Přejít na obsah


Fotka

Série Jablonecké kruháky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#121 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 7:43

To je bych řekl docela rozšířenej nešvar. Když kouknu na mapu a podívám se do listingu již odlovené kešky, tak si většinou vybavím, jak jsem ji lovil, ale když najednou jsou jiné souřadnice, jiný listing,*..., tak nemám vzpomínky a přesto ji mám smějící se! To není moc pěkné. Proč se nemůže provést archivace a nové založení. Vždyť se jedná o 2 keše s 1 kódem? Nebo plkám mimo mísu?:o * jiný název doplněno 8:57
  • 0

#122 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 7:53

Nejedná. Jedná se o stejné souřadnice jako ty kešky měly když byly součástí série a stejné krabice. Když bych to pustil znovu pod jiným kódem, skončilo by to jako nedávno ve Vratislavicích, kde jedni najdou kešku novou a zároveň si logují found it i na staré, protože je to to samé umístění i krabice; jiní tam zase vůbec nejdou a pouze si logují found it, protože byli na té staré a je to pořád to samé umístění i krabice.
  • 0

#123 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 7:53

kolombo napsal/a:
Jen to předělání keší na jiné mi nějak nejde na rozum, protože já odlovil kruháč a teď je z toho škola. Já bych to dělal jako novou keš.

Vida, ani jsem si nevšiml, až teď koukám, že mám vlastně v nalezených úplně něco jiného. [ironie]Je překné, že autor ví, co chce a co dělá[/ironie]
;)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#124 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 7:57

Tiskar94 napsal/a:
Nejedná. Jedná se o stejné souřadnice jako ty kešky měly když byly součástí série a stejné krabice. Když bych to pustil znovu pod jiným kódem, skončilo by to jako nedávno ve Vratislavicích, kde jedni najdou kešku novou a zároveň si logují found it i na staré, protože je to to samé umístění i krabice; jiní tam zase vůbec nejdou a pouze si logují found it, protože byli na té staré a je to pořád to samé umístění i krabice.


To nemáš pravdu. Ve Vratislavicích došlo k podstatné chybě!!! Zůstal původní logbook. Takže 2 kešky se psaly do stejného sešitu! Takže kdo tam byl na první keš, tak by se zapisoval podruhé na dalším listě a to je přece nesmysl.
  • 0

#125 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 8:08

Bobr_ napsal/a:
To nemáš pravdu. Ve Vratislavicích došlo k podstatné chybě!!! Zůstal původní logbook. Takže 2 kešky se psaly do stejného sešitu! Takže kdo tam byl na první keš, tak by se zapisoval podruhé na dalším listě a to je přece nesmysl.

No vidíš, a proč bych já dělal stejnou chybu? ;) To by se mi tam akorát objevily logy jako tam, "logujeme found it protože se nechceme vracet na stejné místo". . . Zůstaly souřadnice, zůstala keška i logbook, pouze se změnilo to, čemu je věnovaná. Není co řešit.
  • 0

#126 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 8:13

takže je to úplně jiná keš - Už jsem někde slyšel, na tomto místě byla kdysi keš, dáno archivovaná. Nikdo z těch co toto psali nenapsal, nejdu tam, pouze loguji nález. A víš proč? protože to místo za to stálo, byl tam nový logbook, bez starého podpisu,... To jen hádám, ale já bych se takto choval.
  • 0

#127 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 8:16

A hlavně je zanechání starého kódu podvod na našich vzpomínkách. :DExistují choroby, které tě připravují o vzpomínky, proč se k nim chceš přiřazovat?:D
  • 0

#128 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 8:27

V nějaké sérii (teď nevím v jaké) se udělalo přesně to samé, je zajímavé že tam to nikomu vadilo, ale tady je to najednou pletení vzpomínek. To bych mohl taky zakládat nový listing při přesunu kešky, vždyť se přece změnily souřadnce, že jo, tak by to mátlo tvoje vzpomínky. Pokud ti vadí že to má jiný název, pro mě za mě si klidně původní found it log smaž a odlov si to znova. Sice si odlovíš stejnou kešku na stejných souřadnicích a v logbooku budeš podruhé, ale když tě to potěší a nebude ti to plést vzpomínky :))
  • 0

#129 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 8:30

to už plkáme nesmysly. Ať si to posoudí každej sám, jak mu to vyhovuje. Mně to nevyhovuje a svůj názor jsem vyjádřil. Howg :)
  • 0

#130 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 9:35

Tiskar94 napsal/a:
V nějaké sérii (teď nevím v jaké) se udělalo přesně to samé, je zajímavé že tam to nikomu vadilo, ale tady je to najednou pletení vzpomínek. To bych mohl taky zakládat nový listing při přesunu kešky, vždyť se přece změnily souřadnce, že jo, tak by to mátlo tvoje vzpomínky.
Pokud ti vadí že to má jiný název, pro mě za mě si klidně původní found it log smaž a odlov si to znova. Sice si odlovíš stejnou kešku na stejných souřadnicích a v logbooku budeš podruhé, ale když tě to potěší a nebude ti to plést vzpomínky :))


Tak ono to možná taky vadilo, ale autor si asi nevytvořil vlákno na fórech, kde tu debatu nad tím trvale přiživuje a vytváří.

A že se na fórech člověk občas dozví věci ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#131 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 13:55

Tiskar94 napsal/a:
Takže bella-donno, už snad můžeš, když to nejsou kruhákovky ;)

Proč? Bodů mám dost. Chodím na tvé zajímavější keše.
  • 0

#132 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 19:51

Vážení přátelé,
nedávno byla publikována bonusovka GC30Y5A a při kontrolování opsaných bonusů jsem přišel na zajímavou věc:
Písmeno E nikdy použito nebylo a byl bych rád, kdyby si někdo vzpomněl odkud si to opsal, poněvadž ač si nikdo nemůže vzpomenout, u toho Ečka máte všici stejné číslo B)
A ještě - písmeno I není 9, ač jej tak už měli dva lidi zapsané. Pokud taky máte opsanou devítku, pak jste na to koukali z jiného pohledu :D.
Pokud chce někdo zkontrolovat správnost opsaných bonusových čísel, či je snad už ztratil a má všechny tradičky odlovené, může mi samozřejmě napsat maila.
Enjoy caching ;)
  • 0

#133 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 8:11

Dnes ráno došlo k namátkové kontrole GC2J4X3. Ač jsem hned po obdržení DNF logů umístil krabičku novou, opět zmizela. Je zajímavé, že tam vydržela půl roku a najednou zmizí hned dvě po sobě. Jakmile mi skončí blokace účtu gc.com, bude disablován listing a následně keška přemístěna na nové souřadnice. Takže momentálně nelovit. Díky ;)
  • 0

#134 peca66

peca66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 9:41

Takový malý OT dotaz. Jak se stane, že někomu zablokují účet?
  • 0
To chce klid.

#135 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 9:56

peca66 napsal/a:
Takový malý OT dotaz. Jak se stane, že někomu zablokují účet?


Vítej z Marsu ;)

http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#136 peca66

peca66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 10:36

LudekV napsal/a:

peca66 napsal/a:
Takový malý OT dotaz. Jak se stane, že někomu zablokují účet?


Vítej z Marsu ;)

http://www.geocachin...ort=&rowstart=0


Nj chvilku sem tu nebyl. Díky.

Pokračujte jakoby tu ty tři příspěvky nebyly :)
  • 0
To chce klid.

#137 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 10:44

Tiskar94 napsal/a:
Dnes ráno došlo k namátkové kontrole GC2J4X3. Ač jsem hned po obdržení DNF logů umístil krabičku novou, opět zmizela. Je zajímavé, že tam vydržela půl roku a najednou zmizí hned dvě po sobě. Jakmile mi skončí blokace účtu gc.com, bude disablován listing a následně keška přemístěna na nové souřadnice.
Takže momentálně nelovit.
Díky ;)


Dej ji na nové souřadnice rovnou a napiš DarkLordovi, ať to se souřadnicemi ošéfuje on. Klidně můžeš skrz FB, ten Ti snad funguje, nebo ne ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#138 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 12:11

Já bych všechny ty geocachingy zakázal a byl by klid :D
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#139 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 12:14

Ondro můžeš napsat na GS aby ti kvůli udržbě unlockovali účet.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#140 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 19:04

Radsi to ani neobnovuj, nebo se vystavis mudlonebezpeci a budes mit nejaky vzorek gumy na zadech... Sed doma, neprepinej a basti hezky cukrovi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama