Přejít na obsah


Fotka

Kešky-premium member


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
84 odpovědí na toto téma

#41 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 22:35

v&f family napsal/a:
GCXCEN


No jo, tam jsem nemohl, protože jsem byl v práci:( Ale našel jsem se v tom výpisu od Pitra, to byla panečku melancholie;)
Tuším, že byl ještě 2. PMO event (oproti tomu prvnímu proběhl zcela bez flejmů, pravda o pár let později - tuším od Tučnáka, Kobylisy...) Po upgradování serveru gc.com již poté nešly PMO eventy zakládat.

A mírně OT: jsem PM, ale vůbec to nevyužiju, nechávám si to spíše kvůli bookmarkům a občas nějaké té notifikaci. Dokonce marně přemýšlím, kdy jsem naposledy zapnul GPS, nějak jsem přišel na chuť lovení á la Šaman... :)
  • 0
Retired slowcacher

#42 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 7:11

zmijovkar napsal/a:
Řekl bych, že takové kastování, co tu předvádíte, je dost smutná věc ....

Rozhodne mi neslo o nejake kastovani, to vubec ne ale proste tu hru hraji, bavi me a tak mi prijde normalni za to zaplatit, zvlastepak, kdyz to stoji jen par korun a to i kdyz nejsem zadny velky lovec ani FTF stvanec, proste z principu. Chapu ale, ze to nekomu za to nestoji - jasne a v poradku, pak ale at neplace, ze nektere kese nevidi, nebo ze ma problematictejsi stahovani kesi. A jestli GS prosperuje a vydelava, tak je to podle me jen dobre. Mas sice pravdu, ze hra by fungovala i bez GS ale jde o globalni hru a tak prijde mi skoda ji delit na ruzne lokalni vetve. Typickou ukazkou je Rusko - u GS maji jen kolem stovky kesi, kdezto na vlastnim systemu jich maji nekolik tisic. Byl bych mnohem radeji, kdyby to bezelo pod "jednou strechou", nechce se mi delat dalsi profil na www.geocaching.ru ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#43 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 7:18

Mám teď ze tří mých keší log DNF, pokud jsou opravdu pryč, tak některé z nich archivuji a některé změním na PM. Pokud ani to nepomůže, tak taky archivace a další už budu zakládat jen v hlubokých jesenických lesích.
  • 0

#44 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 12:18

Já osobně souhlasím s zmijovkar. Jsem studentka a nějak mě nelákají rádoby výhody PM, proto si vystačím s BM, navíc když jsem za půl roku si odlovila pouze 45 keší, nevyplatí se mi to! Je to zbytečné!
Navíc sobikovi-to co napsal na druhé stránce je ubohý, už chci vidět BM kačera, který našel právě třeba svojí stou kešku, napíše do logu: Hurááá, moje stá keška; a druhý den mu zmizí keška (owner sobikovi), a pak kačeři co si přečtou jeho poslední log sté keše si budou tukat na hlavu proč tam napsal stá keš, když jich má jen 99, to je fakt vtipná představa, ale docela by mě to dost nasralo!:@
  • 0

#45 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 12:21

sobikovi napsal/a:
Plánuji všechny své keše převést na PM a logy BM kačerů mazat B)

Zajimaly by me dve veci:
1. Kde mas pro tenhle kravskej napad oporu v pravidlech? (Razitko je v logbooku, tim diskuze konci.)
2. Nemeli by moderatori zdejsiho fora prijmout nejakej pomyslnej anti-flamovaci kodex? (Nebo bys to mozna mel prestat delat...)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#46 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 13:12

Proboha lidi, máte smysl pro trochu nadsázky? Sobik to samozřejmě nemyslel vážně a 90% z vás mu na to skočilo :o. Co se mně týká - návštěvnost svých keší snižuji obtížností řešení, takže PM vs. BM neřeším - v době své BM kariéry jsem díky vlastnostem (nebo bugu :)) GCzII pár PMO keší odlovil. Vždy jsem se před zalogováním ownera zeptal, jestli mu to nevadí a nikdy nebyl nejmenší problém.
  • 0

#47 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 14:38

Přesunuto z poradny. Tam tyhle dohady nemaj co dělat. A zvažte, jestli má cenu dokolečka řešit tyhle kraviny. Opakuje se to každých pár měsíců a z pochopitelných důvodů to nikam nevede.
  • 0

#48 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 15:10

U jendé keše, která se podruhé ztratila po té, co ji odlovili dva kačeři s pěti nálezy jsme o PMO silně uvažovali. Nakonec jsem volili přemístění. A jestli někdy PMO keš založíme, tak rozhodně nebudeme mazat logy BM uživatelů ani je nijak buzerovat ba ani zjišťovat, zda je nešťastník BM nebo PM, protože IMHO mazáním logů neochráním ani keš ani místo, akorát tím naštvávám kačery. A k názoru, že by nemělo být vůbec BM a mělo být vše placeno? S tím zásadně nesouhlasíme. Placená hra je krajně podezřelá věc smrdící těžkou komercí, od které bychom utíkali co nejrychleji pryč. (PM jsme si zaplatili 3 měsíce po registraci, nejde tedy o neochotu zaplatit za zábavu, ale o princip.) EDIT: to pepa.z.pocernic. Nemyslím, že takové diskuze k ničemu nevedou. Čtenář má možnost posoudit pohled různých stran a udělat si tak vlastní názor. Problém je v tom, že GS je nepružný a nedokáže jasně a srozumitelně vydefinovat pravidla, pak si pravidla vykládá každý po svém.
  • 0

#49 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 15:18

pepa.z.pocernic napsal/a:
Přesunuto z poradny. Tam tyhle dohady nemaj co dělat. A zvažte, jestli má cenu dokolečka řešit tyhle kraviny. Opakuje se to každých pár měsíců a z pochopitelných důvodů to nikam nevede.

Vim, ze se Ti tahle poznamka nebude libit - ale nejvic tady flame v tomhle vlakne rozjizdi "Tvuj vlastni" moderator. A vzhledem k tomu, ze se stokrat opakovanej nesmysl stane prijimanou pravdou, mi to nedalo na nej nezareagovat.

To, ze je to v poradne, jsem si nevsiml - sypu si popel na hlavu. Ovsem, ze by to bylo nejak extremne rozeznatelne a intuitivni, to teda neni...
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#50 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 15:42

mtauf napsal/a:
Proboha lidi, máte smysl pro trochu nadsázky? Sobik to samozřejmě nemyslel vážně a 90% z vás mu na to skočilo :o.

Aspoň někdo pochopil...

Moje narážka primárně vedle k tomu, že dané téma se tady probíralo snad 100x a stačí tedy hledat a pročíst si zpětně, jaký je názor kačerů na PM.

PM keše u nás nemají zásadní smysl. Dokážu pochopit, že myšlenka PM keší je omezit počet kačerů na kešce kvůli ochraně přírody, okolí, atd. atd. Osobně to vnímám tak, že v zahraničí nikdo moc neřeší jestli být PM či BM, ale když chce hru hrát, tak je prostě PM... a je jedno proč a nač. Vedle toho přístup, že musím mít všechno co je na mapě, i když je to pro PM tam taky dle mého nefunguje. Ta keš je pro PM, tak je pro PM a nebudu se to snažit nějak obejít.

Pokud by tedy byl log od BM v keši PM, pak je na místě dotaz, jak se takový BM k souřadnicím dostal... ale to už je další flame. Prosím ne... buďte v klidu.

P.S. Hplus: klííííííd a nohy do tepla.B)
  • 0

#51 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 18:04

sobikovi napsal/a:

mtauf napsal/a:
Proboha lidi, máte smysl pro trochu nadsázky? Sobik to samozřejmě nemyslel vážně a 90% z vás mu na to skočilo :o.

Aspoň někdo pochopil...

Moje narážka primárně vedle k tomu, že dané téma se tady probíralo snad 100x a stačí tedy hledat a pročíst si zpětně, jaký je názor kačerů na PM.

To je hezké, ale ty názory se mohou časem měnit. A je vidět, že toto je téma je pořád živé a diskutovat se o něm chce.

sobikovi napsal/a:...Ta keš je pro PM, tak je pro PM a nebudu se to snažit nějak obejít.

Kdyby božský GS nechtěl, aby BM mohli logovat PMO keše, tak by jim to jistě technicky nedovolil, ale zablokoval.

sobikovi napsal/a:Pokud by tedy byl log od BM v keši PM, pak je na místě dotaz, jak se takový BM k souřadnicím dostal...

Nevím, možná se budeš divit, ale souřadnice PMO tradičky se dají zjistit naprosto legálně a svépomocí, i když jsi BM, sám jsem to několikrát aplikoval. A ownerům to nevadilo.
Jsem v klidu B)
  • 0

#52 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 18:09

OT BTW co kdyby se místní moderátoři zaměřili radši na likvidaci spamujícího romans http://www.geocachin...hp?lookup=41706 ?

romans
Člen

Příspěvků: 4 Přidán 27.05.2010 15:17

<smazáno>


  • 0

#53 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 18:23

dr.vota napsal/a:
OT BTW co kdyby se místní moderátoři zaměřili radši na likvidaci spamujícího romans http://www.geocachin...hp?lookup=41706 ?

Ne každý moderátor má práva ke každé sekci...
Co se týče romans, tak nemoderátorům doporučuju ignorovat, popřípadě psát moderátorům (koukněte ale nejdřív, kdo co moderuje) nebo adminům soukromé zprávy s odkazy na příspěvky. Ono ho to bez publicity časem přejde.
Tipuju, že zas někdo nemůže překousnout nová pravidla, nebo tak něco.
  • 0

#54 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 18:39

dr.vota napsal/a:
OT BTW co kdyby se místní moderátoři zaměřili radši na likvidaci spamujícího romans http://www.geocachin...hp?lookup=41706 ?

A co kdyby si vhodným způsobem moderátory upozornil (pm), místo toho abys to naprosto nesmyslným způsobem kopíroval do jinýho vlákna.
  • 0

#55 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 18:58

sobikovi napsal/a:
P.S. Hplus: klííííííd a nohy do tepla.B)

Dobra, uznavam - ale ono to tak moc nevypadalo. A zes "vyrobil" dalsi slusnou vlnu flamu, o tom teda zadna. A v klidu jinak celkem jsem, nohy mam take ohrate. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#56 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 19:03

alkes napsal/a:
Ne každý moderátor má práva ke každé sekci...
Co se týče romans, tak nemoderátorům doporučuju ignorovat, popřípadě psát moderátorům (koukněte ale nejdřív, kdo co moderuje) ...

a to se píše kde, co kdo moderuje? Nikde to nevidím. Není to ani v "Kontaktujte nás" ani "Návod" ani "Pravidla"
  • 0

#57 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 19:13

mikrupa-cz napsal/a:

dr.vota napsal/a:
...a to se píše kde, co kdo moderuje?...


Na úvodním rozcestníku fóra.

Klikni nahoře v liště na "Fórum" a máš to tam ;)

Aha, tak to bude asi tím, že tam vůbec nechodím. Díky. Čtu zásadně přes "Aktivní témata".
To by to nemohlo být na každé stránce u vlákna?
  • 0

#58 Buik1

Buik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 21:42

marekd napsal/a:
Mám teď ze tří mých keší log DNF, pokud jsou opravdu pryč, tak některé z nich archivuji a některé změním na PM. Pokud ani to nepomůže, tak taky archivace a další už budu zakládat jen v hlubokých jesenických lesích.


jeee, tendle názor se mi líbí ... asik pro to, že už jsem skoro měsíc taky "vyšším členem)
  • 0

#59 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2010 - 12:31

nemáte někdo aktuálnější seznam PMO keší, než je ten na http://wiki.geocachi...bers_Only_Cache ?
  • 0

#60 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2010 - 13:02

dr.vota napsal/a:
nemáte někdo aktuálnější seznam PMO keší, než je ten na http://wiki.geocachi...bers_Only_Cache ?


Ted jich je 135. Kdyz napises nejaky dobry duvod proc bych to mel udelat, tak muzu udelat aktualni seznam a napsat ho do tohle vlakna.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama