Přejít na obsah


Fotka

Geojarry 2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1221 odpovědí na toto téma

#961 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2014 - 23:04

GJ ji nestáhne. GClive bez problémů.


  • 1

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#962 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 339 příspěvků(y)

Publikováno 22 August 2014 - 23:35

neví někdo proč tato keška nejde stáhnout? a je jediná?


  • 0

#963 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 16 October 2014 - 7:40

Po úpravě webu gc.com nám přestalo fungovat nahrávání statistik přes geojarry. Přestalo to fungovat i ostatním?


  • 0

#964 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 16 October 2014 - 8:35

Logicky by melo, ale dostala jsem echo, ze to nekomu funguje. Mne teda rozhodne NE. Ale vzhledem k tem zmenam se tomu vubec nedivim.


  • 0

#965 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 16 October 2014 - 9:10

Objevil jsem další problém s GJ. Když stahuje listing, tak jeho verze není shodná s verzí přes API/PQ, takže to GG vyhodnotí jako novou verzi listingu. Tahal jsem si nějaké fotospoilery, a pak jsem se divil proč mám u všech vypočtených finálek varování že je to staré.

 

 

PS: To nahrávání - na první pohled se zdá, že to někam nahrává. Opravdu "někam" - do profilu rozhodně ne, tam zůstane původní verze.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 16 October 2014 - 9:58

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#966 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 16 October 2014 - 9:19

Z webu nelze dostat zcela shodnou verzi jako je v PQ ci API, protoze data se pri zobrazeni na web trochu poupravi... nelze tedy z webove stranky zrekonstruovat presnou puvodni podobu listingu.


  • 0

#967 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 19 October 2014 - 8:55

Po úpravě webu gc.com nám přestalo fungovat nahrávání statistik přes geojarry. Přestalo to fungovat i ostatním?

Su na tym stejně. Statistiky se standardně generují a v momentě, kdy nastoupí GJ na nahrání na profil, trvá to pět minut a skončí to hláškou "chyba v HTTP komunikaci" a nic se nenahraje.


  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#968 PetrAJana

PetrAJana

    PetrAJana

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 8:52

Ahoj ... nevim, zda se to tu resilo ... ale nejak jsme to nenasel. Migroval jsme geoget na jine PC, widle na widle ;), a po instalaci vsech potrebnych pluginu mi pristal i geojarry2, coz je v pohode. Stahovani a tyhle veci uplne v klidu .... JENZE ... delam si davku, ktera mi postavi a odesle statistiku a nahraje na profil ... a tady je ouvej.

 

Soubor HTML je v pohode, ten je jak ma byt (Delam ho pres stator + nejake dalsi pluginy) ... ale kdyz dam prikaz v Combinate2 a to tento

 

CMD=FileToGcprofile|%GG_SCRIPTDIR%\Stator\Profiles\Petrajana\Statistics.html

 

2014-10-21 09:48:01.982 Downloading profile page...
2014-10-21 09:48:04.762 Login as: PetrAJana
2014-10-21 09:48:07.810 Retry download...
2014-10-21 09:48:11.450 Uploading profile...
2014-10-21 09:48:17.043 Login as: PetrAJana
2014-10-21 09:48:20.087 Retry download...
(pak mozna jeste neco ... ale to jsem neodchytil)
 
no, ale na profilu nic neni. Soubor je v pohode, kapacitou priblizne stejny jako v puvodni verzi pred migraci, ale proste se nenahraje. Obsah jsem zkusil nahrat rucne do profilu (mimochodem v chrome to nahrat nejde, CTRL+V proste nejde, FF v pohode, to jen odbocka) a vse se zobrazilo v pohode.
 
Tudiz problem je asi v nahrani souboru, resp vymena obsahu na profilu. Nejsem si jisty, zda se to tu neresilo, ale problem je s GeoJarry2 pri nahrani. Predpokladam, ze to asi souvisi se zmenou profilu, neni to na ty mega strance, ale jsou ted ty nastaveni v blocich.
 
Jinak stahovani a tak to okolo je uplne v pohode, takze prihlasovanim to nebude.
 
Mate nejake reseni, popr setkal se s tim nekdo?
 
Diky
 
Petr z tymu PetrAJana

 


  • 0

#969 PetrAJana

PetrAJana

    PetrAJana

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 8:53

Su na tym stejně. Statistiky se standardně generují a v momentě, kdy nastoupí GJ na nahrání na profil, trvá to pět minut a skončí to hláškou "chyba v HTTP komunikaci" a nic se nenahraje.

 

Ahoj ... ano, me to neje taky nahrat, viz muj prispevek, ale chyba HTTP mi nenaskocila ... proste jen NIC ;)


  • 0

#970 PetrAJana

PetrAJana

    PetrAJana

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 8:55

neví někdo proč tato keška nejde stáhnout? a je jediná?

 

A neni to treba nejaka, co byla BM a prepnuta na PM?  a ty jsi BM? to mi delalo taky problemy, ale vyresil jsem ... pokud chces, reklnu jak, pokud je to tvuj pripad


  • 0

#971 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 8:56

Nahravani na profil nefunguje, vzdyt se ta stranka zmenila. Uz se sto tu resilo asi tisickrat...


  • 0

#972 PetrAJana

PetrAJana

    PetrAJana

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 9:03

Nahravani na profil nefunguje, vzdyt se ta stranka zmenila. Uz se sto tu resilo asi tisickrat...

 

A reseni? pockat na update ... planuje se?

BTW chapu, ze resilo ;)


  • 0

#973 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 10:11

Pockat. GJ je nelegalni z hlediska pouziti na gc.com, takze musis doufat.


  • 0

#974 lupa.cb

lupa.cb

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 10:36

Pockat. GJ je nelegalni z hlediska pouziti na gc.com, takze musis doufat.

Zkusil jsem si nakopírovat statistiky na profil, bez použití GJ a zase tak velký problém to není. Je to trochu zdlouhavější, ale jde to. Kdyby  měl někdo zájem tak přikládám stručný popis.

Na statistiky používám stator a statistiku jsem měl již nahranou takže ji vlastně jen upravím.

Určitě jsou i jiné způsoby.

 

  1. Přihlásím se na stránku http://www.geocaching.com
    • otevřu stránku „Edit Account Settings“ – ozubené kolečko vpravo nahoře – vedle nicku, otevře se stránka „Settings / Informace o profilu“
    • najedu si na nejspodnější okno „Něco o vás“ a kliknu kamkoliv do textu
    • zmáčknu klávesy „Ctrl + A“ – označí se text
    • zmáčknu klávesy „Ctrl + C“ – kopírování textu
  2. Na ploše si vytvořím nový textový dokument
    • dokument přejmenuji např. : Statistika – záloha
    • otevřu textový dokument
    • zmáčknu klávesy „Ctrl + V“ – vloží text ze statistik na gc.com
  3. Vygeneruji statistiku:
    • spustím GetTrackableList, TrackableItemsList, AniMapa …
    • otevřu Stator a stistknu tlačítko „ULOŽIT + NÁHLED“
  4. Zobrazim si vygenerovanou statistiku
    • otevřu datovou složku – dvojklik na odkaz v GeoGetu – uprostřed, dole
    • postupuji dál: script / Stator / Profiles / nick / Preview – otevřu v prohlížeči – otevře se poslední vygenerovaná statistika
    • pravým tlačítkem myši kliknu do statistiky a zvolím „Zobrazit zdrojový kód stránky“ – otevře se dokument typu html, kliknu kamkoliov do textu
    • zmáčknu klávesy „Ctrl + A“ – označí se text
    • zmáčknu klávesy „Ctrl + C“ – kopírování textu
  5. Na ploše si vytvořím nový textový dokument
    • dokument přejmenuji např. : Statistika – datum
    • otevřu textový dokument
    • zmáčknu klávesy „Ctrl + V“ – vloží text nově vygenerované statistiky
  6. Upravim začátek statistiky podle zálohy
    • vedle sebe si otevřu nově vytvořené textové dokumenty: - Statistika – záloha a Statistika – datum
    • ze statistiky – datum: smažu prvních několik (u mě je to 21) řádků – řádky označim, zmáčknu tlačítko „Delete“
    • ze Statistiky – záloha: zkopíruji prvních několik (u mě je to 8) řádků do Statistiky – datum (Ctrl+C, Ctrl+V)
    • kopírované řádky vložím před text
  7. Upravim konec statistiky podle zálohy
    • vedle sebe si otevřu nově vytvořené textové dokumenty: - Statistika – záloha a Statistika – datum
    • ze statistiky – datum: smažu posledních několik (u mě jsou to 3) řádků – řádky označim, zmáčknu tlačítko „Delete“
    • ze Statistiky – záloha: zkopíruji posledních několik (u mě je to 5) řádků do Statistiky – datum (Ctrl+C, Ctrl+V)
    • kopírované řádky vložím za text
  8. Vložení nových statistik do profilu na stránky http://www.geocaching.com
    • otevřu si v internetovém prohlížeči stránku „Settings / Informace o profilu“ dle bodu 1 a najedu si na nejspodnější okno „Něco o vás“ a kliknu kamkoliv do textu
    • zmáčknu klávesy „Ctrl + A“ – označí se text
    • zmáčknu klávesu „Delete“ – text se vymaže
    • otevřu si textový dokument „Statistika – datum“
    • kliknu kamkoliv do souboru
    • zmáčknu klávesy „Ctrl + A“ – označí se text
    • zmáčknu klávesy „Ctrl + C“ – kopírování textu
    • klávesami „Ctrl + V“ vložím novou statistiku do okna „Něco o vás“ na stránce „Settings / Informace o profilu“.

  • 0

#975 PetrAJana

PetrAJana

    PetrAJana

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 10:43

 

Zkusil jsem si nakopírovat statistiky na profil, bez použití GJ a zase tak velký problém to není. Je to trochu zdlouhavější, ale jde to. ..

 

 

 

Jj takhle to delam, ale jeste mam modul Combinate2 kde se mi vse dela samo, stahne a aktualizuje se vsechny kese, logy a tak, vygeneruje se soubor se statistikou (Pouzivam Stator) a ten pak rucne nahraju, takze neni treba tolik kroku. Ted jsem to psal jednomu kolegovy jak na to ... i s obrazkama ....

 

Nechal jsem si tam ten automaticky upload, kdyby se rozchodil

 

Ano, GeoJerry neni uplne legalni, to se muze rict teoreticky i o c:geo, ktere taha primo HTML a parseruje je. Nesmi se to prehanet, jako vsechno a vzdycky. Toto je muj nazor, muzete souhlasit nebo take ne, ale je to zkusenost ;)


Tento příspěvek byl upraven od petulinka1: 21 October 2014 - 16:51
zkracena citace - takhle dlouhy prispevky necituj, kdyz jsou tesne pred tebou!

  • 0

#976 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 10:44

Je to pěkné, ale já to dělám jednodušeji. Používám ale autostat a combine. Jak, to jsem tu už napsal. Nemusím upravovat, prostě to tam jen celé zkopíruju, jen je třeba pohlídat si kódování.

Stator mám nainstalovaný, ale ještě jsem si generování statistik neupravil aby vypadalo jak chci.

Co se týče GJ, není zcela legální pomocí něj stahovat stránky. Stahování vlastního profilu a nahrávání na něj - je sice stejný případ (automatizace), ale to by snad tolik nevadilo.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 21 October 2014 - 10:46

  • 0

#977 PetrAJana

PetrAJana

    PetrAJana

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 10:51

Je to pěkné, ale já to dělám jednodušeji. Používám ale autostat a combine. Jak, to jsem tu už napsal. Nemusím upravovat, prostě to tam jen celé zkopíruju, jen je třeba pohlídat si kódování.

Stator mám nainstalovaný, ale ještě jsem si generování statistik neupravil aby vypadalo jak chci.

Co se týče GJ, není zcela legální pomocí něj stahovat stránky. Stahování vlastního profilu a nahrávání na něj - je sice stejný případ (automatizace), ale to by snad tolik nevadilo.

 

kazdemu dle chuti, Stator jsem si uz vymazlil, takze no problem, ale jak jsi psal, ty mas Autostat (ten me nesedel moc, subjektivni pocit), my zase Stator ... vysledek je ve finale stejny. Html nacpat rucne do profilu. My mame BM a tedy nektere funkce (Live API), nemame dostupne, tak to jinak moc nejde ...


  • 0

#978 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 11:01

Nova verze Statoru uz umi automaticky vlozit obsah statistiky do schranky a pak otevrit prislusnou stranku. Uzivatel pak uz jen klikne do prislusneho pole, Ctrl+A, Ctrl+V, ulozi a ma hotovo. Otazka tak 2 sekund.

 

Ale predpokladam, ze to bude pouzivano jako nouzovy postup, kdyz nebude chodit GJ a uzivatel nema vlastni prostor, odkud by to mohl nacitat. Vlastni webovy prostor mi pripada jako naprosto nejrozumnejsi moznost.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#979 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 12:43

jinak btw tu nepadlo jeste to, ze nahraju vygenerovany html soubor nekam na ftp a na profilu se nacita ta statistika pres object. je to taky dost jednoduchy, jen je potreba mit vlastni (nebo cizi) ftp server. vkladam to tak u sebe, a rek bych ze gord a dalsi to tak taky maji.. odpada pak i nekolik problemu s mrsenim stylu od groundspeaku..


  • 0

#980 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2014 - 12:50

To mě nenapadlo. Co je potom v té statistice na GS? Předpokládám, že něco na vložení toho objektu. Prostuduju si dokumentaci ke Statoru a Ararat, předpokládám, že to tam někde bude.

Ale kdysi jsem narazil na to, že FTP přenos na můj prostor nefungoval, chtělo to nějaké nastavení, co tam nebylo. Ale už nevím, jestli to bylo v příkazu pro combine, nebo v GenAnim, vím že jsem si kdysi s těmi animovanými mapami hrál ale musel jsem je na server dávat ručně přes commander, FTP mi jinak nechtělo chodit. Časem to vyzkouším.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama