Přejít na obsah


Fotka

17.11. vlakem za keškama


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
55 odpovědí na toto téma

#41 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 16:11

Tak se právě vracím z lovu. Do Německa jsem se nedostal, zato v Liberce to bylo super. Po výstupu ze šaliny jsem potkal pár z Brna - poznali jsme se až před cestou na vrchol. :-) Jeli jsme společně už z Mladé Boleslavi, lol. Na Ještědu na chvíli vykouklo sluníčko a ještě k tomu jsme dali STF na brutální multině. Tož tak zase příští rok vyjedu.. ;-) Jak se dařilo vám?
  • 0
Cogito ergo sun ...

#42 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 17:48

No nevím, strávit skoro 11 hodin hodin ve vlaku, aby sis cca 4,5 hodiny zakešoval, to chce hodně nadšení. Já vždycky skončím na představě, že jedu cca hodinu do Turnova, kam se autem dostanu ani ne za 20minut. Aha, teď jsem zjistil, že když jedeš přes Kolin, tak je to rychlejší, takže to není tak šílené, ale stejně...
  • 0

#43 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 23:04

Tak já právě taky dojíždím posledním vlakem z Havířova do HK. Původně jsem měl jet vlakem jen nějakých 8 hodin a na kešování mít něco přes 10 hodin, ale díky nehodě na trati z toho bylo skoro 10 hodin ve vlaku. Docela děs. Ještě k tomu jsem 4x přestupoval, abych nakonec nasedl do toho samého vagónu :-) Ale co se dalo dělat. Holt nějaký osel do sebe nechal na přejezdu narazit vlak. Ale hlavní je, že jsem dorazil na místo a odlovil i pár kešek. I když po další půl hodince ztrávené v autě (bohužel do Jaroměře mi teď už nic jiného nejede) budu chrnět jak zabitý :-) Sice docela únavné, ale za 200 Kč stojí za to se podívat na druhý konec republiky...
  • 0

#44 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 23:04

Tož my jsme vtrhli s velkou slávou do Práglu, za hluboké noci se povedlo odlovit pár stěžejních keší, pak jsme se ze zdravotních důvodů rozdělili (opravdu jsme po tlamě nedostali!), já se snažil ještě vykombajnovat Hradčany, leč blbá doba, všude byli cliftoni, jak bránili naše vyvolené z vůli lidu před rozlítostněným davem, jakoby pánové dnes pracovali, že... ale to už jsem mimo téma, tedy povedl se s odřenýma ušima pouze letterbox obležený autama Pomahačů a Chráničů a pak, po několikátém kroužení jsem to zapích, nakonec i nohy toho měly dost a pak jsem ještě zlákal na kafe letitou kamarádku, která, jak s oblibou říkám, je živým důkazem toho, že i pražáci jsou normální lidi B) Pro mě tedy dobrý, příští rok prý jedeme zase!
  • 0

#45 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 23:09

TAk ja jsme se prave vratil z Olomouce do Prahy :o)) A stalo to za to :o)) Plzenaci co jsme byl s nima jslou jeste asi na ceste domu :o)) Ted me jeste ceka logovani :o(((
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#46 JohnyFK

JohnyFK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 1:04

Ja vyjizdel z Prahy kosicakem do Tesina v 0:20, tam jsem mel skoro hodku cas, tak jsem skocil pro jednu kes do polske casti, a pak jsem jel do Mostu u Jablunkova (prijezd okolo 7:00) a odtamtud na Trojmezi a nejvychodnejsi bod CR. Zpatky jsem odjizdel z Navsi v 17:30, tentokrat jsem si vybral prestupovani v Trinci, kde jsem zase jednu stihl, a deset minut pred pulnoci jsem dorazil opet do Prahy... keskovani od svitani do tmy na druhem konci republiky jen za 199 Kc... to je hodne dobra cena :-) Navic v porovnani s tim ze autem bych tam byl asi tak za stejnou dobu, mozna i pozdeji. A jeste bych nebyl po peti hodinach rizeni tak odpocatej jako z vlaku (prospal jsem skoro obe cely cesty :-)
  • 0

#47 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 10:12

Olomouc pohoda, poznali jsme dalšího kolegu, kešek nalezeno víc, než jsme původně počítal... inu pečlivá příprava se vyplácí...
  • 0

#48 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 12:18

Jak psal pgnext. Začali jsme v 3.36 na Václaváku a historické centrum Prahyukončili v 6.08 na Karlově mostě. Pažská dlažba však nesvědčila mému kotníku tak jsem další pochůzky vzdal. Při čekání na vlak padlo ještě okolí takže něco přes deset kusů je, Prahu si můžu odfajfkovat, protože ne ze všech krabek jsem byl nadšený. Zpět to bylo ještě se zajížďkou na novojičínsko. Za ty dvě kila to stálo. A příště, už poněkolikáté zase podobnou akci využiju.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#49 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 12:32

Za ty dvě kila to stálo. A příště, už poněkolikáté zase podobnou akci využiju.
Ve dvojici si za podobnou cenu můžete podobnou akci dopřát jakoukoliv sobotu nebo neděli. (Jízdenka SONE+ pro dva dospělé a tři děti za 450 Kč, od 12.12. za 550 Kč).
  • 0

#50 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 13:16

Vláček napsal/a:
Za ty dvě kila to stálo. A příště, už poněkolikáté zase podobnou akci využiju.
Ve dvojici si za podobnou cenu můžete podobnou akci dopřát jakoukoliv sobotu nebo neděli. (Jízdenka SONE+ pro dva dospělé a tři děti za 450 Kč, od 12.12. za 550 Kč).


sonku pochopitelně používám, ale ne vždy jede člověk v partě a za těch 550 už to bude do některých lokalit nezajímavé
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#51 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 15:30

[b] nás to bylo asi 10 hodin ve vlaku (což byl velmi vítaný čas na jídlo a odpočinek)

No i tak bych do toho nešel.
Navíc jsem psal i o konkrétním případu, který mě zaujal, protože jsem z Liberce a o výletu do Brna vlakem jsem uvažoval, nicméně jsem to zavrhl z důvodů, které jsem psal ve svém původním příspěvku.
Jinak do Brna jsem jezdil na školu, takže mě nepříjemně překvapilo, že už nejezdí přímý vlak, naopak mě příjemně překvapilo, že se to dá zvládnout i za 4,5hod, což je rychleji než autobus (zase ale se třemi přestupy). Ten přímej vlak to tehdá jezdil dýl jak 6,5hod což je přeci jen pokrok.
  • 0

#52 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 16:24

Já jsem byl spokojen, ani se nedá říct, že by mi zbývala ještě síla po náročném výstupu na Ještěd. Ale tak trochu se tomu zážitku obětovat musí. Když chci vyrazit dál, tak ať to za to stojí za ty prachy. A zpět jsem to vzal přes Pardubky se zastávkou na perník a kešuli. Jedu příští rok zase, tentokrát do Hrádku a ještě pak někam.
  • 0
Cogito ergo sun ...

#53 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 17:08

JohnyFK napsal/a:
Ja vyjizdel z Prahy kosicakem do Tesina v 0:20, tam jsem mel skoro hodku cas, tak jsem skocil pro jednu kes do polske casti, a pak jsem jel do Mostu u Jablunkova (prijezd okolo 7:00) a odtamtud na Trojmezi a nejvychodnejsi bod CR. Zpatky jsem odjizdel z Navsi v 17:30, tentokrat jsem si vybral prestupovani v Trinci, kde jsem zase jednu stihl, a deset minut pred pulnoci jsem dorazil opet do Prahy... keskovani od svitani do tmy na druhem konci republiky jen za 199 Kc... to je hodne dobra cena :-) Navic v porovnani s tim ze autem bych tam byl asi tak za stejnou dobu, mozna i pozdeji. A jeste bych nebyl po peti hodinach rizeni tak odpocatej jako z vlaku (prospal jsem skoro obe cely cesty :-)

Tak apoň jsem nebyl jediný blázen, co jel už tímhle vlakem ;)
Já jel do Žiliny si vybarvit Slovensko a pak do Valašského Meziříčí.
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#54 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 22:14

polas_CZ napsal/a:
Já jsem byl spokojen, ani se nedá říct, že by mi zbývala ještě síla po náročném výstupu na Ještěd. Ale tak trochu se tomu zážitku obětovat musí. Když chci vyrazit dál, tak ať to za to stojí za ty prachy. A zpět jsem to vzal přes Pardubky se zastávkou na perník a kešuli. Jedu příští rok zase, tentokrát do Hrádku a ještě pak někam.

OK, ale kdybych jel někam jako ty a pak viděl kvůli mlze jen 50m daleko, asi bych z toho nadšenej nebyl - nebo se ta mlha přes den zvedla? Já jel přes hřeben ráno a večer a měl jsem co dělat abych nesjel ze silnice;)
  • 0

#55 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 22:41

LudaL napsal/a:
OK, ale kdybych jel někam jako ty a pak viděl kvůli mlze jen 50m daleko, asi bych z toho nadšenej nebyl - nebo se ta mlha přes den zvedla? Já jel přes hřeben ráno a večer a měl jsem co dělat abych nesjel ze silnice;)

Myslím, že záleží na každém, co si z toho odnese. Pokud bys do toho nešel, tvá volba. Já jsem byl, jak píšu výše, spokojen a byl bych spokojený i tehdy, kdyby celý den pršelo a neodlovil jsem jedinou krabku. Jsem rád, že kolega Petr tohle vlákno založil a vytáhl mě ven, páč jinak bych asi hnípal doma. Prostě, udělal jsem si hezký výlet, hodně pofotil, pokecal, protáhl trochu kosti a příště jedeme určitě zase, tentokrát snad i s lepší přípravou a větší skupinou. Tož, uvidíme.
  • 0

#56 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 22:51

no zas je to tu jak na tržišti... vlákno uzamykám, nebaví mne hádky o lejnu... kdo chtěl, tak jel a myslím, že si to každý užil zaslouženě podle toho jak si to naplánoval, pokud neměl smůlu na sekeru...
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama