Přejít na obsah


Fotka

GeoGet 2.4.1


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#1 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 7:08

Měl bych tři připomínky k aktuální verzi GeoGetu: 1) GeoGet neimportuje z HTML Waypointy bez souřadnic. Dříve to dělal, nyní, asi po změně struktury HTML, už ne. (Psal jsem to v jiném vlákně, ale pro jistotu to píšu ještě jednou) 2) Při importu z PQ je na konci listingu přidán seznam Waypointů, který je nadbytečný a v listingu celkem rušivý (tedy alespoň pro mě). Nešlo by jej při importu (volitelně) odstranit? 3) Zjistil jsem, že existují nedokumentované funkce, které mohou být velmi užitečné. Např. IconToAttributeWEB - převede vnitřní vyjádření atributu na to webové ("parking-yes" -> "parking available") a jiné. Možná by bylo dobré je zdokumentovat.
  • 0

#2 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 9:18

1) To je mozne 2) Takhle pitome to pridava do PQ Groundspeak. Importuje se to celou dobu a taky me to obtezuje. Byl bych rad, kdyby to slo volitelne odebrat. Pripadne se mohu pokusit do svych maker pridat funkci, ktera to odreze. kdyz jsem to ale cca pred rokem zkousel, zjistil jsem, ze je ta "tabulka" delana nejak chaoticky - jednou pomoci <br>, jindy pomoci <br /> a tak - a byl problem s jednotnym regularnim vyrazem, ktery by to odmazl. 3) V nove wiki je uz zadokumentovano, asi ses nedival spravne.
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 11:48

1) Ocenil bych nejaky konkretni GC kod. Nejak se mi nechce koukat na web kesku po kesce a hledat, kde se neco takoveho nachazi. ;) 2) je to presne jak rekl Medwyn. 3) na Geogetim webu ta funkce je, jen k ni neni jeste udelanypopis. Posledni dobou jsem venoval hodne usili vzniku novych webovych stranek, na dopisovani malickosti jeste nebyl cas.
  • 0

#4 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 13:24

HaLuMa napsal/a:
1) Ocenil bych nejaky konkretni GC kod. Nejak se mi nechce koukat na web kesku po kesce a hledat, kde se neco takoveho nachazi. ;)


Tak třeba GC2BQ43, GC2B8T6 nebo GC29EGZ.
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 13:37

OK, neimportovani waypointu bez souradnic skutecne nechodilo kvuli zmene na webovych strankach. V dalsi verzi to uz zase pobezi.
  • 0

#6 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 13:40

HaLuMa napsal/a:
OK, neimportovani waypointu bez souradnic skutecne nechodilo kvuli zmene na webovych strankach. V dalsi verzi to uz zase pobezi.


Super, díky!
  • 0

#7 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 14:28

Další problémek při importu HTML - pokud je v názvu souboru (tj hlavička html listingu) písmeno s diakritikou "nečeskou" třebas francouzskou, tak se soubor odmítně načíst.
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 15:50

co to rika, kdyz to odmita?
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 15:55

Arne1: co ten soubor prilozit sem, at se to da overit?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 17:58

There was an error during the execution of this program. The application might become unstable and even useless. It's recommended that you save your work and close this application. Cannot open file "C:\Dokumenty\GC\HTML\GCPCT3 La bande a Baudot de l'UdeS (Unknown Cache) in Quebec, Canada created by OpusTerra.htm". Systém nemůže nalézt uvedený soubor. ----------------------------------------------------- přiložit to nemůžu, to a s obraceno čárkou dělá problémy více programům... Spouvisí to s tím, že Win už jedou interně v Unikodu, a mají zřejmě dvojité interfejsy. Interfejs neunikodovy to nemuze vzit, protoze v lokalni reprezentaci takový znak není.
  • 0

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 19:22

To je pravdepodobne. Bohuzel, delphi, ve kterych to pisu, maji ANSI RTL. Jde to obejit, ale znamena to spousty kodu nahradit vlastnim. uf, uf.
  • 0

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 19:36

tak mne napada, kde jsi vlastne takto divoce pojmenovany soubor vzal? :o
  • 0

#13 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 19:41

treba mi neco unika, ale k cemu je mi import waypointu bez souradnic? me treba dost irituje kdyz sou u kese final waypointy bez souradnic (uz jsem to zazil i u tradicky!)
  • 0

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 19:47

finalky bez souradnic mne irituji taky, od toho jsou preci zcela skryte waypointy, aby je videli revieweri. Ale vedet, ze mysterka nebo multina ma nejakou finalku, to vim i bez toho bodu. ;) Na druhou stranu, obcas se objevuji body bez souradnic jako treba stage multicache, ktera se teprve musi vypocitat. V GPSce to pochopitelne neni, ale v listiongu clovek alespon vidi, ze je tam nejaka mezistage.
  • 0

#15 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 21:45

mikrom napsal/a:
treba mi neco unika, ale k cemu je mi import waypointu bez souradnic? me treba dost irituje kdyz sou u kese final waypointy bez souradnic (uz jsem to zazil i u tradicky!)

U Waypointu jsou často poznámky - třeba vzorec na výpočet finálky. Jsou dokonce keše, kde jsou podobné informace jen u Waypointů a ne v listingu.
Je docela příjemné mít tyto informace pohromadě, v tabulce.
  • 0

#16 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 9:01

HaLuMa napsal/a:
tak mne napada, kde jsi vlastne takto divoce pojmenovany soubor vzal? :o

Při luštění mysterek MoM :-)

No a co je na tom v dnešní době divokého ? Diakritika je celkem normální a francouz bez ní psát nebude. Ti jsou na svou řeč daleko hrdější než my.
  • 0

#17 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 10:03

Nesouvisi to jen s aktualni verzi, ale jde nejak setridit seznam filtru v rozbalovacim menu na liste?
  • 0

#18 j.mikrob

j.mikrob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 10:28

bobrb napsal/a:
... jde nejak setridit seznam filtru v rozbalovacim menu na liste?


Já myslím, že ne. Já jsem to udělal tak, že před slovní název svých (ne defaultních) filtrů jsem vložil čísla. Takto: 011 012 ... 021 022 023 ... atd.
A mám to seřazený jak potřebuji. Při nespuštěném GG lze přejmenovat již stávající filtry přímo v geogetím adresáři.
  • 0

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 11:04

Arne1 napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
tak mne napada, kde jsi vlastne takto divoce pojmenovany soubor vzal? :o

Při luštění mysterek MoM :-)

No a co je na tom v dnešní době divokého ? Diakritika je celkem normální a francouz bez ní psát nebude. Ti jsou na svou řeč daleko hrdější než my.


Vsak at si bez ni nepise, kdyz si GG pusti na svem pocitaci Francouz, tak mu to bude chodit.

nicmene treba mne vubec nenapadne pojmenovat si nejaky soubor cinskym rozsypanym cajem. ;) tak proto mne zajima, proc ty si pojmenovavas soubory s francouzkymi paznaky?
  • 0

#20 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 11:59

Vsak at si bez ni nepise, kdyz si GG pusti na svem pocitaci Francouz, tak mu to bude chodit.

nicmene treba mne vubec nenapadne pojmenovat si nejaky soubor cinskym rozsypanym cajem. ;) tak proto mne zajima, proc ty si pojmenovavas soubory s francouzkymi paznaky?


Já to jméno neřeším - prostě dám v Opeře uložit stránku a Opera ji pojmenuje podle názvu keše. Ty takovou operaci děláš jinak ?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka