Přejít na obsah


Fotka

GASP - Geoget All-In-One Statistic Pack, aneb statistiky na pár kliknutí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1097 odpovědí na toto téma

#961 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 20 September 2011 - 8:01

verzi GG 2.5.15 uz mas?
  • 0

#962 Benny.La

Benny.La

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 20 September 2011 - 10:45

Při posledním pokusu o aktualizaci na mě vyběhla tabulka z přílohy.Kdepak je asi chyba??Poradíte ?
  • 0

#963 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 20 September 2011 - 10:52

Ja zadnou tabulku nevidim.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#964 Benny.La

Benny.La

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 20 September 2011 - 10:56

zase chyba někde mezi klávesnicí a židlí, nejde mi to vložit :(
  • 0

#965 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 20 September 2011 - 12:02

Tak to svihni na www.jyxo.info
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#966 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 20 September 2011 - 13:33

Ahoj, též jsem BFU :), nejnovější aktualizaci GG mám staženou, ale nové keše jsem i po staženísi musela označit ručně jako nalezené, protože jinak se nezobrazovaly. Přesto mi to ted hlásí, že tam nejsou moje logy. Do GG se to natáhlo (v dotazovacím okýnku jsem zaškrtla anoB) ), takže by to mělo asi být v pohodě. A já se ptám - proč to najednou musím dělat ručně? (číst bych měla umět, čili je mi jasné, že problém vznikl asi po "úpravách" na GC.com. ) Pokud se ptám na něco triviálního a stokrát omílaného, nedám si o přestávce viržinko. Neplačte, sami jste si to zavinili B):):):)
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#967 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 20 September 2011 - 13:39

Beruško, je to přesně jak píšeš, současná situace je ale nouzová a zatím se prostě logy a tím pádem nálezy neumějí zpracovávat. Viz vlákno geogetu...
  • 0

#968 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 20 September 2011 - 14:02

Arne1 napsal/a:
Beruško, je to přesně jak píšeš, současná situace je ale nouzová a zatím se prostě logy a tím pádem nálezy neumějí zpracovávat. Viz vlákno geogetu...

díky za info :)
  • 0

#969 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 20 September 2011 - 18:47

gord napsal/a:
Ano, funguje. Ano je nova verze. Tobe GeoGet nehlasi, ze je nova aktualizace? V tom pripade si to zapni a pak se o kazde nove aktualizaci dozvis.


Díky za radu, normálně při spuštění mi to nehlásilo, už jsem to napravila.
  • 0

#970 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 10:27

== GASP v1.21.745 == * aktualizovan GeoGet na aktualni verzi * aktualizovan GeoJarry na aktualni verzi
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#971 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 11:08

Ahoj,chtěl jsem se zeptat. Používám GASP,při aktualizaci GASPu geoget neinstaluji,vždy jen stáhnu balíček,udělám zálohu,nahraju nálezy z GC.com a následně exportuji statistiky.Geoget mám na flashce a tak jej můžu kdekoli použít. Jenže jak roste počet nalezených keší,tak import keší a export statistik (hlavně kvůli elevation) trvá čím dál déle.Už nyní je to kolem 20ti minut při každé aktualizaci GASPu. Tak jsem se chtěl zeptat,jestli náhodou nexistuje nějaký způsob jak ze starého balíčku jednoduše zkopírovat nějaký soubor,kde jsou ty nálezy už uloženy,abych pokaždé nemusel stahovat nálezy z GC.com a geojarrym bych pak jen dotáhnul pár rozdílových keší mezi aktualizacemi,jako bych geoget normálně použil při dení generaci. Taky,jestli by náhodou nešla tahle záloha nálezů třeba rovnou přidat do programu !zaloha-cfg.bat. Moc děkuji.
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#972 dojdoj

dojdoj

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 11:43

Ahoj. Mám taky jeden dotaz, nebo spíš soubor dotazů: Geoget mám aktualizovaný, Geojarry taky. Nastavení podle Satanova návodu jde fakt dobře. Export statistiky na GC.com funguje, ale někam se mi ztratily mapy s nálezy ze světa, resp. evropy. Dále se mi v profilu zobrazuje mapa CR s "červenými puntíky", která ale evidentně není moje. Mapy krajů a okresů jsou v pořádku, ale celá ČR je špatně. A asi poslední dota: ve statistice se začala objevovat položka "seznam xTF" (nebo nějak tak). Dá se to nějak vypnout? Jako BM nejedu na FTF-ka, tak ať to tam nestraší. Chtěl jsem řešit i nepřiřazování času a data nálezu ke keši, ale dočetl jsem se, že to je za současného stavu funkce, nikoliv chyba. Můžete mi, prosím, někdo poradit. Předem děkuju.
  • 0

#973 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 12:48

danhill81: No jo, proc jednoduse, kdyz to jde i slozite, ze? Proc si neaktualizujes GG a pripadne i ostatni pluginy standardnim zpusobem? Pak nemas problem a vsechna data ti zustavaji.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#974 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 12:58

dojdoj:
1. mapy s nálezy ze světa, resp. evropy musi mit svuj prikaz v template souboru. evidentne jsi pri nejake katualizaci zacal pouzivat jiny template

2. mapa s "červenými puntíky" pouziva tve ID, takze opet se pri jejim vyvolani v template (nebo jinde, treba v autostatu) zmenilo. Upravi s to na svoje

3. ve statistice se začala objevovat položka "seznam xTF" (nebo nějak tak). Dá se to nějak vypnout? - stale totez: zmenil se ti template, vyhod z nej prislusny prikaz (zrejme MyxTFList)

4. Chtěl jsem řešit i nepřiřazování času a data nálezu ke keši - tohle by snad uz melo chodit. chce to aktualni GG a GJ (2.3.0)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#975 Luclo

Luclo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 14:09

problém vyřešen..díky za novou verzi...:) jen ta mapa je pořád nějaká moc červená:)
  • 0

#976 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 14:51

Luclo: no prostě k té mapě dáváš ID někoho jiného. Asi je to původní autorovo. Je dobré nepoužívat originání template pod původním jménem, riskuješ tím že se ti přepíše novou verzí.
  • 0

#977 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 16:40

gord napsal/a:
danhill81: No jo, proc jednoduse, kdyz to jde i slozite, ze? ...

Psal jsem že geoget neinstaluji,pouze spouštím ... Když pak dáš aktualizovat,tak se autoomaticky chce instalovat a to zase nechci já ... :)
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#978 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 16:45

danhill81 napsal/a:

gord napsal/a:
danhill81: No jo, proc jednoduse, kdyz to jde i slozite, ze? ...

Psal jsem že geoget neinstaluji,pouze spouštím ... Když pak dáš aktualizovat,tak se autoomaticky chce instalovat a to zase nechci já ... :)


neboj, instalace Geogetu je bezpečná, nikam do systému se nic nepíše. Jen se to rozbalí do podadresáře distdata a odtramtud se aktualizuje pracovní verze.
  • 0

#979 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 17:50

danhill81: zajimave, o BAT souboru vis, ale asi si ho nikdy nezkusil spustit, ze? On totiz dela mimo jine i to, ze zalohuje databazi a potazmo nalezene kese!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#980 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 25 September 2011 - 18:12

danhill81 napsal/a:
Psal jsem že geoget neinstaluji,pouze spouštím ... Když pak dáš aktualizovat,tak se autoomaticky chce instalovat a to zase nechci já ... :)

Jasne, to jsem si precetl. Ale pricinu jsi nezminil a smysluplnost mi ponekud unika. Prosim, vysvetli mi, proc nechces instalovat a pak aktualizovat GG?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama