Přejít na obsah


Fotka

Proč ne Word?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#21 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 0:19

A, pokud děláš kalendář pro sebe a pár přátel určitě ti stačí MS Word B, pokud se s tím chceš někde "vytahovat" potřebuješ profi nástroj - představ si, že ti tvoji verzi hodí klient na hlavu a ty budeš dělat deset dalších a tvoje šablona ti bude nanic Je to prosté, díru na hmoždinku taky klidně vyvrtáš vrtačkou Black and Decker ale jestli se tím máš živit a vyvrtat jich denně sto, skončíš u HILTI - proč se asi noviny nesází ve Wordu? O ID ti toho moc neřeknu, protože už jsem pár let mimo tuhle oblast a v sočasnosti spíš tahám čáry v CADu na PC, ale kdybych si usmyslel, že budu dělat kalendář, skončil bych u ségry na Applu ve starým dobrým QuarkXpressu (dá se říct předchůdce ID) a PhotoShopu. Kdyby byl MS Word a podobný programy vhodný na lámání textu, proč by se v nich nesázely noviny a časáky. Pro mě jako uživatelského znalce Wordu je volba jasná - vím, že v profi grafických programech bude kalendář vypadat tak jak povolím já a ne technologie ;)
  • 0

#22 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 0:27

btw - jestli máš problém s nastevením u kvality při převodu .pdf tak si stáhni třeba ze slunečnice PDFCreator, mě uspokojuje při převodu ze spousty programů vč. CADu a účetních
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama