Přejít na obsah


Fotka

Micro CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 18:17

obecne k sig itemum: kdokoliv si cokoliv rekne to mu udelame (a verim, ze i ostatni vyrobci), nemusi to byt jen kolecka, ale mohou, jen se pak dotycny nesmi divit, kdyz kolecko, kde ma neco jineho neni v katalogu. Ale spouste lidem to nevadi a skutecne se dela hodne kolecek, ktere proste podminky CWG nesplnuji, ale majitele z nich maji i tak radost. Takze reklama byt nemusi :)
  • 0

#22 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 22:18

ja bych chtel Czech Wooden Ctverecek :)
  • 0

#23 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 22:27

No,proč ne...mohli by tam být větší obrázky....
  • 0
Králík vás vidí!

#24 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 11:21

Jakou maji tyhlety miniaturni potvory druhou stranu? Diky cene jsem na CWG po prvni varce, ktera se rozprchla mnohem rychleji nez jsem cekal, docela zanevrel, ale tohle je docela prijemna blbustka...
  • 0
Užívej života...

#25 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 12:27

puczmeloun napsal/a:
Diky cene jsem na CWG po prvni varce, ktera se rozprchla mnohem rychleji nez jsem cekal, docela zanevrel, ale tohle je docela prijemna blbustka...

Ona cena toho "dreva" cenu CWGcka nedela, podivej se treba na http://www.jiri-vlce...vetvi/stranka-5. Naklady na jedno CWG v dreve je asi 0,50 kc. Takze na mensim "spuntu" asi moc neusetris, vypaleni o moc levnejsi nebude :)
Ale nejsem vyrobce, jen truhlar :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#26 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 12:31

No "normálně" se CWG prodává 50ks za 500 a tohle mikro za polovic... Uz jsem nasel i 50 za 400 i s postovným, ale zajímám se dál...
  • 0
Užívej života...

#27 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 12:40

puczmeloun napsal/a:
tohle mikro za polovic... Uz jsem nasel i 50 za 400 i s postovným, ale zajímám se dál...

Aha, tak to pak jo. I kdyz to moc nechapu, prace je s tim uplne stejne a toho paleni tam zase tak vyrazne mene neni...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#28 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 12:47

mě se tady ty mrňavý CWGčka vcelku líbí. jsou takové roztomilé :-)))) a mohly by se jmenovat třeba CWG.zip nebo CWG.rar :D
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#29 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 13:33

Vlcek ma sice cenu jakou ma na webu, ale cena je bez dane, bez dopravy a bez odpadu kterej u jeho kolecek tvori neco kolem 50% takze realna cena za kolecka od nej je skoro trojnasobna. V cene kolecek je nejvyssi polozka amortizace laseru a jeho obsluha, prece jen neni to tiskarna za par kacek. Mala cwg jsou levnejsi ne diky cene dreva - ta je podobna - ale diky tomu, ze se to dela vyrazne kratsi dobu, delame je temer trikrat rychleji, takze cast ceny za paleni muze byt nizsi. Dalsi slozky jako je postovne, pocitacove zpracovani, opracovani, pripravne prace bohuzel zustavaji, takze cena linearne s prumerem neklesa :) Jinak zadni cenu cehokoliv muze mit kdokoliv jakou chce. Obecne si kazdy muze nechat vyrobit cokoliv v libovolne velikosti, pouze pokud chce mit kolecka v oficilanim katalogu CWG, musi to splnit pravidla CWG. Ale pokud je to nekomu jedno tak muze mit skutecne cokoliv, treba barvu, diry, jine tvary a podobne. Staci jen zapojit fantazii :)
  • 0

#30 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 13:45

Diky za objasneni :) Muzu se zeptat jak rychle je paleni? Pocitam, ze nepalite kazde kolecko zvlast, nejaka matrice rekneme 10x10 suku uz se jevi jako realnejsi...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#31 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 14:30

ano rozhodne, pali se v sablonach ruznych velikosti, obecne lze rici, ze jedna strana zakladniho cwg je casove kolem minuty, ale zavisi to na hodne faktorech takze se to muze i o 50% lisit.
  • 0

#32 Hoges

Hoges

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 17:33

Prvně jsem si říkal, že je to pěkná blbost, ale nakonec jsem neodolal a dneska jsem si 50 kousků na nechal na zkoušku udělat. ;)
  • 0

#33 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 5:38

To bych se bál, že to vdechnu... Asi založím nové CWG, maxi CWG s označením XXLWG :-) Tak kdo půjdete k velké keši, vezměte si kárku.
  • 0

#34 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 8:30

Tomu sme mezi trempama říkávali "placky".
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#35 pepik33

pepik33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 18:20

S prominutím, ale mě to přijde jako naprostá zbytečnost a peachovina, která se pouze opičí po CWG...
  • 0

#36 Kac.a

Kac.a

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 17:24

Mně přijdou roztomilý a tak jsem si jich taky pár nechala u GeoGadgetu udělat.
Do dost kešek které by si CWG zasloužilo se mi to klasické nevešlo, ale s tímhle prckem už nebude nikde problém :D
Jako zpestření, případně milá pozornost pro přátele či na výměnu mi to přijde super a jsem z nich nadšená :)
Každopádně klasická CWG jsou klasická CWG, o tom žádná :)

Pár fotek těhle prcků: http://www.dropbox.c.../1/MWG?h=d09312
(v tom pytlíku jich je jen část z 50ks dávky co jsem objednávala)
  • 0

#37 Guitarister

Guitarister

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 17:51

Moc pěkné, taky si asi brzy nějaké objednám.
  • 0

#38 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 18:04

Smrk napsal/a:
To bych se bál, že to vdechnu... Asi založím nové CWG, maxi CWG s označením XXLWG :-) Tak kdo půjdete k velké keši, vezměte si kárku.


jojo, k čertu s miniaturizací!!! naporcovat strom a vzor vyřezat motorovou pilou!!! :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama