Přejít na obsah


Fotka

Micro CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2010 - 21:35

Cacherov začal vyrábět micro CWG.Dnes se mi jeden dostal do tlap a je fakt roztomilý.
Co vy na ně? A co na ně databáze? Budou "logovatelná" v databázích společně s těmi normálními nebo zvlášt´?

http://www.cacherov....products_id=465

Vložený obrázek
  • 0
Králík vás vidí!

#2 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2010 - 22:13

Je to roztomile - uz se vidim, jak u mne vznika dalsi zavislost! ;)
  • 0
Don't panic!

#3 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2010 - 22:48

A jaky je smenny kurz? Jedno normalni CWG = 2 micro?
  • 0

#4 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2010 - 22:50

Kurnik, sotva začně člověk polehoučku sbírat CWG, tak už tu je novinka, mikro CWG. :)

Ale teď vážně. Osobně si myslím, že je to už zbytečnost, normální velikost je tak akorát, tak proč dělat její zmenšenou kopii? A propó, zeptal se vůbec onen výrobce autorů CWG, jestli s tím souhlasí?

(Aneb, jak mě to bylo kvůli jednomu nejmenovanému eventu omláceno o hlavu :D )
  • 0

#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2010 - 22:51

nové puky pro geobotky? ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2010 - 23:08

Etigo napsal/a:
Kurnik, sotva začně člověk polehoučku sbírat CWG, tak už tu je novinka, mikro CWG. :)

Ale teď vážně. Osobně si myslím, že je to už zbytečnost, normální velikost je tak akorát, tak proč dělat její zmenšenou kopii? A propó, zeptal se vůbec onen výrobce autorů CWG, jestli s tím souhlasí?

(Aneb, jak mě to bylo kvůli jednomu nejmenovanému eventu omláceno o hlavu :D )

Tak nějak :) Je to sice hezké, ale dle mě je to zbytečnost a do micro keší se stejnak vejde stěží log a tužka...
Podle mě to nemá smysl, ale hezké to je, to ano :)
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#7 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 8:37

Etigo napsal/a:
A propó, zeptal se vůbec onen výrobce autorů CWG, jestli s tím souhlasí?


Nezeptal... ostatně co jsem koukal na vzor, tak to ani nejsou CWG. Je to jen stejná technologie (větvové suky, gravírování) ovšem na menších sucích s jiným designem, velmi pravděpodobně i proto, aby se nás ptát nemuseli :D. (jako bychom za práva na pálení chtěli nějaký poplatek :D:D ) Jo a jmenuje se to MWG ;).
Defakto vymyslet tohle, nemohlo dát až tak moc práce a tak to pro mě osobně na gc. scéně sigitemů není zatím až tak nic nového (krom velikosti) a jen se to svým způsobem "veze" na popularitě stávajících CWG.
Nicméně musím uznat ,že logo ještěrky na zadní straně je dobrý základ pro nějakou další sérii sigitemů, která by mohla být lepší než CWG, ale MWG je zatím příliš podobné.
Jinak se těším až si budu moci nějaké prohlédnout naživo, zajímá mě jejich provedení.... když vím jaké problémy s detaily log některých cacherů mají CWG při své velikosti, tak tady bude muset být pálení mnohem jemnější a preciznější, nebo loga zjednodušená, aby bylo vůbec možno rozeznat co na nich je
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 11:11

Snøw napsal/a: Je to sice hezké, ale dle mě je to zbytečnost a do micro keší se stejnak vejde stěží log a tužka...
Podle mě to nemá smysl, ale hezké to je, to ano :)


S timto nazorem ze plne ztotoznuji.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 11:12

Tak at jdou s tim zmensovanim jeste dal, a graviruji na spejli. :D
  • 0

#10 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 15:44

Hezká miminka. Kdybych ale tohle mrně našel v microkešce a chtěl si ho nechat, nevím co byl tam za něj mohl nechat, leda desetikorunu, nebo pokud by byla keš bez psací potřeby, tak tužku :D
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#11 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 19:52

Tak už jich taky pár mám a jsou fakt kouzelné - ty ani do kešek dávat nebudu, budu je rozdávat jako osobní dáreček :)
  • 0
Don't panic!

#12 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 20:04

Mě se nelíbí, připadá mi to jako kdyby se shop seknul v objednávce a objednal malé suky. Ta grafika mi připadá docela neostrá.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#13 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 20:06

Nejsem vyloženě proti nim, ale připomíná mi to šlechtění psů:-D Za chvíli budeme mít "cwg" předměty ve tvaru trojúhelníku pro Marsovské keše:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#14 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 20:09

sumie-dh napsal/a:
Cacherov začal vyrábět micro CWG.Dnes se mi jeden dostal do tlap a je fakt roztomilý.
Co vy na ně? A co na ně databáze? Budou "logovatelná" v databázích společně s těmi normálními nebo zvlášt´?

http://www.cacherov....products_id=465

Vložený obrázek


Tak jsem si miminka objednala,a jsou fakt rozkošný :D ,řekla bych roztomilá pozornost do kešky.;)
  • 0

#15 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 20:56

Taky uvažujem o pořízení,jen nevím,jestli nám tam původní návrhy budou vidět.Dělala jsem je ale dost jednodušše,tak by mohli...
  • 0
Králík vás vidí!

#16 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 23:49

Co vám budu povídat. Jsem konzervativní a skeptický. CWG je CWG!!! A zaplaťpánbu, nebo zaplaťpřírodo za normalizaci!! A teď nemyslím tu Husákovu, ale jako dodržování norem.
  • 0

#17 Faya&Freya

Faya&Freya

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 0:00

mně se ty malinké líbí ;)
  • 0
Faya&Freya

#18 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 6:30

Tak grafika je perfektně ostrá. Bohužel na té fotce foťák zaostřil na ruku, ne na CWG. Kdo zná moje CWG, ví, že mám dost složitý obrazec a i ten vyšel. Neříkám, že 100% tak, jako na klasickém CWG, ale pořád je to dostatečně ostré na to, aby byl jasný motiv i s detaily. A ta ještěrka je vypálená naprosto perfektně. Je to jako se vším - někomu se budou líbit, někdo je bude zatracovat, no co už B)
  • 0
Don't panic!

#19 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 7:23

Inu pěkné je to, ale nic pro mě. Já mám doma pytel svejch CWG a tak pokud bude někdo chtít bišácký CWG, tak rozhodně nebude micro :-)
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#20 rebel

rebel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 18:14

Mám je a jsou dobře vypálené, i malé detaily jsou viditelné, velikost je také dobrá a hlavně si můžu udělat celou čelní stranu podle svých představ, narozdíl od CWG, kde je na líci vnucená reklama tohoto webu....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama