Přejít na obsah


Fotka

GASP - Geoget All-In-One Statistic Pack, aneb statistiky na pár kliknutí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1097 odpovědí na toto téma

#1001 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 10:48

Zdravím, přeinstalooval jsem windows a blbec jsem zapomněl zálohovat GASP... Teď si s ním hraju a chtěl bych se na pár věcí zeptat: 1) jde nějak ručně změnit v Geogetu autora keše? 2) jak nastavit na tečkované mapě Čr hranice okresů? 3) nějak jsem nepřišel, jak zprovoznit "zajímavá čísla" (nejvýchodnější, nejsevernější, centroid, nejstarší atp.) Díky za radu. :)
  • 0

#1002 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 10:14

Ahoj, poradil by mi někdo jak vložit do statistik škálovanou tabulku den / měsíc? V základním nastavení není, prolezl jsem dokumentaci, ale marně. Nic jsem nenašel. Díky za radu
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#1003 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 10:32

Myslíš tu s počtem odlovů v jednotlivých dnech a kolik dní v roce? FindsByMonth Nálezy podle měsíce SPLIT 1 COLORSCALE yes DateMonthFound Měsíc Den Tabulka měsíc / den Dokumentace je online u ggStat
  • 0

#1004 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 15:45

Rozic napsal/a:
Zdravím,
přeinstalooval jsem windows a blbec jsem zapomněl zálohovat GASP... Teď si s ním hraju a chtěl bych se na pár věcí zeptat:

1) jde nějak ručně změnit v Geogetu autora keše?
2) jak nastavit na tečkované mapě Čr hranice okresů?
3) nějak jsem nepřišel, jak zprovoznit "zajímavá čísla" (nejvýchodnější, nejsevernější, centroid, nejstarší atp.)

Díky za radu. :)


A mě by někdo poradil? :)
  • 0

#1005 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 18:21

1) editaci bodu. Ale k cemu ti to bude, kdyz se to pri pristim importu zase prepise? Ceho tim chces dosahnout? Pokud chces, aby vice ruznych jmen bylo brano jako tvoje vlkastni, tak jak do Geogetu, tak i do ggstatu muzes dat vice jmen najednou.

2) Tim, ze si vyberes takovou mapu, ktera ty hranice ma. Viz. http://www.geocaching.cz/nalezy.php uplne dole.

3) tim, ze si do tveho template, ze ktereho generujes statistiku, pridas prislusny prikaz. Je to urcite v dokumentaci ggstatu.
  • 0

#1006 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 23:55

HaLuMa napsal/a:
1) editaci bodu. Ale k cemu ti to bude, kdyz se to pri pristim importu zase prepise? Ceho tim chces dosahnout? Pokud chces, aby vice ruznych jmen bylo brano jako tvoje vlkastni, tak jak do Geogetu, tak i do ggstatu muzes dat vice jmen najednou.

2) Tim, ze si vyberes takovou mapu, ktera ty hranice ma. Viz. http://www.geocaching.cz/nalezy.php uplne dole.

3) tim, ze si do tveho template, ze ktereho generujes statistiku, pridas prislusny prikaz. Je to urcite v dokumentaci ggstatu.


1) no jelikož u pár keší se stává to, že Geojarry nenaimportuje keše dle autora správně, tzn. že mám od autora odloveno reálně např. 20 keší, ale geoget ukazuje jen 18. Zbylé už jsou pod nickem jiným (třeba navíc s mezerou v nicku autora atp.)

2) nastaveno....

3) tak zde se mi to bohužel nepodařilo rozchodit.....
  • 0

#1007 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 8:14

Rozic napsal/a:
1) no jelikož u pár keší se stává to, že Geojarry nenaimportuje keše dle autora správně, tzn. že mám od autora odloveno reálně např. 20 keší, ale geoget ukazuje jen 18. Zbylé už jsou pod nickem jiným (třeba navíc s mezerou v nicku autora atp.)


Tam se bere to, co autor kese vyplnil jako autora kese. Pokud tam nasal blbost, bude tam blbost. Protoze jsou to tvoje vlastni kese, neni jednodussi si to opravit primo na geocaching.com?
  • 0

#1008 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 10:24

HaLuMa napsal/a:

Rozic napsal/a:
1) no jelikož u pár keší se stává to, že Geojarry nenaimportuje keše dle autora správně, tzn. že mám od autora odloveno reálně např. 20 keší, ale geoget ukazuje jen 18. Zbylé už jsou pod nickem jiným (třeba navíc s mezerou v nicku autora atp.)


Tam se bere to, co autor kese vyplnil jako autora kese. Pokud tam nasal blbost, bude tam blbost. Protoze jsou to tvoje vlastni kese, neni jednodussi si to opravit primo na geocaching.com?

A to prosím tě opravím jak? ;)
  • 0

#1009 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 10:36

No na webu si najdes tu tvoji kesku, das Edit listing, a opravis hodnotu v policku Cache Placed By.

Jak je to v ceskem prekladu webu nevim, nepouzivam jej.
  • 0

#1010 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 10:54

HaLuMa napsal/a:
No na webu si najdes tu tvoji kesku, das Edit listing, a opravis hodnotu v policku Cache Placed By.

Jak je to v ceskem prekladu webu nevim, nepouzivam jej.

Pokud ale nejsem majitelem keše, tak přeci nemůžu editovat listing ne?
  • 0

#1011 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 11:30

Pochopitelne poradek v nazvu autora si musi udelat kazdy sam u svojich kesi. Ale pokouset se s tim bojivat tim,z e budes vsechen tento neporadek porad dokolecka opravovat ve svoji databazi, to je dost boj s vetrnymi mlyny.
  • 0

#1012 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 11:40

Rozic napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
No na webu si najdes tu tvoji kesku, das Edit listing, a opravis hodnotu v policku Cache Placed By.

Jak je to v ceskem prekladu webu nevim, nepouzivam jej.

Pokud ale nejsem majitelem keše, tak přeci nemůžu editovat listing ne?

A proč ne? Edituješ už jen stažené na svém PC, ne na Groundspeaku. Můžeš si tam klidně napsat celou vlastní keš. Nebo i cokoli jiného. Někdo si tak třeba eviduje turistické známky.
  • 0

#1013 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 19:31

Ještě jedna věc.....
Trochu si ještě hraji s tabulkami a u mapy okresů se mi nezobrazuje počet keší v okrese i přes to, že mám v template Flags:N viz

Header Přehled nálezů v okresech
SPLIT 2
WIDTHNEXT 350
FindsByOkresCZMap Flags:N none
WIDTHNEXT 350
MAXTABLELINESNEXT 80
FindsByCantonTable none

Zároveň sem se snažil posunout tabulku pod mapu okresů do dvou sloupců, ale dle návodu se mi to nepodařilo, poradí někdo? ;)
  • 0

#1014 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 13:51

== GASP v1.22.756 == * aktualizovan GeoGet na aktualni verzi * aktualizovan AutoStat na aktualni verzi * aktualizovan GgStat na aktualni verzi
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1015 NovemberER

NovemberER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 14:56

V současné době (díky "péči" Woken) jsem nucen sdílet jeden počítač s manželkou. Rád bych věděl, zda můžeme oba používat jednu instalaci GASP. Pokud ano, jak? Různé DB keší, různé nicky, ... Děkuji za odpověď.
  • 0

#1016 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 15:00

Standardne nainstalovany Geoget je multiuzivatelsky. Tedy, Geoget je jen jednou, nicmene datovy adresar se vsim vsudy ma kazdy uzivatel svuj ve svem vlastnim profilu. GASP se snazi lidem vnutit umisteni datoveho profilu jinde, ktery sdili pro vsechny uzivatele na tom pocitaci. takze zalezi na tom, co je pro tebe lepsi. Prechod z jednoho do druheho je pripadne o prekopirovani adresare a zmene jednoho radku v geogetboot.ini.
  • 0

#1017 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 15:18

1. pokud mate na pocitavy opravu vytvoreny sve vlastni ucty, cili ma kazdy svoji plochu, nastaveni prohlizece atd.. tak je idealni a vyrobcem zamyslenou a podporovanou moznosti standardni instalace geogetu, a ne nejaky pseudoportable verze :P

2. v opacnem pripade existije jakasi verze vlastnich profilu primo v geogetu viz http://geoget.ararat...:navody:profily, ale jak to funguje netusim, to je dotaz na gorda :)
  • 0

#1018 NovemberER

NovemberER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 15:39

Díky za náměty. Protože doufám, že moje strojovna bude v historicky krátké době přivedena k rozumu, nevytvářeli jsme zvláštní účet. Zdá se, že odkaz na ararat.cz je přesně to, co potřebuji. Děkuji za rychlou reakci.
  • 0

#1019 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 17:50

mam novy balicek GASP, v statistikach na mem profilu nerozumim mape Nase nalezy. Co je to za mapu ?
  • 0

#1020 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 18:17

Suntour: to je proste, tve UID na GC.cz je 8587 a mas nastaveno 10216, takze to bere jineho uzivatele.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama