Přejít na obsah


Fotka

Team360 a jeho "nejnavštěvovanější" keš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#101 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 7:47

Benjo5 napsal/a:
Trochu nechápu, proč tady pár expertů má potřebu dělat Čechům za hranicemi zase ostudu. Osobně o tom, že tam má chybu ohledně nejnavštěvovanější keše světa vím už přes rok, ale že bych si dovolil se kvůli tomu takovým stylem, co jste předvedli, pustit do tak výjimečné keše, to tedy klobouk dolů, pánové, já bych si připadal jako šašek. To, že i on je podle reakcí magor, to trochu obrousilo, ale i tak tedy vizitka za Atlantikem prvotřídní, bravo.

Naprostý souhlas. Chování, které jsem včera v jiném vlákně komentoval jako dětinské, přerostlo do trapnosti. Ano, Team 360 je dětina a hulvát, bojovníci za "českou věc" jej však dostihli a předstihli.
  • 0

#102 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 7:53

kulhal napsal/a:

Benjo5 napsal/a:
Trochu nechápu, proč tady pár expertů má potřebu dělat Čechům za hranicemi zase ostudu. Osobně o tom, že tam má chybu ohledně nejnavštěvovanější keše světa vím už přes rok, ale že bych si dovolil se kvůli tomu takovým stylem, co jste předvedli, pustit do tak výjimečné keše, to tedy klobouk dolů, pánové, já bych si připadal jako šašek. To, že i on je podle reakcí magor, to trochu obrousilo, ale i tak tedy vizitka za Atlantikem prvotřídní, bravo.

Naprostý souhlas. Chování, které jsem včera v jiném vlákně komentoval jako dětinské, přerostlo do trapnosti. Ano, Team 360 je dětina a hulvát, bojovníci za "českou věc" jej však dostihli a předstihli.

:) A tak nějak, soudruzi, z toho mám malou, českou, uprděnou radost ;)B)
  • 0
Don't panic!

#103 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 7:56

Benjo5 napsal/a:
Trochu nechápu, proč tady pár expertů má potřebu dělat Čechům za hranicemi zase ostudu...


Jakou ostudu prosím Tě... Se zájmem jsem si to celé pročetl a náramně se bavil. Jestli si někdo udělal ostudu tak leda TEAM 360. To, že to on a třeba polovina Ameriky chápe jinak je jen jeho (jejich) věc. Pravda je totiž vždycky jen jedna a tady ji navíc máme černou na bílém, i když už jen v nějakém watchlistu.
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#104 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 8:21

syselpolni napsal/a:

Benjo5 napsal/a:
Trochu nechápu, proč tady pár expertů má potřebu dělat Čechům za hranicemi zase ostudu...


Jakou ostudu prosím Tě... Se zájmem jsem si to celé pročetl a náramně se bavil. Jestli si někdo udělal ostudu tak leda TEAM 360. To, že to on a třeba polovina Ameriky chápe jinak je jen jeho (jejich) věc. Pravda je totiž vždycky jen jedna a tady ji navíc máme černou na bílém, i když už jen v nějakém watchlistu.

Jakou ostudu? Nevím, co je špatného na takovém slušném WN, jako jsem tam dával:

"This is the #1 most found Traditional Geocache in the world."
This is not true.
See
GC14WV8 Terezka 5114 Found it
GC189E5 Prague bridges 1 - Karluv most 4896 Found it
(and
GCF496 Cache my Czech (Prague)) by example.
4894 Found it

Team360 to ovšem všechno mazal, takže už to má jen nějaké dvě stovky lidí v mailu, co to měli na watchlistu.
Urážkami naopak sršel Team360. Myslím, že MY se nemám za co stydět. Buďme trochu hrdí na naše české keše a nebojme se taky prosadit.
Poslední (momentální) podoba listingu jen ukazuje, kdo je tady detinský:

Plaque at site. Ammo can within 20'.

...už snad raději no comment.
  • 0

#105 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 8:31

dr.vota napsal/a:
Buďme trochu hrdí na naše české keše a nebojme se taky prosadit.

No jako, kdybych měl srovnat nějaké městské mikrovky s ammoboxem v lese...
Neříkám, že se team360 zachoval správně, ale celá tadyta hurá akce byla úplně zbytečná. Šlo to vyřešit i civilizovaněji, jak ostatně někdo zmínil i v amerických fórech.
Navíc handrkovat se o tom, která cache má nebo nemá nejvíc nálezů... (smajlík koulející očima tu bohužel není) Možná to před časem byla ORIGINAL STASH TRIBUTE PLAQUE ©, možná teď Terezka, možná to zas za dva týdny bude úplně jinak...
Kdyby to byl nějaký oficiální žeříček, tak neřeknu, ale takhle to je totální kravina a pískovišťový boj o bábovičky.
  • 0

#106 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 8:35

alkes: opravdu a jak vice civilizovaneji? Na slusne upozorneni nasledoval vymaz + nadavani do fucking assholes. Civilizovaneji bych si to predstavoval od zacatku od TEAM360. Zbytek bylo pouze to, ze sklidil sam, co zasel.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#107 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 8:45

Přinejmenšim se nehádat jako malé děti a pokud ti ta jedna věta v jednom z mnoha tisíc listingů po celém světě tak moc ležela v žaludku, napsat třeba o rozsouzení Groundspeaku. Spam pomocí write note logů nebývá většinou dobré řešení.
  • 0

#108 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:27

Mno, mam z toho vseho takovy divny pocit. Poslat autorovi jednu zpravu - v poradku. To, ze odpovi hodne sproste, to je blby, ale bud mu to muzete vratit nebo si stezovat dle navodu v paticce mailu, ktera pres profil prijde, anebo to nechat byt. A jak uz jsem psal drive, muzete tam zajet, kes zalogovat a pripadne se proti smazani found logu branit. Ale dale spamovat pres WN, rozmazavat to na GS foru a pres reviewery, to uz mi prijde takove prilis silne stourani v ho.ne, ktere neudela dobrou reputaci ani jedne strane. To, ze spusta Americanu ma za rovnici USA=svet je jedna vec, ale nektere reakce "to jsme vam to ted Amici pekne nandali" nam tezko vylepsi povest. Pres vsechny znamky toho, ze TEAM 360 je asi pekny mamlas, kes s plaketou, o kterou se tusim osobne zaslouzil, si trochu ucty zaslouzi. Ano, dosahli jste sveho, ale dost blbym zpusobem aneb slovy klasika: "A komu tim prospejete, co?"
  • 0

#109 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:32

alkes: myslim, ze je zbytecne ti to vysvetlovat ze? Ta spamovaci akce byla "odpovedi" na predchozi slusne upozorneni a oznaceni za "fucking assholes". fotrik: prospeje se tim "pravde", me osobne to staci, tobe evidentne ne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#110 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:34

Joooo, kdyby to byla jedina nepravda na celym svete...
  • 0

#111 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:35

S474N napsal/a:
alkes: myslim, ze je zbytecne ti to vysvetlovat ze?

V podstatě jo.
  • 0

#112 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:37

fotrik: ano, timhle zpusobem se ritime do pekel a je to videt i na dnesnich ulicich - nikoho a niceho si nevsimat, hlavne abych se do neceho nepripletl, ze? Od vseho ruce pryc. Tohle je zrovna takova vec, se kterou clovek muze udelat. To, jestli s ni nechces nic delat ty nebo ti prijde detinske, je samozrejme tvoje pravo a tvoje rozhodnuti. Ale potom se tu nesnaz komentovat ostatni, co pro to "hejbli prstem". ;) alkes: no ja si myslim :P
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#113 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:43

Souhlasim, ze tohle byla prilis zjednodusujici odpoved, takze jinak. Precti si jeste jednou predchozi prispevek - to, ze na upozorneni odpovi sproste je blby. Ale domahat se pravdy hromadnym WN spamovanim, ktere je take proti pravidlum, rozhodne neni spravne. A kdyz porovnam hodnotu pravdy, ktere jste dosahli, a zpusob a jeho dusledky, jakym jste to udelali, rikam, ze bylo lepsi to nechat byt.
  • 0

#114 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:45

S474N napsal/a:
alkes: no ja si myslim :P

No ono hlavně, co bereš jako začátek spamovací akce... To assholes asi taky na něco ragovalo, že?
Konec diskuze z mé strany, flamovat s tebou nemám za potřebí.
  • 0

#115 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 11:36

fotrik: pod pojmem spamovani si predstavuji, ze tam v jeden okamzik naskoci treba 20 WN logu. Jsem si jist, ze v jeden okamzik tam nebyly vic nez 2 logy. Prave proto, ze to ten TEAM360 mazal. ;) alkes: ano, ty assholes pokud vim byla odpoved prvnimu, kdo tam napsal ten WN log ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#116 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 11:52

Naprostá podpora fotrik, alkes, banjo5. Opět mě okouzlila ta česká urputná malost, s jakou bráníme tak nepodstatnou věc. Co se týče těch assholí, s tím nemám problém, pokud americký owner převzal takovou legendu, jakou plaque bezpochyby je, další důvod je ten, že nejsem zvyklý urážky řešit od klávesnice. (což spousta lidí zde rozhodně ano, je to takové pohodlnější a hlavně bez rizika :) Face to face je o hodně lepší :)
  • 0

#117 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 12:12

Jak jsou najednou všichni hrozně chytří a vědí, jak přesně SE TO MĚLO udělat...hlavně že předtím seděli pěkně v závětří.:D Nějakých 6-7 poměrně dost slušných upozornění jako WN bych nepovažoval za masivní spamování, najednou tam nikdy nebyly ani dvě, mazal to bleskem. Víc jich nebyl, dal jsem si tam watchlist, takže vím přesně, co kdo tam postnul. Pozdější edity, hlavně od ownera pochopitelně zachyceny mít nemůžu. A klanět se před nějakou keší jako před modlou, jen proto, že je NĚKDE, to prostě nebudu, sorry. Teď už je to tady stejně jen mlácení prázdné slámy. Nakonec nám bylo dáno za pravdu, shora, tak co pořád ještě řešíte? B)
  • 0

#118 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 15:42

Looper36 napsal/a:
Opět mě okouzlila ta česká urputná malost, s jakou bráníme tak nepodstatnou věc.

Co se týče těch assholí, s tím nemám problém, pokud americký owner převzal takovou legendu, jakou plaque bezpochyby je, další důvod je ten, že nejsem zvyklý urážky řešit od klávesnice. (což spousta lidí zde rozhodně ano, je to takové pohodlnější a hlavně bez rizika :) Face to face je o hodně lepší :)


Nepodstatná věc??? :o:o:o

Jde o houno, jistě -- ovšem nepodstatné to houno není. Protože právě tento přístup je druhá tvář urputné české malosti, koulego...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#119 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 16:23

Naprosto nepodstatná. Ovšem vy jste mu to od klávesnice pěkně po ČESKU nandali :D
  • 0

#120 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 16:24

Looper36 napsal/a:
Naprostá podpora fotrik, alkes, banjo5. Opět mě okouzlila ta česká urputná malost, s jakou bráníme tak nepodstatnou věc.

Co se týče těch assholí, s tím nemám problém, pokud americký owner převzal takovou legendu, jakou plaque bezpochyby je, další důvod je ten, že nejsem zvyklý urážky řešit od klávesnice. (což spousta lidí zde rozhodně ano, je to takové pohodlnější a hlavně bez rizika :) Face to face je o hodně lepší :)


Ja za ceskou malost zase povazuju takoveto moralizovani. Taky by me uprimne zajimalo, jak chces resit spor face to face mezi Cechem a Amikem nejspis nekde v Oregonu. :D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama