Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.29


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
205 odpovědí na toto téma

#161 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2010 - 18:07

Jde to pomocí
OWNERCASE ownerid
případně nastavit to správné ID pomocí
OWNERID 366333 Ponik a jeho tým

  • 0
MaFa

#162 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 11:24

No jo, na OWNERID zapominam. Ale stejne si myslim, ze to u adoptovanych kesi fungovat nebude protoze maji ruzne ID vlastnika i kdyz je zalozil tyz nick.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#163 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 12:06

zdravím, přešel jsem na nový geoget (do nedávna jsem používal nějakou prehistorickou verzi 2.4 spolu s gg stat 1.1.22). Teď jsem natáhl GGstat v GIP balíčku, nainstaloval, odpálil na svou kompletní udržovanou db3 databázi a něco nefunguje protože se vygeneruje prázdný stats. soubor s nulovou velikostí. Co mám ještě udělat, nemá se nový ggstat ještě nějak zkonfigurovat (imho si cucá data o home refXY a userovi přímo z geogetu) ?? Template jsem použil defaultní resp. po instalaci ggstat jsem neměnil nic. Díky za nakopnutí !
  • 0

#164 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 12:12

"odpalil" je pekna informace, ale nejak neinformuje o tom, jak ve skutecnosti GgStat spoustis. Znam minimalne 3 zpusoby: - plugin autostat - plugin dodavany s ggstatem - prikazovy radek (pripadne bat) Pokud ggstat vytvari prazdny soubor, nema pravdepodobne spravne spousteci parametry. Doporucuji spustot z prikazove radky a pridat parametr -q, pak budou videt vsechna hlaseni a urcite se mezi nimi objevi i chyba.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#165 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 17:27

Pravděpodobně je nějaká chyba ve výpočtu průměrného počtu nálezů ve statistice "Finds by Month" a dnes je to pěkně vidět, při větším počtu nálezů a dní už se to ztratí:

Total finds 	3
Days caching 	1
Average finds per caching day 	3.00
Overall finds per day 	6.26

  • 0

#166 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 21:43

Pravděpodobně je nějaká chyba ve výpočtu průměrného počtu nálezů ve statistice "Finds by Month" a dnes je to pěkně vidět, při větším počtu nálezů a dní už se to ztratí:

Ona to chyba není, počítá se totiž i čas, nejenom datum, takže když jsi počítal statistiky před polednem, tak ti to vypočetlo 6.26, jelikož jsi ulovil 3 keše za méně než 12 hodin.
  • 0
MaFa

#167 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 22:30

gord napsal/a:
"odpalil" je pekna informace, ale nejak neinformuje o tom, jak ve skutecnosti GgStat spoustis. Znam minimalne 3 zpusoby:

- plugin autostat
- plugin dodavany s ggstatem
- prikazovy radek (pripadne bat)

Pokud ggstat vytvari prazdny soubor, nema pravdepodobne spravne spousteci parametry. Doporucuji spustot z prikazove radky a pridat parametr -q, pak budou videt vsechna hlaseni a urcite se mezi nimi objevi i chyba.


Statistiku chci spustit poklepáním na ikonu pluginu ggstat, který byl nainstalován jako jedinný balíček do šisté instalace geogetu. Tak jsem to alepoň u starších verzí dělával.
  • 0

#168 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 22:53

MaFa napsal/a:
Ona to chyba není, počítá se totiž i čas, nejenom datum, takže když jsi počítal statistiky před polednem, tak ti to vypočetlo 6.26, jelikož jsi ulovil 3 keše za méně než 12 hodin.


Tak to mě nenapadlo, díky za vysvětlení.
  • 0

#169 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 23:06

pokud to spouštím s parametrem -q zavře to okno stejně jako bez něj... každopádně pokud se to spustím z komandlajny tak se vygeneruje část statistik (finds by year) a potom chybovou hlášku: illegal division by zero at script/ggstat.pl line 2802
  • 0

#170 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 23:14

To vypada, ze neni spravne jmeno template souboru nebo nejaky jiny parametr v prikazove radce.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#171 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 23:20

Už jsem na to došel, chyba vznikla že nepoužívám Vámi předdefinovanou databázi "geoget.db3" ale "mycaches.db3" a musí se to ručně zeditovat v ggstat.ggp.pas což mi připadne jako nápad k vylepšení: ggstat by se mohl kouknout která báze se právě používá, když dokáže z geogetu cucat data o ownerovi a jeho souřadnicích.
  • 0

#172 Irigi&Maruska

Irigi&Maruska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 0:02

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, odkud GgStat bere logy mnou vlastněných keší? Jsou v hlavní databázi, nebo je ukládá někde jinde? Řeším problém, že k mojí keši, která je už aktuálně archivovaná, se nenačtou logy a tedy se nezapočte do statistik mnou vlastněných keší. Listingy stahuji standardně přes GeoJarry plugin. Nevím, jestli se rozšířený listing nestáhne, nebo jestli se z nějakého důvodu logy archivované keše neuloží, nebo zda je vyřadí až GgStat při generování statistik. Nevíte prosím, jak to je? Díky!
  • 0

#173 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 0:36

Trauma_Zero napsal/a:
Už jsem na to došel, chyba vznikla že nepoužívám Vámi předdefinovanou databázi "geoget.db3" ale "mycaches.db3" a musí se to ručně zeditovat v ggstat.ggp.pas což mi připadne jako nápad k vylepšení: ggstat by se mohl kouknout která báze se právě používá, když dokáže z geogetu cucat data o ownerovi a jeho souřadnicích.


GgStat(exe) nebere z geogetu nic, co by nebylo v databazi a jeji jmeno a cesta se mu predava jako spousteci parametr. Takze pokud chces vylepsi pro svoji potrebu ggstat.ggp.pas, nic ti nebrani, ale ggstat.exe to nezmeni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#174 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 0:40

irigi napsal/a:
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, odkud GgStat bere logy mnou vlastněných keší? Jsou v hlavní databázi, nebo je ukládá někde jinde? Řeším problém, že k mojí keši, která je už aktuálně archivovaná, se nenačtou logy a tedy se nezapočte do statistik mnou vlastněných keší. Listingy stahuji standardně přes GeoJarry plugin. Nevím, jestli se rozšířený listing nestáhne, nebo jestli se z nějakého důvodu logy archivované keše neuloží, nebo zda je vyřadí až GgStat při generování statistik. Nevíte prosím, jak to je?

Díky!


Vse, co GgStat.exe zpracovava, to si nacte z databaze, jejiz jmeno a cesta jsou mu predany jako jeden ze spoustecich parametru. Nacteni logu neni problem GgStatu, to si musis vyresit mimo nej.
Pises, ze ke stahovani listingu pouzivat GJ, tak zkus pomoci nej nacist vsechny logy te kese. To by jit melo. Pokud budou logy v databazi, GgStat je zpracuje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#175 Irigi&Maruska

Irigi&Maruska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 12:34

Díky, problém jsem vyřešil - měl jsem GeoGet defaultně nastavený aby ukládal jen 5 logů a "Důležité logy", což byly logy mých keší, ale ne mých archivovaných keší. Nevím, jak GeoGet přesvědčit, že logy mých archivovaných keší jsou taky důležité, ale ukládám teď prostě všechny logy a funguje to. Taky bych se chtěl zeptat, co všechno je potřeba nastavit pro generování "mapy s červenými puntíky" z geocaching.cz? Do autostatu jsem nastavil svoje přihlašovací údaje a UID na geocaching.cz, ale skript selže v uploadování dat na geocaching.cz. Je potřeba ještě něco změnit v konfiguraci na geocaching.cz? Poznám na webu, že se data uploadnula? (Jinak než zobrazením té mapy odkazem s mým UID). Díky!
  • 0

#176 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 12:40

Zkus k uploadu pouzit makro dodane s geogetem (a delat to rucne mimo autostat), pripadne to parkrat zopakuj (pri zatizeni serveru se to vzdy na poprve nepovede).

Ano, jde zkontrolobvat ulozene nalezy na http://www.geocaching.cz/nalezy.php.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#177 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 12:45

irigi: delas to v zasade dobre.. autostat by Ti mel udelat soubor GgStatIncludeCR.html a ty ho jen musis vlozit do sablony.. ve standardni sablonej je tahle cast tusim zakomentovana..

Header Česká Republika
INCLUDE GgStatIncludeCR.html

pripadne koukni zda najdes svoje nalezy zde: http://www.geocaching.cz/nalezy.php

pripadne primo na mapce http://www.geocachin...485&typ=crkraje kde vidim, ze nalezy mas
  • 0

#178 Irigi&Maruska

Irigi&Maruska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 13:03

Díky moc, chyba byla jenom v tom, že jsem místo UID používal OwnerID z geocaching.com - nevěděl jsem o tom webovém rozhraní a tak jsem myslel, že selhává upload. Už to funguje dobře.
  • 0

#179 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 16:05

Od včerejšího vygenerování statistiky mi zlobí tabulka Založení keše rok/měsíc (YearMonthPlaced), kdy se místo čísel generují písmena - viz přiložený obrázek. Je chyba u mě nebo jen GgStat 1.1.29 má problém s novým rokem? Vše ostatní funguje bezproblémově.
  • 0

#180 Irigi&Maruska

Irigi&Maruska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2011 - 16:07

A ještě jeden dotaz: nevíte někdo, co je to "Pól lovu"? (Centroid je předpokládám těžiště..) V překladovém souboru je originál "median", ale na medián to úplně nevypadá, protože pokud je medián "prostřední keš", měla by na daných souřadnicích nějaká keš být, alespoň pro lichý počet nálezů, což není. Díky!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama