Přejít na obsah


Fotka

GASP - Geoget All-In-One Statistic Pack, aneb statistiky na pár kliknutí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1097 odpovědí na toto téma

#1041 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 16:02

gord napsal/a:
Ne, neni. BM ma jen nektere limity pro pouziti funkci nizsi a nektere hodnoe nizke ;) Ale treba aktulaizovat stav muzes u tolika kesi, ze by ti to melo stacit. Na druhou stranu stahnout pouhe 3 listingy za hodinu je celkem omezujici.

3 listingy za čtvrt hodiny. Po 15 minutách se limit vynuluje. A je to prakticky jediné omezení. Aktualizovat stavy jde asi skoro bez limitu (10000 za den?), stahovat základní info taky, stahovat logy taky.
Jen bych se chtěl zeptat - stahovat nové v okruhu např. 20 km lze stále jen tak, že si přes Geojarry stáhnu seznam, dám založit nové a přes liveAPI je aktualizuju. Nebo jsem něco přehlédl?
  • 0

#1042 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2012 - 16:08

Pres GC.live v Geogetu muzes stahnout vsechny kesy v okruhu. Ty co uz mas, ti to zaktualizuje, nove doplni. Jinak tohle vyhledavani kesi u BM funguje nejen na tri kese za limit, ale BM to take nahledava jen a pouze tradicni kese!
  • 0

#1043 kolibrik89

kolibrik89

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 21:19

Zdravím, potřebovala bych radu, až po krok kdy načítám data na profil jsem to zvládla, nicméně při načítání se mi objeví analogové okno: "Byla stažena neplatná stránka, je možné, že neexistují žádné body vyhovující zvoleným kritériím." Po odkliknutí OK se dále objevuje: Chyba: "Soubor se šablonou (Template) nenalezen! Pokračovat? Ano - Ne" a po odkliknutí Ano: Velikost souboru "%STATISTICS%" je menší než 1kB. Pravděbodobně je vlivem nějaké chyby prázdný. Pokračovat? Ano - Ne. Po odkliknutí Ano se načítání dokončí, nicméně na profilu se nic neobjeví... Má s tímto někdo zkušenost? Děkuji za radu
  • 0

#1044 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 21:22

Mas spatne nastavenou cestu k Template souboru. Otevri si Autostat a najdi cestu k tomu spravnemu.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#1045 kolibrik89

kolibrik89

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 21:34

lukabike.com napsal/a:
Mas spatne nastavenou cestu k Template souboru. Otevri si Autostat a najdi cestu k tomu spravnemu.


Díky za odpověď, pořad tam hapruje mapa republiky a krajů, ale šablonu už jsem opravila:)
  • 0

#1046 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2012 - 10:19

== GASP v1.24.857 == * aktualizovan GeoGet na aktualni verzi * aktualizovan GeoJarry na aktualni verzi
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1047 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 16:03

Poradíte mi jak, mám udělat aby se mi na profilu zobrazil seznam m0ych FTF, STF a TTF keší? Už tam mám nadpis, ale nic v něm nemám.
  • 0

#1048 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 18:12

Mas to povolene v sablone? Pokud ano, pridal sis k tem konkretnim kesi tag FTF?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1049 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 18:31

Ahoj v Template mám "MyxTFList xTF seznam INCLUDE .\script\AutoStat\last\GgStatIncludeFTFi.html" U kešek kde mám xTF jsem dal tag Kategorie xTF a hodnota FTF třeba a nic se mi tam nezobrazí, asi to dělám špatně.
  • 0

#1050 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 19:49

Nazev kategorie tagu je FTF a nikoliv xTF.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1051 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 20:01

Ahaaa jsem to ale hlupák :) Děkuju, teď mi prosímtě ještě jen pověz, jak dostanu do seznamu keše, které jsou jen pro PM?
  • 0

#1052 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 20:21

Pokud jsi PM, tak je normalne importujes nebo ziskas pres GC Live. Pokud nejsi, tak ti je nekdo musi vyexportovat v GPX a ty ho nasledne importujes.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1053 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 20:40

Nebo si vytvoris novej bod (menu body -> novy bod), das mu GCkod ony PM kese a doplnis si tam zakladni udaje o ty kesi... to pro statistiky staci... a log by k tomu mel jit stahnout :)
  • 0

#1054 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 21:03

petulinka1 napsal/a:
Nebo si vytvoris novej bod (menu body -> novy bod), das mu GCkod ony PM kese a doplnis si tam zakladni udaje o ty kesi... to pro statistiky staci... a log by k tomu mel jit stahnout :)

Pochopitelně jen tradičky, multiny a mysterky bez listingu nemají smysl.
  • 0

#1055 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 22:31

Děkuju, jsem basic a PM mám jen tradičky, asi 7 nebo 8. Díky moc vážení :)
  • 0

#1056 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 18:33

Zdravím, instaloval jsem o teď u kamaráda a měl bych pár poznámek, dotazů, připomínek. :-) - možná by to chtělo obnovit trochu obrázky, většinou již neodpovídají, ale není to nějaký zásadní problém - při zadávání ID z gc.CZ jsem zadal vše OK, potvrdil, uložil a vyskočila hláška, že nebylo ID zadáno. Tak jsem znova otevřel nastavení a bylo to tak. Znova potrvdit, uložit, vše OK. Při nahrání statistik ale došlo k vytvoření mapy se všema keškama v ČR aneb nebylo vyplněno ID. To jsem pak musel vyplnit ručně do šablony. Kde se stala chyba? - při generování statistik mu hrozně dlouho probíhá část "Getting elevation data". Má přes 2000 nálezů a leze to skoro po jedné keši. Keše jsme importovali z GPX MyFounds. Trvá to dlouho i při opakovaném generování. U mě (946 nálezů) to trvá řádově sekundy (tři?), stahuji keše přes geojarry. V čem je problém? Předem díky. :-)
  • 0
\m/

#1057 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 18:39

Jaky je duvod k pouziti GASPu misto korektni instalace GeoGetu s pouzitim pruvodce uvodnim nastaveni hodnot a automatickou instalaci pluginu podle predpokladaneho pouziti GeoGetu? Asi opravdu prestanu pomahal vsem, u koho zjistim GASP. Nevim o zadnem jeho prinosu, jen prinasi potize pri reseni problemu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1058 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 18:48

Voldik: vyskova data muzes pouzit offline, jsou to tzv. SRTM:
http://geoget.ararat...ku.php/download

Staci stahnout a rozbalit do adresare SRTM v datovem adresari.

Pokud nechces, aby stahoval vyskova data, tak si to proste v AutoStatu odklikni.

gord: a je nejaky duvod ho vyslovene nepouzivat? Jake potize to prinasi? Co je v GASP natolik nestandardniho? BTW tva odpoved zadnou pomoci stejne nebyla, ani odpovedi na jednu polozenou otazku. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1059 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 18:58

K tomu problemu s ID: stava se mi to i po cisty instalaci GG u kohokoliv... proste ten html pro mapu s celou CR si ponecha puvodni ID, ktery tam bylo pri instalaci.... Takze to neni chyba GASPu. Jediny, co proste zabiralo, byla bud editace toho html vkladanyho do sablony, nebo zmenit sablonu statistik na bezhtml ;) Jinak receno: tvoje chyba to nebyla...
  • 0

#1060 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 19:42

S474N: instalace - rozbaluji kamkoli, uz jsem videl GG i v temp adresari instalace - aktualizace. Pak maji lide 2 adresare s instalaci a divej se, ze po instalaci prisli o data. Toto jsem resil snad 20x GJ - nevim, jak to mas vyresene, ale u GASPu jsem jiz mnohokrat narazil na to, ze maji lide GJ vicekrat v ruznych adresarich a ackoli nastavuji a nastavuji, a pokazde jinde nez by bylo treba At si kazdy pouziva co chce, ale proc pak hledam chyby ja a ne ty? Co ma GASP udelano a neni to mozne udelat standardne? Takze za sebe - radeji jej nepouzivat. Snad vsichni, co pomahame ostatnim, narazime u GASPu na vic potizi nez u standardni instalace. A stale jsem se nedozvedel PROC jej tedy davat jinym, co nevedi, ktera bije, aby jej pouzivali misto standardni instalace.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama