Přejít na obsah


Fotka

Garmin GPS Map 60 má nástupce - GPS Map 62


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
545 odpovědí na toto téma

#421 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2011 - 22:57

Aha, tak to je jasné. Ony tam ty mapy asi jsou všechny, ale u nových Garminů bohužel nejdou zapínat jednotlivé mapy v rámci jednoho img souboru. Filozofie mapových sad se trochu změnila a je proto nejlepší mít jednu mapu v jednom souboru. Když nahráváš přes Mapsource je potřeba použít menší fígl. (A nebo použít Basecamp a nelámat si s tím hlavu.) Nahraj Mapsourcem vžy jednu mapu a po dokončení přejmenuj soubor v GPS (původní se myslím jmenuje gpsmapupp.img nový se může jmenovat třeba TopoCzech.img). S další mapou Mapsource zase vytvoří soubor s defaultním názvem a ten zase přejmenuješ.
  • 0

#422 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 0:44

diky
  • 0

#423 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 0:47

jsou to kokosy kdo to nevi bude se stim porad hrabat
  • 0

#424 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 8:50

On Mapsource nové GPSky holt už moc nepodporuje. Ne jen, co se týče map, ale třeba i waypointů. Kdo nechce mít problémy, musí používat Basecamp.
  • 0

#425 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 18:45

tak po nekolika dnech s 62-dvojkou musim ric ze jsme spokojen an 80% , moznosti nastaveni je opravdu hodne , jedine co me opravdu stbve je to rozliseni , kurna to tam opravdu nemohli dat obrazovku z colorada ono tech 240*400 bylo luxusni ted je to 146*200 a to je polovina ach jo
  • 0

#426 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 20:40

A kdyz porovnas citelnost na primem slunci s vyplym podsvicenim, tak to vychazi jak? Oregon nic moc, ale Colorado jsem v ruce nemel, tak by me to zajimalo. 62ku si v tomhle ohledu nemuzu vynachvalit. Rozliseni mi az tak neva, ale mohli by teda doladit zobrazovani pismen, je takove podivne rozmazane.:(
  • 0

#427 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 22:31

jjj souhlasim to pismo je hrozny ale je to dano tim rozlisenim, jinak porovnani s colousem uz bohuzel neni jelikoz jsme 62 dostal misto pokazenyho colorada, ale porovnani colorado oregon bylo ze colorado jasne vedlo
  • 0

#428 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 22:32

lidickynevite kde stahnu tu rekreacni mapu Evropy co mam automaticky nainstalovanou v GPS
  • 0

#429 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 23:14

colorado je na slunicku velice dobre, dopadajici svetlo u neho naopak pomaha s viditelnosti. prusvih u nej nastava, kdyz toho okolniho svetla neni moc - musi se zacit prisvetlovat mnohem driv nez 60ka (62 jsem jeste poradne nevidel)
  • 0

#430 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 12:30

Schrek napsal/a:
jjj souhlasim to pismo je hrozny ale je to dano tim rozlisenim

To neni rozlisenim. To je chybnou volbou fontu pro dane rozliseni. Treba sedesatky takovehle problemy rozhodne nemely. Ale co uz, citelne to porad je.
  • 0

#431 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 12:36

Dain a Olik napsal/a:
colorado je na slunicku velice dobre, dopadajici svetlo u neho naopak pomaha s viditelnosti. prusvih u nej nastava, kdyz toho okolniho svetla neni moc - musi se zacit prisvetlovat mnohem driv nez 60ka (62 jsem jeste poradne nevidel)

62ka si vede dobre i pri slabem osvetleni, nemam teda 1:1 porovnani se sedesatkou ani Coloradem, ale byl jsem velice prijemne prekvapen. Osobne bych tuhle vlastnost uprednostnil i pred tim vyssim rozlisenim.
  • 0

#432 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 04 červen 2011 - 21:14

Už máte někdo zkušenosti s fw 3.0? Včera jsem ho stáhnul a gps mi přijde svižnější. Jen "počeštěnou češtinu" jsem použil z verze 2.8 ale zatím bez zjevných problémů.
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#433 muschil.pv

muschil.pv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 13:45

No tak na tu verzi bych se chtěl taky zeptat. Minulý týden jsem GPS přinstaloval na verzi 3.0. Po výkendovém používání bych se chtěl zeptat na tento úkaz. Když mám mapu přiblíženou do 800m, tak bez problémů ukazuje všechny lesy, louky, cesty a turistické značky. Když ji ale oddálím na 1200m, tak mám jen šedou obrazovku a na ní červeně silnice, a to asi jen ty důležité, a fialovou prošlou trasu. Je to normální? Neměli by se přitom větším oddálení zobrazovat i ty lesy atd? Jak se dá z n verze 3.0 vrátit na původní?
  • 0

#434 mlsbrt

mlsbrt

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 16:35

FW 3.0 mám už týden a šlape to jako hodinky. Řekl bych, že jsou svižnější odezvy kláves, ale jinak nepozoruji jiné zlepšení. Když oddálím topo mapu na 2km, tak se mi taky zobrazí jen silnice. Určitě je to normální. Nedovedu si představit, jak by se na tak malém displeji s nízkým rozlišením zobrazovaly detaily na veké ploše.
  • 0

#435 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 05 červen 2011 - 17:49

Jednu změnu jsem vypozoroval. Když dám po zapnutí Find a Kešky, zobrazí se mi všechny, které jsou v přístroji nahrané - jak odlovené, tak neodlovené. Ve verzi 2.8 se zobrazovaly jen neodlovené. Ve 3.0 se musí stisknout Menu a dát volbu Zobrazit neodlovené. Bohužel, po vypnutí a zapnutí se zobrazí opět všechny body. GPS si nepamatuje předchozí volbu.
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#436 khooca

khooca

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 10:33

Ostrovaci napsal/a:
Už máte někdo zkušenosti s fw 3.0? Včera jsem ho stáhnul a gps mi přijde svižnější. Jen "počeštěnou češtinu" jsem použil z verze 2.8 ale zatím bez zjevných problémů.

Kde jsi vzal pls tu upravenou češtinu? Já jí hledal, ale nikde nenašel..

edit: už mám
  • 0

#437 Azog

Azog

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 12:19

Dal som si na 62s FW 3.0 ... Nasiel som jeden problem, ktory som predtym vo verzii 2.4 nemal ... Ked zapnem GPS a v menu dam rezim ukazky potom vyberiem na mape miesto kde chcem navigovat a zapnem simulovat jazdu po ceste tak mi to nesimuluje po ceste ale ide urcitou rychlostou vzdy na sever ... Ak zastavim navigaciu vzdy mi to ide na sever ... Problem sa vyriesi az ked sa mi na chvilu nacita moja poloha a hned prepnem znova na rezim ukazky potom mi uz idu simulacie po ceste dobre ... Aj priamoziaro a aj pri mape do auta po cestach ... Ide to aj vam to takto pri verzii 3.0 ?
  • 0

#438 DartVader

DartVader

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2011 - 10:15

khooca napsal/a:

Ostrovaci napsal/a:
Už máte někdo zkušenosti s fw 3.0? Včera jsem ho stáhnul a gps mi přijde svižnější. Jen "počeštěnou češtinu" jsem použil z verze 2.8 ale zatím bez zjevných problémů.

Kde jsi vzal pls tu upravenou češtinu? Já jí hledal, ale nikde nenašel..

edit: už mám


Nemyslíš náhodou tu co vytvořil Habbillnss? (http://solansky.ic.cz/Czech.gtt)
  • 0

#439 poetka

poetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 7:05

Jake pouzivate pouzdro na 62?

Jde mi pouze o ulozeni navigace v batohu mezi ostatni veci, aby se minimalizovalo riziko poskozeni anteny apod.

Predstavoval bych si neco jako:

http://www.garmin.cz...-gps7map76.html

Ale nic podobneho, primo pro 62jku, jsem nenasel. Nebo netusim zda se do tohoto pouzdra, ktere je urcene i pro 60tku, bez problemu 62jka vejde...

Popr. nejaky jiny tip jak toto resite vy. Diky za pomoc.
  • 0

#440 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 10:29

poetka: nazdar pro tohle pouzdro si jdu dneska do obchodu tak jsem zvedavy jak bude vypadat
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama