Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.29


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
205 odpovědí na toto téma

#81 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 17:39

gord napsal/a:
Sparne jsi hledal. databazovy sobor je jeden z parametru v prikazovaredce (-d).

To vím, volám hlavní template a soubor s kešema, ale v template chci dotáhnout nějaký statistiky ze souboru s waymarkama, takže potřebuji zvolit jinou databázi, nastavit nové grafy a pak zase pokračovat v databázi s kešema...
  • 0

#82 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 17:45

GgStat neumi kazdou cast statistiky delat z jine databaze. Jedinou moznosti je udelat si cast zavislou na jine databazi sam a vlozit to do template. Trochu se toho da udelat pomoci pluginu GgsExpr, ktery ma prikaz DB, jimz lze databazi zmenit. Ale musis si z toho tabulky a grafy vygenerovat/bvytvorit sam. Tuto funkci vyuziva BadgeGen, aby zjistil pocty Waymarku, ktere ocekava v jine databazi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#83 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 18:41

To vím, volám hlavní template a soubor s kešema, ale v template chci dotáhnout nějaký statistiky ze souboru s waymarkama, takže potřebuji zvolit jinou databázi, nastavit nové grafy a pak zase pokračovat v databázi s kešema...


To se dá udělat přece hrozně jednoduše, nejdřív si zavoláš ggstat s databází waymarků - i když Ggstat na waymarky není dělanej a asi ani nikdy nebude, a vytvorene statistiky vlozis pomoci INCLUDE.

  • 0
MaFa

#84 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 17:29

MaFa napsal/a:
To se dá udělat přece hrozně jednoduše, nejdřív si zavoláš ggstat s databází waymarků - i když Ggstat na waymarky není dělanej a asi ani nikdy nebude, a vytvorene statistiky vlozis pomoci INCLUDE.

No tak to teď dělám, ale narazil jsem na 2 problémy...
a\ je v tom html rozhozená čeština
b\ je ta 2x "generováno GGstatem 1.29. bla bla bla a vypadá to hnusně"
  • 0

#85 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 18:59

Teď jsem si všiml, že když vkládám nějakou další statistiku přes include, tak to nepřebírá příkaz TRANSLATE... Lze někak do cfg souboru vložit tento příkaz? Viz. nový plugin Série.
  • 0

#86 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 19:07

sobikovi napsal/a:
Teď jsem si všiml, že když vkládám nějakou další statistiku přes include, tak to nepřebírá příkaz TRANSLATE... Lze někak do cfg souboru vložit tento příkaz?

Viz. nový plugin Série.


Zatím nevím jak na TRANSLATE :-)
Série mají tabulky přímo generované HTML tudíž jsem to rovnou napsal dvakrát česky a anglicky B) ale pokud to nějak půjde klidně to opravím...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#87 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 20:28

TRANSLATE se, pokud vim, do pluginu nepredava. Pri navrhu rozhrani mezi ggstatem a pluginama se nepredpokladalo, ze by to bylo k necemu dobre (byl tehdy ten prikaz?). Tedy konkretne je to tak, ze i kdyby to ggstat predaval, ggsExpr s tim nepocita a bude to ignorovat. Jelikoz se pak nejedna o vyuziti v programu, ale v sablone, neni to tak uplne jednoduche a radeji bych se do toho nepoustel.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#88 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 21:13

TRANSLATE je taky spíš jenom taková nouzovka, vznikl hlavně kvůli eventu 10 let gc. Není mi jasné na co by se v pluginech používal, můžu případně překládat přímo výstup z pluginu. INCLUDE se překládá, jenom v TRANSLATE mám takový malý problémek s češtinou, takže momentálně pouze překlad bez českých znaků. Není mi jasné na co ho chceš použít, pokud na počeštění, tak to radši ne, je to opravdu jenom pro případ nouze, když to jinak nejde.
  • 0
MaFa

#89 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 21:26

Jinak takova mal technicka pripominka - v pristi verzi bude GgStat pocitat statistiky jenom kesi a ne waymarku.
  • 0
MaFa

#90 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 22:55

Takovej námět: nedalo by se mít v ggstatu proměnné %IN1%, %IN2% ..... %IN9% nebo tak nějak které by se předávaly z template do pluginu prostě pro možnost použít nějaký plugin opakovaně s různými parametry pak samozřejmě záleží na pluginu jestli si je přebere... když by nebyly nastaveny byl by v nich prázdný řetězec... Rozhodně u GgsExpr pluginu by se mi to občas hodilo :-) některý věci by to zjednodušilo.... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#91 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 23:03

Proč nebude počítat i waymarky? Nějaký zásadní důvod? Naopak bych očekával, že přijme waymarky a rozšíří jejich podporu... škoda :( translate používám třeba na zněnu "Hlavní město Praha" na Praha nebo Czech Republic na CZ atd.
  • 0

#92 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 23:14

Proč nebude počítat i waymarky? Nějaký zásadní důvod? Naopak bych očekával, že přijme waymarky a rozšíří jejich podporu... škoda

Byl vznesen takový požadavek. Jelikož stále více lidí používá GeoGet na waymarky, tak pak statistiky v jedné databázi dělají neplechu, takže GgStat bude počítat jenom GC.... Ostatně není na waymarky vůbec stavěnej a ani v budoucnosti nebude.
  • 0
MaFa

#93 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 23:24

MaFa napsal/a:

Proč nebude počítat i waymarky? Nějaký zásadní důvod? Naopak bych očekával, že přijme waymarky a rozšíří jejich podporu... škoda

Byl vznesen takový požadavek. Jelikož stále více lidí používá GeoGet na waymarky, tak pak statistiky v jedné databázi dělají neplechu, takže GgStat bude počítat jenom GC.... Ostatně není na waymarky vůbec stavěnej a ani v budoucnosti nebude.


Nevím zatím Waymarky nemám ale zase bych se tak neukvapoval
Spíš bych lidi dokopal používat pro Waymarking druhou DB
Nějaký statistiky chce každej tak proč ne i z Waymarků
---
Jinak pak by se to muselo řešit právě pluginama kde si člověk může vyjet různý věci...
---
Fakt ale je, že stávající stav je matoucí.... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#94 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 0:06

MaFa napsal/a:

Proč nebude počítat i waymarky? Nějaký zásadní důvod? Naopak bych očekával, že přijme waymarky a rozšíří jejich podporu... škoda

Byl vznesen takový požadavek. Jelikož stále více lidí používá GeoGet na waymarky, tak pak statistiky v jedné databázi dělají neplechu, takže GgStat bude počítat jenom GC.... Ostatně není na waymarky vůbec stavěnej a ani v budoucnosti nebude.

Fajn. A co když bude vznesen požadavek na to, aby podporoval WM? Kolik je na to potřeba hlasů? Proč blokovat něco, co teď funguje částečně a mohlo by to fungovat 100%?
  • 0

#95 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 5:45

Neni nic jednodussiho, nez pridat do template konfiguraci. Staci si z databaze vyjet prvni dva znaky IDcka a hned vime, o jaky bod se jedna. WM, GC, jiny. Nastavovat a zakazovat neco natvrdo mi prijde hloupe (dela to tak treba Garmin, ze).
  • 0

#96 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 9:38

Fajn. A co když bude vznesen požadavek na to, aby podporoval WM?

Bude zamitnut

Kolik je na to potřeba hlasů?

Dva. Moji zeny a muj.

Neni nic jednodussiho, nez pridat do template konfiguraci. Staci si z databaze vyjet prvni dva znaky IDcka a hned vime, o jaky bod se jedna. WM, GC, jiny.

To by se dalo realizovat. Ja planuju pridat volbu SORTFOUNDBY hack sql podminky pro vlastni tvorbu.

Nastavovat a zakazovat neco natvrdo mi prijde hloupe (dela to tak treba Garmin, ze).

Zajimavy pohled na vec, ja tim chci naopak umoznit lidem mit vse v jedne databazi - a navic to ani neni muj napad.
Jinak kazdy si muze naprogramovat vlastni statistiky, ja uz jsem investoval stovky hodin a za odmenu mam 12ks CWG. To pri poctu 962 stazeni posledni verze + GASP opravdu neni mnoho, chapu to tak, ze se lidem GgStat nelibi, takze nemam motivaci pokracovat. A jeste musim cist blby poznamky.
  • 0
MaFa

#97 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 10:08

Takze kdo poslal CWG, tak ma hlasovaci pravo? ufff :D:D:D Ted vazne, jak psal Medwyn, myslim si, ze jedna DB neni vubec nicemu na skodu - naopak, existuje jednoznacne rozpoznani kesi a waymarku - predpona GC a WM v kodu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#98 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 10:31

...klidně přispěji opakovaně, já v tom problém nevidím. Rád si připlatím za PM. A do WM nedělám takže mě to netrápí :D
  • 0

#99 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 12:02

MaFa napsal/a:
Jinak kazdy si muze naprogramovat vlastni statistiky, ja uz jsem investoval stovky hodin a za odmenu mam 12ks CWG. To pri poctu 962 stazeni posledni verze + GASP opravdu neni mnoho, chapu to tak, ze se lidem GgStat nelibi, takze nemam motivaci pokracovat. A jeste musim cist blby poznamky.


Ti, co si stahli GASP, treba ani nevedi, ze pouzivaji GgStat - GASP podrobnosti uspesne zastira. Nenech se znechutit nezajmem lidi nejak prispet. Nepochybne je spousta spokojenych uzivatelu (i ja mezi ne patrim). To, ze neoceni praci dobrovolnych autoru je v podstate celosvetovy jev a nic s tim neudelame. Kazdy pomaha jak muze a Medwyna bych zrovna nepodeziral z pouheho kibicovani. Na to tu mame jine. Medwyn ma za sebou spoustu prave na Geogetu a svuj podil v mnoha pluginech. Samozrejme te nikdo nemuze prinutit v pokracovani praci na GgStatu, ale myslim, ze by to byla skoda.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#100 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 22:12

gord: no snad jenom pridam k tomu zastirani - to mozna sekundarne dela, ale urcite to neni zadny zamerem ani ucelem. Jeho ucelem je zjednoduseni prace se statistikami pro obycejne lidi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama