Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.4.0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
138 odpovědí na toto téma

#61 člověk

člověk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 12:40

Jo, ted se mi to uz zobrazuje, dik. Ja jsem si spletl Import s "Pridat podle souboru", coz nechapu, co znamena. A jeste: kdyz si nastavim u kesky nalez, objevi se mi tam datum a cas, ktery jsem si nastavil na zacatku a ne nastavene datum u kesky. Kdyz potom na tuto kesku kliknu a dam nastavit nalez, objevi sde mnou nastavena hodnota, ktera se po kliknuti na OK opet zmeni na tu vychozi. Proc?
  • 0
podpis

#62 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 12:50

Pokud kes nema oznacen datum a cas nalezu, implicitne se tam nastavuje posledni hodnota nalezu, ktera byla v dialogu pouzita. Pokud keska ma nalez, zobrazuji se tam hodnoty prislusne hodnoty. Tebou popsny postup (pokud mu spravne rozumim) mi dela presne to, co jsem popsal ja. Tvoje chovaninepozoruji a nedava mi smysl. Ulozil jsi nastvenou hodnotu nalezu tlacitkem OK?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#63 člověk

člověk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 13:02

Kliknul jsem na kes, nastavil jsem datum nalezu na 17.8.2009, kliknul jsem na "nastavit nalez" a OK. Objevilo se mi, ze jsem kes nalezl 3.7.2010.
  • 0
podpis

#64 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 13:18

Pote, cos kliknul na Nastavit nalez se ti nad policky pro datum a cas zmeni tucny text "Nenalezeno" na datum nalezu. Pak Kliknes na OK. Tebou popisovany vysledek je jako bys to neulozil, v tom pripade vezme aktualni den. Alespon tak se to chova mne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#65 člověk

člověk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 14:54

Jo, uz je to v poradku, mel jsem spatne nastasveny format data a casu.
  • 0
podpis

#66 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 22:15

To S474N a HaLuMa - jen tedy dotaz, proc prechozi verze pri instalaci zadny problem nemely a proc 4 neupozoni na to, ze vymaze cely adresar a provede cistou instalaci. Ja jsem proste stahl novou verzi, na kterou mne upozornil GG po spusteni a spustil jsem instalaci. O zmenach ve scriptech a vubec o zmenach pri instalaci nikde ani zminka. GG pouzivam jen ke statistikam v profilu a dosud vse fungovalo bez problemu. Diky.
  • 0

#67 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 22:34

Co to povidas? Ten, kdo rucne neprovedl zadne nepristojnosti, zadny problem nema ani nadale!

"ze vymaze cely adresar a provede cistou instalaci" Co tim myslis? Pokud jde o data, tak nic z toho neni pravda! Doslo pouze ke smazani a znovunakopirovani sluzebniho interniho adresare distdata. Ten je pouzivany pouze interne v programu Geoget, nikoliv uzivateli.

A o zmenach ve skriptech jsem psal na Geogetim webu ve zmenach u teto verze, a tady na foru jsem tomu venoval dokonce samostatne vlakno.


  • 0

#68 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 22:41

No tak bohuzel, ja jsem instaloval tak jsem popsal a kdyz jsem spustil GG, tak jsem radne pres filtr naimportoval gpx soubory kesek a dal vygenerovat statistiku. Potom se mi objevilo to chybove hlaseni, ze neni geojarry a ggstat2 atd. Tak jsem uložil, vypnul GG a kdyz jsem se podival do adresare C:\Program Files\Geoget, tak vsechny adresare byly, s vyjimkou programovych souboru, prazdne, vse zustalo jen v Documents a settings ......, kde se ale neprojevily zmeny provedene instalaci. Nastesti.
  • 0

#69 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 22:42

Jinak forum dost pravidelne ctu, ale pri aktualizaci na GG 4 jsem proste spustil instalaci, tak jako v drivejsich pripadech.
  • 0

#70 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 23:02

Motas pate pres devate: 1. ovinujes mne, ze instalace smazala nejake adresare. Neni to pravda, nic takoveho instalace nedela! Predelala si jen distdata adresar, coz je interni zalezitost, tobe, jako uzivateli, to muze byt uplne jedno. 2. Jake adresare v program files\geoget? Tam je spravne jen jeden jediny, prave ten distdata. A vsadim se, ze prazdny nebyl. 3. Pokud sis o sve vlastni vuli a pres vsechna varovani umistil datovy adresar do "program files\geoget", pak se ti mohlo snadno stat, ze u novejsich verzi Windows ti ten adresar operacni system zvirtualizoval a umistil obsah jinam. To je ovsem vlastnost tveho operacniho systemu, Geoget za to ani trochu nemuze. V zadnem pripade ale geoget, ani jeho instalace zadne datove adresare nemaze ani nepremistuje! To, k cemu doslo, je presunu skriptu v ramci datoveho adresare. Tedy ne odnekud do profilu, jak se snazis naznacit.
  • 0

#71 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 23:03

Mimochodem, zadny GG 4 neni.
  • 0

#72 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 23:11

Tezko se budeme takto zbytecne dohadovat. To ani nechci a ani te neobvinuju. Pouze jsem se zeptal, co se stalo, ze GG pri generovani statistiky prestal fungovat. Mam na NB win wista a GG pouzivam uz hodne dlouho. Vzdy stacilo spustit instalaci nove verze a nebyl problem. Pokud byly nova verze geojarry nebo GG statu, tak je stačilo nakopirovat do adresre v c:\ program files a do adresare v C:\documents a settings. Ted po instalaci verze 2.4.0, kdy jsem nic NEMENIL, pouze ji spustil, prestal GG pri tvorbe statistik fungovat a generovani se ukonci chybovymi hlaskami. Tak jsem chtel jen informaci a poradit, ne tady rozvirovat nejakou zbytecnou diskuzi. Sorry
  • 0

#73 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 23:28

Kdybys to polozil takto, tak pak bych ti odpovedel: Protoze doslo k dlouho pripravovanemu uklidu skriptu v datovem adresari. Rozumej, nektere skripty ne ze zmizely, ale presunuly se jinam. Pokud s tim skript nepocital, mohl prestat fungovat a vyzaduje opravu od autora. (Pouha oprava adresarovych cest...) Nove lokace skriptu fungovaly uz hodne dlouho, urcite dele nez rok! Bylo jen na autorech skriptu, jestli budou dbat doporuceni a uz rovnou umisti skripty tam, kam patri. Pak je totiz nebyl duvod presouvat a funguji stejne jako predtim. K nicemu jinemu skutecne nedoslo.
  • 0

#74 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 23:44

diky, jen doplnim. Data se nacitaji z adresare C:\user\xxxxx\appdata\roaming\Geoget, Po nové instalaci 2.4.0 a spusteni generovani statistiky, se objevi hlaska (stejna jako po prvni instalaci) : Chyba V datovem adresari geogetu chybi jeden z nasledujicich souboru Geojarry.congig.pas a Geojarry.exe. Export se nyni ukonci. Kdyz dam OK, chvili pokracuje a vypise Script runtime error GGstat2,ggp.pas Null pointer exception. Routine PLUGINWORK. Takze jak z toho ven? Diky
  • 0

#75 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 23:48

to je v konzoli chyb : 4.7.2010 0:27:34 C:\Users\JUDr. Bohumil Urban\AppData\Roaming\GeoGet\script\gc.cz\czgcmap.ggp.pas ~~~ [Hint] C:\Users\JUDr. Bohumil Urban\AppData\Roaming\GeoGet\script\gc.cz\czgcmap.ggp.pas(32:3): Variable 'S' never used [Hint] C:\Users\JUDr. Bohumil Urban\AppData\Roaming\GeoGet\script\gc.cz\czgcmap.ggp.pas(33:3): Variable 'X' never used
  • 0

#76 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 6:00

urbanb napsal/a:
... Vzdy stacilo spustit instalaci nove verze a nebyl problem. Pokud byly nova verze geojarry nebo GG statu, tak je stačilo nakopirovat do adresre v c:\ program files a do adresare v C:\documents a settings....


A kde tedy máš geojarry a ggstat? Jinak tu hlášku v chybové konzoli mám taky, ale zdá se, že vše funguje v pořádku. A přesto, že ty hlášky v konzoli jsou, tak to svítí zeleně, jakoby bez chyb.
  • 0

#77 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 7:39

urbanb napsal/a:
Kdyz dam OK, chvili pokracuje a vypise Script runtime error GGstat2,ggp.pas Null pointer exception. Routine PLUGINWORK. Takze jak z toho ven? Diky


ggstat2 je hodne stary, uz davno neudrzovany skript. Uz pred velkym casem byl nahrazen novym skriptem s nazvem Autostat.
  • 0

#78 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 7:46

urbanb napsal/a:
to je v konzoli chyb : 4.7.2010 0:27:34 C:\Users\JUDr. Bohumil Urban\AppData\Roaming\GeoGet\script\gc.cz\czgcmap.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\JUDr. Bohumil Urban\AppData\Roaming\GeoGet\script\gc.cz\czgcmap.ggp.pas(32:3): Variable 'S' never used


Vzdyt je to HINT a ne ERROR! Informace, ze je nekde deklarovana promenna, ktera se nakonec nepouzila, jiste neni zadny problem pro funkcnost skriptu. Ani kdyby tam bylo WARNING, nebyl by to fatalni problem. Proto je take ikonka na stavovem radku spokojene zelena.
  • 0

#79 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2010 - 10:11

urbanb:
1. jak uz me HaLuMa predbeh, GgStat2 uz je tak rok, mozna dyl, mrtvej, neaktualizovanej, neudrzovanej, se divim, ze tem lidem jeste porad funguje po vsech tech zmenach..
2. jeste me vydesila jedna vec

Pokud byly nova verze geojarry nebo GG statu, tak je stačilo nakopirovat do adresre v c:\ program files a do adresare v C:\documents a settings.

COZE?!
pomunu-li to ze na Win Vista neni dat. adresar v documents and settings ale v users\..\appdata\roamig, tak proc a co kopirujes do slozkygeogetu v program files? uzivatele se tyka pouze a jen datadir!
  • 0

#80 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 11:10

urbanb: tak prvne nechapu, proc me jakkoliv spojujes s Geogetem, kdyz ja s tim opravdu vubec nic spolecneho nemam. A jak ti uz napsali panove vyse - instalace, respektive aktualizace nic nedrbe, takze sis to musel dodrbat sam. (offtopic) Osobne mi hlava nebere, proc si nekdo do nazvu profilu ve Windows cpe titul, ale radeji to necham bez komentare. (/offtopic)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama