Přejít na obsah


Fotka

GASP - Geoget All-In-One Statistic Pack, aneb statistiky na pár kliknutí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1097 odpovědí na toto téma

#121 Adam's family

Adam's family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 6:12

S474N napsal/a:
Nenatahuji se ti KAM tvoje zalozene kesky? Nenatahuji se do Geogetu nebo se nenatahuji do statistik?


Ahoj. Nenatahují se do Geogetu. Předpokládám, pokud by se sem natáhly, tak statistika se vygeneruje normálně. Díky moc.
  • 0

#122 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 9:40

Adam's family: pokud tedy vyberes ve Filtru "My own" a stisknes F5, tak se ti nenactou tvoje? BTW tak me tak napada, ze pokud si svoje kese nestahnes pres GJ, tak je tam logicky nemuzes mit. A dalsi vec - pokud mas zakomentovanou sablonu, tak i kdyz bys je mel v GG, tak je proste do te sablony nedostanes driv, nez to oddelas - viz. navod drive v tomto tematu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#123 pourovi

pourovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 9:53

Díky moc S474Ne. Ta F5 pomohla. Jenom stále nevím, jak naimportovat ty ostatní kešky? Musím používat nějaký další program, nebo jak můžu získat informace o kešce do GeoGetu. Vyexportoval jsem si něco z GC.com, ale je tak jen něco málo informací, ale ne vše o kešce. Zatím se mi nechce investovat do PM, ale tyhle informace bych rád v GeoGetu měl. Díky všem za radu pro lamu. ;)
  • 0

#124 Adam's family

Adam's family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 10:23

S474N napsal/a:
Adam's family: pokud tedy vyberes ve Filtru "My own" a stisknes F5, tak se ti nenactou tvoje?

BTW tak me tak napada, ze pokud si svoje kese nestahnes pres GJ, tak je tam logicky nemuzes mit. A dalsi vec - pokud mas zakomentovanou sablonu, tak i kdyz bys je mel v GG, tak je proste do te sablony nedostanes driv, nez to oddelas - viz. navod drive v tomto tematu.

Dobře, podívám se nato. Děkuji moc za tvoji pomoc. A taky tě musím pochválit, protože ty statistiky jsou perfektní. Jsi šikulka. Díky
  • 0

#125 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 10:36

pourovi: no zalezi co si predstavujes pod pojmem "ostatni kesky". Jestli je to treba 10 mysterek, ktere si chces predlustit nebo jestli je to cela CR citajici pres 17 tisic kesi. V prvnim pripade ti staci si otevrit GC.com ve Firefoxu/Opere/Chrome (hlavne ne IE) a normalne si najet na kes a potom dat Soubor - Ulozit jako. A ulozit si celou stranku s tim, ze ji nasledne naimportujes do Geogetu. Pokud chces vic kesi, tak potom pres GeoJarry. Doporucuji si stahnout tuhle prezentaci a projit si ji:
http://geoget.ararat...i_pokrocile.zip

Adam's family: statistiky jsem nedelal, stejne jako jednotlive programy, dekovani patri pouze autorum. Ja to vsechno dal pouze dohromady a smichal :-)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#126 pourovi

pourovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 10:54

Díky moc. To je asi ta chyba, ze pouzivam IE. Proto me to neslo. Diky jeste jednou. Prezentace urcite taky pomuze.
  • 0

#127 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 13:57

Obecne - tu prezentaci by si mel precist kazdy, kdo od toho ocekava vic, protoze je to v ni krasne shrnuto a i ja se tam naucil par novych kousku :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#128 Adam's family

Adam's family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 17:11

Adam's family napsal/a:

S474N napsal/a:
Adam's family: pokud tedy vyberes ve Filtru "My own" a stisknes F5, tak se ti nenactou tvoje?

BTW tak me tak napada, ze pokud si svoje kese nestahnes pres GJ, tak je tam logicky nemuzes mit. A dalsi vec - pokud mas zakomentovanou sablonu, tak i kdyz bys je mel v GG, tak je proste do te sablony nedostanes driv, nez to oddelas - viz. navod drive v tomto tematu.

Dobře, podívám se nato. Děkuji moc za tvoji pomoc. A taky tě musím pochválit, protože ty statistiky jsou perfektní. Jsi šikulka. Díky


Ahoj S474N, tak jsem to konečně celé dal dohormady, chce to jen více číst. Díky za tvoji pomoc. Mohu se zeptat ještě na jednu věc ? U sebe máš celkém pěkné statistiky. Dá se to také nějak nastavit ? Vím, že to určitě bude v nastavení, co v těch statistikách chi, ale kde se na to mohu podívat ? Díky moc.
  • 0

#129 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 19:27

Adam's family: presne jak rikas, staci vic cist, treba prave zde v tematu na strance 5:

S474N napsal/a:
Podivej se do datoveho adresare data-gasp, tam najdes podadresar s nazvem GgStatDoc, v nem spust index.hml. Potom pokracuj kliknutim na • Template - konfigurace statistik a potom •Nastavení prezentace a tam si najdi pozadovanou vec.

;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#130 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 21:17

Takze vzhledem k aktualizaci GeoGetu 2.4.0 byla provedena i aktualizace balicku GASP.

Pro ty, co maji uz GASP nainstalovan bych doporucoval provest pouze aktualizaci GeoGetu odsud:
http://geoget.ararat...p-2.4.0.578.exe

V kazdem pripade si dejte pozor, abyste aktualizaci instalovali do spravne slozky, ve ktere mate Geoget!!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#131 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 8:31

muze mi nekdo poradit, kde delam chybu v nastaveni geojarry? Myslím, že jsem vše nastavil podle návodu... díky když spustím stahování nalezených kešek přes GJ ikona Geocaches my new finds (mark 40 newest) vyskočí chybová hláška GeoJarry executable prematurely stopped working with result: HTTP communication error However, you might want to import the partially downloaded data, which can be fouind in folder F:\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\last\download You can do so in GeoGet menu "File->Import->import folder..." když spustím autostat vyskočí mi prozměnu chyba : Nemohu se připojit k serveru Geonames.org. Zkus to prosím později. a za chvilku hláška GeoJarry chyba: problém v http komunikaci
  • 0

#132 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 8:52

No a v te slozce co ti vypisuje jsou nejake soubory nebo ne? Taky to muze vypadat, ze to mas zablokovane na urovni firewallu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#133 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 10:33

ve složce je jediný soubor a to gj.0.18991230000000.err má 0 kB
  • 0

#134 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 10:38

Zkus ho smazat a ses si jist, ze ti nic neblokuje primou komunikaci - treba i proxy server, atd?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#135 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 11:48

soubor jsem smazal a nic se nezměnilo. Proxy je pro mě španělská vesnice. Téď jsem v práci a počítám, že na nějaká nastavení proxy nebudu mít admin práva. Stejný problém jsem ale měl i doma a tam bych se to mohl pokusit přenastavit. Můžeš mi napsat, kde si můžu proxy nastavení zkontrolovat a změnit? Ještě
  • 0

#136 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 14:18

o_three: tezko se takto na dalku radi. Pokud chces, mohu se ti pokusit pomoci pres TeamViewer (pokud se ovsem spoji).

http://www.teamviewe...werPortable.zip

Staci spustit a poslat soukrome ID a heslo ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#137 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 8:12

tak problém je vyřešen. Nakonec byla chyba v nastavení antiviru. Teď vše chodí skvěle :)
  • 0

#138 m4rkus

m4rkus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 12:21

blbý dotaz - smazat
  • 0

#139 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 13:26

A proc to pises do tematu, ktere se venuje rozchozeni GASP? Obavam se, ze places sice pekne, ale na spatnem hrobe. EDIT: navic koukam na tvuj profil a ty ikonky tam mas.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#140 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 2:30

Nemáš náhodou ponětí, co kde můžu mít špatně nastaveno? viz obrázek

Toto se mě objeví po spuštění autostat. Normálně jsem používala generování statistik dlouho - fungovalo to a najednou ze dne na den a nic jsem s tím nedělala mě začala tento error. Takže jsem odinstalovala GG, zbytek vymazala z adresáře, registry promazala a zkusila vše znovu, čistě pouze tvůj balíček. Vše mám nastaveno úplně stejně jako u tebe v návodu a tento error mi to stále hází. Nemáš nějaký nápad, co to může být? Díky.

Vložený obrázek
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka