Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#1141 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 14:42

Yaro.SH napsal/a:
Rad bych reportoval jeden BUG pro odznak "Daily cacher" je tam spatne podminka pro "Diamond" kdtery by mel byt pro 365+ ale kdyz ma clovek presne 365 tak nema narok na zadny odznak :

&& (%GGS_DAILY% < 365)) ? 'E' : (%GGS_DAILY% > 365) ? 'D' : 'Gray')

Spravne by melo byt asi
1) >= 365
nebo
1) > 364

Dík tam sem ještě nedolezl takže sem na to nepřišel v další verzi opravím B)
V množství podmínek se to holt někdy stratí.... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1142 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 14:44

V šabloně opraveno... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1143 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 7:54

Ahoj, ještě jednou jsem se dostal k odznáčku "průměrná délka logu" Jak to vypadá, je to asi na delší řešení, a napadlo mě jestli neexistuje (asi prozatimní) varianta kdy by se znění logu ke keši do GG někam ručně zkopírovalo, aby BG mohl vesele počítat. Jestli jsem pochopil jiná vlákna, tak budoucí verze bude mít s BM logy těžké problémy, takže by to asi ani prozatimní verze být nemusele. Pokud se ptám nesmyslně, tak se omlouvám. Díky
  • 0

#1144 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 8:07

Není to tak nesmyslný ale fakt, je, že by sis třeba v mém případě musel okopírovat skoro 1000 logů do nějakého souboru a z toho to pak počítat ale jako řešení to je ale asi než se do tohoto pouštět ještě bych chvilku vyčkal věcí příštích.... navíc sem se pustil do kompletní předělávky BadgeGen a to přechod ze šablony a template (je to strašný to udržovat) na program nebo skript který vytvoří samostatný html který jen přilinkuješ do stávající šablony. B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1145 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 8:14

Takováto úpravička by asi byla užitečná. A s těmi logy - pokud by neexistovala možnost importu u nových nálezů (myslím tím pro BM), tak prostě po stažení ulovených keší (pokud budu chtít tento odznáček :) ) pro každou novou keš ze stránek GC zkopíruju svůj nový log. Vím že je to v případě velkých tahů na keše vcelku dost práce, ale pokud si mám vybrat tuto práci a mít nebo bez práce a nemít, tak je to pouze na mém rozhodnutí. A pokud by se to týkalo všech BM kteří GG používají, tak by asi použitelnost a užitečnost byla vcelku slušná. Předpokládal bych že stávající logy jsou v GG natažené a tak by se tahat/kopírovat nemusely. Uvidíme tedy co budoucnost přinese - v této chvíli ani nevím jestli BM vůbec dokáže dostat do GG svoje nové nálezy (a to i bez logu) :( .
  • 0

#1146 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 8:20

jasný nezavrhnul jsem to ani v předchozím tvrzení... dokonce si myslím, že bych byl schopen logy doházet i do DB GeoGetu takže pak už by počítání bylo normální ale fakt vydrž... Těch změn co se objevilo je hodně a důsledky se postupně musí projevit na veškerém software... Myslím HaLuMa maká na nějakém řešení přes API což asi pojme všechny PM uživatele jak to bude s BM se uvidí dál ale něco se s tím určitě bude dát udělat možná složitěji = drbání se pravou rukou za levým uchem ale nějak to pude...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1147 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 8:23

samozřejmě nijak nespěchám :) já spíš vždycky nevěřícně zírám co se taky dá vytvořit. Je možné že poslední sada úprav GC bude svou podstatou "vynucením" PM pro kačera který bude chtít cokoli dělat. Tak uvidíme. díky moc všem za úžasnou práci
  • 0

#1148 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 21:29

Hoj, po dlouhé době jsem aktualizoval statistiky včetně odznaků, dost mě překvapilo, jak moc je laciný odznak The Night-Owl, oproti originálu mi to připadá hodně podhodnocené. Nechceš to udšlat trochu těžší? Maximum 10 nočních keší u Tebe a 180 v originálu mi přijde jako moc velký nepoměr. Nemyslím si, že by tady v ČR byl nedostatek nočních keší aby se to muselo takhle zjednodušit. Jinak díky za podporu odznaků, všechno špale jak má :)
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#1149 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 21:33

Arogant napsal/a:
Hoj, po dlouhé době jsem aktualizoval statistiky včetně odznaků, dost mě překvapilo, jak moc je laciný odznak The Night-Owl, oproti originálu mi to připadá hodně podhodnocené.
Nechceš to udšlat trochu těžší? Maximum 10 nočních keší u Tebe a 180 v originálu mi přijde jako moc velký nepoměr. Nemyslím si, že by tady v ČR byl nedostatek nočních keší aby se to muselo takhle zjednodušit.
Jinak díky za podporu odznaků, všechno špale jak má :)

Ahoj já nekontroloval originál ale zřejmě to změnili mám tam jejich původní hodnoty jak tak koukám
:-) no vzhledem k tomu, že se v tom teď rýpu tak to předělám ale chvilku to potrvá ještě a dík za upozornění.... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1150 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 22:12

BM to do nalezených dostane. Když ne jinak (třeba z té zprávičky Tuto keš jsi nalezl...) tak to lze nastavit ručně. Jen zatím nevím, jak by se tam dal ručně přikopírovat log. Listing změnit umím. Pokud tam logy nebudou, nic se nestane, jen se bude muset ošetřit to dělení nulou, a přijdeme o odznak Autor a o statistiku počtu odlovů na vlastních keších (pokud alespoň POČET logů nepůjde importovat). Stejně ty statistiky je jenom takové hračičkaření. Je to pěkné, ale žít se bez toho dá. Důležitější jsou exporty. Pokud by exporty byly bez logů, tak se to taky dá přežít, málokdy se na ně koukám, ale někdy jo. Jinak co se týká odznaků, podhodnocené se mi zdají waymarky, tam jsem měl zlatý hned a až dologuju, co jsem nafotil, bude asi hned další. Ale on to málokdo hledá a loguje.
  • 0

#1151 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 10:00

Tak zase koukám na vlastní logy - už teď je cesta jak si ho (ručně) do GG zkopírovat, a to do poznámky u dané keše. Nedalo by se to nějak pro odznáček využít? I kdyby při úplně přesně definovaných pravidlech (třeba v kombinaci s definovaným tagem že si má pro log šáhnout do poznámky) a s rizikem že se něco spočítá chybně? Možná se ptám naivně a neznale, ale tak mě to napadlo a třeba to inspiruje něco chytřejšího.
  • 0

#1152 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 10:06

Do poznámek fakt ne.... to už by se motaly hrušky s jabkama Vydrž... :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1153 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 10:37

jo jo, já si říkal že to asi takto nepůjde :) , ale zrovna jsem si tam ty logy kopíroval abych je někde měl, a tak mě to napadlo. Určitě vydržím (moje trpělivost je všude proslulá :P). Vycházím z toho, že i blbá myšlenka může někoho inspirovat k chytré.
  • 0

#1154 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 10:43

:-D :-D já sem spíš na čekačce jak to kluci u Geogetu vyřeší samozřejmě cpát to v geogetu do nějakého pole je možné např klidně vytvořit položku "MyLogs" úplně novou a do ní to ládovat (určitě lepší řešení než do poznámky) nicméně si myslím, že předbíháme sledy událostí opravdu je potřeba udělat koncepční rozhodnutí jak to bude dál a podle toho se zařídí věci další ... jinak je to vyhozená práce z okna :-) ale určitě se najde řešení i pro BM třeba možná složitější ale něco vymyslíme :-) p.s. A nápady se cení ono někdy nakopnutí neškodí... lol ikdyž se to třeba ukáže jako blbost tak z blbostí může vykvést louka nápadů :-D odtoho se tu o tom drbe...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1155 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 10:11

Zdravím měl bych dotaz. Jak udělám aby se mi pod odznáčky zobrazovala ta stupnice ?

http://img854.images...9051/badgen.jpg
  • 0

#1156 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 11:06

jestli máš poslední verzi tak v nastavení přibylo jedno zaškrtávátko Graf (dole vpravo) a když to zaškrtneš dohodí se ti tam ty grafy... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1157 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 11:12

DrakMrak napsal/a:
jestli máš poslední verzi tak v nastavení přibylo jedno zaškrtávátko Graf (dole vpravo) a když to zaškrtneš dohodí se ti tam ty grafy... B)


Mám 3.0.4, o novější nevím a žádné takové zaškrtávátko nevidím
  • 0

#1158 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 11:22

Tak už to chodí...Díky moc

Jinak to zaškrtávátko je :
http://img829.images...038/badgesi.jpg
  • 0

#1159 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 11:56

Arne1 napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
jestli máš poslední verzi tak v nastavení přibylo jedno zaškrtávátko Graf (dole vpravo) a když to zaškrtneš dohodí se ti tam ty grafy... B)


Mám 3.0.4, o novější nevím a žádné takové zaškrtávátko nevidím


No bejt by tam mělo :-D viz obrázek od kolegy....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1160 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 12:06

Aha.. takovej pidivažlík... Přehlídl jsem to kvůli tomu popisku co je od toho příliš daleko
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama