Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.29


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
205 odpovědí na toto téma

#101 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 22:48

Jedna databáze? Je to zajímavý nápad. Bude pak hooodně veliká a 50km kolem Brna už do navigace nedostanu. Ale vážně, jednou jsem to tak měl, a to co vypadlo ze statistik bylo doost nepoužitelné, pomíchané GC a WM a třebas u vlastních keší to zkolabovalo úplně. Tak jsem ten experiment rychle opustil. Myslím, že sekce statistik pro waymarky musí být úplně odlišná od té normální, asi jako to dělá Sobík. Jen by to chtělo nějak automatizovat. Dalo by se na to použít makro Combine ? Přepnout databázi na waymarky, spustit patřičně GGstat, přepnout z5 na GC, znovu spustit ggstat. A pak ještě nějak dořešit stažení a vykousnutí "gridu" z profilu a zařazení do statistik.
  • 0

#102 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 0:04

Dalo by se na to použít makro Combine ? Přepnout databázi na waymarky, spustit patřičně GGstat, přepnout z5 na GC, znovu spustit ggstat. A pak ještě nějak dořešit stažení a vykousnutí "gridu" z profilu a zařazení do statistik.

Proč tak složitě? Stačí vytvořit dva různé templaty a prostě spustit dva příkazy ggstat těsně za sebou pokaždé pro jinou databázi. Už jsem to psal několikrát, GgStat ke svému běhu nepotřebuje běžící GeoGet, stačí zadat jako parametr správnou databázi. Takže můžeš klidně dělat statistiky z jiné databáze než která je aktivní, žádné přepínání není třeba.
  • 0
MaFa

#103 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 7:57

... jen si budes muset napsat vlastni scriptik do GG (nebo staci i bat), ktery ti spusti GgStat, protoze zatim dostupne ggp scipty predavaji ggstatu aktualni databazi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#104 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 8:02

Arne1 napsal/a:
Dalo by se na to použít makro Combine ? Přepnout databázi na waymarky, spustit patřičně GGstat, přepnout z5 na GC, znovu spustit ggstat. A pak ještě nějak dořešit stažení a vykousnutí "gridu" z profilu a zařazení do statistik.


Ja pres Combine vytvarim na jedno kliknuti POI ze 3 databazi. Mam to o to slozitejsi, ze vsechny tri sady POI se generuji stejnym ggp scriptem, kteremu tedy musim v Combine menit konfiguraci tak, aby to pak POILoader sebral najednou a spravne. Takze pokud budes trvat na tom slozitejsim reseni, urcite to jde.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#105 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 9:51

MaFa napsal/a:
Proč tak složitě? Stačí vytvořit dva různé templaty a prostě spustit dva příkazy ggstat těsně za sebou pokaždé pro jinou databázi.

Ano, už jsem psal, že to tak dělám... ale má to nevýhodu v tom, že musím všude uvést v batu i template a těch různých cfg includech absolutní cesty k datům, ggstatu atd. atd. Takže při každé aktualizaci se musí na to pamatovat :-(

No a není zcela pravda, že lze statistiky na úrovni AutoStatu pouštět bez GG. Je potřeba před tím vším pustit všechny ty aktualizace (nadmořská výška, okresy, světlo tma atd. atd.)
  • 0

#106 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 10:11

sobikovi napsal/a:
No a není zcela pravda, že lze statistiky na úrovni AutoStatu pouštět bez GG. Je potřeba před tím vším pustit všechny ty aktualizace (nadmořská výška, okresy, světlo tma atd. atd.)


Nemas pravdu, ja tebou zminovane operace delam jindy. Delam je, kdyz se meni databaze (nactu nove kese nebo zaloguji nalez). Pak je nepotrebuji delat pred generovanim statistik.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#107 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 11:08

No a není zcela pravda, že lze statistiky na úrovni AutoStatu pouštět bez GG. Je potřeba před tím vším pustit všechny ty aktualizace (nadmořská výška, okresy, světlo tma atd. atd.)

A můžes mi prosím tě najít kde zmiňuju Autostat? Já ho třeba vůbec nepoužívám. A na generování statistik ti klidně stačí is obyčejný .bat soubor. Data mi chodí přes PQ každý den a statistiky na web generuju tak jednou do měsíce.
  • 0
MaFa

#108 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 14:40

no nevím jak z batu spustím marko GG na nastavení nadmořské výšky, okresů atd.
  • 0

#109 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1912 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 15:27

sobikovi napsal/a:
no nevím jak z batu spustím marko GG na nastavení nadmořské výšky, okresů atd.

to můžes přiřadit hned po importu nových kešek do databáze
  • 0

#110 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 15:28

Parkis napsal/a:

sobikovi napsal/a:
no nevím jak z batu spustím marko GG na nastavení nadmořské výšky, okresů atd.

to můžes přiřadit hned po importu nových kešek do databáze

To asi jo, ale pak to nesouhlasí u vyluštěných mysterk,multin, wherigo atd. atd. Je lepší tedy provádět až před generováním statistik...
  • 0

#111 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 16:37

To asi jo, ale pak to nesouhlasí u vyluštěných mysterk,multin, wherigo atd. atd. Je lepší tedy provádět až před generováním statistik...

Věř tomu, že při tvých 770 keších si toho rozdílu ve statistikách ani nevšimneš. Ty si doplňuješ finálky prošlých multin?
  • 0
MaFa

#112 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 16:46

MaFa napsal/a:

To asi jo, ale pak to nesouhlasí u vyluštěných mysterk,multin, wherigo atd. atd. Je lepší tedy provádět až před generováním statistik...

Věř tomu, že při tvých 770 keších si toho rozdílu ve statistikách ani nevšimneš. Ty si doplňuješ finálky prošlých multin?

Já třebas ano. Pokud mám k dispozici tak i jednotlivé stage.
  • 0

#113 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 17:03

MaFa napsal/a:
Ty si doplňuješ finálky prošlých multin?

já si také doplňuji, ne z důvodů statistiky, ale z důvodu pozdějšího hledání kolizí a podobně.
  • 0

#114 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 17:16

pozorjed napsal/a:

MaFa napsal/a:
Ty si doplňuješ finálky prošlých multin?

já si také doplňuji, ne z důvodů statistiky, ale z důvodu pozdějšího hledání kolizí a podobně.

No a taky kvůli orientaci. daleko v přírodě je to celkem jedno, ale v hustě zakešovaných místech mám v navigaci všechno. Používám stále ještě BeeLine a podle odlovených tradiček a odlovených finálovek (mají odlišnou ikonu) se mohu orientovat kde nějaký nový bod přibližně leží (nemám v provozu mapovou navigaci).
  • 0

#115 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 21:18

OT1: taky ukladam, vsechno, stejdze, finalky.. OT2: neni nad to lovit v pardubicich a rict si 230m tamhle je kes, 180m tamhle je finalka, 170m tamhle je mikro, tak to MUSI bejt tady a ne o tech 100m vedle kam mi to vyslo :D
  • 0

#116 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 22:44

Tak už je mi to jasný, já se snažím městům vyhýbat a městský multiny skoro nelovíme. A do navigace nahrávám jenom neodlovený keše.
  • 0
MaFa

#117 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 03 December 2010 - 9:07

Tomu nějak přestávám rozumět. Na výslednou statistiku, např. nadmořské výšky, či okresu, má nějaký vliv vypočtená finálka? Doteď jsem měl zato, že se k tomuto výpočtu používají výchozí souřadnice.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#118 strana

strana

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 04 December 2010 - 14:33

po vygenerování statistik mám špatné české znaky - poradí mi někdo?
  • 0

#119 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 04 December 2010 - 16:04

strana napsal/a:
po vygenerování statistik mám špatné české znaky - poradí mi někdo?

Na začátku Template souboru máš špatně kódování.
Bude tam toto:
# Vstupní kódování (iso-8859-2,iso-8859-1,utf-8)
INCODING cp1250
# Výstupní kódování (iso-8859-2,iso-8859-1,utf-8)
OUTCODING cp1250

Tak místo toho tam dej OUTCODING utf-8
  • 0

#120 wh1sker

wh1sker

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2010 - 22:15

Ahoj, mám stejný problém dal jsem tam toto # Vstupní kódování (iso-8859-2,iso-8859-1,utf-8) INCODING cp1250 # Výstupní kódování (iso-8859-2,iso-8859-1,utf-8) OUTCODING utf-8 a pořád mi to generuje špatně, v čem je problém nevíte někdo ?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama