Přejít na obsah


Fotka

Nikam nevedouci most Sterboholy (GC2DETQ)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#21 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:07

Dain a Olik napsal/a:

kapsa napsal/a:
Co se bude rusit priste? Podvodni kesky, nebo ty kanalovy? A co ty na skalach nebo v jeskynich? Ty jsou prece taky "nebezpecne". Co zbude pak? Jen ty "skarpovky" ....

no mne to porad s nadechem hysterie prijde. zadne kese se nerusi a za poslední mesic byly v praze a vinori schvaleny minimalne 2 kese s terenem 5. "problem" ted nastal s touhle jednou. takze promin, ale vyvadet tady, co jako bude priste je trochu mimo.

Nemyslim ze je to mimo - jeden priklad za vsechny, nasilne zruseni cache GCZJH0 protoze je ve vojenskem prostoru. Co na tom, ze na ten hrad vede turisticka znacka a ze keska je od nej jen par metru a ze tam proudi davy lidi ....
Jinak o tom, ze kesky na mostnich pilirich se uz nebudou schvalovat vubec se tu uz mluvilo a tahle Sterboholska je toho dukazem. Zrovna nedavno jsem jednu "pilirovku" odlovil a byla fakt skvela a jen tak na ni nezapomenu. Pri predstave ze zadne dalsi uz nebudou mi to hlava nebere ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#22 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:13

Ja nevim, tohle neni zadna pilirovka... Seskocit pulmetru dolu v dire siroke pulmetru na sirokej zeleznej rantl a ujit po nem 3 metry zvladne kazdy... I ten teren 3 mi prijde naprosto adekvatni, mozna az prehnanej, na jinejch trojkach se zapotim daleko vic ;) Osobne to pro me byla pohodova dvojecka ;)
  • 0

#23 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:23

_eda_ napsal/a:
Ja nevim, tohle neni zadna pilirovka... Seskocit pulmetru dolu v dire siroke pulmetru na sirokej zeleznej rantl a ujit po nem 3 metry zvladne kazdy... I ten teren 3 mi prijde naprosto adekvatni, mozna az prehnanej, na jinejch trojkach se zapotim daleko vic ;) Osobne to pro me byla pohodova dvojecka ;)

Jasan ale me slo spis o to, ze i kdyby byla na piliri, tak nechapu, proc by nemohla byt schvalena.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#24 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:29

Jo, presne... Kazdy ma prece moznost si rozhodnout, jestli na tu cache pujde nebo ne... Za chvili tu fakt zbydou jen ty skarpovky... (libi se mi, jak se tento pojem tak krasne uchytil ;) )
  • 0

#25 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:39

Podle toho co jsem si zatím přečetl se na ni již velmi těším - prosím služebně nejmladšího revievra ať nám nekazí radost s trochu obtížnějšího odlovu ;) Děkuji
  • 0

#26 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:45

Smogeo napsal/a:
Kdo si nestihl odlovit svuj bod, uz zrejme sanci nedostane, keska by mela jit do archivu, zduvodneni zde:
Vložený obrázek


Jdi s tím obrázkem do někam. On by se toho mohl ještě Skupec chytit a zrušit všechny mostovky v ČR :D
Chudák Benjo5 - nejspíš mu zruší celou serii Pražských mostů :(
  • 0

#27 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:50

Nikam nevedoucí most produkuje nikam nevedoucí kecy :-) Co třeba počkat až Skupec provede kontrolu a pak se k jeho rozhodnutí třeba i vyjadřit a ne mu radit, prosit, domlouvat? Zatím zbyde spousta času na lovení nezamčených mostových keší .. třeba máte poslední šanci :-)
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#28 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:55

Vložený obrázek
  • 0

#29 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:57

Nevím, nechci suplovat Sutecha, do hlavy mu nevidim.. ale co striktní pravidlo Zeměmluvů o keších pod mostem? Myslím to "no way"? //PS: pozdě...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#30 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 10:58

Jo, tento most, po kterem akorat od vcera chodi kaceri, je idealnim tercem pro teroristicky utok :D
  • 0

#31 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 11:09

Tak jsem se jen tak namátkou podíval na Skupcové keše a ta kontrola asi chvilku potrvá. Na jedné keši má 4 DNF za sebou (22.7., 22.7., 27.7. a 27.7.).
  • 0

#32 Kubik5

Kubik5

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 12:33

_eda_ napsal/a:
Jo, tento most, po kterem akorat od vcera chodi kaceri, je idealnim tercem pro teroristicky utok :D


JJ to je hlavní a strategický tah na Brno, odteď bude most střežen 24/7 z důvodu neustálého názezdu kačerů a možnosti tak umístit bombu pod tak důležitý most :D
  • 0

#33 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 12:47

Tak úplně nelogický ten lock není,ale také nemusím, když se takovéhle věci hrotí... Kdyby to byla keš na jednom okraji lomu,kde se stále těží a odstřeluje, tak prosím.... tam je riziko pořádně drsných "rolling stones",ovšem brát to podle měřítek "bezpečnostních expertů", nemohla by existovat ani hloupá stromovka dva metry nad zemí... Nechci žádný flame, práce R. si moc vážím, jen mi to připomíná ten starý český film,jak se tam pořád proklamuje "Mravnost nadevše" :-D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#34 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 16:51

Smogeo napsal/a:
jakej mostní pilíř? Mohl by mi někdo vysvětlit o čem Awercz ve svý poznámce píše? Když se totiž podívám na fotomapy, vidím tam dvě mostní opěry, ale pilíř tam určitě žádnej není. Kdyby byl uprostřed mostu pilíř, tak jeho výhrady chápu, ručkovat nad vozovkou po boku mostu je docela ztřeštěný, ale takhle nechápu. Lezl vůbec na správnej most?

//P.S. Maxinoho, já si právě myslím, že rewievra právě vystrašilo to slovo pilíř. Ve mě to taky vyvolalo dojem, že se leze doprostřed mostu. Jednou jsem to jako blbý děcko absolvoval, z venkovní strany mostu je taková trubka která vypadá jako stvořená pro chytnutí, takže to lákalo jak prolízačka na pískovišti, šlo to díky ní sice vskutku dobře, ale po druhý už bych tak blbej nebyl.


Dekuji za vysvetleni pojmu mostni pilir a mostni podpera. Doprostred mostu se tam skutecne neruckuje. U teto kese se jedna o mostni podperu, coz nic nemeni na faktu ze se mi kes nelibila a proto jsem napsal log jaky jsem napsal. Doufam ze jsem se napsanim DNF logu nikoho nedotkl. Kdyby se nejednalo o novou kes, tak by muj log zustal bez povsimnuti. Je to moje chyba ze jsem logoval tak brzo, protoze i male dite vi, ze si rewieveri nechavaji nove pustene kesky na WL.
Predpokladam ze se vse rychle vysvetli a jsem prijemne prekvapen jak jsou nasi rewieveri ostraziti.
  • 0

#35 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 16:57

pyxis.praha napsal/a:
Nikam nevedoucí most produkuje nikam nevedoucí kecy :-)
Co třeba počkat až Skupec provede kontrolu a pak se k jeho rozhodnutí třeba i vyjadřit a ne mu radit, prosit, domlouvat?
Zatím zbyde spousta času na lovení nezamčených mostových keší .. třeba máte poslední šanci :-)

Presne tak, zbytecne tlachani o hov..e. Sobiku zamkni to ;)
  • 0

#36 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 18:51

Maxinoha napsal/a:
Tak jsem se jen tak namátkou podíval na Skupcové keše a ta kontrola asi chvilku potrvá. Na jedné keši má 4 DNF za sebou (22.7., 22.7., 27.7. a 27.7.).

Milý Maxinoho,
....škoda slov!!! Cokoliv bych napsal, tak by se ti hodilo do krámu a hřálo by tě u srdce, že jsi zase někoho naštval. Neznáš můj život, můj časový plán a režim, na kritizované kešce jsi nebyl a máš plnou pusu řečí. Pokud se těžce smiřuješ s vyjádřením reviewerů, tak jsi měl možnost dělat tuto funkci sám, protože podle toho, jak se vyjadřuješ a všemu rozumíš, jsem jednička a naprosto ideální a bezchybný kandidát. Takto se jen musím pod fousy usmívat nad tvojí velikostí.

Jinak tím, že se zabývám tímto marastem, jsem ztratil drahocenný čas, který jsem po 12 hodinách v práci chtěl věnovat schvalování, tak jako vlastně každý den v tomto týdnu, novým keškám. Owneři, kteří čekáte na schválení kešky, přečtěte si nicky v tomto vláknu a poděkujte právě jim za dlouhé čekání.

Jinak všem děkuji za opětovnou kritiku mé osoby. Doufám, že až se s některými kritiky uvidím na některém eventu, tak budou mít odvahu mi mé chyby říci do očí a naplno a ne tak, jak to bylo doposud. Tak, že všichni jen mlčí, dělají, že tam nejsem a nebo se vymlouvají na to, že to tak nemysleli.

Mějte se fajn a užijte si nadcházející víkend.

Howgh

Pitris-Skupec Reviewer
  • 0

Skupec Reviewer


#37 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 19:11

Ja Ti vsechno co jsem rekl klidne do oci reknu... Ale snad nic z toho, co jsem rekl, nebylo nic tak hrozneho ;)
  • 0

#38 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 20:17

Ahoj všem, tak po tom humbuku tady mi to nedalo a jel jsem se na ní podívat. Sice jsem to měl z ruky, ale zvědavost byla silnější:-) Jel jsem z práce, v sandálech a v košili. A můžu říct, že keš není žádný vrchol romantismu v přírodě:-)) Ale odlovitelná je v pohodě a bez problému. Je hodně "nebezpečnějších" keší. Asi už od terénu 2 hvězdy:-)))) A všechny noční. Např Kybicka GC1TD2V má stejně hvězdiček, ale dle toho humbuku tady by musela mít tak 6... Pokud si někdo troufne max na lavičkové a škarpové filmovky, tak by neměl vyrazit na terén 4 hvězdy... Aaaa vooo tooom to jéééé:-))) O žádném šplhání kdekoli u téhle keše nemůže být řeč. Prostě se tam jen vleze, zaloguje a řekne se: hmm bod:-)) Jsem začátečník a nějaká detailní pravidla neznám. Ale různými debatami tady na foru jsem došel k tomu, že pokud je log v krabce, keš je nalezena a za bod... Takže pokud ji chce někdo zrušit, měl by odnést krabku... A těm, kdo tam logy mají je uznat. I mě:-))))) V zimě jsem našel krabku, v noci na skalách. Byla disablovaná přes zimu, protože byla ve sněhu "nebezpečná" ale já to nevěděl:-) Lozil jsem tam snad hodinu. Log mi byl uznán... Těma kecama tady keš dostala ohromnou popularitu, že se na ní organizují hromadné odlovy. Za což rozhodně nestojí... A to za darmo, bez bodu. Jako nejspíš já:-))) Ještěže tady tlachají o ho... jen ti, kteří nemají co lepšího na práci. A tak nikdo nepřichází o nic důležitého:-))) A kdo ano, tak to nečtěte!! Sám se až divím, kolik jsem toho naklofal o ničem:-) Mějte se všichni fajně.
  • 0

#39 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 21:04

Odlov kešky je naprosto vpohodě, škoda že se reviewer nechal zmást jedním DNF logem. Dokonce jsme u keše na pilíři byli ve čtyrech najednou a místa tam bylo stále dost - přístup je maximálně pohodlný jakoby po dvou schodech a všude je dostatek míst kde jemožné se chytit pokud by někdo cítil tu potřebu.
  • 0

#40 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 7:20

Skupec Reviewer napsal/a:Jinak všem děkuji za opětovnou kritiku mé osoby ....

Ja myslim, ze jsi si to spatne vylozil a ze minimalne cast lidi zde na foru (vcetne me) nekritizovala tebe (tvoji prave si vazim a dekuji ti za ni) ale to, kam se ubiraji Zememluvova pravidla jako takova.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama