Přejít na obsah


Fotka

GASP - Geoget All-In-One Statistic Pack, aneb statistiky na pár kliknutí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1097 odpovědí na toto téma

#1021 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 14:57

S474N napsal/a:
Suntour: to je proste, tve UID na GC.cz je 8587 a mas nastaveno 10216, takze to bere jineho uzivatele.


V nastaveni AutoStat 3.0.2.2 mám UID 8587. Několikrát jsem to smazal, zas napsal, uložil... UID 10216 tam není. Kde mam chybu ikdyz jsem nastavil UDI 8587 tak jak se ma ?
  • 0

#1022 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 15:47

Suntour napsal/a:

S474N napsal/a:
Suntour: to je proste, tve UID na GC.cz je 8587 a mas nastaveno 10216, takze to bere jineho uzivatele.


V nastaveni AutoStat 3.0.2.2 mám UID 8587. Několikrát jsem to smazal, zas napsal, uložil... UID 10216 tam není. Kde mam chybu ikdyz jsem nastavil UDI 8587 tak jak se ma ?


tipnul bych si, že to číslo 10216 máš napsané na tvrdo v šabloně, otevři si a dej vyhledat 10216 a následně přepiš a ulož.
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#1023 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2011 - 12:23

PaTTrick napsal/a:

Suntour napsal/a:

S474N napsal/a:
Suntour: to je proste, tve UID na GC.cz je 8587 a mas nastaveno 10216, takze to bere jineho uzivatele.


V nastaveni AutoStat 3.0.2.2 mám UID 8587. Několikrát jsem to smazal, zas napsal, uložil... UID 10216 tam není. Kde mam chybu ikdyz jsem nastavil UDI 8587 tak jak se ma ?


tipnul bych si, že to číslo 10216 máš napsané na tvrdo v šabloně, otevři si a dej vyhledat 10216 a následně přepiš a ulož.


Vyreseno, chyba byla na mem prijmaci. Diky :-)
  • 0

#1024 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 11:08

== GASP v1.23.757 == * aktualizovan GeoGet na aktualni verzi * aktualizovan GgStat na aktualni verzi
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1025 blind_clown

blind_clown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 9:06

Zdravím, možná se na to už někdo ptal, ale nechce se mi projíždět celé vlákno. Používám Geoget a samozřejmě vím, že se mi nestáhne do něj PM keš. Dneska jsem ale přešel na PM a když jsem stahoval logy z posledních 40 dní, tak se mi stáhly všechny, kromě toho z PM keše. Nevíte, kde je chyba? Díky.
  • 0

#1026 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 9:15

Pokud jsi PM, napred si aktualizuj kesku pres GC.Live celou. Uz tento krok by ti mel nahrat tvoje logy na ni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1027 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 9:16

V Geogetu v nastaveni najdes zlozku "Geocaching Live", a tam se znova prihlas, abys ziskal aktualni prihlaseni pod PM uctem. Do te doby jedes se zapamatovanym prihlasenim jeste jako BM.
  • 0

#1028 blind_clown

blind_clown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 10:07

Super, díky vám oběma. Už to funguje.
  • 0

#1029 Nikinkira

Nikinkira

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 15:16

Prosím o radu, geoget jsem si teď poprvé stáhla, udělala vše podle návodu, ale místo nalezených 325 keší, mi to importovalo a hodilo do statistik pouze 315. Nevíte v čem by mohla být chyba?
  • 0
*Nikinkirka*

#1030 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 15:20

A nejsi Basic member a nemáš nalezené nějaké Premium member? Mohly se změnit i po tvém nálezu. Pokud ano, buď si od někoho sežeň jejich GPX, nebo si je založ ručně, budeš je mít bez listingu a logů, ale do statistik je dostaneš. Ale ono to ruční zakládání není tak jednoduché.
  • 0

#1031 Nikinkira

Nikinkira

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 17:18

BM jsem, ale o tom, že bych našla nějakou premium kešku nevím. Nejde nějakým způsobem zjistit, které kešky se mi nestáhly, abych si je tam teda přidala ručně? Dělám si statistiky poprvé, tak se v tom vůbec nevyznám.
  • 0
*Nikinkirka*

#1032 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 18:47

Podívej se do svého veřejného profilu na Geocaching.com a dej si zobrazit své nálezy. Tradičky, multiny, atd. Uvidíš, jestli u některé bude ikona PMO (čtvereček s černou siluetou hlavy). Pokud jo, tak ty se ti nestáhly. Může to být i tím, že je owner překlopil do PMO režimu až po tvém nálezu. Ale chyba může být i jinde. Ale pokud vím, tak i archivovanou to stáhne, když na ní máš vlastní log, nebo když znáš její číslo. A stahuješ přes Geojarry (Stáhnout vlastní nálezy...), nebo přes API? Pokud ne přes API, tak to zkus. Přes menu Databáze->Import->Stáhnout vlastní nálezy. Ale pozor, stáhne to všechno, kam jsi cokoli napsala, třeba i jen Write note, takže ať tě nepřekvypí, že to stáhne i některé, které nalezené nemáš. To ničemu nevadí, do ststistik se započítají jen nalezené. A na rozdíl od Geojarry je to legální a hodně rychlé.
  • 0

#1033 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 19:12

dotáhnout nálezy přes API bych rozhodně udělal v první řadě, je to rychlé a dotáhne to i z PMO keší. Pak bych to teprve zkontroloval a případně taky bádal, zda na nějaké keši nejsou náhodou dva logy FoundIt.
  • 0

#1034 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 8:24

Jsem přesvědčen, že PMO keše se ani přes API nestáhnou, pokud vím, tak BM přes API dokáže z PMO keší stáhnout jen logy.
  • 0

#1035 Josse1

Josse1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 14:38

Zdravím. Zrovna jsem narazil na toto vlákno a provedl jsem vše podle návodu ale při stahování keší mi to napsalo chybnou hlášku: Chyba při přihlašování na server Groundspeaku. Zkontrolujte uživatelké heslo. Toto jsem s určitostí několikrát kontroloval a ne a né mě to přihlásit. Možná se to tu už řešilo ale přojíždět 52 stránek se mi nechce tak mě omluvte. Prosím o radu
  • 0

#1036 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 14:59

Chjo... hned pod timhle tematem je tema, ktery se touhle chybou zabejva - proste pockej, az bude aktualizace
  • 0

#1037 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 15:00

Geojarry, kterym se prihlasujes, ted prave po zmene na GC.com nepracuje. Pouzij funkce GC.Live, pokud je to mozne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1038 Josse1

Josse1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 15:26

Jo už to vidím děkuju za radu...takže budu muset počkat na novou verzi. :-( Jinak ten GC.live je jen pro PM je to tak?
  • 0

#1039 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 15:32

neni to tak. Mnoho veci funguje vsem, ale nektere veci maji BM omezene. V tom Geogetu to mas, zkus si to. Jakmile narazis na omezeni, protoze nejsi PM, Geoget te upozorni.
  • 0

#1040 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 15:33

Ne, neni. BM ma jen nektere limity pro pouziti funkci nizsi a nektere hodnoe nizke ;) Ale treba aktulaizovat stav muzes u tolika kesi, ze by ti to melo stacit. Na druhou stranu stahnout pouhe 3 listingy za hodinu je celkem omezujici.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama