Přejít na obsah


Fotka

Série - šablona ggstatu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
120 odpovědí na toto téma

#81 nickie.twisp

nickie.twisp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 0:05

Ahoj. Nějak se mi pořád nedaří zobrazit před každou sérií takovou tu velkou ikonu série. Poradíte?
  • 0
Samsung Galaxy Nexus, a:Drake, GeoGet

#82 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 17:13

Když už jsi u toho vypínání, mne by celkem potěšilo kdybych mohl vypnout sloupec "Stát" B)
  • 0

#83 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 22:29

Může mít jeden tag u jedné kešky více hodnot? Jak udělat když jedna keška je součástí více sérii? ... musím si vybrat jen jednu ze sérii nebo může patřit do více sérií?
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#84 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 22:31

Ano, muze. Prikladem je treba tag s atributy kese. ;) Ovsem nevim nic o tom, jestli se s tim ta sablona dokaze vyporadat.
  • 0

#85 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 22:33

HaLuMa napsal/a:
Ano, muze. Prikladem je treba tag s atributy kese. ;)

Ovsem nevim nic o tom, jestli se s tim ta sablona dokaze vyporadat.

Dokáže. Podívej se třebas na můj profil. "Blair Witch" je v Legendách a v Temných keších zároveň.
Prostě to použij a neřeš...

PS: Jak bys chtěl dělat to vybírání ? To by sis musel vybrat jenom jednu sérii a na ostatní zapomenout protože nemáš šanci ovlivnit výběr keší pro jednotlivé série.
  • 0

#86 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 23:04

Arne1 napsal/a:
DrakMrak: Když už jsi u toho vypínání, mne by celkem potěšilo kdybych mohl vypnout sloupec "Stát" B)

... posunuji výše
  • 0

#87 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 23:11

Arne1 napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Ano, muze. Prikladem je treba tag s atributy kese. ;)

Ovsem nevim nic o tom, jestli se s tim ta sablona dokaze vyporadat.

Dokáže. Podívej se třebas na můj profil. "Blair Witch" je v Legendách a v Temných keších zároveň.
Prostě to použij a neřeš...

PS: Jak bys chtěl dělat to vybírání ? To by sis musel vybrat jenom jednu sérii a na ostatní zapomenout protože nemáš šanci ovlivnit výběr keší pro jednotlivé série.


no tak každý tag může mít jen jednu hodnotu, ale může být přidáno větší množství stejných tagů.... tak je řešen ten attribut.....

Takže když jsem ted stahnul listingy všech přednastavených sérií včetně primárně zaškrtnutého zaškrtávátka "Nejprve smazat všechny existující tagy této kategorie", tak jsem veškeré tagy kešek jenž jsou ve více kategoriích přemazal tou poslední?
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#88 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 23:27

Šmarjá nemudruj a podívej se co v tom tagu máš !!! Mám dojem že píšu do sudu. Jasně jsem psal, ať se podíváš na můj profil, že tam uvidíš keše v několika sériích. Proboha jak by to mohlo nastat kdyby se to přemazávalo ? To ti nedojde že v konfrontaci s fakty píšeš kravinu ? Ano, ve skutečnosti je ten tag vytvořen několikrát, pokaždé s jinou hodnotou. To je ale interní vlastnost a pro použití tě ten mechanismus vůbec nemusí zajímat. Pokud si to zobrazíš u jednotlivé keše (Změnit tagy), tak ten tag uvidíš vícekrát. Pokud si nadefinuješ sloupec, ve kterém budeš tento tag zobrazovat tak se ti hodnoty zobrazí všechny hezky za sebou oddělené čárkou. Když jsi udělal to co jsi udělal, tak jsi u každého bookmarku napřed ze všech keší co máš v databázi odmazal příslušnou hodnotu tagu Bookmark. A následně jsi k příslušným keším tag Bookmark s příslušnou hodnotou doplnil. Tagy Bookmark s jinou hodnotou to ignorovalo. Jasný ?
  • 0

#89 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 23:31

Arne1 napsal/a:
Šmarjá nemudruj a podívej se co v tom tagu máš !!! Mám dojem že píšu do sudu. Jasně jsem psal, ať se podíváš na můj profil, že tam uvidíš keše v několika sériích. Proboha jak by to mohlo nastat kdyby se to přemazávalo ? To ti nedojde že v konfrontaci s fakty píšeš kravinu ?
Ano, ve skutečnosti je ten tag vytvořen několikrát, pokaždé s jinou hodnotou. To je ale interní vlastnost a pro použití tě ten mechanismus vůbec nemusí zajímat. Pokud si to zobrazíš u jednotlivé keše (Změnit tagy), tak ten tag uvidíš vícekrát. Pokud si nadefinuješ sloupec, ve kterém budeš tento tag zobrazovat tak se ti hodnoty zobrazí všechny hezky za sebou oddělené čárkou.


nemudruji, u Tebe na profilu to samozřejmě vidím, ale těžko můžu vědět jak si to nahrával do GG.
Jak na potvoru nemůžu najít žádnou kešku ze sérií Legendy obě, Stromy obě, Filmová místa, která by byla ve více jak jedné sérii, abych si zkontroloval zda je v GG jeden nebo více tagů Bookmark, ale několika náhodnými pokusy jsem žádný vícenásobný nenašel.....

Pokud ovšem se vícenásobné tagy Bookmark tvoří, tak potom nechápu význam toho zaškrtávátka.... EDIT: Aha, myslíš to tak, že když nahrávám třeba sérii Legendy I, tak to zaškrtávátko udělá to, že zkontroluje všechny tagy, vymaže Legendy I najde-li a pak je vytvoří znova?
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#90 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 23:36

Píšeš, že sis všechny keše z Bookmarků dotáhl. Tak se podívej na to již zmiňované Blair Witch, nebo třebas na Arachnofobii - to jen namátkou co jsou ve více sériích. Význam ? No třebas proto, aby se eliminovala možnost že tam zůstane keš co byla z nějakého důvodu z bookmarku odstraněna.
  • 0

#91 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 23:48

Arne1 napsal/a:
Píšeš, že sis všechny keše z Bookmarků dotáhl. Tak se podívej na to již zmiňované Blair Witch, nebo třebas na Arachnofobii - to jen namátkou co jsou ve více sériích.

Význam ? No třebas proto, aby se eliminovala možnost že tam zůstane keš co byla z nějakého důvodu z bookmarku odstraněna.


Hledal jsem v těch co jsem odlovil, už jsem našel Krásný dvůr a opravdu jsou tam dva tagy Bookmark.... ten Tvůj Blair Witch mě nenapadnul, ten nemám odlovený....

Tož sa omlouvám, na začátku této diskuze se o tom mluvilo, tak jsem si chtěl být jistý, ale již je to vše ošetřeno a funguje bez problémů...děkuji Arne1-mu i všem autorům....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#92 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 7:19

To zaskrtavatko pracuje tak (medwyn me mozna opravi), ze pred zpracovanim kesi prislusne serie vymaze u vsech kesi TAG, ktere ta serie "nastavuje". Teprve pak stahne seznam (bookmark) vsech kesi v serii a podle nej kese znovu otaguje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#93 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 7:35

"Nejprve smazat všechny existující tagy této kategorie a hodnoty". Ta hodnota tu předtím v citaci nezazněla - a ta je dost důležitá :).

Fakticky to znamená přesně to, co tvrdí arne. A úplně přesně to, co tvrdí gord.

Obsaženost keší v bookmarkách se může měnit. Díky tomuto zaškrtávátku je zajištěno, že tag s touto kategorií a hodnotou budou mít pouze keše, které jsou na bookmarku na netu zrovna při poslední aktualizaci uvedeny. Až kešku autor z bookmarku za týden odstraní, ty si aktualizuješ seznamy a pokud máš tohle zatržítko zatržený, aktualizuje se ti i stav v geogetu - přijde o tag. Pokud ne, tak se ti jen přidají nové keše ze série a u staré tag zůstane viset.

Je to úplně stejná problematika, jako když v databázi zůstávají viset archivované keše se statusem enabled/disabled, protože tiše vypadly z PQ a nikdo jim už dlouho v databázi neaktualizoval listing...
  • 0

#94 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 8:48

Medwyn, Gord, Arne1 - rozumím děkuji... Měl bych ještě jeden dotaz, několik menších sérií, které mám povětšinou odlovené celé jsem nestahoval jako bookmarky, ale ručně si u nich vytvořil hodnotu Bookmark. Ač jsem dělal několik sérií stejně ručně, tak všechny jsou ok, jen u jedné mám "Naposledy obnoveno: 9999-99-99" .... jedná se o kosočtverec, kde jsou všechny kešky již archivované ..... Z čeho se bere ten datum?
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#95 nickie.twisp

nickie.twisp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 9:19

Prosím poradíte mi jak mám dostat do statistik ke každé sérii tu velkou ikonu série? Bohužel se mi to nedaří nikde najít. Díky.
  • 0

#96 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 9:25

A ještě moje blbá otázka, ten plugin zobrazí kešky, které mají naplněnou hodnotu v TAGu Bookmark? Nebo jen některé vybrané série?
  • 0

#97 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 9:34

viky808 napsal/a:
A ještě moje blbá otázka, ten plugin zobrazí kešky, které mají naplněnou hodnotu v TAGu Bookmark? Nebo jen některé vybrané série?

přesně.. plugin zobrazí souhrn z keší z tagu Bookmark - souhrn odlovených / neodlovených / disable / archiv atd.... všechny tyto kešky s tímto tagem musíš mít v GG
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#98 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 14:36

Tak mne napadá... nejsou v bookmarcích konfliktní cache? Čili, že se nachází ve dvou současně?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#99 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 14:52

fremen.cz napsal/a:
Tak mne napadá... nejsou v bookmarcích konfliktní cache? Čili, že se nachází ve dvou současně?


jsou, viz debata ze včerejška :)
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#100 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 14:54

tu jsem tak nějak nečetl :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama