Přejít na obsah


Fotka

Jihočeský kapr


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#21 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 10:45

Citecka napsal/a:
Je to v listingu NA ZAČÁTKU i NA KONCI, šmankote... i ve waypointech, ale nejde přece o to, jestli odlověj kešku tak, jak to chci já.

Stačí, když ji odlověj ohleduplně k tomu stromu, k ostatním kačerům, co přijdou po nich, a k owneru, taky.

A BEZ PROFLÁKNUTÍ mudlům, navíc potenciálně nebezpečným...

TOHLE by snad měl vědět každej kačer, ne?


Nevím nevím, ale asi nemůžeš čekat u takovéto kešky, která je součástí série, kde se hraje na body ve stylu co nejvíce keší za co nejkratší čas, že se někdo bude chovat k něčemu ohleduplně a nedejbože aby něco ČETL. Být to samostatná mysterka v kvalitě jaké máš ty ostatní, tak by byla situace podle mě jiná. Ale tohle je již "geoturistika".. a ten nával má bohužel svá negativa.
Přeji ať dlouho vydrží a dělá radost těm, kteří to hrajou tak, aby i ti co přijdou po nich měli stejný zážitek.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#22 Petricius

Petricius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 11:46

No jo, ono terén 4,5 není pro každého. Když jsme jí lovili bylo to super zpestření. jedním z řešení by bylo ji možná umístit ještě o něco výš. Možná by to odradilo kačery pro odlov za každou cenu. Když nemohu dát mysterku s obtížností 4,5 taky nejdu kompletně rozhrabat zamýšlené umístění. Stejně by se holt měli chovat kačeři, kteří nemohou odlovit terén 4,5 a domluvit se s kolegou, pro koho to takový problém není. Tato keš i celá série je naprosto super. A už za sebe a kamarády, co jí ještě nemají, se přimlouvám za její zachování. Nenechte se odradit a díky za pěkné dílo. Odlov jsme dali na kole a zabral nám asi 7 hodin (i s pobytem v hospodě), kvůli počasí jsme bonus dali ale až další den. Najeli a nachodili jsme nějakých 20 km. Doporučuji všem "normálním" kačerům.
  • 0
SELECT * FROM krabička

#23 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 11:47

Přesně tak, to je pravda, statione.

station2381 napsal/a:
Přeji ať dlouho vydrží a dělá radost těm, kteří to hrajou tak, aby i ti co přijdou po nich měli stejný zážitek.


A o to, a o nic menšího, jde :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#24 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:58

Tak jsem se vrátil z údržby... no, podívejte se do logu sami :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#25 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2010 - 11:54

Děkujeme všem *autocenzůra*, co "odlovili" krabku s velkým halasem před mudly, neb dnes došla zpráva, že je keš vykradená - tedy okamžitě po obnovení. OPRAVDU VÁM, KAMARÁDI, DĚKUJEME.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#26 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2010 - 22:20

"Kesku jsme odlovit pred mudlama museli nebot, jsme timto mistem projizdeli pouze tento den a nejsme z mistniho kraje":o:o:o
Tak to mně hlava nebere.
  • 0

#27 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2010 - 22:37

Coyote.cz napsal/a:
"Kesku jsme odlovit pred mudlama museli nebot, jsme timto mistem projizdeli pouze tento den a nejsme z mistniho kraje":o:o:o
Tak to mně hlava nebere.


Zajímavé je u tohoto a podobných typů logů srovnat počty nálezů. Opět mi to potvrzuje, že největší pohroma jsou kačeři s 50-200 nálezy. A než začnou potrefené husy kejhat, tak ne co kačer s tímto počtem to průser, ale co průser to s největší pravděpodobností kačer s tímto počtem. :(
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#28 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2010 - 22:42

Coyote.cz napsal/a:
"Kesku jsme odlovit pred mudlama museli nebot, jsme timto mistem projizdeli pouze tento den a nejsme z mistniho kraje":o:o:o
Tak to mně hlava nebere.


Tak to je fakt hloupa vymluva!! mam jednu kesku kterou uz jsme se snazil ulovot snad destetkrat ale jen diky mudlum se to zatim nepodarilo :( Ale vubec mi to nekazi radost ze hry pac to k te hre vlastne patri :P
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#29 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2010 - 22:59

Ownere, dejchej ;)
Ono to spíš bude souviset s událostí popsanou v TOMTO logu.
U stavebníků je mudlení keše docela nepravděpodobné, klidně to mohli být takoví ti typičtí "mudlí spiklenci", kteří z povzdálí šmírují, baví se naším počínáním a ještě ochotně zahintují (s takovým mudlou se jistě potkala většina z nás).

To rozhodně nic neubírá na tom, že argument "Kešku jsme odlovit museli..." je vážně perla...:@
  • 0

#30 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2010 - 23:02

Citecka napsal/a:
Děkujeme všem debilům, co "odlovili" krabku s velkým halasem před mudly, neb dnes došla zpráva, že je keš vykradená - tedy okamžitě po obnovení. OPRAVDU VÁM, KAMARÁDI, DĚKUJEME.


No uz se zajimam o geocaching delsi dobu a tak mohu sledovat vyvoj teto zabavy. Moje prvni serie cache byla ARROW, ktera je uz leta archivovana, tehda jsem ji lovil v lete a myslim, ze v tom tydnu jsem ji lovil sam. Tehdy jsem byl opusteny pesak v rozsahlem uzemi a pochybuji, ze mne tehda nekdo zaregistroval. Uz tehda jsem bral takovou serii, jako peknou moznost, jak se seznamit s nejakym uzemim a taky si trochu natrenovat logistiku. No uteklo par roku a ja se vypravil na uz nejednu serii a zacal jsem pocitovat, ze kaceri uz zacinaji vyvolavat tlak na dane uzemi. Precijen kdyz se na danem miste zastavi v jeden den 10 lidi, tak to jiz nekdo zaregistruje. Minimalne to uzemi.

Zacatkem leta jsem byl na RENAULT serii, taky jiz zrusene a musim rict, ze jsem se citil jako v dobach zacatku geocachingu, zas jsem byl v danem uzemi sam a zas jsem videl, jak si priroda vse bere zpet a mohl jsem v klidu zkoumat dane uzemi a jako jeden z mala jsem byl vdecny za tuto serii, jelikoz jsem byl schopen vnimat okoli a ne jen cas mezi zapisem do logbooku.

Kdyz jsem byl na Kaprikovi, tak jsem byl mezi cca 80-ti prvnimi, ale nejak jsem zacal citit, jak se pomalu ale jiste zacina roztacet setrvacnik navstev, ktery se jiz neda zastavit a moc dobry pocit jsem z toho nemel, jelikoz jsem vedel, ze ne kazda cache z teto serie bude mit lehky zivot. Ale takovy je zivot, jak si lide planuji dovolene a weekendy, tak momalu a jiste stoupa strme navstenvost a s tim i konflikty s mudly.

Az ted, co jsem absolvoval Sipku u Brna, tak jsem pochopil v cem je problem a je to jednoduchy problem. Nezanedbatelna cast lidi neumi cist, ano je to tak. Na Sipce je jedna cache mystery, ostatni jsou tradicky a najde se dost kaceru, co hledaji na vychozich souradnicich a hledaji dost dukladne a neumeji si precist z listingu, ze se jedna o mystery. Zel dnes zijeme v dobe pocitacu a tak se souradnice preliji do GPSky, navigace Vas privede az na misto, napovedu mate vyselektovanou a zapis v logbooku je TFTC. Takova je doba.

A to je asi taky problem kaprika, je skoda, ze kaceri nectou listingy, to jim pak unika polovina zazitku z cache a samozrejme podstatne doplnujici informace k hledani. Mam takovy pocit, ze cas serii cache asi pomalu a jiste konci a nemalo autoru si asi dukladne rozmysli zakladat nove serie. Sam jsem chtel jednu takovou zalozit. Uz o ni uvazuji asi 4 roky, ale uz mne to preslo a pravdepodobne zustane jen v mych nerealizovanych planech. Myslim ze spis zacne doba multicache, ktera bude mit spousty stage ve tvaru nejakeho obrazce, ale jen jednu krabicku na jejim konci, na takove zatim neni moc velky tlak, jelikoz je navstevuji jen jednotky kaceru za mesic. No v kazdem pripade obdivuji autory, co zalozi velke serie cache a jsou schopni je udrzet v chodu alespon rok.

Taze neveste hlavu, s nadchazejicim podzimem asi trochu opadne zajem o tuto serii, pres zimu sem zavita par lidi a na jare se uvidi.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#31 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 18:13

Zegga napsal/a:

Coyote.cz napsal/a:
"Kesku jsme odlovit pred mudlama museli nebot, jsme timto mistem projizdeli pouze tento den a nejsme z mistniho kraje":o:o:o
Tak to mně hlava nebere.


Zajímavé je u tohoto a podobných typů logů srovnat počty nálezů. Opět mi to potvrzuje, že největší pohroma jsou kačeři s 50-200 nálezy. A než začnou potrefené husy kejhat, tak ne co kačer s tímto počtem to průser, ale co průser to s největší pravděpodobností kačer s tímto počtem. :(




Ono to bude asi tim, ze 50 - 200 nalezu ma temer 5000 kaceru ;) (a to jen co jsou vedeni ve statistikakach na gc.cz) Coz je rozhodne vice nez tech, co maji 1000 a vic - jednoduse jsou vic videt. Takze tvrzeni, ze co pruser to kacer s timto poctem nalezu je stejne, jako bych tvrdil, ze co pruser to kacer s poctem nalezu mensi nez 8000 kesi. - Nezapominejme, ze kazdy jednou zacal kesovat a kazdemu se muze prihodit, ze neco posere - at mas 150 kesi nebo treba 1150 :)

Taky bych rad pripomnel vsem , ze obcas se stava, ze hledate kes a objevi se mudla, ktery dokonce poradi a vy kes odlovite pred nim! - Komu se toto neprihodilo?
Prijde mi absolutne nepatricne se tu pohorsovat nad tim, ze nekdo odlovil kes potom, co evidentne mu mistni delnici prozradili, ze o kesi vedi a tak kes odlovil pred nima. Logu s takovym priznanim je plno.

Taky nedokazu pochopit ownerovu reakci na to, jak jsou vsichni tupi a nedojdou si pro pomucku a lezou po nebohem stromu, ktery je ted chudak osoupany. Kdyz dam kes na strom, musim pocitat s tim, ze ten strom po navsteve stovek kaceru bude nejak vypadat a kdyz mi to vadi, tak ho tam prece nebudu davat! Mimochodem zminka o nejake pomucce k odlovu urcite nejlepe by mela byt i v hintu. A nebo jeste lepe je vytvorit multinu nebo mysterku, kde na prvni stage si vyzvednu pomucku a dozvim se, kde je finale.

V pripade, kdy je evidentni, ze je kes prozrazena a evidentne mi o tom nekdo v logu rekne - kes upravim a premistim jinam - jenze to by bylo treba cist vsechny logy (Chapu, ze pri stovce logu denne, je neni kdy procitat) a ne nadavat lidem hned do debilu a tak podobne. Myslim, ze slusnost se patri kazdemu - a nebudu se chovat jak nejaky klucina, kteremu nekdo rozbil hracku. But s tim pocitam , ze nektere kese se budou ztracet a zalezi mi, aby serie se libila a tak mam s ni praci a nebo neco takoveho nedelam!

Cela serie se mi libi a tak nalezi za ni chvala ownerum, ale na druhou stranu hulvactvi ownera me velmi zklamalo. Lze spousty veci rici slusne.
  • 0

#32 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 18:40

No vidíš, a dokud jsem mluvil "slušně", nikdo ani nevzdech. Trochu jsem povolil, a to si toho najednou všimlo lidí! B) Kromě toho, že to splnilo účel, to navíc ještě o něčem vypovídá. Stejně jako to tvý svatouškovský mentorování, kterým ovšem s přehledem dokážeš s úsměvem urážet víc, než pár adresnýma slovama. Člověče, to mi je fakt sympatičtější člověk, co mi napálí přímo, než takovéhle political correctness podpásovky. Ale to je jedno. Z cizího krev neteče, do ownera si každej snadno štouchne, a tu keš on, trouba, stejně nakonec opraví. Dyť je to přece jeho povinnost, bavit nás. :| Já, velkej sebestřednej kačer-lovec, se nehodlám zdržovat nějakejma malichernostma, jako je třeba listing, zachování krabice, dodržování pravidel, těch deset vteřin navíc, co by mi trvalo šetrné uschování zpátky. A jestli owner nechce makat, tak to neměl dělat. Tečka. Tak sakra jak s tím? Házet keše jen pod kořen, anebo se na to pro jistotu vykašlat vůbec? OPRAVDU tenhle způsob chování chce někdo hájit? Je přece naprosto jedno, že taková je realita; nechceš mi snad tvrdit, že bych se s tím měl trpně smířit anebo snad dokonce rezignovat? Takže jak: chtěls něco takovýho naznačit, anebo sis chtěl jen zadominovat způsobem, proti kterému není korektní vystoupit? Protože mluvíš přece tak "humanisticky"? Ale víš co - je to fuk. TEĎ se o stavu na Devítce ví a třeba si zase chvíli budou lidi dávat pozor. Kromě naprostých sobců, ovšem s těmi nehne nic.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#33 bicicani

bicicani

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2010 - 10:33

Citecka napsal/a:
Děkujeme všem debilům, co "odlovili" krabku s velkým halasem před mudly, neb dnes došla zpráva, že je keš vykradená - tedy okamžitě po obnovení. OPRAVDU VÁM, KAMARÁDI, DĚKUJEME.


Ahoj vsem zucastnenym,
citim potrebu se k cele zalezitosti nejak vyjadrit...

Odpověď na ownerovo sdělení jsme napsali asi stejně jako on ... ve zlosti ( a navíc na špatné místo - za což se omlouváme ). Naprosto chápu jeho naštvání, ale stejně tak by on měl chápat naší reakci ...

Ownere máš naprostou pravdu.. krabku jsme odlovit nemuseli, ale chtěli. Ale vzhledm k tomu, že se našeho hledání účastnili i naši georobůtci 2 a 6 let, stejně jsme s celou serií nepočítali. Tím chci říci, že rozhodně nepatříme k lidem, kteří by lovili za každou cenu a pokud by se na hrázi pohyboval kdokoli jiný, nikam bychom nelezli ( sami máme na Kladně kešku, jejíž odlov jsme kvůli mudlům odložili tolikrát, až ji někdo ukradl ). Naprosto souhlasím s tebou, že jsou určitě mezi námi tací, kterým je to prostě jedno - hlavně že mají bodík

Pokusím se vysvětlit náš odlov:
Když jsme přijížděli ke kešce, už z dálky jsme si všimli auta a později i dělníku u domku. Proto jsme nezastavili přímo u kešky a ze vzdálenosti několika metrů sondovali, kde je keška umístěna. V momentě, kdy jsme identifikovali strom , na kterém se keška nachází, k nám přišli dělníci a rovnou se ptali. Jestli taky hledáme tu krabičku, že dneska nejsme první a pokud budeme chtít poradit, tak že je tu někde žebřík. Sami se prý ze zvědavosti byli podívat. Po obdržení těchto informací si myslím, že nebyl důvod hrát mrtvého brouka a dělat, že si tady prohlížíme stromy. Kešku jsme odlovili a navíc dělníkům objasnili princip této hry. Následně jsme odjeli na další...

A ještě neco z té druhé strany:
všichni, kteří tuto keš odlovili správným postupem musí vědět, že je to poměrně náročné ( jak fyzicky tak časově ). Hráz je dlouhá cca 400m a směrem od kešky 08 je to po hrázi možná 150m. Pokud budu sebevíc opatrný a na kešku vylezu v době kdy tu nikdo není, nemám podle mého názoru sebemenší šanci slézt ze stromu nenápadně pokud se někdo na hrázi objeví ( obzvláště na kole ). Za těch pár vteřin to prostě nenápadně a navíc bezpečně nejde. A pokud ten dotyčný, bude jen trochu koukat, určitě si všimne, jak někdo leze po stromě... no a k pozdějšímu průzkumu je to jen kousek :(

Na závěr chci jen říci toto.
1) Ownere neber prosím tento příspěvek jako útok na tvou osobu nebo na tuto kešku ( rozhodně patří k tomu nejhezčímu, co jsme zatím viděli )
2) Bráníme se proto, že jsme jako jedni z mála napsali do logu to, co se opravdu stalo a opticky jsme teď za zločince
3) Děkuji vsem, kteri se nas zastali
4) Na Geocaching.com smažu náš reakční zápis ( protože tam nepatří )

Díky za pochopení a přeji hezký den
  • 0

#34 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2010 - 11:50

Ono taky, bicicani, nejde o hledání, označování a upalování viníků, to je k ničemu - taky jsem nikoho nejmenoval - jen zatraceně hlasitý zařvání, aby se sérií omámení kačeři probrali a začli se chovat - no, jako kačeři.

Ti, co tam teprve přijdou, samosebou B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#35 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2010 - 12:45

Citecka napsal/a:
Děkujeme všem *autocenzůra*, co "odlovili" krabku s velkým halasem před mudly, neb dnes došla zpráva, že je keš vykradená - tedy okamžitě po obnovení. OPRAVDU VÁM, KAMARÁDI, DĚKUJEME.


Cito myslím, že s tím neuděláš vůbec nic. Já se u Hejkala taky rozčiloval:) Pokud někdo musí nutně keš ulovit ať to stojí co to stojí, tak to stejně neovlivníš. Hlavně tady v té sérii. Neměli by další číslo do bonusu a to je problém. Napsal jsi to přesně: Arogance, bezmyšlenkovitost, konzumní apatie a lenost kaceru. Bohužel už není proč se na tímto udivovat. Tak to prostě je. Když vezmu například své keše: Poslední dobou se mi ztrácejí, ztrácí se mi třeba jen to co se kačerům hodí tzn. dvakrát se mi již ztratila pokladnička na mince (u rozdílných keší), nebo čistě jen mince samotné. Ostatní zůstalo. Uzamknuto netknuto (takže nemohlo jít o náhodný nález mudlou) Logbooky nepočítám...nevím na co komu jsou?! Tužka, která byla přivázaná na špagát ..taky fuč..Nechápu, nepochopím. Ale nenaděláš NIC. Já jsem již v takovém stavu, že pokud bude zase nějaká keš poničena či něco zcizeno, tak archiv..Nakonec to tak dopadne se všemi. Dříve mi to nevadilo, opravovat, obnovavat. Teď mě to již delší dobu vážně nebaví. Takže rada pro tebe abys neměl nerva :D prostě se na to vykvajzni..dej do listingu bonusové číslo ať mají kačeři radost a BOD a budeš mít klid...:)
Opečovávej si jen ty, kde není takový pohyb a kačeři u nich chtě nechtě musí přemýšlet. Tam to má smysl..tady ne.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#36 DAplusRA

DAplusRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 16:23

station2381 napsal/a:
Nevím nevím, ale asi nemůžeš čekat u takovéto kešky, která je součástí série, kde se hraje na body ve stylu co nejvíce keší za co nejkratší čas, že se někdo bude chovat k něčemu ohleduplně a nedejbože aby něco ČETL.


Station promiň, ale to co jsi napsal je nesmysl...dneska je geocaching "módní" zaležitostí...a pokud je u něčeho moc lidí, najde se větší počet "blbců", kteří loví stylem PO NÁS POTOPA...kapra jsme dělali v srpnu...celou i s bonusem za půl dne, takže ne nějakým loudavým stylem, ale ke všem keším z této série jsme se chovali stejně ohledulpně, jako k jakékoliv jiné keši...není to vůbec o honění se, ale o ohleduplnosti k ownerům, protože víme, co to dá práce keš založit a udržovat a že každé znehodnocení je ignorace práce jiných...všechno je to jen a jen o OHLEDULNOSTI a ZDRAVÉM ROZUMU o ničem jiném!!
  • 0

#37 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 16:51

Pánové, chytáte se do pasti generalizace... podle té které okolnosti píšeme pozitivní či negativní vyjádření, a samosebou píšeme-li "lidi si ničeho neváží", neznamená to, že si NIKDO NIČEHO neváží... jenom že právě teď jsme, opět, narazili na něco, co nám život trošku zošklivilo. I já jsem psal v téhle náladě. Nikdo si přece nebude při zdravém rozumu myslet, že Station má všechny lidi sakumprásk - včetně sebe a Nununky - za lumpy. A přesto se jeho vyjádření dotkne někoho, na koho evidentně neplatí... Slova, slova, slova... křičel jeden k zbláznění usoužený dánský princ. A jemu otrávili tátu, a ne že mu "jen" rozšlapali krabičku. Celej svět se kazí... a doba vymknutá z kloubů šílí. Tak jak, být, či nebýt? Máme se propíchnout otráveným mečem i s celým teamem a nechat kačerské luhy Fortinbrasům, nebo se zařídíme heslem, který mi tam někdo napsal: "ownere, dejchej!" :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#38 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2011 - 14:05

21.3. jsem si prošel část série (1-25). V pracovní den je všude klid, například odlov zmiňované 9 byl bezproblémový. Pro velké množství vody jsem se nemohl pokusit o 10, nenašel jsem 14. 15 je pravděpodobně ukradena, stejně jako 21 a 24. Utopenou 23 jsem vylovil a zachránil. Procházka jarní přírodou byla báječná. Jenom musí ještě trochu zasvítit slunko a vysušit cesty, louky a lesy (do pohorek mi zatékalo horem). Kapra mám velmi daleko od domova. Někdy bych se chtěl vrátit a vše dodělat, včetně bonusu. Pokud by například zde někdo později potvrdil, že všechny krabky jsou provozuschopné, bylo by to pro mne užitečné. Doposud jsem se delším sériím bránil, měl jsem strach z narychlo zastrkaných filmovek. Kapr mne ale velmi potěšil. Jedná se o úžasnou sérii v krásné přírodě a s poučnými listingy. Muselo to vše dát spoustu práce, za kterou vám všem patří mé tisíceré díky.
  • 0

#39 Zdejve

Zdejve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2011 - 14:23

Jsem majitelem 24, včera jsem byla schodou okolností asi kilometr od keše na kole, bohužel mail přišel později. Dnes se tam zajedu podívat, jestli mi to vyjde, ale do víkendu aspoň provizorní krabku s bonusovým číslem položím. V okolí vesnic máme trochu problémy, ale snažíme se to řešit. Ostatní majitelé už taky reagovali, jsme v kontaktu. Díky za návštěvu, snad příště bude líp.
  • 0

#40 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 21:06

Včera jsme odlovili (a zdaleka jsme nebyli sami) celou super sérii. Musím ownery pochválit a zároven potvrzuju, že všechny kešky jsou na svém místě :)
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama