Přejít na obsah


Fotka

verze 2.3.0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
392 odpovědí na toto téma

#321 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 9:40

No jo, mas pravdu. Sice si nejsem vedom zadne zmeny v teto oblasti, ale skutecne to nejak prestalo chodit.
  • 0

#322 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 9:42

HaLuMa napsal/a:
No jo, mas pravdu. Sice si nejsem vedom zadne zmeny v teto oblasti, ale skutecne to nejak prestalo chodit.


Takže se u tebe vyskytla stejná chyba? Pokud ano, tak to asi bude nějaký bug.
(teorii o úmyslnosti aby měli do příště co opravovat zavrhuji :D )
  • 0

#323 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 10:29

Tak zpet na stromy. mel jsem tu v GG zrovna nejakou nefunkcni verzi. kdyz jsem pouzil verzi, ktera je distribuovana s GG, tak mi to chodi spravne! Zkus si najit ten skript a podivej se, jestli mas spravnou verzi, tedy datum 28.11.2009 a velikost 9434 bytu.
  • 0

#324 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 10:48

a teď "babo" raď... každopádně děkuji monoho za ochotu tento problém řešit, ikdyž se jedná tak nějak o minoritní problém PS: ještě 9 postů a stane se ze mne kačer teoretik :D
  • 0

#325 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:01

Zkus to porovnat s prilozenou verzi skripty, ktera mi fakt chodi. P.S. Titul "kacer teoretik" vymyslel H+, ktery jen zavidi ostatnim, ze se tu s nim nikdo nebavi. :D
  • 0

#326 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:10

takže asi takto...
  • 0

#327 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:13

HA! Asi jsem na to přišel... proč to tak je nevím... do GG jsem se nikdy neštoural tam kam jsem neměl... Který smazat? Pokud vůbec...
  • 0

#328 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 13:39

To je ale v naprostem poradku! Distdata je instalacni predobraz kazdeho nove vznikleho datoveho adresare. V neporadku je uplne jina vec, a to proc mas datovy adresar v program files? Tedy proc jsi na pevny disk instaloval Geoget v rezimu prenosneho disku? :o Opravdu neni dobry napad mit jakakoliv data v Program Files. Muze te tam potkat spousta neprijemnosti, od problemu s pristupovymi pravy, az po problemy s virtualizaci toho adresdare, kde se ve skutecnosti pracuje s uplne jinymi soubory ulozenymi jinde, nez si myslis. A to cele jeste v zavislosti na konkretnim nastaveni operacniho systemu. Treba je zakopany pes v tomto...
  • 0

#329 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 16:33

HaLuMa napsal/a:
To je ale v naprostem poradku! Distdata je instalacni predobraz kazdeho nove vznikleho datoveho adresare.

V neporadku je uplne jina vec, a to proc mas datovy adresar v program files? Tedy proc jsi na pevny disk instaloval Geoget v rezimu prenosneho disku? :o

Opravdu neni dobry napad mit jakakoliv data v Program Files. Muze te tam potkat spousta neprijemnosti, od problemu s pristupovymi pravy, az po problemy s virtualizaci toho adresdare, kde se ve skutecnosti pracuje s uplne jinymi soubory ulozenymi jinde, nez si myslis. A to cele jeste v zavislosti na konkretnim nastaveni operacniho systemu.

Treba je zakopany pes v tomto...


Nainstaloval jsem ho tak abych ho mohl kdykoli "sbalit" a přenést jinam, např ke známému na chatu a měl to celé tak jak doma s sebou. Pokud myslíš, že v tomhle je chyba, tak jak to ted vyřešit?
  • 0

#330 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 16:39

Takova instalace je v poradku, ale ne do program files ve windows >= vista. Nez tu opravu vysvetlovat, ozvi se mi radeji na ICQ a udelam ti to pres TeamViewer.
  • 0

#331 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 18:48

HaLuMa napsal/a:
To je ale v naprostem poradku! Distdata je instalacni predobraz kazdeho nove vznikleho datoveho adresare.

V neporadku je uplne jina vec, a to proc mas datovy adresar v program files? Tedy proc jsi na pevny disk instaloval Geoget v rezimu prenosneho disku? :o

Opravdu neni dobry napad mit jakakoliv data v Program Files. Muze te tam potkat spousta neprijemnosti, od problemu s pristupovymi pravy, az po problemy s virtualizaci toho adresdare, kde se ve skutecnosti pracuje s uplne jinymi soubory ulozenymi jinde, nez si myslis. A to cele jeste v zavislosti na konkretnim nastaveni operacniho systemu.

Treba je zakopany pes v tomto...


No na druhou stranu jsem ted jednomu znamemu pomahal s rozchozenim a ta prenosna verze je tam zatrhnuta automaticky a normalni clovek co tomu "nerozumi" to normalne prejde.
  • 0

#332 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:23

Aha, to rozhodne nebyl zamer. Podivam se na to, dik. (preci jen si tak casto geoget z instalacek neinstaluji...)
  • 0

#333 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 19:51

Ano, defaultně je nastavena přenosná instalace... A ta data mít takto? (viz příloha)
  • 0

#334 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 15:32

a ja myslel, ze je zatrhnuta ta volba co sem pouzil naposledy.. ale jaka tam byla pred par lety uz opravdu nevim :)
  • 0

#335 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 11:14

Ono by tu instalacku mozna chtelo komplet zrevidovat a udelat ji vic "lama friendly".
  • 0

#336 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 16:49

mikrom napsal/a:
a ja myslel, ze je zatrhnuta ta volba co sem pouzil naposledy.. ale jaka tam byla pred par lety uz opravdu nevim :)

No, to jsi asi myslel správně, protože já mám zatrženou "normální". Teď ještě, co je předvoleno při instalaci na PC, kde ještě nikdy GG nebyl...
  • 0

#337 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 17:32

každopádně lidi... co s těma zmizelýma čtverečkama statusu kešky? ;)
  • 0

#338 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 17:36

Delas neco spatne. Mam nejnovejsi verzi a vse mi funguje normalne. Zkus vlezt do nastaveni sloupcu a zkontrolovat, zda je tam skutecne na patricnem sloupci zapnuty visualscript condition.
  • 0

#339 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 17:47

medwyn_cz napsal/a:
Delas neco spatne. Mam nejnovejsi verzi a vse mi funguje normalne. Zkus vlezt do nastaveni sloupcu a zkontrolovat, zda je tam skutecne na patricnem sloupci zapnuty visualscript condition.


Ono mi to hlavně zmizelo po updatu na poslední verzi a od té doby smolík...
  • 0

#340 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 17:51

Uz jsem ti nabizel, ze to vyresime pres TeamViewer. Takze pokud mas zajem, tak se ozvi na icq. Tohle nema smysl a zabere to sestnactinasobek casu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama