Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.4.0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
138 odpovědí na toto téma

#81 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2010 - 11:20

Tak tu mame jeden problemek, pokud si ve filtrech na HLAVNI nezatrhnu stat a dam CR - tak by to melo nacist vsechny kese, ktere nejsou v CR. Bohuzel filtr nic neukaze.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#82 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2010 - 13:20

S474N napsal/a:
Tak tu mame jeden problemek, pokud si ve filtrech na HLAVNI nezatrhnu stat a dam CR - tak by to melo nacist vsechny kese, ktere nejsou v CR. Bohuzel filtr nic neukaze.

Funguje to. Ale musíš dát kraj jako nerozhoduje ;) Díky tomu jsem teď objevil pár keší ČR co mají jako stát nastavený kraj... ????
  • 0

#83 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 10:06

Jakpak změním umístění databáze? Aby nebylo v rootu \data ale např v \data\database. Nějak jsem to nevyhlodal :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#84 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 10:39

Nezmenis.
  • 0

#85 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 11:26

Ale jo, zmeni. Ale bude tam mit zase vsechno, nejen tu databazi. Takze jde o to, co vlastne chce. Jde zmenit datovy adresar GG, nejde nastavit adresar jen pro jednu soucast datoveho adresare.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#86 dusivka

dusivka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 10:46

Mohl bych se zeptat jde nejak vygenerovat mapa cache v databazi geogetu i s vyobrazenim nazvu nebo ID cache? (neco jak mapka na gc.com). Diky T
  • 0

#87 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 11:00

zmáčkni to modré klačítko vlevo s bublinkou pro text a dej refresh
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#88 Petricius

Petricius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 14:37

Mám problém s verzí 2.4.0.578. Konkrétně se jedná o to, že po importu nových keší (import GPX i stažení 40ti posledních přes geojarry) se keše načtou, lze je zobrazit, ustavovat nález apod. Když ale chci importovat přímo nálezy z txt v Oregonu - geocache_visits.txt, nálezy se u stažených kešek neprojeví. Napíše mi to, že byl aktualizován zamýšlený počet keší a když dám po zmíněné akci zobrazit, tak se mi i tyto keše zobrazí. Hodnoty však zůstanou nezměněny. Zkoušel jsem to i na nové instalaci GG a GASP, zde mi to proběhlo jednou a pak byl výsledek již stejně mizerný, tedy aktualizace nálezu neproběhla. Nevíte někdo, kde by mohl být problém a co s ním případně dělat?
  • 0
SELECT * FROM krabička

#89 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 14:58

Musím se omluvit, ale jsem asi lama největší. Ať dělám co dělám, tak to třídění default nastavené v rozložení sloupců prostě nefunguje... Dám si např. přes GJ stáhnout nové keše v Praze a seznam je setříděný podle ID ne vzdálenosti od home. Načtu PQ a seznam se setříděn podle ID ne vzdálenost od home.... Už fakt nevím, jak GG donutit, aby to třídil jak chci. :(
  • 0

#90 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 15:01

a pokud dáš nastavení sloupců a přepneš se na druhou záložku kde je třídění, nastavíš to jak chceš a dáš uložit, tak to dělá taky pořád?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#91 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 15:08

fremen.cz napsal/a:
a pokud dáš nastavení sloupců a přepneš se na druhou záložku kde je třídění, nastavíš to jak chceš a dáš uložit, tak to dělá taky pořád?

No právě že jo. Uloží se to a při dalším startu GG je tam zase default by ID. :@
  • 0

#92 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 15:12

divny... mám to seřazeno podle vzdáleností a "drží to"
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#93 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 12:45

Možná jsem se už ptal, tak se omlouvám... jde nějak zafixovat pořadí keší v seznamu? Tedy aby nebyl aplikován žádný třídící filtr. Jedná se mi o to, že si keše natáhnu do seznamu a pak si je seřadím ručně podle pořadí, jak je chci navštívit a vyexportovat např. do TT itinetáře. Když to vyexportuju hned, je to ok. Ale když si seznam uložím a vrátím se k němu později, je setříděn pod ID což nechci...
  • 0

#94 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 12:47

fremen.cz napsal/a:
divny... mám to seřazeno podle vzdáleností a "drží to"

Nevím co s tím mám dělat,prostě si to nepamatuje...
  • 0

#95 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 14:21

sobikovi napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
divny... mám to seřazeno podle vzdáleností a "drží to"

Nevím co s tím mám dělat,prostě si to nepamatuje...

Takže teď jsme to procházeli s Gordíkem a výsledek testů je takový, že default řazení funguje při použití načtení seznamu keší z disku nebo aplikaci filtru... nefunguje při importu. Po importu je seznam seřazen nějak divně (nepřišel jsem podle čeho) a je nutné použít F6 na přeřazení. Chová se to stejně po importu z gpx na disku, načtení PQ z emailu i přes GJ, stažení listingů přes GJ...
  • 0

#96 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 14:27

sobikovi napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
divny... mám to seřazeno podle vzdáleností a "drží to"

Nevím co s tím mám dělat,prostě si to nepamatuje...

Ale já to vím. Takže po nastavení rozvržení sloupců a jejich řazení klikni nejprve na disketu, která je vedle názvu nastavení sloupců a až teprve potom na OK. V opačném případě si tvoji změnu pamatuje GG jen do vypnutí.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#97 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 16:16

Ano, pokud si nechas kese zobrazit po importu, tak nedochazi ke trideni. (Asi by mohlo...), takze vidis kese v takovem poradi, v jakem se importovaly.
  • 0

#98 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 16:26

HaLuMa napsal/a:
Ano, pokud si nechas kese zobrazit po importu, tak nedochazi ke trideni. (Asi by mohlo...), takze vidis kese v takovem poradi, v jakem se importovaly.


To by bylo super, kdyby se po importu řadily...

A taky by bylo super, kdyby se řadily i po změně referenčního bodu... Protože když naimportuju keše a chci kouknout, jak daleko jsou od tří míst, kde často jsem, musím pokaždé zběsile klikat na řazení a nebo znovu vybrat nastavení sloupů a řazení. (Tam by třeba taky mohlo být nové tlačítko na znovunačtení nastavení sloupců a tím pádem nové seřazení)
  • 0

#99 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 16:33

a F8 a následně F5 po změně REF nefunguje?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#100 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 16:38

Na znovunačtení řazení stačí F6... nebo ne? Moc bych se přimlouval nějak zakomponovat možnost nastavení řazení u importů.. že by zaškrtávátko na hlášení z importu? Aby si ho GG pamatoval?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama