Přejít na obsah


Fotka

Smazani logu i WIG


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
55 odpovědí na toto téma

#41 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 8:54

sovidoupe napsal/a:
Nevim o co tady S475novi jde oba revieweri aktivni i byvaly to napsali jasne. Wherigo kese, stejne jako treba bonusovky serii, jsou challenhe kese a pokud nesplni podminlu, muze mu byt smazan log.
V tomto pripde nejen, ze nesplnil, jeste se tim chlubi a zaklada tu priblble debaty...
Doporucuju resit s reviewerem a tady ho nechte at se realizuje sam.

BTW: pokud nevis kdo ke kacer teoretik, tak se mrkni na nektery log od H+, ten to vysvetluje jednoznacne :o)

Tady někdo četl asi špatně a je tu opět ukázka výkladu pravidel a výkladu výkladu schvalovače...

černý panáček jasně napsal

Jak tedy vidno, cartridge musí být nahrávány na wherigo.com, o povinnosti se logovat na těchto stránkách však mlčí.
Nicméně lze založit mystery keš, která bude důrazně v listingu označena za challenge cache,

Nějak jsem si nevšiml, že by u wigo keše bylo v listingu označeno,že je to challenge cache... tudíž platí a) jsem zapsán v papírovém logboooku, log je regulérní.
  • 0

#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:03

sovidoupe napsal/a:
V tomto pripde nejen, ze nesplnil, jeste se tim chlubi a zaklada tu priblble debaty...

Mozna by ses mel podivat, kdo co kde zalozil.

sovidoupe napsal/a:
BTW: pokud nevis kdo ke kacer teoretik, tak se mrkni na nektery log od H+, ten to vysvetluje jednoznacne :o)

Ja to vim, a?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:08

DarkLord Reviewer napsal/a:
Pane kolego, obávám se, že jsi můj příspěvek v sousedním vlákně nepochopil zcela přesně - tedy znovu, wherigo keše NEJSOU challenge kešemi ze základu, takže uznání logu lze vázat pouze a jedině na zápis v logbooku, na nic jiného.
Lze však založit MYSTERY KEŠ, která bude označena za challenge a jako podmínku pro zalogování bude mít zvoleno - projít a odemknout na wherigo.com nějakou cartridge.


Aha, tak opravdu nepochopil .o)
OK, pochopil jsem to tak, ze wigo, ktere ma jasne napsanou podminku logovani na wherigo.com pod pojem challenge spada. Moje hloupost :o)
Me osobne je totiz taky jedno jak kdo moje wherogo projde...a to taky pisu v listingu...
To nic ale nemeni na tom, ze jsem touhle diskusi znechucen a jejim zakladatelem zvlast :o)
Domluvil jsem howgh.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#44 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:12

sovidoupe napsal/a:
OK, pochopil jsem to tak, ze wigo, ktere ma jasne napsanou podminku logovani na wherigo.com pod pojem challenge spada.

Zase špatně. Lze založit mystery cache (nikoli WIG), která bude mít v listingu důrazně označeno, že je to challenge cache. Pokud do listingu napíšeš jen podmínku, pak je neplatná.
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#45 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:13

sovidoupe napsal/a:
To nic ale nemeni na tom, ze jsem touhle diskusi znechucen a jejim zakladatelem zvlast :o)


jen pro poradek, jsi znechucen sobiky? proc?:)
  • 0

#46 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:20

cherubin napsal/a:

jen pro poradek, jsi znechucen sobiky? proc?:)


Heh :o) Myslel jsem Satana...ikdyz Sobici tu taky plkaji pekne blbinky.

Nonic, uz se vam do Brnenskych sporu michat nebudu, treba to pujde i naopak .o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#47 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:26

sovidoupe napsal/a:
Aha, tak opravdu nepochopil .o)
To nic ale nemeni na tom, ze jsem touhle diskusi znechucen a jejim zakladatelem zvlast :o)


Nejenom, ze si nepochopil to, co psal reviewer, ale ty mas i potize s rozpoznanim toho, kdo toto tema zalozil.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#48 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:30

Já myslím, že by se mělo zcela jasně znovu zopakovat základní pravidlo pro logování keší na stránkách geocaching.com

Logging of All Physical Caches - Geocaches can be logged online as Found once the physical log has been signed.

Tedy by bylo nanejvýš vhodné, aby nixmor a mudlodcera upravila listing keše tak, aby tento zcela záměrně neuváděl hledače v omyl, co se logování týče ;) Obzvlášť u keše s právní tématikou je to docela paradox..
  • 0

#49 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:51

Autacek: myslis u kese s pravni tematikou, kde je jako ochrance prav zminovan mrtvy Otakar Motejl nebo "vysetrovatel"? Mimochodem trestni rad jakozto OCTR zna vyhradne soud, st.zastupce ci policejni organ. A to je prosim od 1.1.2002, kdy byly vysetrovatele zacleneni do SKPV.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#50 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 9:58

S474N napsal/a:
Mudlodcera: a o co tedy jde? Chces moci mermo smazat muj FTF log?


Opovaz si ho nechat smazat !!! Dostal jsi se ke schrance, dostal, makal jsi na tom, makal. Byl jsi tam, byl, dozvedel jsi se neco, dozvedel. Ucel splnen ;P Cesta neni jen primo, da se jit ruznym smerem a to je prave ono. Variabilita je prima vec.
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#51 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 10:00

když už jsme u toho práva... GC246XV jsem odlovil metodou "BF" ovšem zcela unikátní, prostě jsem finálku našel "omylem". Ownerovi jsem to vysvětlil, log na keši mi uznali, nic mi nemazali ani nenadávali. Keškování je i o tom, že člověk najde "omylem" a neplánovaně. Jednu tradičku jsem také takto dal, na výletě na kole, kdy mi prostě ten kamen u pomníku přišel divnej (at žije geocacherská deformace :D ).
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#52 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 10:03

honny napsal/a:

// hehe, vostrá. Né každej může jít lovit, třeba pracujou...



:D:D:D
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#53 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 10:03

akryx: nejsem blazen, abych si nechal smazat nalezenou a zalogovanou krabicku, to se fakt neboj ;) Nicmene pouceni pro priste je takove, ze je lepsi zalogovat "TFTC" a s inteligentne svebytnym ownerem nic neresit.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#54 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 10:11

S474N napsal/a:
akryx: nejsem blazen, abych si nechal smazat nalezenou a zalogovanou krabicku, to se fakt neboj ;) Nicmene pouceni pro priste je takove, ze je lepsi zalogovat "TFTC" a s inteligentne svebytnym ownerem nic neresit.


Nebo, se vi.
Take mam takove zkusenosti, treba flashe resim take od stolu pozpatku :), ale poucen, uz jen rozumnym rikam jak na to a nevyjadruji se, pokud se nedohodnu, ze to jde i jinou cestou. Proste nekdy mene je vice. Pritom je to jen hra, ale nekomu to vadi, ze to obcas clovek hraje :( je tu spis plno jinych veci na reseni, todle je pomalu uz slusne flame. Je to skoda.
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#55 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 10:30

sovidoupe napsal/a:
To nic ale nemeni na tom, ze jsem touhle diskusi znechucen a jejim zakladatelem zvlast :o)
Domluvil jsem howgh.

A víš že mi je to jedno? B) Otevřel jsem toto vlákno zcela záměrně, aby se mohla k věci vyjádřit i komunita. Mazání logů proti pravidlům se stává nějak časté hobby některých kačerů neteoretiků....

sovidoupe napsal/a:
...ikdyz Sobici tu taky plkaji pekne blbinky.

Ano, Sobíci tady plkají blbiny i přes to, že jejich první osobní názor na věc :D

Je čas vlákno zamknout, takže zámek....
  • 0

#56 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 10:59

Koukám, že se debata přesunula na trochu jinou vlnu slušnosti, zámek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama