Přejít na obsah


Fotka

Nikam nevedouci most Sterboholy (GC2DETQ)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 Kubik5

Kubik5

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:07

WTF, jedu na FTF, najdu jí jako první a než přijedu domu listing zamčenej.... chache disabled? Nwm ale skrýš se nám opravdu líbila :D Edovi taky :D
  • 0

#2 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:14

"Listing jsem zamkl. Po osobním kontrole, zda je cache košer, se rozhodnu co s keškou dále. Dekuji za pochopení Skupec, reviewer pro CZ"
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#3 Kubik5

Kubik5

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:15

Díky, to sem si taky přečet :D ...pokud si někdo stěžuje, že je to nebezpečný tak ať si prostě de najít nějaký škarpovky 1/1 a nekazí radost ostatním co se rádi prolezou na nějakym lepším terénu :)) i když tohle opravdu ani za tmy nebezpečné nebylo...
  • 0

#4 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:25

Tak to tady prosím lockni dřív, než se sem přihrnou místní experti a začnou zase něco vytahovat na reviewery. Důvod zamčení je očividně jasný. Skupec si chce keš prověřit nejspíše co se týče po bezpečnostní stránce a já s tím naprosto souhlasím...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#5 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:29

To je mozna tak duvod k disable... Ale ne k zamceni... Cache jsem si odlovil, nasel a zalogoval... Tak bych snad mel mit pravo si ji lognout i na gc.com... Krom toho na ni nevidim vubec nic spatnyho...
  • 0

#6 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:34

Co takhle počkat,jak se to vyřeší??? Není to jedno,jestli ji budeš logovat jako enablovanou nebo zarchivovanou za den,možná dva?
  • 0
Králík vás vidí!

#7 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:36

Ne, protoze potrebuju taky logovat ty caches potom a potrebuju mit po sobe jdouci IDcka logu tak jak jsem je nasel...
  • 0

#8 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:44

Sice nevím k čemu že jsou ta ID tak důležitá,ale budiž... Předpokládám něco se statistikami...
  • 0
Králík vás vidí!

#9 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:45

Jo, treba statistiky...
  • 0

#10 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:49

Jeden dotaz: Proč jsou ty IDčka tak důležitá? Pár keší sem si zalogoval třeba s tejdením zpožděním a žádnej problém ve statistikách (zatím nevidím) dík za objasnění...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#11 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:58

Tak nějak....není to problém,jen měl někdo potřebu jej vytvořit. Obecný problém těchto rozhodnutí (v tomto případě preventivní zamčení keše) je,že se vždy najde někdo,kdo na to bude mít potřebu frflat.Taková komunitní conditio sine qua non...
  • 0
Králík vás vidí!

#12 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:59

Protoze se podle nich resi jak sly caches po sobe co byly nalezeny v jeden den?
  • 0

#13 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 1:08

Dík, neber to osobně, ale poměrně často se mě zdá, že spousta lidí hledá kešky jen proto, že si "šperkuje" svůj profil statistikami. // Zlatej mygeocachingprofile.com, kde tohle řešit nemusím :)
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#14 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 1:12

Tak sperkuje, a co? Zase treba nepise na forum s hrubkama ;)
  • 0

#15 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 7:37

Se ti Edo vubec nedivim, ze jsi nastvanej. Pristup typu "co kdyby se nekomu neco stalo" me taky dohani k zurivosti. Ted jsou to mostovy kesky, jsem zvedav, co to bude priste. Jestli to tak pujde dal, tak nakonec opravdu zbudou jen ty "skarpovky" .... P.S. - To uz rovnou muzou na GC.com zrusit obtiznost terenu, protoze cokoli vic jak * je preci nebezpecne a co kdyby se nekomu neco stalo .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#16 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 8:02

Po práci se tam zastavím na tu taškařici podívat ;) Taky by mě zajimál důvod blokace keše ze strany revievra.
  • 0

#17 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 8:18

kapsa napsal/a:
Se ti Edo vubec nedivim, ze jsi nastvanej. Pristup typu "co kdyby se nekomu neco stalo" me taky dohani k zurivosti. Ted jsou to mostovy kesky, jsem zvedav, co to bude priste. Jestli to tak pujde dal, tak nakonec opravdu zbudou jen ty "skarpovky" ....

P.S. - To uz rovnou muzou na GC.com zrusit obtiznost terenu, protoze cokoli vic jak * je preci nebezpecne a co kdyby se nekomu neco stalo .... :(


no ja myslim, ze to hlavne chce trochu snizit tu hysterii, ne? :) kes je zamcena podle me z jednoducheho duvodu - skupec zacal mit pochybnosti a nez se to vysvetli, tak ji zamkl. jak jinak totiz lip branit navstevam, nez se to vysvetli? vzdyt není archivovana, jen disable a lock. jestli je to na miste nebo ne, to nemam poneti, ja tam nebyl. ty jo, michale? nechci vubec usuzovat, jestli je ci není ok, ale ten postup mi prijde logicky.

edo, tak zatím proste nezalogujes tech par kesi, ktere jsi mezi 21 a 24hod nasel ;)
  • 0

#18 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 8:40

Dain a Olik napsal/a:no ja myslim, ze to hlavne chce trochu snizit tu hysterii, ne? :) kes je zamcena podle me z jednoducheho duvodu - skupec zacal mit pochybnosti a nez se to vysvetli, tak ji zamkl. jak jinak totiz lip branit navstevam, nez se to vysvetli? vzdyt není archivovana, jen disable a lock. jestli je to na miste nebo ne, to nemam poneti, ja tam nebyl. ty jo, michale? nechci vubec usuzovat, jestli je ci není ok, ale ten postup mi prijde logicky.

To neni hysterie, jen povzdech nad tim, jakym smerem postupuji zmeny pravidel. Jasne, nebyl jsem tam ale jde o princip - i kdyby byla keska na piliri, tak co ma byt? Bud na to mam, vylezu tam a uziju si to a nebo na to nemam a tak tam proste nelezu. Kdyz je nekdo vul a leze na neco, na co nema, tak je to jeho problem i kdyby spadnul. Vetsinou takhle konci ty nejzajimavejsi kesky. Co se bude rusit priste? Podvodni kesky, nebo ty kanalovy? A co ty na skalach nebo v jeskynich? Ty jsou prece taky "nebezpecne". Co zbude pak? Jen ty "skarpovky" ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#19 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 8:51

Maxinoha napsal/a:
Po práci se tam zastavím na tu taškařici podívat ;)
Taky by mě zajimál důvod blokace keše ze strany revievra.

Dnes tam také jedu, možná se potkáme. :)
  • 0

#20 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 9:45

kapsa napsal/a:
Co se bude rusit priste? Podvodni kesky, nebo ty kanalovy? A co ty na skalach nebo v jeskynich? Ty jsou prece taky "nebezpecne". Co zbude pak? Jen ty "skarpovky" ....


no mne to porad s nadechem hysterie prijde. zadne kese se nerusi a za poslední mesic byly v praze a vinori schvaleny minimalne 2 kese s terenem 5. "problem" ted nastal s touhle jednou. takze promin, ale vyvadet tady, co jako bude priste je trochu mimo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama