykloturysta od posledni stejdže nadobro zmizel, a tak estli kajsyk v tych horach potkate chlapa co tam bude litat a řvat: "Me - me - medvěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěd!" tož ho proplesknite a odveďte z kopca dolu.
  • 0

#19 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 12:49

BellaUH napsal/a:
September 20 by Ahas-ver (23 found)

Koncíme, nemám zájem vysvetlovat do nekonecna, proc j...

Tak to je bomba! :D
Ale doporučuji přečíst VŠECHNY logy u té keše http://www.geocachin...&log=y&numlogs=
To je tak, když někteří owneři neunesou jakoukoliv kritiku svého "díla" :D
  • 0

#20 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 13:19

Já si přečetl dokonce i některé jeho logy na cizích keších. Ten člověk nemá lehký život...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama