Přejít na obsah


Fotka

17.11. vlakem za keškama


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
55 odpovědí na toto téma

#21 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 7:16

V letáku je uvedeno, že se účtenka vymění za síťovou jízdenku (něco jako SONE), ale na stránkách to není tak jednoznačně uvedené, neví někdo zda to bude síťovka, nebo jen jízdenka od někud někam?
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#22 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 7:23

Tak to vypadá, že vyrážím-e (s pgnext) do Prahy. Nočním rychlíkem z Břeclavi přes Brno do stověžaté matičky. Brzo ráno odlov nejnavštěvovanějších kešek v centru, Pražský hrad, Petřín a odpoledne asi ZOO. Nepřidá se k nám ještě někdo po cestě, nebo někdo z místních co nemají Prahu ještě vybranou?
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#23 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 7:25

sedento napsal/a:
V letáku je uvedeno, že se účtenka vymění za síťovou jízdenku (něco jako SONE), ale na stránkách to není tak jednoznačně uvedené, neví někdo zda to bude síťovka, nebo jen jízdenka od někud někam?


Nevím, jak to mají uděláno tentokrát, ale posledně vyměnili poukaz za ČD Net. Tak snad to bude to samé i teď.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#24 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 20:52

Ja uvazuju brzo rano z Prahy smer Olomouci :o)) Libi se mi tam mysterky ala Prattchet :o)) Kdyby nekdo chtel tak to muzem zkusit naplanovat :o))
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#25 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 21:14

Berudilek napsal/a:
Ja uvazuju brzo rano z Prahy smer Olomouci :o)) Libi se mi tam mysterky ala Prattchet :o)) Kdyby nekdo chtel tak to muzem zkusit naplanovat :o))

Jedu 100% do Olomouce... ve 4 z Plzně, v Praze přestupuju na EC v 6 ráno... napiš kdyžtak SZ...
  • 0

#26 JohnyFK

JohnyFK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 9:08

Tak už mám jízdenku v kapse (teda vlastně zatím jen poukaz :-)
  • 0

#27 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 15:39

Taky, taky.. :-) Ale teda moc o tom prodavačka nevěděla.. Máte přicvaklou stvrzenku? Zn. "Koňa" mám ;-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#28 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 189 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 16:08

Naco stvrzenku, vždyť na té poukázce je psaný něco o tom, že se vymění za jízdenky, tak na co stvrzenka? Popravdě řečeno málem jsem je zahodil, ještě že jsem dostal upozornění, že je potřeba účtenka. Je skutečně potřeba?
  • 0

#29 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 16:14

Měl jsem na mysli samozřejmě účtenku. ;-) Bez ní ani ránu.
  • 0
Cogito ergo sun ...

#30 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 23:03

Toto musite ziskat u pokladny L...u a s tim jdete do pokladny ČD, kde zikate listek CDnet.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#31 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 23:30

ještě že jsem dostal upozornění, že je potřeba účtenka. Je skutečně potřeba?
U stejných poukázek jiných prodejců nikdy nebyla potřeba, ale kdo ví... Rozhodně je ale podstatné razítko s podpisem na zadní straně.
  • 0

#32 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 23:41

Ano je treba uctenky a ta musi byt pricvaknuta k orazitkovane a podepsane poukazce. Minule to tak bylo taky. Ty poukazky maji v supliku u pokladny uz orazitkovane a podepsane z centra, tak k nim jen sponkovackou pricvaknou tu uctenku. Ja tam mam alespon razitko z Cerhovic, Plzenska 333.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#33 m4rkus

m4rkus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 23:56

Něco jsem zaslechl, že se sone+ bude zdražovat o 100Kč (od 15.prosince) a ta na osobáky bude myslím zrušená nebo něco. Bylo to v radiu ČRBrno..
  • 0

#34 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2010 - 19:56

tak lístek zakoupen, jde se na to. Doufám, že se ještě někdo přidá.
  • 0

#35 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2010 - 21:38

nakoupeno... jedeme z Pzně 3 směr Olomouc, v Praze by se měl přidat Berudilek... teďka už jen doufat v malá zpoždění a snesitelné počasí...
  • 0

#36 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 10:10

mirotiro napsal/a:
nakoupeno... jedeme z Pzně 3 směr Olomouc, v Praze by se měl přidat Berudilek... teďka už jen doufat v malá zpoždění a snesitelné počasí...

Tak si muzeme u Horovic zamavat, ja razim v pritismeru k zapadnim hranicim. V tech Horovicich by mely byt ty vlaky v 5:00 +- nejaka minuta.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#37 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 12:34

Tak už mám taky stanovrný plán. V 6:47 z Brna přes Pardubice, Liberec - 30 minut na kešky, do Hrádku nad Nisou k Trojmezí CZ-DE-PL + něco v Německu, původně jsem chtěl na Trojmezí CZ-PL-SK, ale domovská Moravěnka počká. :-) Teď aby vyšlo to počasíčko a vlaky neměly zpoždení. Jestli by se chtěl někdo přidat - pohoda, uvítam parťáka. ;-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#38 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 16:36

Tak já sice plán nemám, ale chystám se z Pardubic (někdy před šestou) směr Brno. Pokud tím směrem někdo jede, tak napište, protože zatím nemám vůbec žádný plán a tudíž jde jen o dohodu.
  • 0

#39 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 189 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 17:45

To já mám v plánu jet z Jaroměře do Havířova za kamarády a s nimi na kešky v okolí... Takže pokud jedete z Pardubic směr Ostrava vlakem z Pardubic v 5:21, můžem pokecat :-). Tedy, jestli ještě část nebudu dospávat brzký budíček...
  • 0

#40 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 18:32

Roman_Jaromer napsal/a:
To já mám v plánu jet z Jaroměře do Havířova za kamarády a s nimi na kešky v okolí... Takže pokud jedete z Pardubic směr Ostrava vlakem z Pardubic v 5:21, můžem pokecat :-). Tedy, jestli ještě část nebudu dospávat brzký budíček...


Tím zrovna nejedu, ale pokud budeš mít pár minut zpoždění, tak ti zamávám v Moravanech. :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama