Přejít na obsah


Fotka

PocketDrakeSync - plugin GeoGetu pro synchronizaci dat


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
225 odpovědí na toto téma

#201 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 23:07

Tak to je blbý! Mě to funguje :| Nedovedu si vysvětlit když ti to správně hodí do sesnamu jako updatovanou keš, proč by neaktualizoval FoundIt. Zkus udělat ještě nějaké pokusy, třeba místo FoundIt přidej nějakej waypoint nebo něco jinýho (poznámku, atp.) a zkus jestli se ti aktualizuje alespoň tohle.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#202 kryshtof

kryshtof

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 23:21

Zkusil jsem znovu upgradovat, zvolil vcerejsi db (kesky nenalezene) a po provedeni synchronizace to najednou funguje...predtim jsem zkousel synchronizaci 2x a nic...tak rusim poplach ;-) a diky za bleskovou reakci
  • 0

#203 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 11:18

Subi napsal/a:
Případně dej vědět.

Přes víkend jsem to protestoval trochu více a s odstraněním logování žádný problém není. Na třech různých PC jsem provedl opravdu hodně spuštění a synchronizací oběma směry, vše bylo OK. Jen 2x, nebo 3x nastal konflikt na nějakých jiných souborech (bohužel si nepamatuju, na kterých přesně). Musel jsem Geoget odstřelit, ale při dalším spuštění už bylo vše OK. Je to tak málo často, že s tím dokážu žít. Takže pokud bys přidal volbu na vypnutí logování, bude to fajn (a děkuju předem).
  • 0

#204 dragonscry

dragonscry

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 13:25

ahoj mozna to tu bude ale posledni dobou pri synchronizaci PDA a PC pres Drake se mi nekopiruji k novym keskam i offline obrazky nevite kde je chyba?? proste kesky souradnice vse ok ale stazene obrazky z netu do pc se mi do ofline nekopiruji proste tam chybi.
  • 0

#205 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 15:12

Vyzkouším, už dlouho jsem to nedělal a přitom jsem se v poslední verzi při skrývání dos oken v tomhle taky vrtal.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#206 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 21:11

Tak jsem to zkouše a jak v režimu ext. disku, tak v režimu ActiveSynce mi to jde. Čili se mi to těžko hledá. Potřeboval bych podrobnější info, nejlépe poslat celý obsah adresáře Data Pluginu PocketDrakeSync.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#207 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 20:10

Zdravím Šubiho...... po delší době jsem zas měl chvilku na kešky, instaloval jsem nový PD, a chtěl exportovat field notes na net. Tedy jsem v PDsync jako jindy provedl aktualizaci aktivní databáze z pda (v nastavení zatrženo přenést soubor fn z pda - vyexportovat z pd), pak jsem dal synchronizaci pc-web, ve výsledkovém okně se mi objewvilo 5 generovaných fn, ale po otevření stránek gc.com se mi neobjevily žádné fn. V čem může být zakopanej pes ??? Dík za radu.......................................
  • 0

#208 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 10:08

Da se nekdy ocekavat nejaka bugfix release PocketDrakeSync? Mam minimalne dva bugreporty: 1) Kdyz PD startuje dlouho z duvodu velke databaze tras, PD Sync tvrdi, ze se ho nepovedlo ukoncit, coz ale neni pravda, jen to dele trva. 2) Pri tak 60% aktualizaci databaze se mi stava, ze sync spadne s hlaskou "Nepodarilo se vytvorit soubor PocketDrakeSync.log (+-), protoze ho prave vyuziva jiny proces", s tim, ze dneska to dokonce skoncilo se stejnou hlaskou, ale souborem reg_PDA.ini. Tu prvni chybu bych docela prezil, neni zas tak zasadni... Ale ta druha me vytaci k nepricetnosti. 10 minut kopiruju databazi, pak to spadne s touhle chybou a muzu zacit znova, protoze neprobehne update databaze z PDA v GG. To fakt dokaze vytocit.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#209 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 10:54

niximor napsal/a:
... sync spadne s hlaskou ...


Nepoužíváš náhodou Geoget v DropBoxu? Měl jsem stejný problém a podařilo se mi Subiho přesvědčit, aby v nastavení PDSync umožnil vypnout logování. Pomohlo to v 99% případů, ale občas jsem pak narazil, jako ty, na problém s reg_PDA.ini a vyřešil to tím, že v rámci funkce DropBoxu Selective Sync jsem vyřadil problémové soubory ze synchronizace a je klid.
  • 0

#210 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 13:52

Dropbox sice ne, ale Windows Live Mesh. Vubec me nenapadlo, ze by to mohlo mit souvislost, nicmene to dava smysl... Otazka je, jestli by to neslo nejak vyresit, minimalne detekovat tu chybu a vyhodit oblibenou hlasku "abort/retry/cancel", aby to cele nespadlo...
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#211 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 8:07

Ahoj, mám problem pri exportu databaze (vč. off line a ext. priloh) do HTC Diamond2. Ted jsem do telefonu nahral novou ROM, resp. znovunaistaloval tu, co tam byla predtim (energy) a kde PD plugin fungoval v pohodě. KDyž se teď pokusím o export databaze z GG, o chvili se zaplni int. pamet telefonu a musim udelat tvrdy reset, abych ji vyčistil. PD mam pritom nainstalovaný na SD, cestu v mobilu v PD mam pro databazi nastavenou na kartu, pro ostatni data prazdnou (ale i tady jsem zkousel taky na kartu). Je možne, ze by se pri exportu int. pamet telefonu takhle naplnila? EDIT: Hm, teď koukam, offline složka ma 380M, telefon ma pamet 350 M, to bude asi ono, co?
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#212 novotnj

novotnj

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 17:52

Ahojte, tak jsem zase v pr.. Dnes mi při spouštění pluginu vyhodila hláška: Nepodařilo se načíst umístění databáze v PDA. Zkontrolujte nastavení v programu PocketDrake (Nastavení/Obecné/Umístění databáze Následně musíte alespoň jednou provést ..... Pokračovat v provádění pluginu ? Dám Ano, otevře se plugin. Jakmile dám přenést databázi do HTC tak je hláška RapiUtils:Dávka selhala! Soubor výsledků je prázdný! Zkuste spustit dávku z příkazové řádky ručně a zkontrolujte výpis chyb v DOS okně. C:\........ Pokračovat v provádění pluginu ? Dám Ano a pak je ta hláška o rapiutils asi 22x za sebou. Zkoušel jsem reinstal geogetu, pluginu v něm. Smazal jsem pocketdrake v HTC, vymazal registr, a pořád nic. Prosím o pomoc.
  • 0

#213 novotnj

novotnj

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 19:11

ještě přidam obrázek po ručním spuštění
  • 0

#214 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 21:54

Drobný námět:
PDS by při operaci PC => PDA mohl aktualizovat počet nálezů v PD.
Na http://www.pocketdra...user:faq:nalezy se píše, že PD sám to nedělá,

protože by to trvalo dlouho a zbytečně zdržovalo při spuštění programu

Podlé mé zkušenosti to je velmi rychlá operace (narozdíl od spousty běžnějších v PD), ale budiž.
Jde o situaci, kdy nálezy nevznikají v PD, ale dostanou se tam z PC (kam se dostanou z webu).
  • 0

#215 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 21:58

Ahoj, mám stejný problém jako novotnj - při propojení Activesync se mi pokusu o offline listingy objeví chybová hláška. Přes připojení flesh disk je to OK, ale trvá to strasne dlouho. Neporadíte, co s tím? Díky
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#216 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 17:05

Ješte doplnuji výsledek po ručním spuštění dávky mkdirpda. Přece nebudu pokaždé mazat adresář Cache, aby se to pustilo, když chci aby fungovaly časové stopy u synchronizace. PRosím o radu, takhle jsou ty offline listingy nepoužitelné :(
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#217 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 0:03

Šlo by nějak synchronizovat jen jednu keš? Jde mi o situaci, kdy indicie mysterky zapíši do poznámky v GeoGetu a chtěl bych hned pokračovat v řešiteli vzorců v PD. Nechci čekat minuty na přenos celé db. K tomu jsem našel možnost v PDS: Databáze GeoGetu: Seznam. Fungovalo to uspokojivě, akorát jsem se pak v terénu dost divil, proč mi PD na všechny dotazy odpovídá jedinou keší "Ludvíček" :). Ještě, že jsou v něm i onlinové služby.
  • 0

#218 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 1:22

mpistora: Plánuji udělat obdobný řešič jako doplněk do geogetu, ale v dohledné době to nebude, teď dodělávám školu, tak není na nic jiného čas :-( Pak to bude (nejspíš) jedna z prvních věcí, na kterou se vrhnu...
  • 0

#219 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 19:13

V nedávné době mi přestala fungovat synchronizace (chyba viz obrázek). Nejsem si vědom že bych někde něco měnil co by tohle mohlo způsobit. Soubor z chybové hlášky už existuje, pokud ho smažu vytvoří se znova a při dalším spuštění se chyba opakuje. Tuší někdo čím by to mohlo být?
  • 0

#220 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 13:46

Pochopil jsem správně, že po změně Geogetu týkající se offline obrázků už přes POcketDrake plugin obrázky do mobilu (WM) nedostanu? Po havarii karty jsem nainstaloval PocketDrake, stáhl offline obrázky do Geogetu, pustil PD plugin, ale listingy v mobilu jsou bez obrázků :-(( Je nějaká cesta, jak to nahrát do mobilu růčo ? Předem díky
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama