Přejít na obsah


Fotka

Oregon x50 (WebUpdater) firmware 3.90


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#21 dr_doll

dr_doll

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 10:00

Moje 450-tka přišla s verzí 3.20, nahrál jsem 3.80, bez problému, teď aktualizace na 3.90 taky bez problému.
  • 0

#22 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 10:03

klama napsal/a:
Keby tak existoval rgn s verziou 3.90...


Pripravil jsem tedy rgn i pro verzi 3.90, snad ti to pomuze...

Ke stahnuti http://gczl.cz/downl...gon_x50_390.zip
  • 0

#23 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 11:05

Tak aktualizace z 3.20 se nezdařila a nepomohl ani madbinův rgn.
  • 0

#24 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 11:42

Dakujem za snahu pomoct. Skusil som aj ja s rovnakym negativnym vysledkom ako cez Updater alebo rucnom prekopirovani rgn suboru....jednoducho po napise Garmin uz dalej nebootuje. Nastastie rovnakym postupom tam 3.40 islo vratit. Skusil som vypnut aj Slovak Topo , prepnute do anglictiny ...daco tam zostava co mu vadi ale co to moze byt netusim. Inak s tou 3.40 som v podstate spokojny ale ked je na svete novsi fw, chcel som to skusit...
  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#25 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 11:50

Tak bych tam nahrál tu 3.90 aby to nefungovalo a hodil jim to na hlavu. Buď to vyřeší nebo se zachovají "záručně". Přijde mi takové pinožení jako ztráta času. Ale je to vaše věc žejo. :D
  • 0

#26 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 12:13

Jinak u mě nepomohlo ani vrácení verze 3.20. Už fakt nevím, to mě teď pěkně naštvali.
  • 0

#27 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 12:16

Jsem sice začátečník, ale nepomohlo by to tovární nastavení co je v menu navigace + smazat fyzicky mapy (gmapprom.img a gmapsupp.img) a pak teprve provést update na novou vezri FW? A až pak tam nahrnout mapy znovu?
  • 0

#28 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 12:22

u mé, měsíc staré 450 bez problému, jak verze 3.80, tak teď nově i 3.90, jen ta čeština je fakt hrozná:@- geocaching=schránky s poklady:o atd. Proto nainstalován neoficiální překlad:D
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#29 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 12:23

Do menu se tak trochu blbě dostává, když zařízení nejde spustit. Ostatní je k ničemu.
  • 0

#30 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 12:26

Pochopil jsem z diskuze, že mu verze 3.4 funguje, proto jsem psal.
  • 0

#31 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 12:41

Ano verzia 3.4 nastastie ide ale vzdy po neuspesnom update musim zmazat rucne garmin\gupdate.gcd inak by sa to zase po odpojeni od PC zase updateovalo a kruh by sa uzavrel... Subory img som sa bal zmazat...
  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#32 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 12:47

Ty dva jmenované (gmapprom.img a gmapsupp.img) můžeš smazat, teda pokud máš z čeho nainstalovat nové mapy. Ostatní NE! S tím už zkušenosti mám z jiné navigace. A vlastně po včerejšku i z O55Ot, kdy jsem instaloval mapy. Navíc se to můžeš dočíst i zde (http://www.path.cz/f....php?f=19&t=373) A pak jsem myslel, že by mohlo pomoct to "Obnovit předvolby na tovární nastavení". Jinak nemohu poradit, páč se sám učím a tápu.
  • 0

#33 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 13:02

Tak nakonec se povedlo dostat na 3.40 přes rgn a předchozím smazání gupdate.gcd. Myslím, že zas dlouho nic updatovat nebudu. Minimálně do doby než si soudruzi od Garminu uvědomí, co vydávají za shity. Howgh.
  • 0

#34 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 14:08

motty.rt: mel jsem ten samy problem a uspesne jsem rozchodil jak 3.80, tak i 3.90. Zkus se podivat na tema, kde se to resilo, mam takovy dojem, ze to bylo zrovna v tom 3.80.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#35 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 14:24

Hlasim uspech pri prechodu z 3.80 na 3.90. K aktualizaci jsem pristupoval se znacnou davkou neduvery, jelikoz pri minulem upgradu jsem skoncil na znamen napisu GARMIN a tak pomohl az recovery balicek.

Ted jsem radsi udelal opatreni hned na zacatku.
- vyndal jsem SD kartu
- prepnul jsem na anglictinu
- smazal jsem vsechny moje GPXka a vsechny GPXka, ktere vznikla naznamem proslych tras

Spustil jsem WebUpdater_242 a skoncil jsem s tim, ze mi WebUpdater oznamil, ze je soubor poskozen. Aha zapomnel jsem jeste na malickost.

- prepnul jsem komunikaci na Seriovy rezim GARMIN

A znovu spustil WebUpdater a vse probehlo. Sice mi bylo oznameno, ze nova verze NENI nalezena a soucasne se mne to zeptalo zda ji chci nainstalovat :o , tak jsem pokracoval.

Jen to cekani po odpojeni od USB a zapnuti GPSky a probehnuti vsech tech obrazovek s napisem GARMIN s pentlickami nad i pod timto napisem je mirne stresujici.

No myslim, ze by mel GARMIN napsat takovou malou kucharku co delat nez zacnu aktualizovat fimware.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#36 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 14:41

S474N: No já zkusil kdeco, ale schůdné bylo jen mnou výše napsané. Solim: By neměli vydávat žádnou kuchařku, ale solidní FW. Být tu konkurence, tak si tohle dovolí jenom jednou.
  • 0

#37 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 15:02

Nedalo mi to a dal som mu este jednu sancu... V setupe som vymazal vsetko co ponukol na vymazanie a pouzil som este mackadlo tovarenske nastavenie... Mapy som nemazal ale iba som disabloval Slovak topo... Po skopirovani gupdate.gcd do garmina priamo z TC, to najprv vypadalo tak isto ako doteraz, ale potom sa (5sec?) dolu pod napisom "Garmin" objavil malicky napis uploading maps a potom konecne nabehol. Co z toho vyssie uvedeneho bolo klucove neviem, osobne typujem na to mazanie cez menu v setupe. Takze terazky idem zistovat co je tam vlastne noveho...Dik za pomoc a povzbudzovanie.
  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#38 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 18:29

Zda se ze ve verzi 3.90 je nejaka omezena cestina, napriklad: Zobrazit poklady - Quick Filter Pri navigaci na kesku Enter Next Stage zřejmě nové funkce nestihli přeložit
  • 0
MaFa

#39 mbenik

mbenik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 19:23

Tak toto už bylo i v předchozí verzi. :)
  • 0

#40 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 19:57

MaFa napsal/a:
Zda se ze ve verzi 3.90 je nejaka omezena cestina, napriklad:
Zobrazit poklady - Quick Filter
Pri navigaci na kesku
Enter Next Stage
zřejmě nové funkce nestihli přeložit

A stáhl jsi si i češtinu, která je součástí toho upgradu? Jestli jo a není to tam, tak budeš muset počkat až to někdo přeloží. Jinak nepřeloženýho toho je podstatně víc a nejen v téhle verzi fw.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama