Přejít na obsah


Fotka

cwglist


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#101 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 14:20

Tak Onovy mi vyrobil PHP pro generování XML - můžete to někdo teď vyzkoušet: http://cwg.maxinoha.cz/cwg.xml
  • 0

#102 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 14:40

Prima, ted uz to nactu a nejak i zpracuju. Pokud jsem dobre videl, je tam 13 CWG navic proti nemo.cz. Kdyz vezmu v uvahu tvoje tvrzeni o doplneni tisice CWG, zda se mi to malo. Mam od nema 4888 a od tebe 13.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#103 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 15:51

1000 nových obrázku ne záznamu v databázi Jinak mě databáze ukazuje 4949 záznamu, takže pokud ti importem projde jen 4888+13 znamená to, že se ti opět neimportují CWG se stejnými názvy nebo se speciálními znaky. Já exportuji do XML všech 4949 záznamu.
  • 0

#104 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 18:19

gord napsal/a:
Prima, ted uz to nactu a nejak i zpracuju. Pokud jsem dobre videl, je tam 13 CWG navic proti nemo.cz. Kdyz vezmu v uvahu tvoje tvrzeni o doplneni tisice CWG, zda se mi to malo. Mam od nema 4888 a od tebe 13.

Fajn, pustím to a import nového seznam načte 13 CWG od maxinohy. Supr. Jenže tam zůstane 99% těch bez obrázku v katalogu... Je nějaká cesta jak tam dostat obrázky, tedy položky od Maxinohy? Katalog je fajn, ale bez obrázků jen hezká náhrada za xls tabulku...
  • 0

#105 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2011 - 8:57

Maxinoha napsal/a:
1000 nových obrázku ne záznamu v databázi

Jinak mě databáze ukazuje 4949 záznamu, takže pokud ti importem projde jen 4888+13 znamená to, že se ti opět neimportují CWG se stejnými názvy nebo se speciálními znaky.

Já exportuji do XML všech 4949 záznamu.


Ahoa, tak 1000 obrazku, v tom pripade je to asi dobre.

Az budu mit cas, tak import proverim. Co myslis CWG se stejnymi nazvy? Ruzne verze? Ty se mi urcite importuji. Rovnez se mi importuji *Mio* a podobna CWG s nealfanumerickymi znaky.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#106 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2011 - 9:01

sobikovi napsal/a:
Fajn, pustím to a import nového seznam načte 13 CWG od maxinohy. Supr. Jenže tam zůstane 99% těch bez obrázku v katalogu... Je nějaká cesta jak tam dostat obrázky, tedy položky od Maxinohy? Katalog je fajn, ale bez obrázků jen hezká náhrada za xls tabulku...

Zadna jednoducha cesta me nenapada.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#107 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 20:30

Tak jsem dneska docela dlouho patral, proc nactu z katalogu mene CWG nez uvadis, Maxinoho, a dosel jsem k poznani, ktere bych asi potreboval vysvetlit. V obou katalozich se na webu chova vyhledavani nejak podezrele, takze je nutne hledat listovanim v katalogu a to je hodne opruz. Proto jsem vyal namatkou par CWG podle abecedy z tveho katalogu:

1. Racicky bowling je u tebe uveden pod 3831 a 5181 (le327, le528), hledanim je nenajdu ani u tebe ani na svetgc. Podle udaje z XML patri obe CWG stejne kesi, obrazek mas jen u prvniho. Proc se nelisi cislem verze ale katalogovym cislem?

anoli u tebe je uveden pod e59 a 1890 a se stejnym obrazkem, dokonce bych podle letokruhu rekl, ze se jedna o jeden a tentyz exemplar, takze neni zadny duvod, aby byl jednou zarazen tam a podruhe onam. Na svetgc je uveden jen jednou.

brumlik je u tebe uveden 3 x, na svetgc 1 x. U tebe e69, 2827 (oba suky dle meho identicke), plus 2. verze 2827 bez obrazku

CITO Sobesovice le417, le 418 patri stejne kesi. Proc se nelisi cislem verze, kdyz ma jiny obrazek?

Predpokladam, ze u ostatnich 46 CWG budou potize meho zpracovani podobne. Ja porovnavam a vyhledavam podle jmena a cisla verze. Pokud toto je stejne, nemam CWG jak od sebe odlisit beru jen jeden z nich (prvni). V katalogu pouzitem zpusobu cislovani nejak nerozumim, takze jej nedokazu aplikovat tak, aby byl pro uzivatele srozumitelny.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#108 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 21:06

gord napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Fajn, pustím to a import nového seznam načte 13 CWG od maxinohy. Supr. Jenže tam zůstane 99% těch bez obrázku v katalogu... Je nějaká cesta jak tam dostat obrázky, tedy položky od Maxinohy? Katalog je fajn, ale bez obrázků jen hezká náhrada za xls tabulku...

Zadna jednoducha cesta me nenapada.

No vidíš, a kdyby ve všech katalozích byl tag obrazek=ano, pak by mohlo makro vybrat vždy ten, který má obrázek... no nic, udělal jsem to po svém, ale je to stejně k ničemu, jelikož při záložkách stejně nejsem schopen CWG do profilu dostat :-(
  • 0

#109 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 6:14

No vidis, kdybyz ti to pripada tak primitivni, mas zdrojak, klidne si to udelej. ;) Nekdo tu nekde psal, ze pokud se do statistiky nekam napise, ze to bylo vytvoreno nekterym z "uznavanych" programu, javascript se na tu statistiku nespusti. (Pohledej ve foru, ja to nepotrebuju, takze jsem to jen zaregistroval a nepamatuju si to podrobneji.) Takze by obrazky mohly byt videt. Pokud bys ten text vypsal jeste bile, nebude videt a statistiky budou fungovat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#110 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 6:17

Futurex 16.06.2011 14:20:
Prozatim javascript "zna" pouze dva nastroje "FindStatGen" a "GCStatistic". Ostatni maji bohuzel smulu a dojde k zmenseni.
RESENI PROBLEMU: Za vetu, ze statistika je generovana GgStatem pridejte "FindStatGen" v barve pozadi, aby to nebylo videt. Tim si script bude myslet, ze je to statistika generovana FindStatGen-em a necha vam vse, jak ma byt. Howgh.

Treba by mohlo stacit i neco takovehoto:
HTML <p style="font-size: 0px;">Generator: FindStatGen</p>

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#111 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 11:58

Ahoj, mam malej dotaz.Dá se importovat do tohoto pluginu seznam z CVS? Mam Aplikaci v PDA z kterýho dělám export. Díky za odp ;)
  • 0

#112 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 12:07

Neda. Nevim, jak by sii to predstavoval, kdyz si to nacita seznamy primo od zdroju z webu. Jedine si sve csv transformovat do csv, v kterem to ma plugin ulozeno interne. (Predpokladam, ze CVS je preklep a melo to byt CSV.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#113 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 14:29

gord napsal/a:
Neda. Nevim, jak by sii to predstavoval, kdyz si to nacita seznamy primo od zdroju z webu. Jedine si sve csv transformovat do csv, v kterem to ma plugin ulozeno interne. (Predpokladam, ze CVS je preklep a melo to byt CSV.)


Jj, v příponě byl překlep.
Ale tvá odpověď mi v podstatě pomohla, PLUGIN si tedy nenačítá db do CSV ale do obyč txt (GgsCwgFound.txt).
Import byl tedy velmi snadnej.Dík.
  • 0

#114 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 5:48

gord napsal/a:Ja porovnavam a vyhledavam podle jmena a cisla verze. Pokud toto je stejne, nemam CWG jak od sebe odlisit beru jen jeden z nich (prvni). V katalogu pouzitem zpusobu cislovani nejak nerozumim, takze jej nedokazu aplikovat tak, aby byl pro uzivatele srozumitelny.


Nerozumíš protože nechceš rozumět :(

- osobní CWG mají verze
- všechny ostatní CWG verze nemají a mají vždy unikátní ID

Již jsem ti velmi dávno říkal, ať se vykašleš na třídění podle názvu, protože se může stát, že kvůli importu do databáze klidně vymažu uvozovku v názvu CWG, takže ti z toho můžou vzniknout 2 rozdílné CWG.

Jediný neměnný údaj, který je na 100% stejný všude je ID. Doporučuji třídit CWG podle toho údaje.

Příklady tvarů ID:

Osobní CWG
3681
3682
3683

Další verze osobního CWG
3681-2
3681-3
3681-4

Limitovaná edice (obvykle keše a eventy)
le536
le537
le538

Extra (nesplňují na 100% podmínky katalogu)
e106
e107
e108

Slovenské osobní SWG
s265
s266
s267

Slovenské osobní další verze
s47-2
s47-3
s47-4

Slovenské limitovaná edice (eventy, keše)
sl26
sl27
sl28

Slovenské extra
se03
se04
se05
  • 0

#115 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 6:38

DAMSI napsal/a:
Ale tvá odpověď mi v podstatě pomohla, PLUGIN si tedy nenačítá db do CSV ale do obyč txt (GgsCwgFound.txt).
Import byl tedy velmi snadnej.Dík.

Tak to si tedy nenacita. Skutecne si data z katalogu uklada do csv souboru (oddelovacem vsak neni carka ale svislitko).

Tebou uvedeny soubor je soubor vlastnenych CWG, ktere jsou spravovane mimo kese. Vsechna CWG uvedena v tomto souboru pridava do statistiky i do seznamu vlastnenych CWG. Rozhodne to tedy nejsou vsechna CWG nactena z katalogu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#116 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 7:15

Maxinoha napsal/a:
Již jsem ti velmi dávno říkal, ať se vykašleš na třídění podle názvu, protože se může stát, že kvůli importu do databáze klidně vymažu uvozovku v názvu CWG, takže ti z toho můžou vzniknout 2 rozdílné CWG.

Jediný neměnný údaj, který je na 100% stejný všude je ID. Doporučuji třídit CWG podle toho údaje.


A uzivatel bude vyhledavat podle ID? A jak to, prosim, udela? Nebo si zobrazi obrazky vsech CWG v katalogu a bude porovnavat s tim, ktery prave nekde nasel? To je preci hovadina, ne? Jedine, podle ceho muze uzivatel vyhledavat, je jmeno CWG - tedy udaj, ktery na nem je uveden.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#117 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 11:34

gord napsal/a:

DAMSI napsal/a:
Ale tvá odpověď mi v podstatě pomohla, PLUGIN si tedy nenačítá db do CSV ale do obyč txt (GgsCwgFound.txt).
Import byl tedy velmi snadnej.Dík.

Tak to si tedy nenacita. Skutecne si data z katalogu uklada do csv souboru (oddelovacem vsak neni carka ale svislitko).

Tebou uvedeny soubor je soubor vlastnenych CWG, ktere jsou spravovane mimo kese. Vsechna CWG uvedena v tomto souboru pridava do statistiky i do seznamu vlastnenych CWG. Rozhodne to tedy nejsou vsechna CWG nactena z katalogu.


No ty si mě asi vůbec nepochopil na co jsem se ptal.
Já potřeboval importovat seznam MÝCH nalezených CWG. O katalogu jsem vůbec nemluvil!!!!
Mam pod androidem aplikaci na zprávu ,,CWG,, a když v kešce naleznu nějaké CWG tak si ho přidám jako nalezený popř zkontroluju zda-li již takové nemam.Aplikace normálně komunikuje s katalogem od MAXINOHY.Z ní pak dělám export do CSV nebo TXT.
Mě šlo jen o to, že když si budu dělat statistiku nalaezených CWG tak abych to nemusel vypisovet ručně, jak p....a to že nebudu mít zapsaný kde v jaký keši jsem CWG našel mě fak netrápí, vlastně nevim ani k čemu by mi to bylo.
A to jsem tímto vyřešil a všech 50 CWG normálně nátáh......
  • 0

#118 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 12:01

No jo, kdyz polozis dota, ktery lze pochopit ruzne, tak se nediv. Co znamena import do pluginu? Plugin importuje jedine data z katalogu. Nic jineho, s cim pracuje, se dle meho za import povazovat neda.

Ale hlavne ze je jasno.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#119 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 13:08

gord napsal/a:

Maxinoha napsal/a:
Již jsem ti velmi dávno říkal, ať se vykašleš na třídění podle názvu, protože se může stát, že kvůli importu do databáze klidně vymažu uvozovku v názvu CWG, takže ti z toho můžou vzniknout 2 rozdílné CWG.

Jediný neměnný údaj, který je na 100% stejný všude je ID. Doporučuji třídit CWG podle toho údaje.


A uzivatel bude vyhledavat podle ID? A jak to, prosim, udela? Nebo si zobrazi obrazky vsech CWG v katalogu a bude porovnavat s tim, ktery prave nekde nasel? To je preci hovadina, ne? Jedine, podle ceho muze uzivatel vyhledavat, je jmeno CWG - tedy udaj, ktery na nem je uveden.


Bavíme se o klíči podle kterého naimportuješ všechny CWG do GeoGet. Uživatel bude samozřejmě i nadále vyhledávat podle názvu CWG.

Jednoduše řečeno:

- zapnu GeoGet
- kliknu na import CWG z katalogu/databáze do GeoGetu
+ GeoGet si sám na pozadí stáhne soubor XML
+ GeoGet porovná CWG v XML oproti CWG v databázi pomocí ID
+ GeoGet nové CWG naimportuje do databáze včetně všech údajů (id, název, odkaz na gc.com, odkaz na obrázek, výrobce)
+ GeoGet oznámi uživateli info o provedeném importu
- uživatel vyhledá CWG podle názvu
- uživatel vyhledané CWG přidá do své sbírky
atd....


Co se týče toho že několik CWG mají stejný název a není to řešeno verzí tak to ber jako fakt, že to tak je několik let (minimálně 3 roky) a že s tím nehneš.
Jediné řešení je to, že takové CWG budeš porovnávat podle celého ID a ne jen podle čísla za pomlčkou v ID jak to děláš dosud u osobních CWG.

Osobně nechápu v čem je u tebe problém, pokud jsi schopen rozpoznat např. z těchto ID 381, 381-2, 381-3, že se jedná o 3 různá CWG tak by snad neměl být problém od sebe rozlišit například tyto dvě ID le389 a le533.
  • 0

#120 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 13:51

Pekna idea, ale nerealna. Uzivatel nepozna co ma, protoze bude mit vsude zobrazeno ID? Pokud by tam snad mel jmeno CWG a ty mu ho zmenis, tak jak priradi to spravne CWG, kdyz jmeno je jine? Uvedom si, ze toto je udelano v dobe, kdy byl jediny katalog, a tim byly html stranky. Od te doby pribyly kategorie, verze, ... Navic jsem to delal jen pro sebe a postupne tam dolepoval novinky a funkce, ktere ja nepotrebuji. Ted to znamena pro me udelat vsechno znovu. A nejlepe si udrzovat vlastni databazi CWG. Jiste, kdybych s tim zacinal dnes, delal bych to jinak. Nerikam, ze to nekdy nepredelam, ale fakt se mi do toho nechce, osobne mi bohate staci to, co s tim ted delam.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka