Přejít na obsah


Fotka

Jihočeský kapr


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#41 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2011 - 11:24

Ahoj, zítra se chystáme na Kapra:-) Mám jeden dotaz, nevíte někdo o nějaké osvěžovně v blízkosti, kde se i vaří a to dobrou svíčkou??? Ještě dotaz na majitele keše ze série a to č.15 Rekordy. Je šance na obnovu do soboty??
  • 0

#42 nununka

nununka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2011 - 12:22

sasik1: zdravím, teď jsem mluvila s ownerkou 15. ale bohužel do zítra to určitě nebude :( na keši už se po několikáté vyřádili mudlové, takže přesun bude muset být větší, tzn. časově náročnější. Pro odlov bonusu je číslo napsané ve write note u keše. Jinak s tou hospůdkou.. dost často kačeři mluví o rest. v Libíně v půlce trasy kapra, zkuste kouknout na logy u Bonusu. Jinak jen malé doporučení, "hřbet" je o něco náročnější (bez cest), "bříško" je naopak pěkně po turistické stezce, takže je o něco lepší jít proti směru číslování, pokud chcete dát kapra za jeden den. PS: pěkný lov přeju :)
  • 0

#43 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2011 - 12:30

Šel jsem jej celý minulou sobotu po směru byla to paráda a hospůdku v Libíně mohu vřele doporučit. Jen u kapra 23 doporučuji přístup podél rybníka ne přímo za šípkou od 22. Nebudete se pak nechtěně koupat. Ran55
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama