Přejít na obsah


Fotka

TBugy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2004 - 15:17

Z Anglicka to nezozenieme, aspon nie z toho site kde minuly rok, pretoze owner zial pred 2 mesiacmi zomrel. Odporucam tiez groundspeak - a skusit ich ukecat na shipment do EU a na mnozstevnu zlavu.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2004 - 17:24

Co se slozit a pak se zaregistrovat jako distributor u Groundspeak a objednat jich treba 100?

Není 100 TB moc? Myslíte, že se to vůbec rozprodá?
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 20:29

Takže: její občanské jméno pravděpodobně je Kristýna Dubnická. Zde je výpis možných adres a telefonů ve městě Brně z telefonního seznamu.

podle logu z GCK4RN by na ni mohl mit kontakt nekdo z Jedla teamu...Prave se stavame svedky zrodu peoplecaching :)
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2004 - 16:05

Z Anglicka to nezozenieme, aspon nie z toho site kde minuly rok, pretoze owner zial pred 2 mesiacmi zomrel.Odporucam tiez groundspeak - a skusit ich ukecat na shipment do EU a na mnozstevnu zlavu.

Nebo gpscity.com a pribrat k tomu nejakou GPSku: shipping (FedEx Intl. economy) je kolem $37, at kupujes jeden 8-pack TB nebo jedno Geko k tomu. Nezkousel jsem, dodavaji-li opravdu do CZ, v objednacim formulari tu volbu maji.
S geocoiny (US, u kterych funguje tracking jako u TB) bude potiz, maji je jen na usageocoins.com a momentalne cekaji na dodavku nove emise pro rok 2005.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2004 - 17:36

Není 100 TB moc? Myslíte, že se to vůbec rozprodá?

Nebud pesimista, Vodo!!!

  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 20:41

Zdravím, zrovna to tady tak čtu. No onu dívčinu jsem ke geocachingu přivedl já, bohužel jsem nečekal jaké napáchá škody. Zrovna pro Palmexmana jsme byli společně a vysvětloval jsem jí, že ho musí poslat dál. Párkrát jsem se jí snažil dát na vědomí, že už by ty TBs neměla mít u sebe a někam je dát, ale bylo to asi marné. Každopádně bych se za ni chtěl všem zůčastněným omluvit s tím, že to brzo vyřídím a pokud v nejbližší době ne ona tak já ty travelbugy od ní vezmu a někam je zavezu. Ještě jednou se omluvám ..., vše bude napraveno
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2004 - 20:44

Prave se stavame svedky zrodu peoplecaching :)

Uz jsem vystoural i nejaky profil s popisem osoby. Ma tam uvedeny jiny mail nez v profilu na GC.com.
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2004 - 16:31

Shipping travelbugov - pokial ich nie je moc, je obalka - $3.50 - $5, ked ich je moc, je to balik - $9-$11. Z USA do Europy. Nepodporoval by som niekoho, kto chce viac. Nieco najdeme.
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2004 - 18:20

Nebud pesimista, Vodo!!!

No tak dobre,no.... ;-)
Tak uz jen vybrat kde to koupit a kdo to objedna...
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2004 - 10:25

Zdravím, zrovna to tady tak čtu. No onu dívčinu jsem ke geocachingu přivedl já, bohužel jsem nečekal jaké napáchá škody. Zrovna pro Palmexmana jsme byli společně a vysvětloval jsem jí, že ho musí poslat dál. Párkrát jsem se jí snažil dát na vědomí, že už by ty TBs neměla mít u sebe a někam je dát, ale bylo to asi marné.

Každopádně bych se za ni chtěl všem zůčastněným omluvit s tím, že to brzo vyřídím a pokud v nejbližší době ne ona tak já ty travelbugy od ní vezmu a někam je zavezu.

Ještě jednou se omluvám ..., vše bude napraveno

Díky moc... já z jejích popisků: Hurá, muj první TB, hurá, druhý.... jsem měla pocit, že vůbec netuší o co jde a že si dělá doma malou sbírku... Takže pokud se ho podaří poslat dál, tak budu moc vděčná.
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2004 - 9:54

Já jsem tada taky od přírody pesimista. Mám pocit, že 100 ks je docela moc. Možná by stálo za to zvolit jednoho dobrovolníka komu by každý poslal e-mail kdo by měl zájem, ten by to spočítal a zjistil, že je zájem třeba o 30 kusů (nebo 150)... No a pak třeba obeslat různé prodejce za kolik a jestli jsou ochotni tento počet poslat do ČR. Objednat najednou 100 ks a pak si nechat doma TB za 5000 a čekat až se někdo ozve, protože o tak velkej počet najedou neni zájem mi přijde zbytečný.
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2004 - 11:29

Objednat najednou 100 ks a pak si nechat doma TB za 5000 a čekat až se někdo ozve, protože o tak velkej počet najedou neni zájem mi přijde zbytečný.

Jo. Může se najít dobrovolník, který naráz zaplatí ze svého tolik peněz (možno aj vrátanie cla) a pak to bude třeba 2 roky rozprodávat. Pokud by udělal nabídku i cacherům v okolních státech (PLR, SSR, SSSR, MLR), třeba by to rozprodal za rok...
Taky jsem spíš realista a hlasuji pro Ivet ;-) Nechť proběhne napřed anketa, pak se uvidí (ráno moudřejší večeře). Já nechci žádný (anobrž ještě jeden mám a musím šetřit penízky i na jiné hračky).
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2004 - 12:09

No a pokud jde o mě, tak bych ráda zjískala 1 TB maximálně 2 (to pro případ, že by jeden chyběl do objednání výhodnějšího balení)...
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2004 - 13:17

... nebo zkusit nejaky obchod, kde jsou vstricni, jestli by to nechteli zaradit do sortimentu - treba prodejna map, nebo pristroju, nebo pod. - ja bych si vzal 1 nebo 2 podle ceny, ale treba za pul roku znovu a pak znovu ...
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2004 - 13:23

100 ks je asi moc, ale myslim si, ze par kusov (az desiatok?) by sa zrejme dalo predat na Slovensku.
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2004 - 13:32

100 ks je asi moc, ale myslim si, ze par kusov (az desiatok?) by sa zrejme dalo predat na Slovensku.


sto mi neprijde jako moc...myslim , ze by se to v pohode prodalo :-) No a kdyby dal groundspeak na 100pack jeste nejakou lepsi cenu, tak by na tom mohl koordinator vydelat ;-))))
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2004 - 13:43

sto mi neprijde jako moc...myslim , ze by se to v pohode prodalo :-) No a kdyby dal groundspeak na 100pack jeste nejakou lepsi cenu, tak by na tom mohl koordinator vydelat ;-))))

no, este kto sa toho ujme :)))
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2004 - 16:55

Jsem asi pořát za prudiče, pokud se někomu chce investovat 10 000,- (nebo víc, předpokládám nějaké finanční zvýhodnění při nákupu) a pak čekat, jestli se mu to vrátí (moc nepředpokládám, že by chtěl na tom vydělat), tak mu samozřejmě nebráním, ale reálně to vidím tak na 30 kousků na ČR.
Pokud se nikomu nechce počítat v e-mailu, tak jsem ochotná shromáždit e-maily s počty a pak říct konečné číslo. Vzhledem k mé znalosti AJ a nemožnosti platit kartou objednání zařizovat nemůžu.
Takže pokud se nanajde nikdo jiný, tak mi pošlete e-mail na geocaching[zavináč]centrum.cz a v předmětu uveďte "přezdívka - TB: počet - COIN: počet" Předpokládám, že do Vánoc to stejně nebude, takže pro zájemce můžeme počkat i na tu emisi mincí pro rok 2005. Řekněme, že šance přihlásit se bude do konce roku (Jiný návrh ?!) Myslím, že se skutečným číslem se bude moc lépe dohadovat o ceně s dodavatelem... asi je lepší počítat s nějakou vyšší variantou (viz evropské obchody).
No, ale pokud je tu nějaký rentiér, který zakoupý X TB a pak je bude prodávat, tak se samozřejmě nenutím :-))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama