Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Co je a není CWG?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 Faya&Freya

Faya&Freya

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 20:03

Ahoj, Já to dělám následovně: pokud najdu CWG-tak za něj vymněním nějaký hodnotnější/stejně hodnotný předmět (CWG ještě nemáme,ale chystáme se-jelikož většinou lovíme v mezinárodních vodách;)-tam tolik CWG neni:)i když jedno jsme zachránili ze švédské keše..než ji pak někdo ukradl:( ) Pokud jdeme na keš kde je pravidlo výmněny CWG stanoveno-CWG za CWG tak neměníme.Taky jsme se setkali s CWG-které bylo opatřeno lístečkem kde bylo napsáno: toto CWG můžeš vymněnit jen za jiné CWG. myslím že tohle je cesta-vím že každý není poctivý a třeba si jej vezme a nezapíše...např.s čímž jsme se taky houfně setkali, ale já osobně mám čisté svědomí. Přečtu si tenhle človíček má toto pravidlo...ok-já ho neporuším. Takže pokud někomu vadí že si vzal nědo jeho CWG a nedal tam za něj jiné CWG tak at to tam taky napíše(třeba to napíše na papírek který dá do sáčku společně s CWG. A každý bude vědět na čem je.:D
  • 0
Faya&Freya

#22 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 22:25

Fair trade je CWG za CWG, je to sběratelský předmět, když to nerespektuji to je jak kdybych měnil známky za mušličky! Dnes jsem četl výměnu OUT:CWG IN: kaminek z Chorvatska.............blinky, blinky P.S. proto uz nikdy nevlozim CWG do kese, jedine za Spuzvuv puk dam dve;)
  • 0

#23 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 22:34

P.S. proto uz nikdy nevlozim CWG do kese, jedine za Spuzvuv puk dam dve

...tak to je škoda. Tvoje CWG bylo první s kterým jsem se setkal, bohužel jsem nevěděl co s tím dělat, tak jsem si ho jenom vyfotil. Znamená to že už nemám šanci se k němu dostat? ;)
  • 0

#24 Faya&Freya

Faya&Freya

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 22:40

Mno, upřimně jsem jednou zabředla na jednu diskuzi zde- o "smetí "v keškách...taky jsem se pohoršovala nad prošlýmy jízdenkami,elektrosoučástkami...jiný nad kinder bordelem:)...a pak tam někdo napsal :ale promně jsou prošlé jízdenky sběratelská záležitost:), jiný zase, že ty elektronické součástky sbírá....atd...;)takže popravdě sběratelská záležitost může být uplně vše..a myslím že se nikdo nepodivuje nad tím jestli to ten člověk vymněnil také za prošlou jízdenku,nebo elektrosoučástku. Pro mně je CWG osobní vizitka z navštíveného místa-stejné mám i já..ale já si je vyrábím sama -tak že na dřevěné kolečko maluju bud náš nick(a někdo to může taky brát jako sběratelský kousek;)..a vůbecmi nevadí, že si toněkdo vzal za něco jiného(samozřejmně stejně hodnotného)...a taky mně to stojí materiál...a čas který na tom strávím... Ono je to vše rozporuplné;) Sto lidí- sto chutí:) Pokud se stanoví jasné pravidlo že se CWG bude vymněnovat pouze za CWG-pak to příjmu, ale stále je dost lidí kteří "jedou" dle původního účelu CWG-totiž ...nemáte nic na výměnu v keši?nebo chcete zanechat svou osobní vizitku?=pořiďte si CWG;)
  • 0
Faya&Freya

#25 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 23:00

Typicka nekoncici debata o tom, jestli CWG jen za vymenu nebo ne. Vzdycky jsem mel pocit, ze si to kaceri nechavji udelat jako takovou svoji "reklamu", takze nechapu, proc nekteri tak lpi na vymene kus za kus (samozrejme mimo kesek k tomu urcenych). Vymena za nejaky kindersrot mi vubec uz prijde jako kravina. CWG davam do kesi, ktere se mi libi a je mi sumafuk, jestli si to veme nekdo za svoje CWG nebo za nic. I kdyz si mozna blahove myslim, ze to sbiraji jen ti, co maji i sve CWG a ja muzu nekdy z kese zase vzit jejich kousek. ;) Jedine co mi prijde nefer, je kdyz nekdo JEN vytahuje z kesi vsechny CWG, aby je pak menil na eventech (v pripade, ze uz takova CWG ma).
  • 0

#26 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 0:04

Mne na celem tradovani s cwg vadi jen to, ze se nedozvim, kdo si moje kolecko z te kese vzal :-/ Po prvnich vlozenich jsem vzdy napjate sledovala logy na kesi, ale IN/OUT tam nekdo napise tak zridka, ze to vubec nema smysl :-( Premyslim, jestli je to proto, ze si kaceri nepamatuji, kde kolecko nasli, nebo jestli si ho strci do kapsy, i kdyz nemaji nic na vymenu a pak trade radsi nikam nepisou. Jednou jsme nasli kes, kam owner pri kontrole vlozil svych 5 cwg, a nebylo tam zadne, ac pred nami kes nasla jen nejaka triclenna skupinka, ktera podle logu nic nemenila. By mi ani nevadilo, ze si me kolecko nekdo vezme bez nahrady, ale at to prizna! .-) Lumpi jedni sberatelsky nemocni! .-)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#27 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 9:34

Krkovicka napsal/a:
Fair trade je CWG za CWG, je to sběratelský předmět, když to nerespektuji to je jak kdybych měnil známky za mušličky! Dnes jsem četl výměnu OUT:CWG IN: kaminek z Chorvatska.............blinky, blinky


Aha, takže... Majitelé CWG často dávají CWG do keší výměnou za jiný předmět, dokonce už jsem se i dočetla, že má někdo CWG právě proto, aby nemusel přemýšlet, co dát na výměnu. Ale naopak to podle některých nelze - takže dřív nebo později budou všechny věci v krabičkách nahrazeny dřevěnými kolečky :D Owner při zakládání keše obvykle vybere několik různorodých věcí, které tam jako základní obsah vloží (alespoň já se snažím, aby tam bylo něco praktického, něco blbostí, něco pro dospělé, něco pro děti) a asi by nebylo v pořádku, aby z toho za chvilku měl škatulku na sběratelské předměty. Co tak asi potěší víc rodinu s dětmi? Najít krabku plnou CWG, nebo plnou kinder hraček? CWG je předmět na výměnu jako každý jiný, tečka. Když si owner nějaké CWG směnárny stanoví pravidla výměny, respektuji je, ale na to, že si stanovují pravidla i majitelé CWG, kteří je někam vkládají, na to už se dívám s poněkud povytaženým obočím. Ono je pro sběratele CWG obtížné přijmout, že pro CWG nepostižené jedicne má tohle dřevěné kolečko hodnotu třeba té prošlé jízdenky. Ale je to tak :P
  • 0

#28 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 10:16

Chryseis napsal/a:CWG je předmět na výměnu jako každý jiný.



Do kamene tesat, nebo aspon do dřeva vypálit :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#29 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 12:23

Ale dyk to už je, veverko, vytesáno. V pravidlech. Všechno ostatní jsou jen řeči... může se snažit nastavit "etickou" normu, aby byla "slušnost" měnit CWG za CWG, ale vymáhat to nelze, ani se kvůli tomu hrdlit.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#30 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:31

to je furt sraní kvůli těm pukům... ... já jsem si je udělal pro to, že když je někdo sbírá, ať si ten můj vazme, když se mu líbí. A je mi total u prde.e, jestli mění nebo ne. Kulatej čtverec.. Jdu si dát Cabernet..
  • 0
PUNK 4 EVER!

#31 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 21:04

spuzva napsal/a:
Jdu si dát Cabernet..

Jirko, zkus někdy Carmenere z Chille. Třeba Cassillero el Diablo.B)
  • 0

#32 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2010 - 12:40

No aj na hranatý puky už sem myslela...Při stavění archi modelů mám hranatejch odřezků kvanta.:P
  • 0

#33 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2010 - 18:21

hydrous napsal/a:

P.S. proto uz nikdy nevlozim CWG do kese, jedine za Spuzvuv puk dam dve

...tak to je škoda. Tvoje CWG bylo první s kterým jsem se setkal, bohužel jsem nevěděl co s tím dělat, tak jsem si ho jenom vyfotil. Znamená to že už nemám šanci se k němu dostat? ;)


Sance tu je, jak jsem rekl, za dva Spuzvovy puky....:), no ne, dneska jedna pekna kes GC1W24N a sup tam s CWG, nic za nej nechci, jen az ho najdete vymente ho za CWG
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama