Přejít na obsah


Fotka

GASP - Geoget All-In-One Statistic Pack, aneb statistiky na pár kliknutí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1097 odpovědí na toto téma

#181 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 23:01

Diky ... jdu na to ... kdyztak si holt budu zase nekolik dni hrat s nastavovanim :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#182 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 23:33

Tak jsem to udelala, ale nevim proc ve statistikach mam najednou pomotane datumy. Vsechny jsou najednou v lednu 2000 :-o Kde asi udelali soudruzi z NDR chybu?
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#183 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 3:08

Takže nakoec jsem na chybicku prisla ... zahadne se vytvoril novy geoget.db3 soubor a puvodni se prejmenoval na geoget.20103007.db3. Takze kdyz jsem ten puvodni prejmenovala zpet a novy vymazala je vse v poradku :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#184 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 7:04

To, cos udelala, je obnoveni ze zalohy, zadna zahada. Vlastnost GeoGetu. Data se ti prepsala na rok 2000, protoze se zmenily stranky Geocaching.com a GeoGet je nedokaze v poradku naimportovat. Uz vysla opravna verze a bylo by dobre si ji nainstalovat, nebo pockat, az satan vyda novou verzi sveho gaspu. Do te doby silne nedoporucuji spoustet generovani statistik, (zvlast se zatrzenym "stahnout logy z nalezenych kesi"), jinak ti to zase rozbije databazi.
  • 0

#185 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:18

Teda to je sama aktualizace, ale uz jsem vydal taky updatovanou verzi - vice na prvni strance.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#186 honzejk

honzejk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:24

Mám takový problém, když si nastavím geoget podle návodu na generování statistik tak při spuštění autostatu se mi vždy objeví hláška že se nemohl připojit k geonames.org. Statistiky se mi pak sice vygenerují ale s pozměněnými údaji. Mohl by mi někdo říct co dělám špatně. Tahle hláška se mi ted objevuje několikrát i když to zkouším další dny. Děkuji.
  • 0

#187 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:40

honzejk: a mas aktualni verzi GASP balicku? Dle meho nemas.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#188 honzejk

honzejk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:42

S474N: Právě že ano, udělalo mi to zatím se všemi verzemi.
  • 0

#189 lednacek72

lednacek72

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:45

No ja mám aktuální verzi a mám ten samý problém.Operační systém je XP a přítelkyně má Visty a to samé.
  • 0

#190 honzejk

honzejk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:46

Snad jen doplním, dělalo mi to i na Windows XP a stále i na Windows 7
  • 0

#191 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:48

V tom pripade se zaridte radou o stranku pred:

Stahnout soubor:
http://geoget.ararat...ile/srtm_cz.zip

Nasledne ty soubory rozbal do slozky SRTM, kterou vytvoris v adresari data-gasp.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#192 honzejk

honzejk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 11:41

Tak nevím, nainstaloval jsem si dnešní verzi GASP a přidal do ní soubory jenže hláška se mi znovu zobrazila ovšem když jsem si vygeneroval statistiku tak vypada v pořádku. díky za rady
  • 0

#193 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2010 - 20:43

nastav si tam prodlevu 5-10 sekund a odejdi od PC na "prodleva × počet kešek ke stažení" ;)[/quote] Muzes prosim napsat (polopopaticky), jak si tam tu prodlevu nastavim? Diky.
  • 0

#194 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 8:06

Emeritushk: Pluginy - Spravce pluginu - gj2 - a u polozky gjDelay si misto 2000 (ms) nastav treba 5000 ms, coz odpovida 5sec.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#195 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 10:35

Tak jsem si stahl posledni balicek, preinstaloval, kesky nainportoval pomoci funkce MyFinds, ale nemohu tam dostat me vlastni kesky. Nemohu je dostat do GG a tim padem vyexportovat do statistik na profilu. Diky za radu.
  • 0

#196 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 11:07

Proc po preinstalaci znovu importujes sve nalezy a sve vlastni kese? ty se preci preinstalovanim geogetu nikam nemohou ztratit, preinstalace nemeni databazi. Nebo u GASP je tomu jinak?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#197 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 11:07

Emeritushk: spust Geojarry, potom Queries a tam dej RUN na polozce GEOCACHES I OWN. gord: nikoliv, nic neni jinak, vsechno jsou standardni veci a nic tam neni "nestandardne" udelano. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#198 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 11:17

gord: protoze nevim, ktere soubory mam zazalohovat, abych nemusel vse znova importovat :( S474N: jako vzdy, pomohlo to, diky :)
  • 0

#199 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 11:41

Mas vyreseno, tak trochu osvety: vsechna podstatna data jsou ulozena v *.db3. Ale to nema se zalohovanim nic spolecneho. Pokud opravdu preinstalovavas, tyto datove soubory zustavaji nedotceny. POokud ovsem svou instalaci smazes a nainstalujes vse znovy, je to neco jineho. Ale proc to delat takto? Snazme se minimalizovat komunikaci s gc.com serverem a tedy nacitat opravdu jen to, co nemame a co chceme mit. Pises, ze nevis, ktere soubory mas zalohovat, abys nemusel vse importovat znovu a pritom znovu importujes sve nalezy a sve kese. To mi moc smysl nedava. Chapu import svych kesi pro statistiky - potrebujes aktualizovat logy na nich. Ale sve nalezy uz mas, maximalne potrebujes jen tech par novych, ktere jsi nasel od posledniho generovani statistiky. Nebo se mylim?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#200 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 11:58

Nemylis se, odpoved, jak jsem pochopil. Importovanou databazi kesek mam v souboru *.db3 Pokud vyjde nova verze napr. geojarry, nebo GG, tak staci soubory nove verze nakopirovat = prepsat stare. A nemusim znova importovat nalezy a zatezovat gc.com. Pokud bych preinstalovaval smazanim a zazalohoval si *.db3, taky nemusim znova importovat z gc.com. Ale to uz je druha verze a pokud vse pred tim fungovalo, zbytecna. Nejhorsi je smazat a vse znova z gc.com importovat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama