Přejít na obsah


Fotka

TBugy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 13:01

Zdravim vsechny geocachery. Chci se zeptat, zda nekdo nema prebytecnou ;-) TB znamku, pripadne zda se je nekdo nechysta objednat. Rad bych si nejakeho zalozil a vyslal do sveta. V pripade objednavky bych mel zajem tak o 3ks.
Pokud nikdo nema ani neobjednava, tak dejte vedet kdo mate take zajem a mozna by jsme mohli udelat nejakou masovejsi objednavku dohromady.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 13:22

Vyzera to, ze nejaky zaujem vo mne opat dozrieva (mala kopa pyta viac), takze by som sa pridal k objednavke. Pokial viem, aj Dorcadion ma zaujem.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 21:36

Zdravim vsechny geocachery. Chci se zeptat, zda nekdo nema prebytecnou ;-) TB znamku, pripadne zda se je nekdo nechysta objednat. Rad bych si nejakeho zalozil a vyslal do sveta. V pripade objednavky bych mel zajem tak o 3ks.
Pokud nikdo nema ani neobjednava, tak dejte vedet kdo mate take zajem a mozna by jsme mohli udelat nejakou masovejsi objednavku dohromady.

tak tobych meli z krku, snad. a ted k puvodnimu tematu. ja bych taky objednal nejake ty TB znamky, nebo lepe GeoCoiny. Mam i kreditni kartu takze jestli nekdo vite kde koupit nejlevneji, tak muzeme zacit objednavat
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2005 - 9:10

Právě jsem poslala Peckovi ten seznam lidí, co chtěli TB a napsali e-mail... Zas takový zájem nebyl (já, Šaman, BXhome a DavyLuky) takže můžeme být rádi, že nebyla objednána ta megazásilka :-)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 13:43

Asi se taky přidám, protože můj Palmexman je na návštěvě v Brně... asi nafurt :-(
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2004 - 12:10

tak tobych meli z krku, snad. a ted k puvodnimu tematu. ja bych taky objednal nejake ty TB znamky, nebo lepe GeoCoiny. Mam i kreditni kartu takze jestli nekdo vite kde koupit nejlevneji, tak muzeme zacit objednavat

To by bylo skvele kdyby jsi objednal. Koukal jsem na jina vlakna v tomto foru a Pitr to myslim objednaval pres http://www.geocaching-onlineshop.de Nejlevneji vyjde ten balik po 10ti kusech. Ja bych si zamluvil 3ks.
GeoCoiny tam ale nemaj, ale to me osobne nevadi.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2005 - 11:19

Právě jsem poslala Peckovi ten seznam lidí, co chtěli TB a napsali e-mail... Zas takový zájem nebyl (já, Šaman, BXhome a DavyLuky) takže můžeme být rádi, že nebyla objednána ta megazásilka :-)

pokial viem, zaujem maju aj Tabacek a Dorcadion, ale asi sa nedostali na zoznam, toz nech sa ozvu priamo Peckovi
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2005 - 18:09

Právě jsem poslala Peckovi ten seznam lidí, co chtěli TB a napsali e-mail... Zas takový zájem nebyl (já, Šaman, BXhome a DavyLuky) takže můžeme být rádi, že nebyla objednána ta megazásilka :-)

Ja jsem svuj zajem taky projevil... Jenze jen na foru (myslim ze v tom druhym vlakne)... Napisu Peckovi.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 13:57

Asi se taky přidám, protože můj Palmexman je na návštěvě v Brně... asi nafurt :-(

Ivetko, nenapsala si tý milý Minekicce nějaký drsnější e-mail?? Taky nám u ní tvrdne už od října Petřina A-Tuin..........
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2004 - 0:03

Asi se taky přidám, protože můj Palmexman je na návštěvě v Brně... asi nafurt :-(

Mimochodem, na tohle jsou COPY tagy: kdyz se TB nenavratne ztrati, grabnes si ho zpatky a posles do sveta klon. Asi tak brzo ucinim se svymi tremi TB, kteri postupne skoncili v rukou cacheru neodpovidajicich na emaily.
K jinemu threadu: v souvislosti s takovymito pripady mi propagace geocachingu vubec nechybi.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2004 - 12:29

To by bylo skvele kdyby jsi objednal. Koukal jsem na jina vlakna v tomto foru a Pitr to myslim objednaval pres http://www.geocaching-onlineshop.de Nejlevneji vyjde ten balik po 10ti kusech. Ja bych si zamluvil 3ks.
GeoCoiny tam ale nemaj, ale to me osobne nevadi.

A nebylo by jednoduší najít nějakého dobrovolníka v USA... pro porovnání jeden TB vyjde u němců 6,50 euro u američanů 4,99 dolarů nebo tak nějak. Ve výsledku jsou americké TB skoro o polovinu levnější...
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2005 - 12:34

pokial viem, zaujem maju aj Tabacek a Dorcadion, ale asi sa nedostali na zoznam, toz nech sa ozvu priamo Peckovi

Diky Samane za upozorneni, ale radeji jsem si je objednal sam.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 14:17

Zatim sem napsala ještě z centra.cz... celkem neutrální... doufám, že dojde. Pokud ne, zkusím ještě neutrální z práce (nerada ho používám pro soukormé účely). Pokud ani to nezabere, zkusím poslat drsnej... ale více-méně už jsem to vzdala :-(
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2004 - 13:12

A nebylo by jednoduší najít nějakého dobrovolníka v USA... pro porovnání jeden TB vyjde u němců 6,50 euro u američanů 4,99 dolarů nebo tak nějak. Ve výsledku jsou americké TB skoro o polovinu levnější...

z Britanie objednaval Drevokocur, tiez by mohol pustit nejaku radu a porovname ceny a podla toho sa rozhodneme. Ja mam zaujem o 2 travel bugy. Ak ma niekto zaujem o geocoin, poradi Haggaeus, ja som si ich objednaval cez neho, este ked bol v US.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2004 - 13:16

A nebylo by jednoduší najít nějakého dobrovolníka v USA... pro porovnání jeden TB vyjde u němců 6,50 euro u američanů 4,99 dolarů nebo tak nějak. Ve výsledku jsou americké TB skoro o polovinu levnější...

z Britanie objednaval Drevokocur, tiez by mohol pustit nejaku radu a porovname ceny a podla toho sa rozhodneme. Ja mam zaujem o 2 travel bugy. Ak ma niekto zaujem o geocoin, poradi Haggaeus, ja som si ich objednaval cez neho, este ked bol v US.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 15:00

Zatim sem napsala ještě z centra.cz... celkem neutrální... doufám, že dojde. Pokud ne, zkusím ještě neutrální z práce (nerada ho používám pro soukormé účely). Pokud ani to nezabere, zkusím poslat drsnej... ale více-méně už jsem to vzdala :-(

Jedeme o vikendu na Moravu, mame udelat vymahaci akci? Gustav sice moc obranar neni ale rad zalehava :)
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 19:57

Zatim sem napsala ještě z centra.cz... celkem neutrální... doufám, že dojde. Pokud ne, zkusím ještě neutrální z práce (nerada ho používám pro soukormé účely). Pokud ani to nezabere, zkusím poslat drsnej... ale více-méně už jsem to vzdala :-(

Nemaji-li majitele obou TB nic proti, mohl bych taky zkusit poslat nejaky mail (v celkem smirlivem duchu) podle hesla "mnoho psu zajicova smrt". Krome toho ta divcina ma v profilu na sebe primo uvedeny mail a ICQ (co zkusit i pres to)... V kazdem pripade cim driv se to zacne vymahat, tim lip. K "Citadele" snad trefi i bez GPS, zelva se dovnitr vejde a praciho hrdinu muze prilozit vedle.

  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2004 - 13:29

z Britanie objednaval Drevokocur, tiez by mohol pustit nejaku radu a porovname ceny a podla toho sa rozhodneme. Ja mam zaujem o 2 travel bugy. Ak ma niekto zaujem o geocoin, poradi Haggaeus, ja som si ich objednaval cez neho, este ked bol v US.

Co se slozit a pak se zaregistrovat jako distributor u Groundspeak a objednat jich treba 100?
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 15:49

Jedeme o vikendu na Moravu, mame udelat vymahaci akci? Gustav sice moc obranar neni ale rad zalehava :)

Pokud zvládneš na velké Moravě objevit geohledače podle nicku Minekicce a případně e-mailové adresy, tak se připadnému vymámení nebráním a Dorcadionova +1 Petra taky ne. Ale takhle to asi bude problém. Jinak díky za účast.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 20:22

Krome toho ta divcina ma v profilu na sebe primo uvedeny mail a ICQ (co zkusit i pres to)...

Takže: její občanské jméno pravděpodobně je Kristýna Dubnická. Zde je výpis možných adres a telefonů ve městě Brně z telefonního seznamu.
Dubnická Jana 541 243 304 Brno, Kotlářská 19 / 258
Dubnická Květoslava 545 576 030 Brno, náměstí 28. října 6 / 1897
Dubnická Libuše 548 520 376 Brno, Ježkova 5 / 239
Dubnická Vlasta 549 211 709 Brno, Staňkova 16a / 373
Dubnický Michal 548 525 724 Brno, Merhautova 183
Dubnický Petr 546 222 448 Brno, Fleischnerova 17 / 935
Dubnický Rudolf 543 251 620 Brno, Ke Svratce 8 / 192
S tím už by se možná něco dělat dalo...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama