Přejít na obsah


Fotka

Geojarry 2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1221 odpovědí na toto téma

#141 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 16:05

Dyt uz to tu bylo mockrat: neni podle ceho poznat, ze prave ten jeden (nebo i vice) obrazek je fotohint. To fakt nema univerzalni reseni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#142 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 16:09

gord napsal/a:
Dyt uz to tu bylo mockrat: neni podle ceho poznat, ze prave ten jeden (nebo i vice) obrazek je fotohint. To fakt nema univerzalni reseni.

Však já nechci nic poznávat, já chci všechny :) V PDA mám místa dost a pak už si to v případě potřeby přeberu.
  • 0

#143 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 16:10

btw myslim, ze by nemusel bej zas takovej problem, pouzit ty listingy co potahal jarry (tusim ze ty posledni jsou ve slozce last, ne?) projet je nakym makrem, co vyzobe odkazy na obrazky (na ty co nejsou v short/long description) a nejakym wgetem je potaha a ulozi do souboru u kese, nebo tak neco.. nebo se pletu? par radku, nakej regularni vyraz.. jedno ggp volany v combine po aktualizaci jarrym a treba ten wget.exe (nebo taknak se ten programek jmenuje) kdyz uz o o nekdo tak moc stoji.
  • 0

#144 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 16:11

Tak nejak... ani netreba wget, staci skriptfunkce httpask.
  • 0

#145 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 16:59

gord napsal/a:
Dyt uz to tu bylo mockrat: neni podle ceho poznat, ze prave ten jeden (nebo i vice) obrazek je fotohint. To fakt nema univerzalni reseni.

Řešilo se to jinde a z debaty stejně vypadlo, že použití několika klíčových slov jako spoiler, hint, fotohint, fotospoiler, fotonapoveda, napověda apod. jako jméno obrázku pokryje 99% variant přidání fotohintu k listingu... Seznam těchto klíčových slov by se dal asi někam do nastavení makra uložit.
  • 0

#146 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 23:54

Zkuste me podporit http://forums.ground...howtopic=235312 a vysvetlit groundspeaku at da ty linky primo do PQ gpx. Takhle jsou sami proti sobe protoze clovek nema jinou moznost nez stahovat html listingy aby se k nim dostal.
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#147 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 14:10

Parkis napsal/a:

gord napsal/a:
Dyt uz to tu bylo mockrat: neni podle ceho poznat, ze prave ten jeden (nebo i vice) obrazek je fotohint. To fakt nema univerzalni reseni.

Však já nechci nic poznávat, já chci všechny :) V PDA mám místa dost a pak už si to v případě potřeby přeberu.

Zkus Spoiler Sync z http://www.anode.plus.com/spoilersync/, myslím, že docela funguje. Pro PDA vyhovující výstup v jpg nebo i html. Po protažení přes Zoner a doplnění jména souboru do obrázku použitelný výstup i pro Oregon 300.
  • 0

#148 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 14:27

To uz si rovnou muzes pockat na dalsi Geoget, ktery to bude mit jako normalni soucast offline listingu. Tedy pokud tahas data z webu a ne z PQ.
  • 0

#149 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 15:24

Vsak my ostatni uz cekame :D
  • 0

#150 maruki

maruki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 20:57

Zdravím, měl bych dotaz: Pokud si udělám query celé ČR s listingy, a při tvoření batche vyberu Add to pending list, následně se mi stáhne 820 stran, a ke keším, co ještě v db nemám, i info s listingy. Ovšem! Zaktualizuje se mi při tomto i stav (disable/ne) keší, co už v DB mám? (jako u starého GJ?) U starého GJ mi to stáhlo všech ('820') loců, které to importlo, a já si k nim následně dotáhl listingy. To se tu dá taky udělat - když dám stahovat basic info, proběhne to stejně. Ale při výše zmíněné možnosti..? EDIT: Zajímavé, teď jsem pustil ten batch, a začalo mi to stahovat všech 16391 (ňák tak) listingů... EDIT: Díky!
  • 0
SE K750i, GPS modul Nokia LD-4W; GeoGet, Trekbuddy, Handy Geocaching Arcao Edition

#151 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 13:09

Pokud udelas Add to pending list a potom Filter out database, stahne jen listingy novych kesi, se starymi to neudela nic. Delat to je ale hodne velka zbytecnost a je chytrejsi stahnout jen X poslednich stranek, na kterych se mohly objevit nove kese (presne takhle pracuje objevovani novych kesi pomoci predpripravene batch). Pokud ale nedas ten prikaz "odfiltruj ze seznamu ke stazeni vsechny kese, ktere uz mam v databazi", tak se skutecne bude snazit stahnout 16k listingu. Pokud chces na jeden zatah zaktualizovat stavy vsech kesi z CR, je lepsi stahnout celou CR jako basic info. Nasledne muzes pustit query z databaze geogetu, ktera stahne listingy vsem kesim, ktere je doposud nemaji. A pak muzes navrch jeste pustit databazovou query, ktera stahne listingy vsem "dnes neaktualizovanym" kesim. Tim padem objevis i archivovane kese. Pokud tohle vsechno nastrkas do batch, mas to na jeden klik.
  • 0

#152 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 15:35

Zdar všem! Mohl by mě někdo prosím poradit, jakým způsobem nastavit GJ, aby mě dotahoval jen nový krabky? Už jsem to hledal, ale buď jsem slepej, nebo to nikde není. Myslel jsem, že stačí použít Batch - Geocaches - search new (20km), ale to nějak nefachčí. Stahuje to postupně stránky 1-39, ale naimportuje mě to jenom aktuální logy, nic víc. Nový keše mě to nepřidá žádný.
  • 0

#153 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 18:01

Nastav si spravnou HomeArea (v nastaveni GJ) a potom pouzivej batch Geocaches - search new (last 500, HomeArea). Pokud nastavis HomeArea jako Czech republic, GJ zkontroluje poslednich 500 kesi v CR a ty, ktere jeste nemas, stahne i s listingem. Pokud nastavis jako HomeArea Czech republic - Jihomoravsky kraj, tak bude delat to same pro jizni Moravu. To, cos pouzival, musi fungovat pro nove kese 20km kolem tveho soucasneho referencniho bodu - tedy by to melo vyhledavat asi kese v Brne :) Je to ale zdlouhave, protoze kontroluje skutecne vsechny kese v okruhu 20km - takze na ty aktualizace je to nevhodne a vytezuje to server. Jinak obecne se stahovanim nove publikovanych kesi je problem - nejde to lehce zajistit z jednoho prosteho duvodu - datum publikace kese se lisi od "date placed", ktere uvadi owner v listingu. Ale kesky v seznamu se radi podle "date placed" - pokud tedy nekdo dela na kesi 2 mesice, klidne se muze stat, ze se po publikaci ani nedostane do te top 500 kontrolovanych GJ. Takovy problem maji ale vsechny vykradace z webu /a ve vysledku i PQ!/, ale jinak to udelat nejde. Stranky GC.com jsou totiz uplne pitomoucke. Jde tomu predchazet pouze vhodnou volbou poctu kontrolovanych kesi /coz si v GJ muze kazdy zmenit sam/.
  • 0

#154 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 18:12

Nějak mi v GJ chybí nějaký parametr, který by ho dokázal zpomalit. Když jsem nedávno chtěl stáhnout basic info o keších v jednom kraji, tak mne po chvíli GC.COM odstřelil a přesměroval na stránku, kde psali že jsem mooc dobrý, přímo nadčlověk, že dokážu tak rychle mlátit do klábosnice. Takže by to chtělo nějaký zpomalovač...
  • 0

#155 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 18:40

2 medwyn_cz: Díky, už to jede, s tím založením a publikací jsem si to nějak neuvědomil, ale je to přesně ono co jsem potřeboval.
  • 0

#156 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 20:28

Arne1: zkus to stahovat na GPRS, tam se ti tohle nestane :D:D:D
  • 0

#157 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 20:28

Takový dotaz. Stahují se vám po změně zobrazování hintů (po stisknutí Decrypt se již nenačte celá stránka znovu, ale hint se jen dekryptuje) přes GeoJarry hinty? Po cca. dvou týdnech jsem si teď stahoval krabičky a jak tak koukám, tak hinty se nějak nestahují.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#158 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 20:34

Lide, ctete!

  • 0

#159 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 20:40

Arne1 napsal/a:
Nějak mi v GJ chybí nějaký parametr, který by ho dokázal zpomalit. Když


On GJ normalne zpomaleny je, ale mozna pritahli kohoutky. ;)
Jeste kontrolni otazka, nepoustis to nahodou na Windows7?
  • 0

#160 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 20:47

HaLuMa napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Nějak mi v GJ chybí nějaký parametr, který by ho dokázal zpomalit. Když


On GJ normalne zpomaleny je, ale mozna pritahli kohoutky. ;)
Jeste kontrolni otazka, nepoustis to nahodou na Windows7?

Ne - XP. Ale na počítači který má hodně rychlé připojení. A ani opticky se mi to zdá hodně rychlé, řekl bych že jedničková verze byla pomalejší.

Jo, a GPRS nemám. Leda bych mohl pustit Netlimiter :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama