Přejít na obsah


Fotka

Nešvar - nadbytek tašek, pytlů, pytlíků a igelitek?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#41 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 19:42

Komu vadí špinavá krabička od bláta, má si nosit rukavice. Je to velice dobrá věc nejen na otevření krabičky, ale kolikráte i na cestu k ní. Igelitový hnusy je dobré doma používat na odpadky a do přírody je netahat.
  • 0

#42 schvabM

schvabM

    schvabM

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 21:05

Hamerinski napsal/a:
Komu vadí špinavá krabička od bláta, má si nosit rukavice. Je to velice dobrá věc nejen na otevření krabičky, ale kolikráte i na cestu k ní. Igelitový hnusy je dobré doma používat na odpadky a do přírody je netahat.


Pravda.My s sebou nosíme na kešing chirurgické rukavice a docela často se hodí.Nejen na humusáky (tak říkáme těm sáčkům),ale po zkušenostech z některých keší kolem dálnic a podobných cest,kde na keších nechávají své DNA kamionáci B)
  • 0
Garmin Oregon 600-Navigon 2100 max

#43 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 21:18

Já mám igelitku jen na jedné své keši, ale z té ji taky brzo sundám, jinak pytlík na logbook je celkem dobrý, když je v kešce mokro a je tam rozmáčený logbook tak to je taky humus, naopak když je logbook v pytlíku je suchý.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#44 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 7:55

schvab: teda vas videt pri odlovu na dalnici, kam se hrabe Simir z Kobry 11 - vystoupis z kary, zkusenym pohybem natahnes gumovy rukavice a zacnes ochmatavat svodidla :D:D:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#45 kmenicka

kmenicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 8:26

handa:Já mám rozpracovanou sérii keší, které jsou většinou drive-in a všechny jsou je v pytlíku do koše, protože růžová není asi ta pravá maskovací barva;)
  • 0

#46 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 9:54

Když už musíš pytel, tak aspoň nějaký pevnější (tonery, fotopapíry, apod.). Igelit do koše neeeee :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama