Přejít na obsah


Fotka

wigo Hans Hagen - společný odlov 28.10.


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
46 odpovědí na toto téma

#21 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 9:45

Maxinoha napsal/a:
Navrhuji sraz v 9:30 hodin. To už by mělo svítit sluníčko (beru podle dneška) a není to zase moc pozdě.
Místo parkování bych domluvil až na srazu tak jak i program po odlovu keše.

Jejda, nepockali by jste na me prosim cca 10 - 15 minut ? Ja jsem mimoprazskej a bus mi prijede na Smichov teprve v tech 9:30, tak jen tu chvilicku nez se presunu k Andelovi. Pripadne ze by jste me nabrali cestou u benzinky co je na Strakonicke, hned vedle Smichovskyho nadrazi, tam bych byl tak v 9:35.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#22 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 9:50

kapsa napsal/a:
Jejda, nepockali by jste na me prosim cca 10 - 15 minut ? Ja jsem mimoprazskej a bus mi prijede na Smichov teprve v tech 9:30, tak jen tu chvilicku nez se presunu k Andelovi. Pripadne ze by jste me nabrali cestou u benzinky co je na Strakonicke, hned vedle Smichovskyho nadrazi, tam bych byl tak v 9:35.


Ok, máš na mysli tu benzínku u McDonald's? Pokud ano, tak si tam aspoň natankuji kafe :D
  • 0

#23 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 9:58

Maxinoha napsal/a:

kapsa napsal/a:
Jejda, nepockali by jste na me prosim cca 10 - 15 minut ? Ja jsem mimoprazskej a bus mi prijede na Smichov teprve v tech 9:30, tak jen tu chvilicku nez se presunu k Andelovi. Pripadne ze by jste me nabrali cestou u benzinky co je na Strakonicke, hned vedle Smichovskyho nadrazi, tam bych byl tak v 9:35.

Ok, máš na mysli tu benzínku u McDonald's? Pokud ano, tak si tam aspoň natankuji kafe :D

Super, diky moc - aspon nemusim zdrzovat presunem, na te benzince jsem v pohode v 9:35 a je to ona, ta s tim Mekacem. Poznavaci znameni - maskace a fotobrasna nebo fotobatoh.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#24 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 10:04

Hledej tento Travel Bug TB2F7Z0
  • 0

#25 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 10:16

Maxinoha napsal/a:
Hledej tento Travel Bug TB2F7Z0

Tak ten snad najdu, barva nejde prehlednout. Jen doufam, ze se do nej vejdu .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#26 NightRider

NightRider

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 11:36

OK, 9.30 sraz na Andělu, díky za info ;)
  • 0
kdo chce umí, kdo nechce čumí :D

#27 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 11:52

Helejte, porad je v aute c.2 to volne misto? na pul desatou bych to do Prahy mohl stihnout
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#28 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 12:12

kapsa napsal/a:

kapsa napsal/a:
Jeste pripojuji link na tematickou pisnicku o Hagenovi, kterou slozil jeden muj kamarad (a kacer) :

P.S. - Jeste jeden link - stejna pisnicka ale mnohem lepsi video :

Jejda tuhle znám a hned mě napadla jak jsi psal o písničce o Hagenovi :o)
Ale je teda setsakra stará co? :o)))
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#29 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 12:26

sovidoupe napsal/a:
Jejda tuhle znám a hned mě napadla jak jsi psal o písničce o Hagenovi :o)
Ale je teda setsakra stará co? :o)))

Jo, jo - ta je pekne stara, je z desky Rosa Coeli z roku 1994. A kapelnik je taky kacer ! ;)
Zaujal me tvuj vyrok o extremnich zazitcich - v Rusku na to maji lidove prislovi "Skutecne poznani je mozne pouze prostrednictvim utrpeni". :)
Jinak doufam, ze se zitra uvidime.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#30 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 12:29

Jestli budu zítra schopen vstát, tak bych se taky přidal :) Jel bych s Missbluetag autem z Řeporyjí na Ořech a pak bych se připojil k trase co už tu byla na mapě. 2 místa v autě bych taky měl, ale neručím za to, že opravdu pojedeme :)
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#31 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 12:33

Písnička: Eh, z mýho pohledu mladá :) Já nevím, kdy ji Agi nadrásal - 20 let?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#32 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 12:36

Začíná to vypadat na malej event :) My tam ale asi budem dřív, možná tam přespíme, a pak musíme být v Náchodě na pátou (event). Třeba se někde cestou potkáme.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#33 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 12:53

Aktualizuji posádky vozů:
Odjezd vozu 1 a 2 v 9:30 hod. z autobusového nádraží na Andělu (ulice Ostrovského N50 04.152 E14 24.301)

vůz 1 z Anděla
-----------------------
Maxinoha (řidič)
NightRiderCZ
kapsa
osvejda

vůz 2 z Anděla
-----------------------
Forsyte (řidič)
JirkaPiha
jednou nohou v hrobe
sovidoupe

vůz 3 z Řeporyjí (zatím na 50%)
-----------------------
cz.nemo (řidič)
Missbluetag
2 VOLNE MISTA (nutno dohodnout s cz.nemo)

vůz 4 z Teplic (zatím na 50%)
-----------------------
mkačer (řidič)
3 VOLNE MISTA (nutno dohodnout na čísle 602705360)
  • 0

#34 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 14:28

Ahoj, pokud to nevadí, tak bych se taky přidal - byl bych 10:45 na startu - pojedu asi vlakem z Radotína ;)
  • 0

#35 Sven-10434

Sven-10434

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 14:58

Ahoj, jako owner mam samozrejme radost, ze se na nasi kesku chysta tolik lidi, ale uprimne mi neni moc jasny, proc tam jedete autem, navic z Andela - vlak tam jede ze Smichova kazdou pulhodinu a jak podotknul Weri, kes konci par km od uvodnich souradnic (ted navic jeste o kus dal, nez si weri mysli). Z toho duvodu si myslim, ze auto neni idealni reseni, a kdyz k tomu pridam jeste svoji vrozenou averzi vuci auto-lovum v mistech pristupnych "sockou", musim rict, ze byste me vic potesili vlakovym vyletem. Nechte si to prosim jeste projit hlavou - usetrite za benzin, udelate neco pro prirodu, nebudete se muset vracet do Karlstejna (osobne doporucuju jit dal na sever do Bubovic, prip. az do Lodenic na bus) a v neposledni rade - Karlstejn je tak proflakla lokalita, ze se tam auta vykradaji jak na bezicim pasu (hlavne na tom zminovanem parkingu u nadrazi). Doufam, ze jsem vas aspon trochu zviklal a ze se aspon zastydite, ze jedete karou ;-D Sven
  • 0

#36 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 15:21

Když to máš těžký z vlaku se blbě loví drive-in, nikdy nevíš kde co pípne nového a taky není vyloučen následný přesun do jiné oblasti za účelem kešování. Jinak samozřejmě pokud chce jet někdo vlakem není problém, sníží se počet aut. Jinak aby jsis nemyslel, že lovím jen autem, zrovna tento víkend jsme s LennyCharlie lovili na kolech při 6°C a najeli jsme 50km.
  • 0

#37 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 15:31

Tak na Karlštejn je to asi opravdu pohodlnější vlakem, ale předpokládám, že tady neskončíme a přesuneme se kešovat jinam. Takže já potvrzuji nástup na Andělu.
  • 0

#38 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 15:32

Presne tak, ja sam nemam ani ridicak a vlaky mam moc rad, v tomto pripade jsem ale za nabidku auta velmi vdecny, protoze kdyz uz jedeme v takove sestave, tak by byla skoda nedat i nejake dalsi okolni kesky a to se bude geovozidlo jiste hodit. Zvlastepak, kdyz jedeme rano a casu bude jiste dost ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#39 Forsyte

Forsyte

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 17:32

potvrzuji. vuz 2 ODJEZD v 9:30 ze souradnic. prijdte pls drive, at domluvime jake kese odlovime cestou pred a po Hansovi. predpokladam, ze preference budou ruzne, kazdy ma odloveny jine krabky.... jinak skutecne zbyva jen na vychozich souradnicich vypsat event ;)
  • 0

#40 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 17:51

Ja se vsem omlouvam :o( rodina ma jine plany, ale hlavne mi dnes cely den nebylo moc dobre a ted vecer je to jeste horsi. Takze si radej celodenni vylet odepru. Prosim nezlobte se na me...
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama