Přejít na obsah


Fotka

GSAK & Oregon - chyba v kodovani cestiny


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#41 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 13:13

Já jsem myslel beta 7.7., takže by už byla 7.7.0.101? Jinak beta verzi už přes týden používám a jsem spokojen. Mimo téma: načítání PQ je rychlejší :-D, filtry podle atributů, ...
  • 0

#42 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 13:48

ano, shrnu to. problemy s kodovanim entit HTML na Oregonech (ve vysledku necitelne listingy) trapi mnoho narodu s jejich specialnimi znaky. Blbe na tom faktu je to, ze je to problem zarizeni Garmin. I presto, ze to neni problem GSAKu, GSAK pracuje na oprave problemu a pomalu iteruje k finalnimu reseni. A toto odladovani probiha v raamci vyvoje betaverze 7.7. Zacal jsem si dopisovat s majitelem/vyvojarem a snad to dotahneme do stavu, ze listingy budou na garminech bez problemu citelne, i za cenu toho, ze nektere znaky (pravdepodobne ť, ď, ž budou nahrazeny ciste jen t, d, z). (pozn. v tuto chvili je jeste namisto š a Š zobrazovan neprijemny string & scaron a namisto ž & #352, znaky s carkou jsou jiz v poradku. momentalne hledam nejakou kesku, kde by bylo krouzkovane a carkovane U, ale nemam moc casu se tomu venovat)
  • 0

#43 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 05 březen 2010 - 9:21

je na světě build 101 řešící opravu entit.
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#44 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 19:43

Tak jsem to vyzkoušel na GSAK verzi 7.7.0.101 a u mě to vypadá, že je to opravené. Oproti nesmyslným znakům, popř. chybějícím písmenům je tam vše. GCYP1J Sice nemám Oregona, ale Nuvi 765. Pro export používám makro GPX_by_Cache_Type.gsk
  • 0

#45 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 19:57

ano, je to opravene s novou betaverzi GSAKu. jeste tedy zustava problem s ruznym typem uvozovek, jak mozno videt treba na kesi Truhle kapitana Kida, ale to uz mi prijde jako malichernost a nechce se mi tiim Clyda otravovat. pokud ale nekdo myslite, ze by to za to staalo, klidne tak ucinte
  • 0

#46 Consolador

Consolador

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 10:04

pepa.z.pocernic napsal/a:
Sice to není přímo makro, ale malá samostatná utilitka na nápravu češtiny. První pokus a bez záruky (ověřeno jen na pár keších v dakotě). Třeba to někomu k něčemu bude. Parametrem je upravovaný gpx soubor


Tak jsem otestoval Pepuv vytvor na GPX ze Skrysotlace a vse se zda byt na testovanych kesich v poradku. Divim se, ze to tady kazdej prehlizi a nikdo to jeste neokomentoval.

Takze VELKE DIKY PEPO!!! Dobra prace!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama