Přejít na obsah


Fotka

cwglist


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#81 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 20:01

Nemyslim, ze by bylo rozumne tam mit Collection member, ma ho kazdy opravneny uzivatel CWG. Odkaz lze ovlibnit pomoci parametru GUID. Pokud honastavis na prazdny, nebude nikam odkazovat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#82 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 17:57

Tak jsem po novém ggstatu oprášil svůj template a už to dostává fazonu, ale CWG se prostě nezobrazují... Vím, že byl problém s CWG při záložkách, ale měl jsem dojem, že se to s příchodem nového ggstatu vyřešilo. Nebo ne? Díky za pomoc.

Tak to tedy vypadá dál na problém se záložkama :-(

Narazil jsem ale ještě na problém, že jednotlivé karty s CWG jsou různě široké, resp. první dvě jsou na šířku obrázku, ty další již správně...
  • 0

#83 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 22:40

Podařilo se už něco najít na to, aby se CWG korektně zobrazovala v profilu na gc.com při použití záložek?
  • 0

#84 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 23:00

Zdarec, nám už to frčí. Rád bych poděkoval gordovi (pokud v tom má prsty) anebo GS. Ale máme problém s exportním makrem u cwglistu, které neumí načíst infromace z TAGu. Ze souboru GgsCwgFound.txt to funguje. Pokud někoho napadá řešení, prosím o radu:)
  • 0

#85 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 6:31

Neumi nacist informace..., jo, podle toho hned kazdy pozna o jakou zavadu se jedna. Zejmena, kdy mne samotnemu to nacita informace bez problemu. To pak hned kazdeho napadne spousta reseni.

Co takhle nejaka konkretni informace o tom, co to z tagu nenacita, dat sem ukazku toho tagu a pripadne nejaky dalsi popis? Jam ma nekdo poradit, kdyz nejste schopni svuj problem ani popsat?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#86 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 19:49

Zdar gorde, tak přemýšlím, zdali je tvoje reakce adekvátní situaci. Mým záměrem bylo pouze nastřelit situaci, bohužel k fóru jsem se dostal až nyní. možná by to chtělo méně emocí v projevu. Nyní nemám dostatek času věnovat se tomuto problému, přesněji popíšu později.
  • 0

#87 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 10:44

Ta moje reakce byla emoci prasta. :-) Jak ti ma nekdo poradit, kdyz nepopises probloem? Primer z jineho prostredi. Porad mi, co mam delat, kdyz mi nejde auto. Jeste nedavno jelo a ted nic. Pomoooc, poradte mi nekdo.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#88 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2011 - 12:01

Tak se konečně dostávám k počítači a mohu se podrobněji rozepsat o potížích s exportním makrem CwgList.gge.pas, respektive pluginem CwgList.ggp.pas. Hlavní potíž tkví skutečně v tom, že je nedokážu donutit načíst informace z TAGu "CWG" (z databáze). Ze souboru GgsCwgFound.txt to jde v pohodě.
Ukazka TAGu "CWG": Mydloch (<TYP="nalezene"/><VER="1"/><DAT="02.04.2011"/>)
A výsledek exportu:
Vložený obrázek

EDIT: Nalezl jsem tuto větičku, která nejspíše vysvětluje všechny potíže:
Plugin vynechava CWG, ktera maji uvedeny <TYP=...> a TYP neni CWG.
Bohužel nebyla v ReadMe, nýbrž přímo v samotném makru CwgList.gge.pas. V ReadMe jsem se dočetl, že parametr <TYP="xxx"/> můžu pomužít k rozdělení CWG do seznamů, což jsem udělal: nalezene, vymenene, posta. A s těmito hodnotami si CwgList.gge.pas bohužel neporadí.
  • 0

#89 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2011 - 12:31

A teď mě napadá, zdali lze makro upravit tak, aby zaznamenalo i mnou definované typy, nějak mu říci, že má v potaz brát i jiné hodnoty parametru TYP, např třeba moje "posta", "vymenene" atd?
  • 0

#90 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2011 - 18:09

V tom dokumentu mas napsane, ze muzes prikaz UseType pouzit vicekrat. Muzes tedy vytvorit vice seznamu a kazdy bude obsahovat jeden zpracovany typ. Implicitni hodnota typu je CWG. Tedy pokud u CWG neni uveden typ, bude mu prorazen typ prave CWG, pokud nebude pouzit prikaz UseType, bude seznam vytvoreny jen pro typ CWG.

Vytvorit si muse libovolne mnozstvi svych kategorii.

Makro lze upravit libovolne. Ale kdyz uz jsi vyhrabal tu informaci o TYPE=, je tam take napsano, ze planuju pomerne rozsahle prepracovani. Takze ted nejake drobne zasahy delat nebudu. Ale znamenam si jako dalsi funkci pro novou prepracovanou verzi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#91 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2011 - 21:44

Jsem z toho trochu zmatený.... Mám nainstalovaný cwglist, nasázené CWG v seznamu i u keší, ale ať dělám co dělám, tak po aktualizaci databáze se CWG v GG neaktualizují...

CWG je s obrázkem u Maxinohy, ale v GG nový obrázek není. Koukal jsem, že se hrdě primárně obrázky načítají z Svět GC, ale tam se asi obrázků nedočkáme. Dá se nějak nastavit primární zdroj (maxinoha)?

Koukal jsem, že mám v GG nějaký nesoulad :-( Správce pluginů hlásí verzi 1438, ale v záložce pluginů u názvu pluginu svítí 1427...
  • 0

#92 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2011 - 23:35

Oznamuji stejnou potíž v číslování verzí.
  • 0

#93 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 7:14

S vama je to nekonecny. Pochopite uz konecne, ze kdyz autor prohlasi jako oficialni katalog jednu databazi, musim to brat jako fakt? Od zacatku tvrdim, ze je v tom zmatek a ze nechapu, proc je tolik prace tak roztristeno. Stale jsem presvedcovan, ze vsude ma byt totez a neni zadny problem. Projdete si vlakna a uvidite.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#94 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 7:47

Si taky trochu rýpnu ;)

Databáze CWG je ale prohlášena jako oficiální databáze CWG pro aplikace B)

viz zde: http://www.geocachin...hp?article_id=9
nebo zde: http://www.volny.cz/jpa/geocoin.html

Pro upřesnění, pro koncové uživatele jsou 3 zdroje dat:
Seznam (JPAgeo) - seznam všech cwg včetně nezařazených
Katalog (nemo.cz) - webový katalog s možností tvorby sbírky
Databaze (maxinoha) - zdroj XML dat pro aplikace
  • 0

#95 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 7:59

Ale jiste. Tak mi vysvetli ty rozdily. Chapu, ze sezname je xls soubor. Ale nechapu rozdil mezi katalogem a databazi. Katalog neni databaze? Navic JPA mi sdelil, ze mam brat nemo.cz jako ofiko, resp. ze je to vlastne jedno, ze je vsude totez. Jestli se to od te doby zmenilo, je to jina vec. Ale nemam chut sledovat podobne zmeny v projektu, v kterem panuje chaos, kvuli kteremu jsem to predelaval jiz 2x.

A mimochodem, co znamena, ze se CWG v GG neaktualizuji? GG obsahuje v tagu hodnotu, kterou jsi tam ulozil ty, nic jineho. Neni nic, co by se tam melo samo aktualizovat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#96 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 8:10

Jo a mimochodem - nacte se ti vubec neco z maxinohova katalogu? Ted doslo u nej ke zmene, tak treba to bude proto. Ja zatim nemel cas to zkoumat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#97 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 8:23

No, tak je to proste: maxinohuv katalog (xml soubor) je ted naprosto odlisny od toho, jak vypadal drive. Tam nezustal kamen na kameni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#98 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 8:55

gord napsal/a:
No, tak je to proste: maxinohuv katalog (xml soubor) je ted naprosto odlisny od toho, jak vypadal drive. Tam nezustal kamen na kameni.


O přesunu Databáze na nové železo jsem informoval zde: http://www.geocachin...666#post_289666

XML generuji stále stejně v phpMyAdmin jen se asi v novějším phpMyAdmin změnila struktura což ale nemohu ovlivnit.

Rozdíly možné cca po dobu jednoho měsíce, než ten starý server odstřelím, porovnat zde:
staré XML: http://81.2.209.233/cwg/cwg.xml
<!--
-
- phpMyAdmin XML Dump
- version 2.9.1.1-Debian-10
- http://www.phpmyadmin.net
-
- Počítač: localhost
- Vygenerováno: Pátek 18. března 2011, 16:36
- Verze MySQL: 5.0.51
- Verze PHP: 5.1.6-5
--><!--
- Databáze: 'CWG'
--><CWG><!-- Tabulka cwg --><cwg><id>1</id><id_katalog>1</id_katalog><jmeno>Ponik & team</jmeno><guid>397d9973-3a1e-4a4d-b945-c753c1f0958c</guid><gc/><jpg_oficialni>cwg00001.jpg</jpg_oficialni><vyroba>Král</vyroba></cwg>
nové XML: http://cwg.maxinoha.cz/cwg.xml
<!--
- phpMyAdmin XML Dump
- version 3.3.7deb5
- http://www.phpmyadmin.net
-
- Počítač: localhost
- Vygenerováno: Čtvrtek 30. června 2011, 08:55
- Verze MySQL: 5.1.49
- Verze PHP: 5.3.3-7+squeeze1
--><pma_xml_export version="1.0"><!--
    - Databáze: 'cwg'
    --><database name="cwg"><!-- Tabulka cwg --><table name="cwg"><column name="id">1</column><column name="id_katalog">1</column><column name="jmeno">Ponik & team</column><column name="guid">397d9973-3a1e-4a4d-b945-c753c1f0958c</column><column name="gc"/><column name="jpg_oficialni">cwg00001.jpg</column><column name="vyroba">Král</column></table>

  • 0

#99 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 9:01

Já bych rád měl v GG a následně statistice všechny nalezené CWG i s obrázky a je mi v podstatě jedno, jestli je to schválené či neschválené dřevíčko. U Maxinohy jsem našel 99% obrázků, na Světě GC hromada schází. Proto bych rád nastavil Maxinohu jako primárního a zbytek světa jako sekundární... Nevím, jak mám poznat, zda se něco načetlo od Maxinohy či ne :-(
  • 0

#100 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2011 - 9:26

Ja te sice chapu, ale v tomto maxinoha postupoval podobne jako gc.com :) Format je zmenen tak, ze pribyly dva rootuve tagy, zbytek je prakticky tabulka, kde ID tagu se presunulo do atributu sloupce. To znamena udelat parsovani komplet jinak. Negeneruje se XML, ale datovy obraz databaze pro jeji opetovne naplneni programem phpMyAdmin (byt je to ve formatu XML). Pri nacitani katalogu se vypise, kolik je z ktereho zdroje. Ve vyslednem souboru s parsovanymi hodnotami je poznacen zdroj (|M znamena Maxinoha). V soucasne dobe debatuji s Maxinohou o tom jake dusledky ma jeho zmena. Predelavat to ted rozhodne nebudu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama