Přejít na obsah


Fotka

Smazani logu i WIG


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
55 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 19:08

nixinor otevřel otázku pro schvalovače tady http://www.geocachin...178#post_228178. Co vy na to?

Můj osobní názor je, že ne. Pokud kačer "odehraje" wigo a zapíše se do papírového logu a zaloguje na gc.com, pak je vše OK. Wigo je něco jako multina a nikdo při zápisu u multiny na final nekotroluje, zda jsem prošel všechny stage....

Odemknutí wigo na wm.com je jen známka dohrání hry a nic neznamená a nemá nic společného s logováním na gc.com.

Osobně si myslím, že pokud by to všechno bylo dotaženo do konce, pak by se log found it na gc.com otevřel až když bude odemčeno na wm.com... ale to nefunguje.
  • 0

#2 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 19:17

Souhlasím s tebou. V Guidelines je, že každý má nárok si zalogovat keš, kterou nalezl. Kvůli tomu se také zrušily mysterky s podmínkou logu. Stejně jako jakoukoliv jinou, i finálku WIG může člověk najít náhodně a má právo si ji zalogovat. Co by ale smazat mohl je log na wig.com, pokud by zjistil, že odemknutí nějakým způsobem dotyčný obešel.
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#3 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 19:21

Ja si myslim ze owner muze vzdy smazat libovolny log- staci dojit ke kesi, vyrvat list z LB, a pak muze smazat i log pod zaminkou ze v kesi dany nick zalogovan neni :)
  • 0

#4 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 19:23

zde napsal/a:
Ja si myslim ze owner muze vzdy smazat libovolny log- staci dojit ke kesi, vyrvat list z LB, a pak muze smazat i log pod zaminkou ze v kesi dany nick zalogovan neni :)

To by mohl značně narazit, neboť znám docela dost lidí, kteří si veškeré logy dokumentují a mohou je tudíž celkem snadno dokázat.
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 19:26

zde napsal/a:
Ja si myslim ze owner muze vzdy smazat libovolny log- staci dojit ke kesi, vyrvat list z LB, a pak muze smazat i log pod zaminkou ze v kesi dany nick zalogovan neni :)

A není náhodou debata o něčem jiným? Mnoho ownerů si myslí, že je Bůh a ono owno... Proč by to dělal? Nemám tě rád, tak běžím do keše vyrvat list z logbooku a smažu ti ho? To je schýza... skoro jako článek z Blesku. "Lidé bděte"
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 19:42

Tak abychom se bavili konkretne, zjevne niximorovi vadi moje FTF na kesi, kterou sam programoval:
http://coord.info/GC2D0K8

Vytrhavani logbooku asi neprojde, protoze si vse "bohuzel" fotim a je to prilozeno u logu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 19:50

Napsal jsem to do fora reviewer, protoze me zajima reakce revieweru, nezajima me, co si mysli osazenstvo fora. Vice se k tomu odmitam vyjadrovat.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#8 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 19:57

Mno mě příjde diskuze na toto téma trošku mimo. Při dnešním stavu wherigo, kdy je možné jakoukoliv cartridge na wig.com odemknout bez problémů během několika sekund, není tento log vypovídající vůbec o ničem.
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 20:01

niximor napsal/a:
Napsal jsem to do fora reviewer, protoze me zajima reakce revieweru, ....

Občas nechápu tenhle brekot B) Pravidla jsou snad jasná. Zápis do papírového logbooku = regulérní nález keše a tedy i platný log. Řešilo se to už 1000x u různůb BF FTF nálezů a vždy to jasně dopadlo ve prospěch nálezců keše. Když je autor trubka a lze final nalézt i bez vyřešení mystery, odehrání wigo, projítí 20km trasy multi, tak je to jen a jen jeho osobní problém a nález krabičky je po zapsání do papírového logu platný na 100%.
  • 0

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 20:01

Paullow: presne tak, ale to niximor moc dobre vi, ze odemykaci kod je na konci pateho radku v cartridge. Navic jde pouze o cache, kdy byla realne nalezena finalni schranka a v ni zalogovano.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 20:03

sobikovi: ono realne neni jak WIG zabezpecit i presto, ze tahle nese jisty "vyssi" stupen zabezpeceni - neni to v ni videt primo, ale ani to neni neprolomitelne. Nicmene u teto cache je ta zajimavost, ze jeji finale je naprosto shodne s jinou multinou stejneho ownera se stejnou tematikou.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 20:04

S474N napsal/a:
Vytrhavani logbooku asi neprojde, protoze si vse "bohuzel" fotim a je to prilozeno u logu.


Škoda že jsi nepočkal na STF, pak by fotka měla nějakou váhu.
  • 0

#13 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 20:05

S474N napsal/a:
sobikovi: ono realne neni jak WIG zabezpecit i presto, ze tahle nese jisty "vyssi" stupen zabezpeceni - neni to v ni videt primo, ale ani to neni neprolomitelne. Nicmene u teto cache je ta zajimavost, ze jeji finale je naprosto shodne s jinou multinou stejneho ownera se stejnou tematikou.


Hele, už ti nekdo řekl že jsi pitomec?
  • 0

#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 20:07

wigo je hra v terénu, která se logu je wm.com po zadání odemykacího kodu. wigo nemá podmínku mít fyzickou keš na konci hry... Pokud ji má, tak je to keš jako každá jiná a je jedno, jesti se na její souřadnice dostanu odehráním hry nebo prostě nějakým jiným způsobem.
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 20:11

S474N napsal/a:
Nicmene u teto cache je ta zajimavost, ze jeji finale je naprosto shodne s jinou multinou stejneho ownera se stejnou tematikou.

Pak je to ale zcela jasné info pro schvalovače, že je tam kolize a tudíž archive... možná bych dal ownerovi vybrat, jestli chce archive tu wigo či tu druhou keš. "Velebnosti, to je hnus..." :D
  • 0

#16 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 20:18

sobikovi napsal/a:

S474N napsal/a:
Nicmene u teto cache je ta zajimavost, ze jeji finale je naprosto shodne s jinou multinou stejneho ownera se stejnou tematikou.

Pak je to ale zcela jasné info pro schvalovače, že je tam kolize a tudíž archive... možná bych dal ownerovi vybrat, jestli chce archive tu wigo či tu druhou keš. "Velebnosti, to je hnus..." :D

Ona už je archived : http://coord.info/GC25KE4
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 20:19

zde: nikoliv, s tebou nemam nic spolecneho. A co se fotky tyce, na ni neni nic zavadoveho. sobikovi: vsak ta druha sla kvuli tomu do archivu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 21:11

kdyz to nedelate pro prachy ale jen jako hru, tak je to snad hra, ale pokud to delate pro prachy, dobre vam tak. Pripomina mi to pomerovani telesnych organu.... nemelo by se to hrat tak, ze to hraju tak jak chci aby k tomu pristupovali i ostani? navic jsou nejak stanovena pravidla groundspeakem a podle toho se to snad hraje...
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#19 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 22:22

sobikovi napsal/a:

S474N napsal/a:
Nicmene u teto cache je ta zajimavost, ze jeji finale je naprosto shodne s jinou multinou stejneho ownera se stejnou tematikou.

Pak je to ale zcela jasné info pro schvalovače, že je tam kolize a tudíž archive... možná bych dal ownerovi vybrat, jestli chce archive tu wigo či tu druhou keš. "Velebnosti, to je hnus..." :D


Tak nejen tobe, ale hlavne tobe chci rict asi jedno a to hlavni: Kdyz nevis o co jde, tak se do toho neser, bude to mozna lepsi nez tady takovehle prazdne kecy.
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 22:25

mudlodcero, já se z tebe nepo... Otevřel jsem tady debatu ohledně mazání logů od zbytečně nadržených ownerů... a to je vše. Obecně a zcela pro všechny.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama