Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

V čem psát listing?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#61 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 19:18

Janak_J napsal/a:
chci se zeptat píšu si svůj první listing v html a potřeboval bych ...

http://wiki.geocachi...HTML_v_listingu
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#62 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 20:31

Hodně by nás asi poradilo, ale po změnách na GC.com je teď stejně všechno jinak. Ve Firefoxu je pořád všechno nádherné, nadpisy odsazeny, kolem obrázků prázdný okraj, ale najednou z mých listingů zmizelo místo pod titulky, text je přilepen k obrázkům. Takže jedna věc je "jaký si to uděláš" (třeba v NVU) a jiná "takový to máš!" (na GC.com). Chvíli jsem čekal, jestli se to neumoudří, ale ne. Přepisovat listingy nebudu, ale vypadám jak začátečník, který neví, jak dát do textu obrázek. ### Dodatek 25.5.: Tak už jsou zase okraje kolem obrázků. Teď ještě by měla být malá mezera pod nadpisy.
  • 0

#63 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 20:47

Tak mé listingy už zase prázdný okraj kolem obrázků mají. Předpokládám, že si hodně lidí stěžovalo a tak aspoň toto vrátili zpět.
  • 0

#64 sffh

sffh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 20:52

Jak tak ctu ty vase prispevky, tak premitam nad tim, jaky je duvod "prat" se s prednastavenymy gc.com styly? Chapu, ze muzou byt ponekud omezujici a clovek z toho asi nevyzdime vzdy to, co si predstavoval, ale pokud nemaji uplne zmrsene styly pro odstavce, nadpisy, obrazky apod. tak clovek aspon neriskuje, ze se mu to v pristi verzi rozsype... Unika mi snad neco?
  • 0
Garmin Oregon 550t + TOPO Czech PRO 2010

#65 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2011 - 23:05

Další rána kačerům - ownerům: Obrázky v příloze listingu jsou zmenšeny už jen na 300 px a ty nastojato na ještě méně. Měl jsem na nich i ručně psané návody k luštění, ale tak malé jsou absolutně nepoužitelné. Takže když chci mít trochu rozumné obrázky, tak je musím dávat na svoje stránky (já je mám na swebu.cz) P.S. všechno (27 listingů) píšu v NVU
  • 0

#66 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2011 - 23:27

Pokud je máš všechny u sebe v jedné složce, tak už ti tu složku nějaký FTF programátor monitoruje a čeká co se tam objeví nového. Ničemu to nevadí, ale aby ses pak nedivil nějakému FTF BP. Ale ne že by mě ty zmenšené obrázky neštvaly. Naštěstí u mě pro samotný odlov nejsou tak důležité. Mimochodem, ty návody - předpokládám, že víš, že se do navigací nestahují, takže spousta kačerů je mít v terénu nebude. Přemýšlel jsem i o tom, dávat tam textový obsah obrázku jako skrytý text, který by se v navigaci asi zobrazil (export styly musí ignorovat), ale prozatím jsem se tím nezabýval, protože jsem to nepotřeboval.
  • 0

#67 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2011 - 23:36

ladislavappl napsal/a:
Další rána kačerům - ownerům: Obrázky v příloze listingu jsou zmenšeny už jen na 300 px a ty nastojato na ještě méně. Měl jsem na nich i ručně psané návody k luštění, ale tak malé jsou absolutně nepoužitelné. Takže když chci mít trochu rozumné obrázky, tak je musím dávat na svoje stránky (já je mám na swebu.cz)
P.S. všechno (27 listingů) píšu v NVU

Pokud vím je to chyba a bude to opraveno... groundspeak už o tom ví a je to v řešení...
Jinak pokud jedeš pod firefoxem a máš nainstalovaný gc little helper tak se to neděje :-) prozatimní řešení než to spraví
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#68 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2011 - 23:23

Náhodou jsem zjistil, že tohle téma (zobrazení fotek v listingu atd.) je v sekci "Server GC temporarily down v roce 2011"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama