Přejít na obsah


Fotka

Team360 a jeho "nejnavštěvovanější" keš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#121 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 16:26

Jsou to dva extrémy: v USA se s Vámi miliony pologramotných jedinců budou hádat o tom, že "USA is No. 1", přičemž dotyční v životě nebyli v cizině, kdežto u nás se poměrně inteligentní (snad) lidi budou sami utvrzovat o své "národní" malosti a zaprděnosti...
Na výrazy "čecháčkovství", "česká malost" a podobné výblitky znějící z úst našinců jsem fakt hodně alergický.

Trochu hrdosti a méně komplexů proboha. A když už něco komentujete, tak si tu kauzu nastudujte od začátku.

Looper36 napsal/a:
...
Co se týče těch assholí, s tím nemám problém, pokud americký owner převzal takovou legendu, jakou plaque bezpochyby je, ...


:o:o:o Člověče, tak Ty máš taky dost. Jak můžeš napsat takovou kravinu proboha!
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#122 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 16:31

k-lord: pokud na to nemám, pak takový spor neřeším. sysel: a to jako proč? vždyť spousta našinců se mohla v Pinzgau přetrhnout, aby se mohla s pixlou od fazolí vyfotit :)))))
  • 0

#123 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 19:05

Nic jsem nepsala a ani bych nenapsala, protoze anglicky neumim, ale naprosto chapu proc se nekteri dali do tohoto boje: Co ma nejaky amik psat, ze ma nejnavstevovanejsi kes, kdyz ta nejnavstevovanejsi je u nas v malinke republicce, o ktere mnozi "ve velke a mocne Americe" ani nevedi. Vzdyt uz i jen to samo sobe je obrovsky uspech.
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#124 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 19:36

Snøw napsal/a:
Benjo5: Tak trochu s tebou souhlasím, avšak je něco špatného na mírumilovném upozornění?! Pokud vím, to on začal "místní posílat" do "fucking assholes" což opravdu pěkné není. Na upozornění, že má v listingu chybu nevidím nic špatného, i když sem se toho sám nezůčastnil...

(Do budoucna pokud někdo najde v mém listingu chybu, poděkuji mu a opravím a rozhodně ho nebudu posílat do...)


Mas tam chybu ;)
  • 0

#125 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 20:16

No tak jeste naposledy - fascinuje me co se tu objevilo moralistu. Pro me je to asi takto: 1. "Dovolil jsem si" ownera TEAM360 upozornit na chybu v listingu a to dle meho nazoru velmi slusnou formou. Ano, mohl jsem mu to poslat pres private message, ale na me WN nevidim nic spatneho. 2. Jeho PRVNI odpovedi bylo smazani me WN a okamzity email, kde mi velmi vulgarne nadaval. Treti casti jeho PRYVNI reakce bylo, ze mi take postnu WN na moji cache. Tak nejak "nonsense" WN bych to nazval. 3. Tuto situaci jsem popsal ve svem emailu groudspeaku a take jsem se o ni podelil zde. 4. Nasledovalo nekolik dalsich WN (podle toho co je tady naforu odhaduji cca 8) na americkou kes. 5. TEAM360 mi poslal dalsi "mily" email - ten jsem postnul na toto vlakno 6. Opet jsem kontaktoval groundspeak 7. Dnes mi prisla od groundspeaku odpoved. Strucny obsah pomerne dlouheho emailu: Geocaching je hra, ve ktere mohou byt nepresnosti, ale nikdo by nemel ostatni napadat hrubym a vulgarnim zpusobem. Budeme dale resit s TEAM360. 8. Nemam pocit, ze by kdokoli z cechu kdekoli delal ostudu. Naopak jsem rad, ze se i lide z male zeme neboji ozvat. Cela situace je pro me velmi americkotypicka (pro stouraly: v USA jsem pobyval cca 9 mesicu a i ted se s americany casto setkavam), mnoho americanu se totiz citi byt stredem vesmiru a davaji to patricne najevo. Nerikam ze vsichni, ale zatim drtiva vetsina tech, se kterymi jsem se setkal. 9. Dekuji vsem, kterym stoji za to se ozvat. IMO totiz neslo o nejakou hloupou vetu v listingu, ale o hulvatske chovani jednoho namysleneho teenagera... 10. Toz asi tak a to je ode me uz opravdu vse...
  • 0

#126 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 20:19

...er... jeste jedna vec - nedalo mi to a dnes jsem si zajel odlovit "Terezku" B) :D B)
  • 0

#127 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 20:29

S chutí jsem si teď přečetl od rána přibyvší příspěvky. Nastal zajímavý posun - do problému se promítá národní téma! Vypozoroval jsem dva hlavní úhly pohledu: A. Skupinka vlastenců odhalila do nebe volající nepravost, srdnatě vytáhla do boje a navzdory přesile sebestředných a nevzdělaných Američanů se jí podařilo naše národní zájmy nekompromisně obhájit. Mlčící většina jako obvykle nepomohla, ba dokonce někteří reptají - teď, když je po boji! B. Pár jedinců se chopilo příležitosti demonstrovat národní sebevědomí na problému tak malicherném, že jej na obou stranách oceánu většina přihlížejících ani nepostřehla, natož aby jej pochopila. Počínali si přitom jako slon v porcelánu, takže jsme díky této epizodce získali image nedozrálého a poněkud nevychovaného nárůdku. Který pohled je vám bližší?
  • 0

#128 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 20:38

Já přidám jeden vedlejší, můj malý, osobní, úhel pohledu: objevil se magor, co se arogantně naváží do ostatních. Bohužel, znechucen stavem dnešní společnosti, pro mně je to jako červený hadr na býka, takže většinou reaguji a s chutí takového magora popíchnu a přiznávám se, i když to asi není politicky korektní, bavím se tím, jak nerví. Zřejmě to pro spoustu lidí není hezké, ale fakt nevím, jak jinak s takovými lidmi komunikovat, když to "rozumně" nejde. Jinak rozhodně toto mé chování nedoporučuji na silnicích - tam vítězí magoři v silných autech - tam opravdu platí moudřejší ustoupí ;)
  • 0
Don't panic!

#129 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 20:43

sadmanwholikesblues napsal/a:
...
9. Dekuji vsem, kterym stoji za to se ozvat. IMO totiz neslo o nejakou hloupou vetu v listingu, ale o hulvatske chovani jednoho namysleneho teenagera...
...

Děkuji ti, náčelníku, že ses nás zastal.
Na komenty některých ostatních už snad ani nemá smysl reagovat.
  • 0

#130 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 21:02

kulhal napsal/a:
B. Pár jedinců se chopilo příležitosti demonstrovat národní sebevědomí na problému tak malicherném, že jej na obou stranách oceánu většina přihlížejících ani nepostřehla, natož aby jej pochopila. Počínali si přitom jako slon v porcelánu, takže jsme díky této epizodce získali image nedozrálého a poněkud nevychovaného nárůdku.

Který pohled je vám bližší?


Jde o to, ze tim problemem kvuli, kteremu toto vzniklo nebyla ta veta v listingu (ano to je bez debat malicherne), ale prave ten zpusob, jakym reagoval na slusne upozorneni. Myslim si, ze cesky kacer, ktery by na takove upozorneni reagoval stejne jako ten amik by byl rozcupovan jak tady na foru, tak na jeho kesi, popripade by to odnesl nejak na eventu. Pak bych chtel videt vsechny ty mistni rejpaly, o jake ostude by potom mluvili. Ostudou neni se ozvat na takove chovani, ale mlcet, "stahnout ocas" a svoji reakci si obhajovat nejakou moznou ostudou.
  • 0

#131 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 21:06

Looper36 napsal/a:
...pokud americký owner převzal takovou legendu, jakou plaque bezpochyby je...

...nevím, ale připadá to jen mě že si spousta lidí plete GCGV0P s původní GCF ??
...ta druhá (a zajisté nejen) u mě legenda bezpochyby je, ta první, dle mého názoru, na té druhé a na tom že je "nejnavštěvovanější" (což "bohužel" již nějaký ten měsíc neplatí) "parazituje"... Navíc mnohem dříve vznikla poblíž GC92 a keš TEAMu 360 je cca20m od ní... jak je to vlastně s tou vzdáleností? ...zřejmě jde asi jen o doporučení které nemusí být striktně dodrženo, stejně tak jako jak zde bylo někde vysvětleno, tak když je to se souhlasem majitele pozemku, tak může být keš i zakopána...
  • 0

#132 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 21:13

fotrik napsal/a:
Mno, mam z toho vseho takovy divny pocit. Poslat autorovi jednu zpravu - v poradku. To, ze odpovi hodne sproste, to je blby, ale bud mu to muzete vratit nebo si stezovat dle navodu v paticce mailu, ktera pres profil prijde, anebo to nechat byt. A jak uz jsem psal drive, muzete tam zajet, kes zalogovat a pripadne se proti smazani found logu branit.
Ale dale spamovat pres WN, rozmazavat to na GS foru a pres reviewery, to uz mi prijde takove prilis silne stourani v ho.ne, ktere neudela dobrou reputaci ani jedne strane. To, ze spusta Americanu ma za rovnici USA=svet je jedna vec, ale nektere reakce "to jsme vam to ted Amici pekne nandali" nam tezko vylepsi povest. Pres vsechny znamky toho, ze TEAM 360 je asi pekny mamlas, kes s plaketou, o kterou se tusim osobne zaslouzil, si trochu ucty zaslouzi.
Ano, dosahli jste sveho, ale dost blbym zpusobem aneb slovy klasika: "A komu tim prospejete, co?"

Mluvis mi z duse. Mistni grafomani odvedli skvelou praci ;)
  • 0

#133 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 21:46

kulhal napsal/a:
Mlčící většina jako obvykle nepomohla, ba dokonce někteří reptají - teď, když je po boji!


No ale že to byl boj ! :D
  • 0

#134 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 22:56

awercz napsal/a:

fotrik napsal/a:
Mno, mam z toho vseho takovy divny pocit. Poslat autorovi jednu zpravu - v poradku. To, ze odpovi hodne sproste, to je blby, ale bud mu to muzete vratit nebo si stezovat dle navodu v paticce mailu, ktera pres profil prijde, anebo to nechat byt. A jak uz jsem psal drive, muzete tam zajet, kes zalogovat a pripadne se proti smazani found logu branit.
Ale dale spamovat pres WN, rozmazavat to na GS foru a pres reviewery, to uz mi prijde takove prilis silne stourani v ho.ne, ktere neudela dobrou reputaci ani jedne strane. To, ze spusta Americanu ma za rovnici USA=svet je jedna vec, ale nektere reakce "to jsme vam to ted Amici pekne nandali" nam tezko vylepsi povest. Pres vsechny znamky toho, ze TEAM 360 je asi pekny mamlas, kes s plaketou, o kterou se tusim osobne zaslouzil, si trochu ucty zaslouzi.
Ano, dosahli jste sveho, ale dost blbym zpusobem aneb slovy klasika: "A komu tim prospejete, co?"

Mluvis mi z duse. Mistni grafomani odvedli skvelou praci ;)

I mě....
  • 0
Vložený obrázek

#135 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 7:41

Slavek_CZ napsal/a:

awercz napsal/a:

fotrik napsal/a:
Mno, mam z toho vseho takovy divny pocit. Poslat autorovi jednu zpravu - v poradku. To, ze odpovi hodne sproste, to je blby, ale bud mu to muzete vratit nebo si stezovat dle navodu v paticce mailu, ktera pres profil prijde, anebo to nechat byt. A jak uz jsem psal drive, muzete tam zajet, kes zalogovat a pripadne se proti smazani found logu branit.
Ale dale spamovat pres WN, rozmazavat to na GS foru a pres reviewery, to uz mi prijde takove prilis silne stourani v ho.ne, ktere neudela dobrou reputaci ani jedne strane. To, ze spusta Americanu ma za rovnici USA=svet je jedna vec, ale nektere reakce "to jsme vam to ted Amici pekne nandali" nam tezko vylepsi povest. Pres vsechny znamky toho, ze TEAM 360 je asi pekny mamlas, kes s plaketou, o kterou se tusim osobne zaslouzil, si trochu ucty zaslouzi.
Ano, dosahli jste sveho, ale dost blbym zpusobem aneb slovy klasika: "A komu tim prospejete, co?"

Mluvis mi z duse. Mistni grafomani odvedli skvelou praci ;)

I mě....


Jo jo, taky je mi z toho spíš smutno. S typicky českým přístupem, tož když jsme v něčem jen o trochu lepší, dáme to najevo všemi, i ne zcela důstojnými prostředky, i kdybychom měli poplivat třeba meku geocachingu, tamní keš. Ovšem ta pro mne, a myslím že i pro většinu okolního geocacherského světa bude tamní keš navždy něco víc, než, nezlobte se na mě, teenager keš Terezka, ala hrouda v díře u země počůraná od psů, která měla jen to štěstí, že je pro návštěvníhy hodně na ráně a odloví ji bez většího přičinění i úplný mamlas...
  • 0

#136 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 9:12

Autacek napsal/a:
(...)nezlobte se na mě, teenager keš Terezka, ala hrouda v díře u země počůraná od psů, která měla jen to štěstí, že je pro návštěvníhy hodně na ráně a odloví ji bez většího přičinění i úplný mamlas...


Zlobím se, proč kvůli tomu, že se ti nelíbí vyhrocenost sporu, pliveš na Terezku?:@
Nemůže za to! Navíc je to jedna z nejznámějších kašen Prahy, je opředená báchorkami a hlavně, ta ženská je kus.
U obou kešek jde o místo, ne o provedení. A Terezka má rozhodně víc půvabu než betonová deska uprostřed bláta v pankejtu u silnice, kterou odloví bez většího přičinění každý líný motorizovaný zadek.:P
Sorry, dámy se prostě musím zastat, byť je z kamene:D.
  • 0

#137 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 10:16

Mne by zajimalo, kdo z vas tam zajel a ten ammobox ukradl! (Viz posledni logy)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#138 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 11:02

hplus napsal/a:
Mne by zajimalo, kdo z vas tam zajel a ten ammobox ukradl! (Viz posledni logy)


Zda se ze anticache team disponuje vetsim rozpoctem nez jsme si mysleli. :D
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#139 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 224 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2010 - 9:44

Jen poznámka, pro ty, co nezaregistrovali - tuto keš adoptoval Groundspeak http://www.geocachin...93-3f1250fd35d3
a listing je uveden na pravou míru, resp. nic o nějaké nejnavštěvovanější keši tam není.
  • 0

#140 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2010 - 20:35

Tak je to alespon koser, konecne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama