Přejít na obsah


Fotka

Geojarry 2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1221 odpovědí na toto téma

#981 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 16:28

Na upload statistik na vlastní server jsem po znefunkčnění aktuální verze přešel v min. dnech. Řešil jsem to ve vlákně Statoru 1.1.3 (+ předchozí stránka odkazu)  http://www.geocachin...tor-113/page-24


  • 0

#982 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 17:05

Nerozchodil někdo korektně statistiku za použití dropboxu? V IE mi to funguje, ale Chrome mi to nechce pobrat. U FF nevím, nemám naistalován.

Na profilu mám to co dávala Peťulinka zde. Statistiku mám zkopírovanou v Public složce dropboxu. 

Chrome zobrazí jen prázdné pole - vypadá to, že chrome nedotáhne odkazovaný soubor.

 

Chtěl bych se co nejvíc vyhnout použití Geojáry.

 

Rád si nechám poradit. Díky


Tento příspěvek byl upraven od Malej_viktor: 21 říjen 2014 - 20:27

  • 0

#983 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 19:52

to uz zacina byt OT, ale cim tu statistiku delas? pokud statorem, tak budes muset vyrobit doubory s hlavickou a patickou HTML aby to byla korektni stranka, treba se chromu nelibi to.


  • 0

#984 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 20:01

Koukám na tvůj profil a v IE11 je to OK a v Opeře 25 (takové jiné Chrome) je to taky OK. 

Nemůže za to nějaké rozšíření (extension) v tvém Chrome?


  • 0

#985 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 20:03

Pravda - hlavička tam chybí, přesně jako mně, koukni na můj odkaz výše.


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 21 říjen 2014 - 20:47

  • 0

#986 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 20:26

Omlouvám se OT. Díky za rady. Vyzkouším


  • 0

#987 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 6:18

to uz zacina byt OT, ale cim tu statistiku delas? pokud statorem, tak budes muset vyrobit doubory s hlavickou a patickou HTML aby to byla korektni stranka, treba se chromu nelibi to.

 

Stator je na to pripraven.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#988 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 9:47

ja vim, to bylo jen naznaceni smeru jakym se vydat hledat :) jen btw ten soubor start.html a end.html v common neobsahuje zadne html, jen komentar

<!--
  CZ: Soubor slouzi jako uvodni cast s HTML hlavickou pro zobrazeni statistiky.
      Pro prime zobrazeni v profilu na geocaching.com musi soubor zustat
      prazdny. Pro ulozeni statistiky na samostatny server je treba tento soubor
      zkopirovat do profilu Statoru, v kterem bude statistika generovana, a pak
      jej naplnit spravnym obsahem podle pozadavku serveru.
-->

takze ho nestaci jen prachsproste prekopirovat do profilu, ale stejne si to clovek musi doupravit minimalne na

<html><body>

nebo treba

<html>
<head>
  <meta http-equiv="Content-type" content="text/html; Charset=UTF-8" />
  <!-- vlozeni souboru se stylu GC.com pro zalozky, ... -->
  <link id="uxCssMaster" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen,projection" href="http://www.geocaching.com/css/tlnMasterScreen.css?r=1" />
  <link id="uxCssMain" rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="http://www.geocaching.com/css/tlnMain.css?r=1" />
  <link rel="Stylesheet" type="text/css" media="all" href="http://www.geocaching.com/css/jqueryui1810/jquery-ui-1.8.10.custom.css" />
  <style type="text/css">
  .ui-tooltip {max-width: 320px;font-size: 85%;}
  .cStatorContent{max-width:750px;width:750px;margin:0px;padding:0px;}
  </style>
</head>
<body style="text-align:center; width:100%; background:#fff; color:#000; margin:0px; padding:0px;">


  • 0

#989 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 10:01

 

ja vim, to bylo jen naznaceni smeru jakym se vydat hledat :) jen btw ten soubor start.html a end.html v common neobsahuje zadne html, jen komentar

takze ho nestaci jen prachsproste prekopirovat do profilu, ale stejne si to clovek musi doupravit minimalne na

 

No vzdyt na araratu je k tomu taky napsane: Tyto soubory zkopírujte do adresáře Profiles\používaný_profil a upravte je podle své potřeby. Jakmile Stator najde tyto dva soubory, použije je. Výsledná statistika pak bude plnohodnotnou samostatnou webovou stránkou.

 

A co se toho tveho prikladu tyka, tak tam rozhodne nepatri ty tagy pro vlozeni GS stylu. Stator je vubec nepouziva.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 22 říjen 2014 - 10:02

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#990 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 11:05

to mam zkopirovany od Tebe z gord.8u.cz/Geocaching/Profily/Gordici/Statistics.php  :)

 

resp bez

<link id="uxCssMaster" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen,projection" href="http://www.geocaching.com/css/tlnMasterScreen.css?r=1" />

mam osklivej font

 

bez

<link id="uxCssMain" rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="http://www.geocaching.com/css/tlnMain.css?r=1" />

nemam pozadi u zahlavi ramce

 

ale nijak jsem ty css nestudoval


Tento příspěvek byl upraven od mikrom: 22 říjen 2014 - 11:14

  • 1

#991 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 11:41

Aha, ale ja to tam nemam kvuli zalozkam, ale kvuli pismu, aby bylo shodne se strankou. Komentar keca :)


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#992 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 12:03

Nerozchodil někdo korektně statistiku za použití dropboxu? V IE mi to funguje, ale Chrome mi to nechce pobrat. U FF nevím, nemám naistalován.

Na profilu mám to co dávala Peťulinka zde. Statistiku mám zkopírovanou v Public složce dropboxu. 

Chrome zobrazí jen prázdné pole - vypadá to, že chrome nedotáhne odkazovaný soubor.

 

Chtěl bych se co nejvíc vyhnout použití Geojáry.

 

Rád si nechám poradit. Díky

 

Ted jsem si to zkusil. Musis mit ten soubor v Public casti.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#993 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 14:52

ja vim, to bylo jen naznaceni smeru jakym se vydat hledat :) jen btw ten soubor start.html a end.html v common neobsahuje zadne html, jen komentar, takze ho nestaci jen prachsproste prekopirovat do profilu, ale stejne si to clovek musi doupravit minimalne na

<html><body>
nebo treba
<html><head>  <meta http-equiv="Content-type" content="text/html; Charset=UTF-8" />  <!-- vlozeni souboru se stylu GC.com pro zalozky, ... -->  <link id="uxCssMaster" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen,projection" href="http://www.geocaching.com/css/tlnMasterScreen.css?r=1" />  <link id="uxCssMain" rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="http://www.geocaching.com/css/tlnMain.css?r=1" />  <link rel="Stylesheet" type="text/css" media="all" href="http://www.geocaching.com/css/jqueryui1810/jquery-ui-1.8.10.custom.css" />  <style type="text/css">  .ui-tooltip {max-width: 320px;font-size: 85%;}  .cStatorContent{max-width:750px;width:750px;margin:0px;padding:0px;}  </style></head><body style="text-align:center; width:100%; background:#fff; color:#000; margin:0px; padding:0px;">

A co se toho tveho prikladu tyka, tak tam rozhodne nepatri ty tagy pro vlozeni GS stylu. Stator je vubec nepouziva.

Celé se to má asi takhle - nalinkování stylesheetů z GC.COM má význam pouze ve dvou případech:
  • Statoří grafické téma Grounspeak stats používá na některé objekty formátování od GS. Původně mělo používat většinu formátování z nadřazeného stylu, ale protože GS s nimi dělá psí kusy, postupně jsem prvky formátoval přímo definicí v tématu.
  • Atributy, které Stator (jeho grafické téma) neurčuje, jsou děděny z nadřízeného stylesheetu. Pokud např. téma neurčí druh písma statistiky, přebere se od Grounspeaku.
V ostatních případech jsou tyto linky zbytečné. Stator je používá jen u náhledu statistiky, aby se náhled maximálně přiblížil výsledku po vložení do profilu. Bohužel ani toto nemůže být dokonalé, protože GS kromě stylu ještě "opravuje" HTML kód vložený do profilu pomocí javascriptu. :o

A ještě jedna poznámka. Pokud uživatelské statistiky Groundspeak postupně vyštípe z profilů, zůstane nám stále možnost je mít vystavené na vlastním webu. Dnes je založení vlastního webu otázka pár kliknutí myši a samozřejmě zdarma. Stator ve svém konceptu pak počítá s použitím vlastního CSS. Tím lze dramaticky zmenšit velikost HTML souboru samotné statistiky, protože nebude nutné formátovat každý prvek zvlášť, jak se dnes kvůli Grounspeaku děje.

Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 22 říjen 2014 - 17:49

  • 1

#994 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 4:52

Ted jsem si to zkusil. Musis mit ten soubor v Public casti.

Díky. To jsem měl, ale stejně mi to desktopový Chrome nechce brát, ale už to nebudu řešit. Všechny ostatní prohlížeče i mobilní verze chromu fungují korektně. Díky za rady.


  • 0

#995 RAFa16

RAFa16

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 15:06

Jak to pozoruju, tak jsem trochu zaspal dobu (s GgStatem)...budu muset vyzkoušet ten Stator.


  • 1

Geocaching je závislost.


#996 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2014 - 9:19

Můj obdiv neznámému autorovi. Právě se mi nainstalovala aktualizace - a funguje ! Oba dva profily které spravuju se nahrály v pořádku.
Díky!
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#997 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2014 - 12:50

A docela jsem si už zvykl na trojkombinaci CTRL+A, CTRL+V a odeslat. :)


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#998 petjo2655

petjo2655

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2014 - 20:59

Ahojte, chcel by som poprosit panov programatorov o vysvetlenie javu, co pozorujem od novej verzie Geojarry. Po spusteni Autostatu (co vytvara statistiky za databaze geogetu) vsetko prebieha standardne jak doposud, v zavere generovani statistik sa zobrazi to cerne okno (vypisuje pocet kesi, pocet statu, slov atd...) a potom se za normalnych okolnosti otevrela webstranka s novou statistikou na profilu geocaching.com.

Teraz vsak v zaverecnej faze (komunikacia GJ s GC profil) vybehne chybova hlaska GJ ... (nezapsal som si ju, ale mozem dodat dodatecne... )

Lenze ked pozeram potom na svoj ucet GC.com, ci mi tu statistiku udelalo, tak mi udrie do oci ze nick petjo2655 & mony sa prepisal na petjo2655 &amp; mony. Neviem ako to vysvetlit inac, ale mam dojem ze komunikaciou pri nahravani na profil dojde k prepisu nicku. Je jedno na ktorom je to pocitaci. Ten nick si potom musim na GC.com ručne opravit, inak mi uz GG nieje schopny z uctu nic nacist (chyba v komunikaci s geocaching.live)...

Btw statistika je na profile nahrata v poriadku, muj problem s nickem je mozno videt na GC stat bar na zacatku statistiky (pod textem o nasi vizi GC)

http://www.geocachin...8f-2ee263f98046

A vim že ten znak v nicku & neni prilis doporucene pouzivat, ale pochopte ze s tim nic nenadelam.

Zatim necham na svojom ucte ten chybny nick, at se na to muzete trebars podivat. Poradte co se s tim da delat...značka-jednoduše. díky za IT analytiku tohto problemu.


  • 0

#999 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2014 - 21:35

Pokud opravdu chces jen vysvetleni, tak to je dost jednoduche. Znak & jen v URL adrese oddelovac parametru. Proto se tento (a jemu podobne) znak zapisuje do URL jak &amp; Jak bylo predavani tohoto znaku v predchozi verzi a co se zmenilo a proc, to uz ti nepovim.

 

A jeste poznamka: s tim znakem & v nicku pochopitelne muzes neco udelat. Muzes si nick zmenit. To sice problem vyresi, ale asi ne tak, jak by sis pral.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1000 petjo2655

petjo2655

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2014 - 21:44

Diky za vysvetlenie. Ale je zvlastne ze predtim mi mi to nedelalo. Myslis, ze pokud bych zmenil nick tym stylem, ze pred a za & bych zrušil mezeru (bylo byto ...2655&mony), tak by to problem mohlo vyresit?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama