Přejít na obsah


Fotka

"CWG" chybejici v katalogu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
236 odpovědí na toto téma

#41 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 19:23

Nevite jestli cwg prazskeho 10-10-10 eventu bude v katalogu? Hledal jsem ho, ale nasel jsem cwg jinych 10-10-10 eventu.
  • 0

#42 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 19:29

Nu .. po zhruba 6 týdnech se můj nick dostal do xls seznamu CWG. Pročítala jsem zdejší info oCWG a Geowiki ... ale nemohu se dočíst, zda je potřeba něco podniknout pro vetzknutí toho CWG do katalogu a do databáze. Třeba ty chybějící CWG v katalogu jsou na tom stejně ..... třeba je něco potřeba kamsi ještě poslat... poraďte prosím.. eidt: omluva, psala jsem dříve než si přečetla předcházející příspěvky. Mohu s něčím pomoci?????
  • 0

#43 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 21:51

Já zase nemůžu najít v katalogu nejen X-X-X, ale i osobní CWG Endžíla.
  • 0

#44 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 23:35

Endzila tam urcite je. Ma na cwg hlavu pejska. Zkus bez hacku a carek
  • 0

#45 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2010 - 8:49

Smrk napsal/a:
Já zase nemůžu najít v katalogu nejen X-X-X, ale i osobní CWG Endžíla.

Endzila
katalog č.: 1214
  • 0

#46 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2011 - 22:47

Také přispěji svojí troškou do mlýna protože poté co se naše 2 dřevíčka, která se nějakým záhadným způsobem nedostala v roce 2009 od výrobce až k JPAgeo, už se nám do katalogu podařilo dodatečně zařadit tak jsem se podíval co mám už dlouho doma a v katalogu se stále neobjevilo (nebudu sem psát cwg o kterých je zde zmínka přede mnou). Nicméně i tak je ještě možné, že jsem se přehlédl, ale prostě v katalogu nějak nevidím : III. Vánoční event Svahová - 2009 - verze s Mikulášem kterého na saních táhne letící kačer (je v řešení) KLUB GEOCACHERŮ BRNO - 2008 - K.G.Brno DRAGON OPEN, s drakem ZdendaV - 2009 - panorama věží a nápis Louny v obrázku Lucifer666 - 2010 - andělská křídla Na základně - 2010 - divočák s nápisem Vašík pašík (shodné jako první varianta uvedená v katalogu) a to celé, i s nápisem GC.CZ v kružnici 4.TAJNÝ GEOZÁVOD - 2010 - Zeměkoule s nápisem Cesta kolem světa (je v řešení)
  • 0

#47 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2011 - 23:41

V katalogu Svět GC je nějaký zmatek kolem nicku Kometa :@ U Maxinohy jsou všechny varianty (4) CWG, na Světě GC jen jedna! resp. 3 stejné a obrázek je jen u jedné..
  • 0

#48 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2011 - 23:44

Ještě jedno CWG v katalogu (dlouhodobě není) - jedná se o druhou verzi dřevíčka s nickem MINJA & team - v katalogu je stále jen jeho první verze z roku 2006 http://www.svetgc.cz/cwg/minja , ale minimálně od roku 2008 jeho majitel používá a vyrábí jen a pouze variantu s jednoduchým nápisem v této podobě - Minja - což by si zřejmě zasloužilo zoohlednit jako verzi No.2 ;)

Pokud bych se jednalo o SWG (tady ale netuším frekvenci doplňování do katalogu), tak zde postrádám z roku 2010 dřevíčko

marmor907 - silueta tříhlavé postavy s nápisem 3 PÁTRAČI VYPÁTRAJŮ VŠETKO.

B)B)B)
  • 0

#49 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 0:03

sobikovi napsal/a:
V katalogu Svět GC je nějaký zmatek kolem nicku Kometa :@ U Maxinohy jsou všechny varianty (4) CWG, na Světě GC jen jedna! resp. 3 stejné a obrázek je jen u jedné..


... kometa existuje dokonce v 5-ti verzích, pokud se do nich počítá jak "hvězdičková" varianta 2 (viz. Maxinoha) tak i ta s nápisem FTF pod jiným obrázkem letící vlasatice a její poslední verze s "rozevlátým" ohonem ... :D
  • 0

#50 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 0:23

Závěrem bych zde ještě chtěl uvést delší rozvahu nad verzováním a tím i (ne)zařazováním CWG se shodným motivem obrázku.

Tento příspěvek jsem již napsal do oficiálního obrázkového katalogu ale jeho autor má asi pravdu v tom, že svým obsahem je zřejmě vhodnější právě sem.

Cituji tedy sám sebe :) :


Právě se mi dostalo do ruky CWG Enďoto - podle katalogu verze 2 a popravdě řečeno moc tomuto verzování pouze z důvodu větší či menší velikosti obrázku neroumím - zejména proto, že tato praxe je naprosto nedůsledná a hlavně si myslím, že takto vzniklá nová verze není "způsobena" přáním majitele daného CWG, ale pouze a jenom tím jak si ten který výrobce obrázek pro vypalování připraví.

Většině sběratelů je jistě známo, že existují nejméně 2 velikosti obrázku u dřevíčka Hradník, ale v katalogu je jen jednou, stejně tak mám například 2 CWG junet kde jsou různé velikosti hadí hlavy - v katalogu je jen jedna verze. Obdobně to samé platí pro CWG Polnjumen kde dokonce existují nejméně 3 různé velikosti obrázku s motivem hlavy a opět platí, že katalog uvádí jen jednu jedinou !

Dvě rozdílné velikosti (nejméně) existují i u motivu cyklisty na CWG D@ve-CZ a opět je v katalogu jen jednou.

Dále například u CWG KLONX - podle katalogu varianta 1 z roku 2008 existují také dva různě velké obrázky s motivem psa, přičemž hlavním rozdílem viditelným na první pohled je jméno KORA pod tímto obrázkem. V katalogu je pouze dřevíčko a menším obrázkem psa a nápisem, kde je velikost písma 1mm, ale to druhé má výrazně větší obrázek a nápis pod ním je dokonce oproti té katalogové verzi dvojnásobný, tedy o výšce 2 mm.

Podobných případů je jistě větší množství a tak si myslím, že by bylo rozumné stanovit do budoucna nějaké jasné pravidlo pro verzování dřevíček s naprosto shodným motivem a buď by oficiální katalogy měly zahrnovat všechny verze velikostí obrázku (to je ovšem podle mého nereálné) nebo by se tam naopak různá velikost jednoho a toho samého motivu neměla uvádět jako nová verze CWG (něco jiného je zrcadlové otočení motivu).

Docela by mne v tomto případě zajímal názor ostatních sběratelů, ale hlavně duchovních otců fenoménu CWG.

B)
  • 0

#51 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 0:47

Preseka: zajimava uvaha o te velikosti obrazku. Hradnik pokud vim v katalogu byl verze 1 i verze 2. Pracne jsem hledal rozdíl a obe CWG jsem si sehnal a hle.. po nejake dobe jsem si vsiml ze druha verze byla stahnuta... Endoto, by take jako 2 verze byt nemusel. Primlouval bych se mozna i zato aby se nerozlisovalo, kdyz nahodou nekomu ulitne to, ze nick necha jednou napsat jako např: akcilhej a AKCILHEJ. Stejne CWG jen jendou velka pismena... Stoji to za uvahu.
  • 0

#52 Kometa

Kometa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 7:51

sobikovi napsal/a:
V katalogu Svět GC je nějaký zmatek kolem nicku Kometa :@ U Maxinohy jsou všechny varianty (4) CWG, na Světě GC jen jedna! resp. 3 stejné a obrázek je jen u jedné..


To vzniklo bohužel chybou v katalogu Maxinohy. Již několikrát jsem mu psala, že v jeho katalogu uváděná verze 245-2 je chybně vypálená a do oficiálního katalogu se nikdy nedostane a také zasílala obrázek skutečné verze 245-3. Bohužel nikdy nezareagoval, takže buď nemá čas, nebo to prostě opravit nechce.

Přikládám tedy obrázek všech oficiálních verzí CWG Kometa v pořadí:

245 . . | 245-2
245-3 | le336
  • 0

#53 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 15:57

Při třídění jsem narazil ještě ńa další nekatalogové dřevíčko. Má nick Luky6100 CZ - vyrobeno 2010 - motivem postavička (Šmoula)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#54 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 16:34

CITO Šumburk už je řešeno s výrobcem. Zásilka do katalogu se patrně ztratila a tak výrobce přislíbil dodělat a zaslat. Já osobně mám doma takových 60 ks CWG co nejsou v katalogu :-(
  • 0

#55 Smurf CZ

Smurf CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 16:44

PRESEKA TEAM napsal/a:
Při třídění jsem narazil ještě ńa další nekatalogové dřevíčko. Má nick

Luky6100 CZ - vyrobeno 2010 - motivem postavička (Šmoula)


Nevím, kde se stala chyba, sám netrpělivě čekám, kdy se moje CWG objeví v katalogu. Napsal jsem výrobci, jestli moje CWG skutečně odeslal... Pak to budu řešit dál.
  • 0

#56 Smurf CZ

Smurf CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 19:29

Tak moje CWG už je taky v katalogu, ještě se musí počkat na nafocení a nahrání fotek. :)
  • 0

#57 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 19:31

A+T napsal/a:
CITO Šumburk už je řešeno s výrobcem. Zásilka do katalogu se patrně ztratila a tak výrobce přislíbil dodělat a zaslat. Já osobně mám doma takových 60 ks CWG co nejsou v katalogu :-(


71;)
O nových se asi nemusíme bavit ty v katalogu pár měsícu nebudou ale ty starší
co zlobí dlouho ;)
  • 0

#58 JPAgeo

JPAgeo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 16:26

sobikovi napsal/a:
V katalogu Svět GC je nějaký zmatek kolem nicku Kometa :@ U Maxinohy jsou všechny varianty (4) CWG, na Světě GC jen jedna! resp. 3 stejné a obrázek je jen u jedné..

Správně (podle seznamcwg.xls) je to u cz.nema. Maxinoha nafotil nalezené CWG dříve a ještě neudělal opravu:
- obrázek u 245-2 memá být podle majitelů v katalogu, je to uniklý chybový vzorek
- obrázek od 245-3 je správná verze 2
- verze 3 ještě není nafocena
- kometa FTF není verze 4 ale le336 (legitimní požadavek majitelů)
  • 0

#59 JPAgeo

JPAgeo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 16:30

Ahoj všem
Pomozte mi prosím se zařazením čekajících CWG. Tedy těch, od kterých mám vzorek, ale nedokážu k nim přiřadit nick nebo akci. Aktualizovaný přehled najdete na konci seznamu CWG - http://www.volny.cz/...s/seznamcwg.xls

Momentálně jde o tato kolečka:
M.E.D., Madlucha, henry, Cheche,Lady a Jindra, Sob TIM v Harrachově, DOMČA, SPARP-SHOOTERS, www.smolici.eu, ASTUTAARMUS, Čertova podkova, Tessa a Luky, Lucka & Barča team, Domi & Petr - 10/7/2010, Carpediem, KryKraKro, Havraní geotým, Petra_Moriss+1_Petr, PŘÍBA & FAMILY, Cannabis team, KEKS 2010, zirafana a rodinka, D-rex, j.p, Lisáčci-Mirošov, dědek, Míša a Vláďa, Packa Team Děčín, redmen & whitedog, Homer & Marge, Orlando.cz, PRODIGY.CZ, Žihle, PSVB 109, magdab, NS - VODNÍ MLÝNY, SIGAČUŘI, Zuza a Dejva, Geocaching na ČVUT, M&M, Sommy team, POD BÍLOU VĚŽÍ, BRUNO ORSO, danh, JEŠTĚRKOHLAVEC, NS - MILÍŘE, Rychlokačer 2010

Identifikované speciály přijdou do speciálů a osobní CWG alespoň do Extra.

Samozřejmě též apleluji na ty, kteří si pálili CWG mimo oficiální výrobce, aby zaslali vzorky svých CWG do katalogu.

INFORMACE MI PROSÍM POSÍLEJTE NA: jpa@volny.cz
(Fórum procházím jen vzácně.)

Děkuji
Honza JPAgeo
  • 0

#60 JPAgeo

JPAgeo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 16:48

Některá "CWG", která hrubě nedodržují povinné parametry, se do katalogu nedostanou. Jak trefně píše Maxinoha - nejsou to CWG, ale ODK - obyčejná dřevěná kolečka. Jejich seznam, včetně stručného popisu chyby, též můžete najít na konci seznamu CWG - http://www.volny.cz/...s/seznamcwg.xls

Dosud jsou to:
Medok, Koulis & Šmudla, mikisi, 2. Novorocní GeoSquash event v Ostrave, muscadet, medvedi.ze.styskal, C.I.T.O. Víkendovka v Jizerkách, Geokofola V., mr.mates, Hawwwran, Geomotokáry 2009, PustoCache aneb Nejisté…, Túlavé topánky VI., dass_"CZ" & L.A.B., Hardcore 2010 (zimní stanování), MischuX, Stern112, Querx_112, Pro začátečníky i pokročilé, 2. Hanácké setkání tvůrců Wherigo, Hospoda Na mýtince, Slet čarodějnic a kouzelníků, 10 YEARS! BOHEMIAN PARADISE, 10 Years! - GC26B4F, beneficium, 19 September 2010 - Geocoinfest, VC Brno 2010, 1. Kozlovické Geopivo, Konec starých časů 5/5, Geomotokáry 2010, cumacbegyc, Frantiska, Christmas Tea at Christmas Time, Ladvanice (v kruhu)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama