Přejít na obsah


Fotka

...co je moc to je příliš


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
329 odpovědí na toto téma

#161 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 22:45

MaK_cz napsal/a:
Beru IP finálek.com

Kdybychom to brali smrtelne vazne, tak hosting je sluzba, kterou si zaplati firma se sidlem na Bahamach a COIka ji muze tak leda ******* *****. ;)

Ale my to tady vazne nebereme a radujeme se, jakej tu zase mame fajnovej flejm a ze navstevnost fora - a finalek.com - roste. Jeste tam chybi "Libi se mi" cudlik. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#162 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 23:40

Jé, to je sranda! Jen tady chvíli nejsem a taková rána :D! Zkusil jsem přes PayPal koupit Wennyho bonus (dávno odlovený) 2 eura v pr...i a souřadnice nikde! Provozovatelé webu jistě toto fórum čtou, takže věřím, že mi souřadky fofrem pošlou - za ty prachy!!! Jinak - klobouk dolů, jen mě napadlo hodit na HLEDAT jednu moji 5/5 keš a je tam! Hm, dost dobrý :D Mně to až tak nevadí, ale až takhle, no fuj...
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#163 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 0:01

Tak teda jo, souřadnice nikde :(, budu vkládat důkazy. přes payPal jsem poslal toto (2 euro):
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#164 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 0:05

Po odkliknutí na odkaz se mi zjevilo toto: Nechci prudit, ale toto není solidní služba :@
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#165 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 0:19

Asi jsem magor, mně se ten nápad opravdu líbí. Komerce je holt komerce :o. Před chvílí se mi dotyční (zřejmě automat) omluvili, nicméně požadované souřadnice jsem o5 nezískal. Ale pro nás, klasiky, platí to jediný, tj. "jaký si to uděláš, takový to máš" !!! :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#166 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 6:13

mr.mates napsal/a:

fanfulik napsal/a:

mr.mates napsal/a:
:D:D Máš pravdu předsedo ;):D A přibalím i citróny a pytlík soli.
Ale pouze za podmínky, že to někde vyžerem a na vyzrazený souřadnice budu moct zapomenout. Ale to už tu taky někde bylo řečený.

já už se lekla že to budu muset vypít a pak osobně ukazovat kde to je :-D


Teď jsem se konečně dneska pořádně zasmál. Nechci podceňovat, ale myslím si, že po té flašce by jsi ty své souřadnice možná chtěla koupit a nechat ukázat, kde to vůbec je.:D:D Nic ve zlým, ale nějak jsem si představil, jak bychom ty souřadnice hledali :D:D

tak já jsem nedávno dělala údržbu a žádnou flašku jsem neměla a i tak jsem jednu svojí kešku hledala dobrejch pět minut :-D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#167 Lukhin

Lukhin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 6:54

dachmh napsal/a:
Asi jsem magor, mně se ten nápad opravdu líbí. Komerce je holt komerce :o. Před chvílí se mi dotyční (zřejmě automat) omluvili, nicméně požadované souřadnice jsem o5 nezískal. Ale pro nás, klasiky, platí to jediný, tj. "jaký si to uděláš, takový to máš" !!! :D


Ono to možná ani nikdy výsledky dávát nebude. Bude se Ti to jen omlouvat přitom kasička na paypalu se bude plnit ;D
  • 0

#168 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 6:55

hplus napsal/a:

cztweety napsal/a:
http://blog.nevecera...est-kazdy-eshop

Zaluj eBay a amazon, ze se o §53 nezminujou ani sluvkem! B)

Pro mene chapave v tehle diskuzi (a ze jich tady dneska je!) - CZ zakony plati pro e-shopy na uzemi CZ.


Jenze ten e-shop je na cesky-hosting.cz, tedy je na uzemi CR.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#169 Petricius

Petricius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 7:20

Já tam jednu kešku taky mám. Takže změním vzorečky, výpočet a přemístím finálku. No a nebo ne, dyť je to jedno, každý svého nálezu strůjcem. Problémem ale může být zabezpečení e-shopu. Pokud by to někdo zaháčkoval a pak dal souřadnice jen tak ven... Pak by člověk v dobré víře mohl vyhledávači hledat podklady pro luštění a ejhle - vypadla by na něj finálka. Tradiček je ale taky fůra ne? Je divné, že v naší krásné zemi ještě nikoho nenapadlo prodávat finálky tradiček. Někdo by to určitě také koupil. Hmm, to stojí za zvážení, možná do toho půjdu. B)
  • 0
SELECT * FROM krabička

#170 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 8:50

Zvlastni. Dle NICu je domena finalky.cz i com volna. Bud jsem se fatalne uklepl, nebo to proste nechapu.
  • 0

#171 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 8:53

.com...
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#172 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 8:55

Sakra! A z mých kešek tam není ani jedna. :( To mě teda hluboce ranili. B) ....................... :D:D Asi jim ty souřadnice pošlu... ;) Anebo ne, když je chtějí prodávat, tak ať si je hezky zjistí. Myslím, že tohle vlákno jim akorát dělá zadarmo reklamu. Mně ta aktivita nějak nechává v klidu. Já osobně nemám zapotřebí kupovat si finálky. Prostě mi ten bodík za to nestojí. Ale když z něj bude někdo mít radost, tak proč mu ji nedopřát? Stejně jako mi na mých keších nevadí BF, tak mi nevadí ani tohle. :) Možná není takový obchod v souladu se zákonem, ale to nebudu řešit. Celou tuto dlouhou diskusi jsem samozřejmě nečetl. Jenom jsem chtěl napsat, že nesdílím zdejší zhnusení. Dneska se vydělává na mnoha pochybných věcech. Ale když je někdo ochoten za to platit? Přece když nebude poptávka, nebude ani nabídka. No ne?
  • 0

#173 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 9:06

Nebreč, naše tam taky není :( A ještě navíc jsme mezi podezřelými, protože máme Mozkovrtku B)
  • 0

#174 Snehul@k

Snehul@k

    Snehul@k

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 12:30

Celestyn napsal/a:
Zvlastni. Dle NICu je domena finalky.cz i com volna. Bud jsem se fatalne uklepl, nebo to proste nechapu.


Zaznamy o .com domene musis hledat jinde nez na nic-u. Třeba tady:
http://whois.smartwe...ct/finalky.com/

Důvod to má jednoduchej, u český (resp z CR registrovany domeny? kdyztak me opravte) domény by byl zjevnej vlastník a to chlapci tak nějak asi nechtějí že.

Doplněk: ne vážně, zamysleme se nad tím co se tady děje. Český-Moravský-Slezský GC se nedávno prezentoval indexem v severních čechách. Velká legrace. A teď máme další světový prvenství, a sice že čecháčkové začali jako první natvrdo prodávat finálky.
Jen tak dál. Anything goes že. Co není zakázáno je povoleno.
Z ostudy kabát. Abych se na zahraničním eventu styděl za to odkud jsem.
Myslim že tohle nejde ignorovat odkazem na to, že za peníze pojede na body jen magor a dobře mu tedy tak.
Poškozuje nás to všechny.
  • 0

#175 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 13:02

no, ještě tu myslím (jestli jsem četl dobře) nikdo nerozjel teorii, že "majitelem" finálek.com je třeba Skupec Reviewer, protože Groundspeaku a Poníkovi šlohl reviewerskou mapu :D hlavně to nikdo moc nekomentujte, nebo všichni skončíme s banánem :D ;)
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#176 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 13:31

PaGis napsal/a:
Doplněk: ne vážně, zamysleme se nad tím co se tady děje. Český-Moravský-Slezský GC se nedávno prezentoval indexem v severních čechách. Velká legrace. A teď máme další světový prvenství, a sice že čecháčkové začali jako první natvrdo prodávat finálky.
Jen tak dál. Anything goes že. Co není zakázáno je povoleno.
Z ostudy kabát. Abych se na zahraničním eventu styděl za to odkud jsem.
Myslim že tohle nejde ignorovat odkazem na to, že za peníze pojede na body jen magor a dobře mu tedy tak.
Poškozuje nás to všechny.


Ale no tak. Myslíš, že jen my "čecháčkové" jsme takoví vyvrhelové? A celý svět je ctnost sama? Opravdu si jseš jistý, že v jiných zemích se žádný takový vykuk neobjevil? To bych se móóóóóc divil.

Ale v čem my čecháčkové jsme opravdu dobří, to je kálení do vlastního hnízda.:|

Edit: A ještě jedna věc. Taky nejsem ani trochu přesvědčen o tom, že se celý svět na nás kouká a řeší, co my tady vyvádíme.
  • 0

#177 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 13:38

Chcete mu to vydělávání znepříjemnit? Klikněte si párkrát na http://hawwwran.com/vyvoj/quit.php a klidně můžete občas opakovat. (Viz http://www.geocachin...243#post_202243)
  • 0

#178 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 13:47

koukám že se na tom maká, jedna moje už tam je :-D jooo, přece jenom jsem důležitá :-D fakt mě to nerozhodí, spíš lituji blba, co si to fakt koupí.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#179 black777jack

black777jack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 14:07

Tam kde je poptávka, bude i nabídka, takže záleží pouze na nás, jakou ta stránka bude mít životnost.
  • 0

#180 Snehul@k

Snehul@k

    Snehul@k

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 14:11

PLAJ family napsal/a:


Ale no tak. Myslíš, že jen my "čecháčkové" jsme takoví vyvrhelové? A celý svět je ctnost sama? Opravdu si jseš jistý, že v jiných zemích se žádný takový vykuk neobjevil? To bych se móóóóóc divil.

Ale v čem my čecháčkové jsme opravdu dobří, to je kálení do vlastního hnízda.:|

Edit: A ještě jedna věc. Taky nejsem ani trochu přesvědčen o tom, že se celý svět na nás kouká a řeší, co my tady vyvádíme.


Mas pravdu ze jsem neobjektivne namichnutej. Ze by na nas svet az tak koukal si nemyslim. Ale at guglim jak guglim, podobnou vec jinde nenalezam. Nicmene az se vec donese k Groundspeaku tak si myslim ze by bylo vhodne jasne naznacit, ze (doufam ze vetsina) kaceru v CR s takovou komercionalizaci nesouhlasi.
Prave protoze si nemyslim ze jsme vyvrhelove a predpokladam vetsina nas to dela pro zabavu, tim vic je treba jasne rict tohle ano, tohle ne. Pausalizace je vzdycky blba.
Protoze postavani bokem a cekani jak se to vyvine typu "me to neva ... jéé ona je tam i moje finálka ... hajzlové!" je prave cechackovske.

Zkratka liberalismus ma svy meze a tohle vypada na krutej preslap.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama