Přejít na obsah


Fotka

Nejzábavnější logy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
165 odpovědí na toto téma

#41 Otmi

Otmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 12:17

Tohle vlákno je perfektní jako zlepšovák blbé nálady, tak jsem přihazuju něco ze své domoviny:
http://www.geocachin...3c-179df6dcb57d
  • 0

#42 misuli.j

misuli.j

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 14:20

V mé kešce: # 2169 tak to byla akce. pozaparkování se približuju ke krabce a kurák v okne tak jeden kroužek okolo. pri dalšim príchodu u krabky klecí dve babky v družném hovoru -1. neco tam je. 2. prijede auto obcházi to tu nejací chlapi a pak tam neco zahrabali. 1. hajzlové ješte nám to tu zapáli. 2 musíme nekoho zavolat,aby to zkontroloval. Tak jsem jim tedy vstoupil do hovoru, že se nemusí bát a jedná se o hru. A následoval klasický duchodcovský dotaz jestli hrajeme o peníze prý když nejde o peníze nebudou to hrát Babky,že ji budou hlídat at ji nekdo neukradne, ale nevím. Krabicka je to moc pekná ,ale extremne na ocích. :)
  • 0

#43 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2010 - 20:18

Log jednoho mudly v náhodně nalezené keši v Brně (jo a opravdu tam nechal stovku :) :
http://img.geocachin...fb824b6b990.jpg
  • 0

#44 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2010 - 22:45

Po tomhle logu dostanete hlad.
  • 0

#45 Stan_Da

Stan_Da

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 0:04

Už to tu určitě někde zaznělo, každopádně...našel jsem náhodou log kačera Jahn Brown. Zjistil jsem, že loguje zásadně ve verších, minimálně o třech slokách a našel skoro 900 kešek...
  • 0

#46 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 0:17

Nedávno mě na moji kešce GC114TQ pobavil log od "jsemtutajne" - přidávám ho tedy do "hitparády" :D : Videla jsem ji, je fakt hodne vysoko, tam ani nevyskocím, žebrík s sebou nenosím :-( .... beru to jako že ji mám, tak me tam nekdo napište, jestli na tom trváte :-) Dík za keš.
  • 0

#47 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 15:17

Tom Fuk: to mi pripomina jednoho kacera, ten taky napise "Prisel jsem na misto, kes jsem nenasel, ale byl jsem tam". A tohle si zaloguje bez vycitek jako FI.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#48 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 19:57

Mě zase hodně pobavilo toto...:D:D:D
http://www.geocachin...e2-1f0b23de59be
  • 0

#49 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 9:23

Po 4 DNF, disable a NA logu na GC1W8GA někdo napsal:

Vložený obrázek May 21 by Punimata (453 nalezeno)

Nic jsme nenašli.


Tak jak, našli, nebo nenašli? :D
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#50 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 10:44

Tohle je taky dooooooost dobry :
http://www.geocachin...74-cbfc080fd885
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#51 borekj

borekj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 11:19

kapsa napsal/a:
Tohle je taky dooooooost dobry :
http://www.geocachin...74-cbfc080fd885


Jo, to mě taky včera při plánování keší pobavilo.
  • 0

Grr, Grr... Co zase je???
Nová keš...
Cože? Kdy, kde?


#52 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 17:36

http://www.geocachin...0e-aadcc2d04dca

určitě jeden z klenotů :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#53 Romi z Vysociny

Romi z Vysociny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 20:39

Dovolím si vložit osobní zážitek na keši GC22FAV:D November 29 by Romi z Vysociny (173 nalezeno) Tak tento odlov byl velmi groteskní.Byl jsem v Bohdanci na školení a tak po školení odpoledne jsem vyrazil na tuto keš.Muj spolupracovník a kolega mne pri odchodu odchytil a když zjistil o co se mi jedná požádal mne zda bych ho nevzal s sebou.Po krátké instruktáži(kdy jsem ho zasvetil cástecne do taju geocachingu) jsme vyrazili.Po príchodu na místo odlovu jsem byl rád ,že ho mám-bude mne krýt pred zvedavými Mudly-kterí neustále proudili sem a tam v bezprostrední blízkosti keše.Už se zacínalo rychle stmívat což zvýšilo šanci na klidnejší odlov. A tak jsme s kolegou prohlédavali možnou geo skrýš a asi víc dukladneji a pozorneji -a kde se vzala tu se vzala ostražitá starší mudlice.A hned zpustila bandurskou co ,že tu chceme ukrást a že hned volá policii.Nejprve jsem odvetil, že jsme tu ztratily mobil a že ho hledáme baterku nemaje.Zdálo se ,že jsme dotcenou mudlici uklidnili.Po jejím odchodu jsme pokracovali v zapocaté bohulibé cinnosti.Opak byl pravdou.Po slovech kolegy" já na tom mrknu" a zacal domnelý geoobjekt zkoumati ze spodu (ovšem byl to špatne vytypovaný geoobjekt)- na nás zpoza rohu vyrazila opet ostražitá a ta stejná mudlice a zas už chtela volat policii.Naštestí se nám podarilo paní vysvetlit tuto záhadu co tu deláme a vlastne o co se jedná(již jsem nemlžil a priznal barvu,že hledáme tajnou skrýš).Paní se rozesmála a že už s tímhle typem hry má své zkušenosti.Nebot již dríve pri nejaké procházce našla rozrytý parez a v nem divnou krabicku a tak nelenila a zavolala Policii-ovšem je videt ,že naši policisté jsou již na geocaching školení.Ti poznali o co jde a paní to vysvetlili. Takže nám poprála štastný odlov a opravdu již odešla!Pak šlo vše jak nadrátkách.Díky za kešku a nevšední zážitek(kolega si to moc pochvaloval a snad taky zacne lovit)
  • 0

#54 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 13:36

http://coord.info/GL5FT462

Jeden stojici u vrcholove knihy "Ty vole, to je ta keska ne?"
"Ale hovno, to je vrcholova kniha", odpovi dalsi.
Jiny se prida "Keska bejva schovana a hleda se s navigaci, prej tu taky naka je, vzdyt rikali to ve skole."
  • 0

#55 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 15:11

Stan_Da napsal/a:
Už to tu určitě někde zaznělo, každopádně...našel jsem náhodou log kačera Jahn Brown. Zjistil jsem, že loguje zásadně ve verších, minimálně o třech slokách a našel skoro 900 kešek...

JJ, už mne také navštívil. Žasnu, že stále vymýšlí nové básně.
  • 0

#56 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 17:53

Mě před chvilkou pobavil log na Velikonočním Flash Mob eventu v Olomouci, kterého jsem se zúčastnil jako jakožto spolupořadatel...

http://coord.info/GL5FVMPZ

aneb jak správně naložit s vajíčkem.. :)

PS: říkam si, že také mám plno zábavných logů hlavně z expedic, komu by se chtělo, klidně si to projděte :) a něco třeba postněte ;)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#57 qweidy

qweidy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 20:01

Nedá mi to a taky přispěju "svou" troškou do mlýna - Aneb po ostravsky o eventu Smrk - Lysa :-)

http://www.geocachin...1a-05d287ba908d
  • 0

#58 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2011 - 21:07

Tohle mě teda totálně odbouralo :D:D:D Eldoran found Hrobka Dobrzenských Sunday, 27 June 2010Vysocina, Czech Republic 13:45 Odloveno na cyklovylete z Hlinska do Chotebore a zpet. Bylo horko, slunicko prazilo, zacinala se dostavovat unava a ospalost a tak jsem si dal na namesti pivo. A pak jeste jedno a jeste a... hehe, mnam. Po tomto prijemnem posilneni jsem vratce nasedl na muj silny stroj znacky Superior a vydal jsem se klikatou silnici k zamku. Cesta byla najednou takova veselejsi a bezstarostnejsi. Mozna to bylo tim slunickem, ale mam uz pak vzpominky lehce zastrene.. presto si vsak pamatuju jak jsem nalezl diky GPS snadno cestu. Byla asi uz dlouho nepouzivana, protoze byla porostla temer metrovou travou a vedla pez potok, ale coz.. sipka ukazovala jasne. A sipka nikdy nelze. Sice teda nelže ale umi se vybit.. njn, tuzkovy baterie od rakosky uz priste nebrat. To udelatko zhaslo jako napotvoru asi 20 metru od hrobky, ale protoze jsem jeste zahledl kam naposled ukazovala, vydal jsem se tam. Hrobky byli fajn, to jo, ale mou pozornost ihned upoutal napadny geoobekt na jedne z nich. Odsunout ten sutrak byla docela fuska, a trochu se mi motala hlava, ale podarilo se. Myslim ze s nim bylo hybano casto a byl jsem tedy rad ze jsem to tipnul na prvni pohled. Na miste byla napadne kypra hlina a ja hned vedel ze prihoriva. U plotu byl opren pevny dreveny kolik tak jsem ho pouzil a chvili hrabal. Behem par desitek vterin jsem narazil na schranku. Slunicko prazilo uz fakt hodne a mne se chtelo spat.. kes byla plna hliny, ale potesilo mne ze mela tvar lebky, takove stylove ulozeni, fakt. Hrobka a kes ve tvaru lebky, lol, mazane .) Tesne vedle kese lezel starodavny nahrdelnik ale nechtel jsem za nej davat auticko z kinder vajcka tak jsem ho tam nechal. Rovnez logbook a tuzku asi nekdo cornul, tak jsem tam dal aspon papir na logovani a kalendarik. Ulozil jsem schranku do igelitove tasky aby nebyla tak zabordelena, vse jsem zase zamaskoval jak bylo a unavene sem se vydal na zpatecni cestu. Chtel bych tedy podekovat za vybornou stylovou kes na zajimavem miste - hodne potesila a preju vsem hodne dobrych a veselych zazitku pri geocachingu! OUT: nic IN: kalendarik
  • 0
mishiczka1

#59 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2011 - 21:38

K pobavení i k pláči zároveň: http://www.geocachin...00-d593a2d58de5
  • 0

#60 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2011 - 21:56

Tohle je taky k pobavení i k pláči z jedné mé 4.5/2


June 3 by skurtik (214 found)

wtf?
Nezkoušel, nenašel.
Koukám na tu 'nápovedu' a napadá me asi tak tri a pul tisíce zpusobu, jak to rešit, doporucuji autorovi pridat se to Menzy a prestat zakládat kešky.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama