Přejít na obsah


Fotka

GASP - Geoget All-In-One Statistic Pack, aneb statistiky na pár kliknutí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1097 odpovědí na toto téma

#141 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 7:29

Vzdyt ti to tam pise, volas GGstat bez povinneho parametru "O". Tedy nemas urceny soubor, do ktereho se ma statistika vygenerovat.
  • 0

#142 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 14:30

No, problém je v tom, že přeložit si to umím, ale nevím kam takový parametr napsat, proto se na to ptám. V pokročilém nastavení autostat mám napsané: statistics GgStats.html pod tím template: GgStatTemplate.cz . Já sem právě myslela, že je to toto, ale jak vidím tak asi není. Můžeš mi prosím tě tedy poradit, co kam napsat? Nevím proč to nejde, vyplněné to mám, vždy mi to tak fungovalo... Ani když vytvořím jiné .html s jiným názvem s povoleným zápisem (tedy ne jen pro čtění) tak to nejde... :( Nebo se dívám úplně jinam?
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#143 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 14:46

Myslim, ze se divas spravne, ale nejsme uzivatelem autostatu, tak ti asi vic uz neporadim. Zkus tam dat misto: "statistics GgStats.html" neco bez te mezery, treba jen "stat.html"
  • 0

#144 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 15:18

HaLuMa napsal/a:
Zkus tam dat misto: "statistics GgStats.html" neco bez te mezery, treba jen "stat.html"

Je to presne jak rika Haluma, ja mam nastaveno Stats.html.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#145 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 15:46

A mě to právě s jakýmkoliv názvem (souborem) píše ten error.. :( Už jsem vyzkoušela x různých možností. EDIT: Takže vyřešeno po celodenním laborování - měla jsem databázi s názvem PQ CR - po přejmenování na PQCR tedy bez mezery to znovu funguje. Netušila jsem, že to spolu může nějak souviset. Takže kdyby měl někdo stejný problém... Díky za reakce.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#146 Mára6

Mára6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2010 - 16:08

Zdravim, statistiku se mi podařilo rozjet, je to výborně zpracované a celkem i jednoduché. Přesto sem se setkal se dvěma problémy. Hledal jsem řešení na tomto fóru, ale částečně jsem neuspěl. První problém je se založenými kešemi. Mám jednu založenou, ale ve skutečnosti mi to píše nulu. Na tomto fóru jsem se dočetl: ------------------------- Otevrete v Poznamkovem bloku nebo jinem textovem editoru soubor v adresari data-gasp\GgStatTemplate.cz. Tam najdete nasledujici: ########################################################################################## # POKUD MATE SVOJE ZALOZENE KESE, TAK OD NASLEDUJICICH RADKU ODDELEJTE PRVNI ZNAK MRIZKY! ########################################################################################## No a z nasledujicich radku proste odmazte znak "#". Snad to takhle bude stacit. ------------------- Mřížky jsem odstranil, ale nepomohlo to. Druhý problém je s logy. Ve statistice mi to píše: Délka logu, pocet slov: Prumer: 0, Nejdelší: 0 , Nejkratší: 10000. Díky Jakub Marek alias Mára6 PS: Jak je to s tou rizikovostí. Je opravdu pravděpodobné, že by jsme my, co používáme GeoJerry, mohli přijít o účet na gc.com?
  • 0

#147 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2010 - 19:47

Uz jsem ti sice psal do mailu, ale opastuju to i tady: - pokud nemas v Geogetu nactene svoje zalozene,tak ti je ani nemuze vygenerovat - opetovne, pokud nemas v Geogetu veskere svoje logy, tzn. vsechny cache stazene pres GeoJarry funkci ALL LISTINGS + LOGS, tak ti to nema co pocitat - ctverecky dohledas v dokumentaci: http://geoget.ararat...r:visualscripts
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#148 Mára6

Mára6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2010 - 20:03

Děkuju za odpověď, ale jestliže dám plugin GeoJarry download All listings and logs, tak mi to napíše: No waypoint listing to download. A nevím, jak načtu svoje založené...přes jaký plugin. PS:Jak je to s tou rizikovostí. Je opravdu pravděpodobné, že by jsme my, co používáme GeoJerry, mohli přijít o účet na gc.com? Díky Mára6
  • 0

#149 Mára6

Mára6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2010 - 20:06

A tak už jsem na to přisel, jak si načíst ty logy: stačí dát ctrl+a a už to načítá. Ale zajímavé je, že se nenačítají všechny. Místo 277 nějakých 269. To se asi nenačítají ty zrušené keše. Stejně jsem ale nepřišel na to, jak si načíst svojí založenou keš.
  • 0

#150 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2010 - 21:55

Jakub Marek: muze se jednat napriklad o premium kese nebo o takove zaarchivovane, ktere uz nelze precist. Co se tyce tvych zalozenych, tak si spust plugin GeoJarry, klikni na Geocaching query a potom se prepni na USER a tam vypln svuj nick a prepni zatrzitko z Found na Places. Potom das jenom Download a stahne ti to tvoje zalozene kese.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#151 Mára6

Mára6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2010 - 12:55

Nevim, nepomohlo to...udělal jsem to podle toho návodu, co jsi mi tedka poslal i ty mřížky jsem zkontroloval a odeslal jsem to pres ten AutoStat, ale stále mi to píše nulu.
PS:Jak je to s tou rizikovostí. Je opravdu pravděpodobné, že by jsme my, co používáme GeoJerry, mohli přijít o účet na gc.com?
Díky
Mára6
  • 0

#152 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2010 - 13:17

Pokud si ve filtrech zvolis FOUND a nactes klavesou F5, tak vidis tam nejake kese? Co se rizikovosti tyce, pise se o tom tady: http://geoget.ararat...c:user:geojarry Nikdo samozrejme nevi konkretni cisla, takze je zbytecne se na to ptat ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#153 Mára6

Mára6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2010 - 16:31

Už tu moji založenou mám zobrazenou mezi ostatními fialově podbarvenou, ale stále se mi nenačetla do založených na profilu.
Jestliže dám ve filtrech found a poté F5, zobrazují se mi všechny nalezené. Jestliže dám my own a F5, zobrazí se mi moje vlastní keš.

  • 0

#154 juramara

juramara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2010 - 18:08

Ahoj S474N děkuji za GASP. Bez tebe bych si to nikdy nevytvořil páč jsem lama.Opravdu super. Ovšem mám tam dvě chyby. Třeba mi poradíš,ale bude to semnou asi těžké. Geoget mi načítá o jednu nalezenou keš méně než ve skutečnosti mám.A já netuším jak mezi 1976 nalezenými najít tu co Geoget nenačetl. A druchá chybka se mi projevuje ve vygenerované statistice. Jedná se nejbliží nalezenou keš. Ve statistice je to: 0.52 km GC1HMJT Křížek (Říčany) by EldaX což je hloupost. Správně je to: 0.19 km GCZVA2 Blansko Palava by Sberac. Jinak je to super. Moc se mi to líbí.Když to nepůjde,tak to taky přežiji. Když tu sleduji jak každému radíš tak si dovoluji tě také oslovit. Předem díky
  • 0

#155 Hracicka

Hracicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2010 - 18:51

juramara napsal/a:
Ahoj S474N děkuji za GASP.
A druchá chybka se mi projevuje ve vygenerované statistice. Jedná se
nejbliží nalezenou keš. Ve statistice je to: 0.52 km GC1HMJT Křížek
(Říčany) by EldaX což je hloupost. Správně je to: 0.19 km GCZVA2 Blansko Palava by Sberac.
Jinak je to super. Moc se mi to líbí.Když to nepůjde,tak to taky přežiji. Když tu sleduji jak každému radíš tak si dovoluji tě také oslovit.

Předem díky


Bohužel i já mám ve vygenerované statistice tu samou chybu.Nejbližší nalezená keš: 8.74 km GC27WNC lavka Patockova by L410 - správně to má být GC18YDH Prazska cecka kterou mám za barákem cca 90 metrů a navíc byla má první.
Další problémek je ten, že se mi nedaří zprovoznit plugin Trackable, postupoval jsem popdle "readme", ale ve vygenerované statistice nic není...
Díky za pomoc!
  • 0

#156 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2010 - 21:25

Jakub Marek: tezko se takhle na dalku radi, samozrejme jsem myslel MY OWN a ne FOUND, ale to si evidentne pochopil. Pokud chces, muzeme se na to spolecne podivat pres TeamView. juramara: pokud jsi PM, tak si vygeneruj PQ s nalezy a to potom Importuj v Geogetu. Co se druheho dotazu tyce, zrejme budes mit spatne nastavene domaci souraadnice v AutoStat, protoze co vim, tak se to bere z nich. Hracicka: a mas veskere nalezy oznacene casem? Pokud ne, tak samozrejme GG nemuze vedet, kterou jsi nasel v jednom dni jako treti nebo patou, takze bych zacal nejprve tady. Co se dalsich pluginu tyce, tak prosim pokladejte dotazy tam, kde se primo resi, tady bych to nechal vyhradne na GASP. Diky.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#157 Kalfi

Kalfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2010 - 11:17

Prosím o radu.Ke generování statistik jsem začal používat balíček GASP. Viz. můj profil na GC.com. Problém je v rozdělení dle nadmořské výšky.Data nejsou dostupná?!Při použití pluginu Elevation mi vyskočí chybová hláška: "Unable to connect Geonames.orgwebservice.Try it again later,please." Tento problem setrváva již přes týden.Díky za nakopnutí.
  • 0

#158 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2010 - 14:11

Kalfi77: stahni si tohle:

http://geoget.ararat...ile/srtm_cz.zip

Nasledne ty soubory rozbal do slozky SRTM, kterou vytvoris v adresari data-gasp.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#159 Kalfi

Kalfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2010 - 17:24

Díky za nakopnutí,rozchozeno. Měl bych ještě jeden dotaz. Vystačím si jen s pluginem GgStat, jen nevím kde změnit,aby ke generování statistik použil mou upravený template soubor?
  • 0

#160 TTurbic

TTurbic

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2010 - 20:09

S474N napsal/a:
Kalfi77: stahni si tohle:

http://geoget.ararat...ile/srtm_cz.zip

Nasledne ty soubory rozbal do slozky SRTM, kterou vytvoris v adresari data-gasp.


Mam stejny problem jako Kafi77 a tento soubor mi pomohl jen v tom, ze hlaska vyskoci o chvilku pozdeji. Ale kdyz nechci nadmorskou vysku, tak to projde, takze bez toho muzu zit.

Plus mi ale pada krok "Generovani statistik pomoci GcStat.exe..." Vse vypada nastavene spravne (prikaz je GgStat.exe -d geoget.gb3 -o GgStats.html -t GgStatTemplate.cz -x 50.00000000 -y 15.00000000 -c tturbic ), ale jen mi vyskoci debugger a nic.

Diky za radu!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama